10 veidi kā nopelnīt ar Kriptovalūtām 2022. gadā

Ņemot vērā to, cik strauji pieaug kriptovalūtu tirgus, arvien vairāk cilvēku sāk investēt kriptovalūtās un tas nemaz vairs nav pārsteidzoši. Nav noslēpums, ka 2021. gads investoriem izrādījās diezgan ienesīgs, tādēļ tagad pelnīt naudu internetā no ieguldījumiem kriptovalūtās vēlās daudzi. Nav arī noslēpums, ka kriptovalūtas paver ceļu ātrai un anonīmai līdzekļu pārskaitīšanai. Tomēr Jūsu kapitālu palielināt būs iespējams tikai tad, ja jums būs piemērotas stratēģijas.

Šeit ir 10 stratēģijas, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām 2022. gadā:

Izprotiet, kas ir blokķēde un kā tā darbojas

Kriptovalūtas ir atkarīgas no blokķēdes, īpaša tipa digitālā tīkla. Jūs varat atrast neierobežotu skaitu blokķēdes tīklus, bet spilgtākie piemēri ir Ethereum, Cardano utt. Jāatzīmē, ka tiem ir dažādas funkcijas, taču tie darbojas līdzīgi. To funkciju padziļināta izpratne var būt lieliska stratēģija, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām 2022. gadā.

Uzziniet visu par kriptovalūtu, ar kuru vēlaties pelnīt naudu

Zināšanas ir galvenais, un tas attiecas visu un jebko. Runāt par kriptovalūtām, uzzināt, kā tiek noteikta to cena, kā tās darbojas, uz kurām platformām tās ir visizdevīgāk pirkt vai pārdot utt., vienmēr noderēs. Tāpat ieteicams sekot līdzi jaunākajiem notikumiem, lai gūtu kāroto milzīgo peļņu.

Izpētiet kriptovalūtu biržas

Pirms līdzekļu ieguldīšanas ir ļoti svarīgi izvēlēties Jums piemērotāko kriptovalūtu biržu. Ir pieejamas simtiem vietas, kur iegādāties kriptovalūtas, bet vienmēr paliek jautājums, uz kuru no tām paļauties. Veiciet savu pētījumu, un jūs varēsiet sākt ieguldīt droši! Viena no drošākajām un populārākajām biržām ir Binance – aplūkojiet Binance platformu.

Nopērciet un turiet kriptovalūtas (HODL)

Jā, kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs. Jūs nevarat gaidīt, ka kļūsiet par miljardieri divu nedēļu laikā. Pirms investēšanas kriptovalūtu tirgū, ir svarīgi sagatavoties ilgtermiņa ieguldījumam. Ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa kriptovalūtu dod lielu atdevi, ja tās tiek turētas ilgstoši. Ja Jūs būtu iegādājušies populārākās kriptovalūtas 2021. gada sākumā, gada beigās daudzas no tām būtu Jums nesušas pat 10x peļņu!

Graiku analīze

Naudas pelnīšana kriptovalūtu tirgū ir pat ļoti iespējama, ja Jūs pieprotat grafiku tehnisko analīzi. Pamatojoties uz grafikiem, var veikt salīdzinoši precīzas prognozes par kādas konkrētas kriptovalūtas nākotni. Pamatojoties uz savu prognozi par to, vai kriptovalūtas cena pieaugs vai kritīsies, varat ieņemt garo vai īso pozīciju un tādējādi pelnīt naudu neatkarīgi no tā, vai kriptovalūtu tirgus kāpj vai krīt.

Tirdzniecība

Nav noslēpums, ka kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs, tāpēc jums ir jāmeklē veidi, kā samazināt ar kriptovalūtu tirdzniecību saistītos riskus. Daži no tiem ietver tirdzniecības komisiju samazināšanu, diversifikāciju, “stop loss” jeb zaudējumu pārtraukšanas  izmantošanu un sekošanu kriptovalūtu nozares jaunumiem.

Staking

Naudas ieguldīšana, kurā investori ilgtermiņā bloķē konkrētu summu kriptovalūtas, ir vēl viena reāla stratēģija naudas pelnīšanai, izmantojot kriptovalūtas. Ieguldītāji (individuāli vai kolektīvi) var veikt savus ieguldījumus, lai apstiprinātu citu veiktos darījumus, tādējādi pelnot naudu.

Pelniet procentus no savām kriptovalūtām

Tāpat kā parastā nauda, ​​​​kas atrodoties banku krājkontos pelna procentus, jūs varat nopelnīt procentus arī par kriptovalūtām. Šī naudas pelnīšanas stratēģija ir pieejama vairākās populārākajās kriptovalūtu biržās, piemēram Binance.

Darbs kriptovalūtu nozarē

Nevar būt labāks veids, kā pelnīt naudu no kriptovalūtām, kā strādāt pašā kriptovalūtu nozarē. Tādā veidā jūs uzzināsiet, kā tieši šī nozare darbojas, kādas ir stratēģijas, ar kurām var pelnīt naudu,  kā samazināt riskus un citus knifus.

Mācīšanās no ekspertiem

Ir daudzi kriptovalūtas tirgus eksperti, kas ir bagāti ar zināšanām un labprāt dalās ar tām. Sekošana ekspertiem dažādās platformās un katras publikācijas lasīšana var Jums palīdzēt vairāk nekā Jūs domājat.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 13 eiro tikai 15 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest