210.45$ peļņa – Aprīlis eToro tirdzniecības platformā

Kā jau vairākas reizes esmu minējis slēgtajā Facebook grupā, katru mēnesi taisīšu publiskas atskaites par saviem ieguldījumiem eToro sociālajā treidinga platformā. Kādēļ es izvēlējos tieši eToro platformu, varat izlasīt rakstā – Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu.

Aprīlis eToro tirdzniecības bija ļoti labs, ja salīdzinām ar martu. Par to liecina arī peļņa – ja martā tā bija 21$, tad aprīli tā bija 10x lielāka -210$. Aprīlī ļoti daudz eksperimentēju ar kriptovalūtu tirdzniecību, kas arī veiksmīgi izdevās, jo visas savas pozīcijas aizvēru ar peļņu. Arī akcijas mazliet iekustējās uz pozitīvo pusi! Jāpiemin gan, ka martā man bija pat 900$ zaudējumi, bet pabeidzu to ar 500$ peļņu (skatoties atvērtās pozīcijas).

etoro pelna

eToro konta izraksts par aprīļa mēnesi

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Tātad mana investēšanas stratēģija ir sekojoša – sākuma kapitāls 2000$ un pēc tam katru mēnesi veikt iemaksu vēl 200$ apmērā. Janvāra sākumā papildināju savu kontu tā, lai būtu veiktas iemaksas tieši 200$ apmērā. Katru nākošo depozītu veikšu katra mēneša pirmajā datumā. Kopējais paša investīciju apjoms gadā būs 4400$.

Šobrīd esmu mazliet novirzījies no grafika, jo esmu veicis iemaksas 3400$ apmērā, kaut gan pēc plāna bija jābūt iemaksātiem tikai 3000$. Šīs iemaksas veicu, jo pamanīju labas iespējas investēt, bet eToro kontā nebija pieejami lieki līdzekļi, lai investētu.

investīcijas kripto

Lielu daļu no saviem līdzekļiem šobrīd esmu investējis tieši kriptovalūtās, jo tās nebeidz sasniegt jaunus augstumus, un neizskatās, ka tās drīzumā taisās apstāties. Kopumā kriptovalūtās esmu investējis nedaudz vairāk kā 1400$.

Reālā situācija

Beidzot! Beidzot savā kontā es redzu kaut ko zaļu! Un tā ir peļņa no maniem kopējiem ieguldījumiem!

Aktuālā situācija manā eToro kontā maijā

Augšējā attēlā mana šī brīža situācija un apakšējā pagājušā mēneša situācija. Vienu brīdi zaudējumi no atvērtajām pozīcijām sasniedza pat 900$. Es gan par to ļoti nesatraucos, jo zināju, ka drīz vien manas pozīcijas uzlabosies. Pēc neizlga laika jau skatījos uz 500$ peļņu, kas gan vienā dienā atkal pārvērtās par 50$ zaudējumiem un tagad atkal ir atgriezusies peļņas pusē, pie 50$.

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Tas laikam liecina par mana investīciju portfeļa vājo diversifikāciju, jo tik strauji portfeļa vērtības kāpumi un kritumi nav laba lieta. Bet es šobrīd esmu diezgan pārliecināts par aktīviem ko turu, ka tie drīzumā sasniegs vēl neredzētus augstumus.

 

Aktuālā situācija manā eToro kontā martā

Jau kopš janvāra es turu un sekoju līdzi COVID vakcīnas ražotājam Ocugen, kas drīzumā plano ieiet Amerikas turgū ar savu vakcīnu.

ocugen stock

Manas investīcijas OCGN akcijā

OCGN akcijā esmu investējis vairāk kā ceturto daļu no sava portfeļa vērtības. Es apzinos, ka riskēju pazaudēt visu šo naudu, bet potenciālais ieguvums šeit ir daudzas reizes lielāks.

Aplūkojot citu uzņēmumu, kas ražo COVID vakcīnas, akciju vērtību var redzēt brīnumainas lietas! Lielisks piemērs ir Novavax (NVAX) akcija, kuras vērtība 4 mēnešos pieauga gandrīz 70 reizes – no 4$ uz 300+$!!! Aplūkojiet attēlu zemāk un pasapņojiet, par to, ja pagājušā gada februārī būtu ieguldījuši 1000$ NVAX akcijā – šobrīd Jums būtu 45 000$, bet augstājā punktā pat 79 000$ (kas gan nav redzams šajā grafikā, bet ir redzams 6 mēnešu grafikā)

NVAX akcijas cena

Tātad man risks ir 1150$, bet potenciālais ieguvums ir par 10-30 reizes! Ņemot vērā, ka vidēji es vienu akciju esmu iegādājies par 8$, ja OCGN cena pieaugtu līdz 100$, tad manas 142 akcijas maksātu jau 14 200$, kas būtu 1250% atdeve no investīcijām. Tāpēc es lieku lielas cerības uz šo akciju un esmu gatavs zaudēt visu ieguldīto.

Ieguldījumi citu cilvēku investīciju portfeļos

Šobrīd es esmu pārtraucis kopēt visus cilvēkus eToro platfromā, jo investēju šo naudu kriptovalūtu tirgos. Kamēr kriptovalūtas ir karstas, es nolēmu riskēt un investēt tajās. Lai to izdarītu, man nācās pārtraukt kopēt cilvēkus, kuros biju ieguldījis vairāk kā 1000$. Uz doto brīdi man liekas diezgan droši likt uz to, ka kriptovalūtu vērtība augs. Arī atdeve no šīs investīcijas ir daudzas reizes lielāka, jo mani Copy People līdz šim darbojās ar 2-5% peļņu mēnesī, bet no kripto var sagaidīt pat 20% peļņu dienā (protams, arī 20% zaudējumus).

Lielāka peļņa = lielāks risks. Bet ar manu, salīdzinoši nelielo, portfeli ir vairāk jāriskē, lai redzētu vērā ņemamu peļņu

Zemāk attēlā varat aplūkot mana eToro konta statistiku šajā gadā. Martā 23.68% plusā!

Mana eToro konta statistika pa mēnešiem

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kas notika akciju tirgū aprīlī?

Akciju tirgus aprīlī sāka lēnu atgūšanos no sabrukuma, kas notika februārī-martā. Akciju vērtība lēnām atkal sāk iet uz augšu, kas nozīmē, ka ir labs laiks ieguldīt naudu akcijās.

Noteikti, tas notiek lēnāk nekā 2020. gadā, jo ļoti liela daļa no cilvēkiem pieejamās naudas tiek ieguldīta kriptavalūtu tirgos.

kripto tirgus

Kriptovalūtu tirgus jau ir sasniedzis $2,297,841,489,883 jeb gandrīz 2.3 triljardus dolāru.

Par ko ir mazliet kauns, ka tāda kriptovalūta kā Dogecoin ir 4 vietā pēc tirgus kapitalizācijas. Dogecoin ir kriptovalūta, kas ir izveidota joka pēc un tai nav nekāda pielietojuma realajā dzīvē. Tās vērtība aug tikai tādēļ, ka cilvēki tajā investē naudu šajā jokā. Tā vietā lai investētu naudu reālos uzņēmumos ar reāliem produktiem, cilvēki izvēlas investēt “suņa monētā”.

Vispār jau 95% no visām kriptovalūtām nav nekāda pielietojuma reālajā dzīvē, tāpēc man ir bēdīgi skatīties uz kripto tirgu. Plus vēl tas, ka tiek patērēts neaptverams enerģijas daudzums šo bezjēdzīgo valūtu uzturēšanā un mainošana.

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kādus resursus es izmantoju lai uzzinātu jaunumus par karstākajām akcijām?

Viens no maniem iecienītākajiem resursiem, kur uzzināt aktualitātes par akciju tigū notiekošo ir investoru sociālais tīkls Stocktwits. Šī portāla galvenā priekšrocība ir tā, ka katrai akcijai ir sava ziņu plūsma, kurā visi šī portāla lietotāji var dalīties ar savām domām par akcijām, kriptovalītām un citiem aktīviem.

Vēl viena ļoti forša lieta, ko šis portāls piedāvā, ir sekošana konkrētām akcijām. Jūs varat piesekot šīm akcijām un redzēt šo akciju pre un post market informāciju – redzēt vai šo akciju vērtība pēc tirgus aizslēgšanas palielinās vai samazinās. ir interesanti paskatīties, kas ar Jūsu akciju portfeli notiks pirms tirgus atvēršanās, kas pēc Latvijas laika notiek 16:30 katru darba dienu.

Arī eToro platformā ikvienam lietotājam ir iespējams uzsākt diskusiju pie jebkuras akcijas. Ir interesanti salīdzināt cilvēku viedokļus abās mājaslapās.

Vēl es skatos Youtube video, lai uzzinātu noderīgu informāciju par konkrētām akcijām, akciju tirgu kopumā, ieguldīšanas strateģijām. Tāpat izmantoju google, ja nespēju atrast atbildi kādā no iepriekš minētajiem resursiem.

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem. Uzrādītā tirdzniecības vēsture ir mazāka par 5 pilniem
gadiem, un tas var nebūt pietiekams laika posms, lai pieņemtu lēmumu par ieguldījumu.

Copy trading ir portfeļa pārvaldības pakalpojums, ko nodrošina Ltd. eToro (Europe), kas ir autorizēts un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržas komisija.

Kriptoaktīvu ieguldījumi dažās ES valstīs ir ļoti nepastāvīgi un neregulēti. Nav patērētāju aizsardzības. Var piemērot peļņas nodokli.

eToro USA LLC nepiedāvā CFD tirdzniecību un neuzņemas nekādu atbildību par šīs publikācijas satura precizitāti vai pilnīgumu, ko sagatavojis mūsu partneris, izmantojot publiski pieejamu informāciju par eToro, kas nav saistīta ar uzņēmumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest