20 veidi, kā pelnīt naudu ar savu automašīnu

Jūs droši vien jau zināt, ka ir iespējams nopelnīt papildu naudu, reģistrējoties kā Bolt vadītājs vai strādājot kā pārtikas preču vai citu produktu piegādātāju. Bet papildus tam ir vēl daudz veidu, kā ar savu automašīnu nopelnīt papildu naudu.

Korporatīvo automašīnu serviss

Jūs joprojām varat piedāvāt transporta pakalpojumus pēc pieprasījuma, nebraucot ar Bolt vai Uber. Sāciet piedāvāt savus pakalpojumus un strādājot ar korporatīvajiem klientiem, kuriem nepieciešams transports uz pasākumiem vai klientu sagaidīšanas pakalpojums.

Lidostas transporta pakalpojumi

Jūs varētu arī specializēties cilvēku pārvadāšanā uz un no lidostas. Šim nolūkam jums var būt nepieciešams lielāks transportlīdzeklis, lai jūs varētu uzņemt bagāžu un lielas grupas.

Auto nomas pakalpojums

Ja nevēlaties braukt ar savu transportlīdzekli, lai nopelnītu naudu, izmantojiet tādu lietotni kā Carguru, lai to iznomātu citiem. Viņi maksā nelielu samaksu un pēc tam nodod transportlīdzekli atpakaļ, kad tas vairs nav nepieciešams.

Medicīniskā transporta pakalpojumi

Seniori un cilvēki ar medicīniskām problēmām, kuru dēļ viņi nevar vadīt transportlīdzekli, bieži vien noderētu drošs transports uz un no ārsta apmeklējuma. Specializējieties šajā jomā, it īpaši, ja jums ir rampa vai viegli pieejams transportlīdzeklis.

Bērnu pārvešanas pakalpojums

Tiem, kuriem ir bērnu aprūpes pieredze, varat izmantot savu transportlīdzekli, lai piedāvātu savākšanas un aizvešanas pakalpojumus aizņemtiem vecākiem, kuri nevar aizvest savus bērnus uz skolu vai dažādām pēcskolas aktivitātēm.

Iekārtu transportēšanas pakalpojums

Ja varat fiziski paņemt un pārvietot smagu aprīkojumu, varat to piedāvāt kā specializētu pakalpojumu klientiem vai uzņēmumiem, kuriem nepieciešams piegādāt preces no vienas vietas uz citu. Jūsu klienti varētu būt tirgotāji ar lieliem elektroinstrumentiem vai uzņēmumi, kas plāno uzņemt videoklipus ar profesionālu aprīkojumu.

Mobilās reklāmas pakalpojums

Reklamējiet citus uzņēmumus, izmantojot jūsu transportlīdzekli. Vienkārši aprīkojiet savu transportlīdzekli ar vietu reklāmai un iznomājiet šo vietu dažādiem uzņēmumiem savā reģionā.

Mobilais uzlabošanas serviss

Izmantojot tikai savu transportlīdzekli un dažas specializētās iekārtas, jūs varat piedāvāt klientiem automašīnu mazgāšanas un uzlabošanu. Piedāvājiet aizbraukt uz viņu lokāciju, lai veiktu savu pakalpojumu.

Mobilais mehāniķa serviss

Tāpat jūs varat glabāt dažus pamata auto remonta aprīkojumu savā transportlīdzeklī un braukt uz klientu atrašanās vietām, lai veiktu pamata remonta vai apkopes pakalpojumus.

Pasūtījuma serviss

Kā vispārīgu darījumu pakalpojumu sniedzējs varat veikt dažādus uzdevumus, piemēram, pārtikas preču vai ķīmiskās tīrīšanas paņemšanu. Ir tādas lietotnes kā TaskRabbit, kas var palīdzēt jums sazināties ar potenciālajiem klientiem, vai arī varat izveidot savu un reklamēt to savā reģionā.

Mobilais suņu kopšanas pakalpojums

Ja vēlaties strādāt ar dzīvniekiem, savā transportlīdzeklī varat pievienot nelielu vannu un dažus pamata kopšanas piederumus. Pēc tam brauciet uz cilvēku mājām un sniedziet pakalpojumu tieši pie durvīm. Tam var būt nepieciešams nedaudz lielāks transportlīdzeklis un dažas modifikācijas.

Mobilais mājdzīvnieku transports

Vēl viena iespēja dzīvnieku mīļotājiem nodrošināt pakalpojumu mājdzīvnieku pircējiem, kurā jūs paņemat viņu suni vai kaķi no patversmes vai audzētāja un nogādājat tos pie jaunā saimnieka. Šīs telpas bieži atrodas tālu no pircējiem, tāpēc daži cilvēki var maksāt ievērojamu summu, lai izvairītos no braukšanas.

Mobilais veļas mazgāšanas pakalpojums

Ja jums ir pieejama veļas mazgātava vai ķīmiskā tīrīšana, varat piedāvāt pakalpojumu, kurā jūs paņemat cilvēku veļu no mājām, mazgājat vai ķīmiski tīrāt un pēc tam nododat atpakaļ.

Pārstrādes pakalpojums

Lai īstenotu videi draudzīgu biznesa ideju, dodieties uz cilvēku mājām, lai paņemtu pārstrādājamas preces, piemēram, kartonu, plastmasu vai pat elektroniku. Pēc tam varat to šķirot un nogādāt objektos, kas ņem katru konkrēto preci.

Kurjerpakalpojums

Kurjeri pārvadā pakas uz dažādiem galamērķiem. Sāciet savu pakalpojumu un pēc tam strādājiet ar biznesa klientiem visā jūsu reģionā, kuri paši nevēlas nodarboties ar piegādi.

Rekvizītu nomas pakalpojums

Ja dzīvojat apgabalā, kurā notiek daudz filmu un televīzijas darbību, varat iznomāt savu automašīnu, lai to izmantotu kā rekvizītu filmās vai seriālos. Tas var būt īpaši svarīgi, ja jums ir reta vai interesanta izskata automašīna.

Brīvdienu treileru nomas pakalpojums

Ja jums pieder treileris, varat to iznomāt tiem, kas vēlas doties atvaļinājumā. Pat ja tas nav mobilais treileris vai nevēlaties, lai citi to vadītu, iespējams, variet iznomāt naktsmājas Airbnb vai līdzīgā platformā.

Auto evakuācijas serviss

Ja jums ir liela kravas automašīna, jūs varat piedāvāt evakuācijas pakalpojumus tiem, kuri ir iestrēguši vai kuriem nepieciešama palīdzība nogādāt transportlīdzekļi mājās vai remontdarbnīcā.

Pārvākšanās pakalpojumi

Vēl viena iespēja tiem, kuriem ir lieli transportlīdzekļi, piedāvājiet mantu pārvadāšanas un pārvākšanās pakalpojumus cilvēkiem jūsu reģionā, kuriem nepieciešama palīdzība mēbeļu un citu mantu nogādāšanā jaunajā telpā.

Lietotu automašīnu tirdzniecība

Vai jums ir mašīna vai divas, kuras vairs nevēlaties? Jūs vienmēr varat tās vienkārši pārdot. Faktiski, ja jums ir iespēja atrast lieliskus piedāvājumu un protat nedaudz uzlabot mašīnas,tad  jūs varētu izveidot biznesu, pārpērkot un pārdodot mašīnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest