21$ peļņa – Marts eToro tirdzniecības platformā

Kā jau vairākas reizes esmu minējis slēgtajā Facebook grupā, katru mēnesi taisīšu publiskas atskaites par saviem ieguldījumiem eToro sociālajā treidinga platformā. Kādēļ es izvēlējos tieši eToro platformu, varat izlasīt rakstā – Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu.

Par marta mēnesi ir grūti atrast labus vārdus, ja runa iet par tirdzniecību eToro platformā. Šajā mēnesī veicu tikai trīs darījumus, kuri man ienesa 21$. Protams, atkal palaidu garām daudzas iespējas noslēgt darījumus ar peļņu, cerībā, ka konkrēto aktīvu cena turpinās iet uz augšu, bet pēc neilga brīža jau attapos, ka tie atkal bija zaudējuši vērtību.

Konta izraksts no 2021. gada marta eToro platformā

68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Tātad mana investēšanas stratēģija ir sekojoša – sākuma kapitāls 2000$ un pēc tam katru mēnesi veikt iemaksu vēl 200$ apmērā. Janvāra sākumā papildināju savu kontu tā, lai būtu veiktas iemaksas tieši 200$ apmērā. Katru nākošo depozītu veikšu katra mēneša pirmajā datumā. Kopējais paša investīciju apjoms gadā būs 4400$.

Varbūt pamanījāt augšējā tabuliņā, ka martā veicu iemaksas 700$ apmērā. 200$ iemaksāju, jo tas bija jāzidara katra mēneša sākumā, bet vēl 500$ iemaksāju mēneša vidū, lai iegādātos Cardano (ADA) kriptovalūtu. Kopumā esmu investējis 550$ šajā kriptovalūtā un vienā brīdī tā pat bija +30%, tomēr šobrīd tā ir atkāpusies līdz +10%.

Investīcija Cardano (ADA) kriptovalūtā

Turpmākos divus mēnešus neveikšu jaunus depozītus, lai kādā brīdī varētu atgriezties pie sava investīciju plāna. Cerams, ka līdz tam brīdim šī kriptovalūta jau būs dubultojusi savu vērtību!

Reālā situācija

Jau trešo mēnesi savās atskaitēs es saku, ka esmu nopelnījis tik un tik, bet realā situācija ir nedaudz savādāka – akcijas jau divus mēnešus slīd uz leju, tādēļ uz doto brīdi esmu 460$ zaudējumos.

Aktuālā situācija manā eToro kontā

Akciju un kriptovalūtu tirgū ir tāds nerakstīts likums – kamēr tu neesi pārdevis akciju ar zaudējumiem, tikmēr tu neko neesi zaudējis. Un es ļoti pieturos pie šī principa, turu savas akcijas ar mīnuszīmēm atvērtas, jo kaut kad – kaut vai pēc gada, tās atgūs savu iepriekšējo vērtību un es varēšu tās pārdot ar peļņu.

Vislielākās cerības man bija uz OCGN akciju, kurai tiek prognozēta liels vērtības kāpums, taču tā turpina stagnēt un pat nedaudz kristies. Pats bēdīgākais ir tas, ka es jau divas reizes varēju šo akciju pārdot ar vairāk kā 100% peļņu, bet ne reizi to neizdarīju un tagad tās vērtība man ir ar mīnus zīmi. Naudas izteiksmē, es palaidu garām apmēram 800$ peļņu nepārdodot šo akciju un cerot, ka tā kāps vēl augstāk. Zemāk varat apskatīt manas investīcijas šajā akcijā.

ocugen akcija

Manas investīcijas OCGN akcijā

Ieguldījumi citu cilvēku investīciju portfeļos

Marta mēnesī es kopēju 3 cilvēkus. Vienu cilvēku es pārtraucu kopēt, jo notika kaut kāda sistēmas kļūda un daļa no investētās naudas šajā portfelī tika atgriezta manā kontā. Šis ieguldījums bija Can Zhao portfelī un es to noslēdzu ar 14.02$ peļņu.

Harry Stephen Harrison (-1.48%)

Hugo Angelo Lucien Manenti (1.05%)

Jeppe Kirk Bonde (2.28%)

Iepriekšējo mēnešu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Manas investīcijas citu cilvēku portfeļos jeb Copy people marta mēnesī bija pozitīvas, bet ar ļoti niecīgu peļņu. Par to gan es atkal neesmu ļoti bēdīgs, jo šie portfeļi noteikti bija daudz labāki par manu personīgo portfeli, kas marta mēnesī darbojās ar 9.45% zaudējumiem.

Mana šī gada statistika eToro platformā.

Mani gan mazliet nomierina fakts, ka arī pagājušajā gadā marts bija vissliktākais mēnesis akciju tirgos, kad tirgus sabruka un pēctam visu pārējo gadu tas atguvās. Ceru, ka šogad būs tā pat un gada beigās varēšu lūkoties uz jauku peļņu no saviem ieguldījumiem.

68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kas notika akciju tirgū martā?

Akciju tirgus martā bija ļoti garlaicīgs un lielākā daļa akciju turpināja savu lejupslīdi, ko iesāka jau februāra otrajā pusē. Par to arī liecina mana aktivitāte eToro platformā – martā aizvēru tikai trīs darījumus un atvēru tikai divus – iegādājos Palantir (PLTR) akcijas un Cardano (ADA) kriptovalūtu.

Manas akcijas, kas pārsvarā ir zaļās enerģijas un medicīnas nozarēs ir būtiski zaudējušas vērtību. Negribētos ticēt, ka veselība un rūpes par mūsu planētu divu mēnešu laikā ir palikušas mazsvarīgas.

Laikam jau to kas tagad notiek var nosaukt par akciju tirgus sabrukumu, tādu pašu, kāds tas bija 2020. gadā kad daudzās valstīs tika nospiesta sarkanā poga un ieslēgti lokdauni.


Kas ir akciju tirgus sabrukums?

Akciju tirgus sabrukums ir pēkšņs un ievērojams akciju vērtības kritums, kas investoriem liek ātri pārdot savas akcijas. Kad akciju vērtība samazinās, samazinās arī to cena – un galarezultāts ir tāds, ka cilvēki var zaudēt daudz ieguldītās naudas.


Šobrīd jau izskatās, ka ekonomiskā situācija pasaulē sāks atkal iet uz augšu, ja, protams, netiks pasludināts trešais COVID19 vilnis. Šajā sakarā es joprojām lieku lielas cerības uz savas OCGN akcijas cenas pieaugumu. Ja citu līdzīgu akciju cena ir 50-200$, tad šīs akcijas cena joprojām ir tikai 6$ un tās potenciāls ir ļoti liels.

68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kādus resursus es izmantoju lai uzzinātu jaunumus par karstākajām akcijām?

Viens no maniem iecienītākajiem resursiem, kur uzzināt aktualitātes par akciju tirgū notiekošo ir investoru sociālais tīkls Stocktwits. Šī portāla galvenā priekšrocība ir tā, ka katrai akcijai ir sava ziņu plūsma, kurā visi šī portāla lietotāji var dalīties ar savām domām par akcijām, kriptovalūtām un citiem aktīviem.

Vēl viena ļoti forša lieta, ko šis portāls piedāvā, ir sekošana konkrētām akcijām. Jūs varat piesekot šīm akcijām un redzēt šo akciju pre un post market informāciju – redzēt vai šo akciju vērtība pēc tirgus aizslēgšanas palielinās vai samazinās. ir interesanti paskatīties, kas ar Jūsu akciju portfeli notiks pirms tirgus atvēršanās, kas pēc Latvijas laika notiek 16:30 katru darba dienu.

Arī eToro platformā ikvienam lietotājam ir iespejams uzsākt diskusiju pie jebkuras akcijas. Ir interesanti salīdzināt cilvēku viedokļus abās mājaslapās.

Vēl es skatos Youtube video, lai uzzinātu noderīgu informāciju par konkrētām akcijām, akciju tirgu kopumā, ieguldišanas strateģijām. Tāpat izmantoju google, ja nespēju atrast atbildi kādā no iepriekš minētajiem resursiem.

Whatsapp grupa

Februārī ar dažiem domubiedriem izveidojām whatsapp grupu, kurā runājam par akcijām, kriptovalūtam un treidingu kopumā. Ja Jums ir radusies interese par akciju tirgiem, tad varat pievienoties šim čatam caur šo linku.

eToro Latvija Whatsapp grupa ir izveidota pēc epelna.com iniciatīvas un tas nav eToro tirdzniecības platformas oficiāls saziņas kanāls. 

68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem. Uzrādītā tirdzniecības vēsture ir mazāka par 5 pilniem
gadiem, un tas var nebūt pietiekams laika posms, lai pieņemtu lēmumu par ieguldījumu.

Copy trading ir portfeļa pārvaldības pakalpojums, ko nodrošina Ltd. eToro (Europe), kas ir autorizēts un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržas komisija.

Dažās ES valstīs un Apvienotajā Karalistē ieguldīšana kriptovalūtās nav regulēta. Nav patērētāju aizsardzības. Jūsu
kapitāls ir apdraudēts.

eToro USA LLC nepiedāvā CFD tirdzniecību un neuzņemas nekādu atbildību par šīs publikācijas satura precizitāti vai pilnīgumu, ko sagatavojis mūsu partneris, izmantojot publiski pieejamu informāciju par eToro, kas nav saistīta ar uzņēmumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest