15 ļoti veiksmīgi cilvēki, kuri izgāzās pa ceļam uz panākumiem

Pirms panākumiem daži no pasaules veiksmīgākajiem cilvēkiem piedzīvoja episkas neveiksmes. Mēs svinam viņu panākumus, bet bieži vien aizmirstam par to ceļu kā viņi tur nokļuva. Ceļu, kurš bieži vien ir pilns ar neveiksmēm.

Kā teica amerikāņu rakstnieks Elberts Habards:  “Lielākā neveiksme ir, pēc izgāšanās vairs nekad nemēģināt.”

Tāpēc paliec motivēts un pieņem neveiksmi kā iespēju mācīties.

Šeit ir 15 ļoti veiksmīgi cilvēki, kuri izgāzās (vairākas reizes reizes), pirms viņi sasniedza savas slavas virsotnes.

Sers Džeimss Daisons 

Vai  zini to nomācošo sajūtu, kad neiegūsti to, ko vēlies ar pirmo mēģinājumu? Reizini to ar 5126, jo tas ir neizdevušos prototipu skaits, ko sers Džeimss Daisons radīja 15 gadu laikā, pirms izveidoja vislabāk pārdoto putekļsūcēju bez maisa, kura rezultātā viņa net worth sasniedza 4,5 miljardus USD.

Stīvens Spīlbergs 

Viņa filmas ir nopelnījušas vairāk nekā 9 miljardus ASV dolāru un ieguvušas trīs ASV Kinoakadēmijas balvas, taču Dienvidkalifornijas Universitātes Kinematogrāfiskās mākslas nodaļa divreiz noraidīja kinoleģendu. Skola uzcēla ēku par godu Spīlbergam, ar domu: “Hmm …mēs laikam kļūdījāmies attiecībā pret Tevi”’

Tomass Edisons 

Tas, kas varētu būt visu laiku sliktākā un neiedvesmojošākā mācību pieeja ir tas, ka, Tomasam Edisonam viņa skolotāji teica, ka viņš ir “pārāk stulbs, lai kaut ko iemācītos”.

Edisonam piederēja vairāk nekā 1000 patentu, tostarp fonogrāfs un elektriskā lampa. Nāve, visticamāk, pasaudzēja skolotājus no sava nepareizā novērtējuma kauna.

Volts Disnejs 

Vai jūs varat iedomāties savu bērnību bez Disneja? Tas tā būtu varējis būt, ja Volts būtu klausījies, ko viņam teica laikraksta, kurā viņš strādāja redaktors. Redaktors teica Voltam, ka viņam trūkst iztēles un viņam nav labu ideju. Nenovērtēts, Volts radīja kultūras ikonu, kas nes viņa vārdu.

Disnejs par neveiksmēm: “Es domāju, ka ir svarīgi, piedzīvot sāpīgas neveiksmes, kad tu esi jauns … Tāpēc, ka tas tev parāda kas var notikt. Sakarā ar to man nekad dzīvē nav bijušas bailes, kad viss ļaunākais jau ir piedzīvots. Es nekad neesmu baidījies. ”

Alberts Einšteins 

Viņa vārds ir sinonīms inteliģencei, tomēr tas nav tā bijis vienmēr. Bērnībā viņš nesāka runāt līdz četru gadu vecumam, lasīt līdz septiņu gadu vecumam, un tika uzskatīts, ka viņš ir ar garīga rakstura traucējumiem.

Viņš ieguva Nobela prēmiju un mainīja pasaules pieeju fizikai. Laikam jau, ka viņš tikai domāja par īstajām lietā, ko teikt tajos pirmajos četros gados…

Dž K. Roulinga.

Pirms burvestībām, bija mocības. Roulinga bija bez naudas, dziļā depresijā, šķīrusies vientuļā māte, kas paralēli studijām, rakstīja romānu.

Tagad Roulinga, kas ir viena no bagātākajām sievietēm pasaulē, par savām sākotnējām neveiksmēm domā šādi: “Nav iespējams dzīvot, bez neveiksmēm,ja Tu dzīvo pārlieku piesardzīgi, tad nav bijusi vispār jēga dzīvot-un tādā gadījumā, tu automātiski jau esi izgāzies.”

Ābrahams Linkolns 

Linkolna neveiksmes bija lielas un daudzas. Viņš veica unikālu ‘’varoņdarbu’’, dodoties karā kā kapteinisi un atnākot atpakaļ kā ierindnieks.

Pēc tam viņš vairākkārt cieta neveiksmi, mēģinot saķt uzņēmējdarbību. Nenovērtēts, Linkolns devās politiskajā sfērā, kur pirms kandidēšanas uz Prezidenta amatu, vairākas reizes neveiksmīgi mēģināja citos veidos izsisties politikā.

Džerijs Zeinfelds 

Pirms ‘izrādes par neko’, Seinfelds bija jauns komiķis stand-up pasaulē. Viņa pirmā reize uz skatuves neizdevās tik labi. Ieraugot publiku, viņš sastinga un tika nodzīts no skatuves.

Viņa izvēle: samierināties un pieņemt komēdiju nav viņa lieta, vai nākamajā vakarā atgriezties uz tās pašas skatuves un sasmīdināt skatītājus līdz histērijai. Viņš izvēlējās pēdējo un kļuva par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem komiķiem.

Teodors Seuss Geizels 

Paaudzēm pazīstams kā Dr Seuss, tik ļoti mīlētā bērnu autora pirmo grāmatu noraidīja 27 dažādi izdevēji. Viņa grāmatas, kas šiem izdevējiem nebija pietiekami labas, turpināja pārdot vairāk nekā 600 miljonus eksemplāros visā pasaulē.

Opra Vinfrija 

Viņa ir miljardiere ar savu televīzijas kanālu un tieksmi dāvināt automašīnas, bet Opra Vinfrija tika atlaista no sava pirmā TV darba kā ziņu vadītāja Baltimorā.

Opra 2013. gadā pārdomāja savu pieredzi: “Nav tādas lietas kā izgāšanās. Neveiksmes ir tikai veids kā dzīve, mēģina mūs virzīt citā virzienā. ”

Sava TV kanāla izveide, noteikti, ir drošs veids kā parūpēties, ka Tevi nekad neatlaidīs no darba.

Stīvens Kings 

Turbinot bezgalīgo sēriju “Grāmatu izdevēji pieņem sliktus lēmumus” mega novelistamStīvenam Kingam, viņa pirmā grāmata ’’Kerija’’ tika noraidīta 30 reizes.

Izmisis, King izmeta grāmatu atkritumu tvertnē. Sieva to izvilka un lūdza viņu atkārtoti iesniegt to, kā rezultātā tika noslēgts viņa pirmais grāmatu darījums un radās viņa izcilā karjera.

Vincents Van Gogs 

Mūsdienās Van Goga glezna Tev izmaksās vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru. Bet dzīves laikā Vinsents Van Gogs nespēja pārdot savas gleznas.

Dzīves laikā viņš pārdeva tikai vienu gleznu ‘Sarkanais vīna dārzs’, un pārdošana notika neilgi pirms viņa nāves. Par nožēlu Vinsentam, citi var izbaudīt  bagātības, kas netika novērtētas viņa dzīves laikā.

Elviss Preslijs

– Tu dēliņ, neko nesasniegsi. Tev jāatrgiežas atpakaļ pie saviem traktoriem. ”

Šie ir pirmie vārdi, ko  Elvis Preslijs dzirdēja pēc viņa pirmās uzstāšanās Grand Ole Opry, pēc kā arī viņš uzreiz tika atlaists. Izmetot sava traktora atslēgas, Preslijs kļuva par pasaules lielāko zvaigzni, kura vārdu joprojām piemin.

Maikls Džordans 

Maikla Džordana vidusskolas treneris pieļāva lielu kļūdu izņemot viņu no komandas. Pēc sešiem čempionātiem un pieciem MVP Džordans, neapšaubāmi, ir kļuvis par visu laiku zināmāko basketbolistu.

Džordans teica: “Karjeras laikā esmu palaidis garām vairāk nekā 9000 metienu. Esmu zaudējis gandrīz 300 spēles. 26 reizes man ir uzticēts iemest uzvarošo grozu, un es neesmu trāpījis. Es, savā dzīvē, esmu piedzīvojis neveiksmes atkal un atkal un atkal. Un tāpēc esmu ticis tik tālu. ”

Čārlzs Darvins 

Šis cilvēks ir atbildīgs par lieāko daļu no tā, kā mēs šodien saprotam pasauli, Darvins tika uzskatīts par vidusmēra studentu un tāpēc pameta karjeru medicīnā.

Darvins visu mūžu veltīja dabas izpētei un tas noveda pie pētījuma ‘Par sugu izcelsmi’ kas uz visiem laikiem mainīja to, kā cilvēce raugās uz mūsu esamību.


Šo slaveno un veiksmīgo cilvēku panākumi bija atkarīgi  tik pat daudz no viņu mērķtiecības un darbaspara cik varēšanas.

Noturība un pārliecība ir tas, kas atšķir neveiksmi no panākumiem. Tāpēc, ja vēlies gūt panākumus, nebaidieties izgāzties.

Kļūdies bieži un daudz un mācies no kļūdām. Jo vairāk reižu neizdodas, jo tuvāk Tu esi panākumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest