30+ Biznesa Idejas ko Studenti Var Uzsākt Augstskolā

Lapas satura rādītājs

Uzsākt pašam savu biznesu no mājām nav nekāda pastaiga parkā, bet tas ir pavisam iespējams ikvienam. Ja Jums liekas ka biznesa uzsākšana aizņems pārāk daudz vērtīgā laika, tad padomājiet vēlreiz – varbūt Jūsu laiks šobrīd nemaz nav tik vērtīgs. Jebkura biznesa uzsākšana ir radošs un attīstošs laiks, kurā Jūs gūsiet milzīgu pieredzi, jaunas zināšanas un kontaktus.

Tūlīt jau ķersimies pie lietas, bet pa priekšu apsver šīs lietas:

  • Veic pētījumu: ko cilvēki vēlas vai kas viņiem ir nepieciešams? Padomā par kādu problēmu ar ko Tu saskaries ikdienā, varbūt Tu vari izdomāt tai risinājumu?
  • Ja tu spētu piedāvāt vai izgudrot kaut ko, kas padarītu dzīvi vienkāršāku, drošāku, godīgāku, lētāku – kas tas būtu?
  • Kas Tev padodas un ko Tev tiešām patīk darīt? Iespējams ir jāsāk ar to?
  • Padomā kāds uzņēmējdarbības veids varētu būt saistošs tavai izglītībai vai nākotnes sapņu karjerai.

Ķeramies klāt! Lūk, 30+ biznesa idejas:

P.S Ne visas idejas ko šeit atradīsi būs “pavisam nopietnas”!

Izveidojiet savu mājaslapu

Izveidojiet savu blogu vai mājaslapu, kurā Jūs humoristiski aprakstāt savus ikdienas notikumus vai domas par Jums tuvām tēmām. Dalieties ar savu jaunizveidoto interneta resursu ar draugiem un citiem studentiem. Kad būsiet ieguvuši lielu sekotāju skaitu varēsiet izvietot reklāmas savā blogā, veikt produktu apskatus vai reklamēt citas kompānijas. Lielisks veids kā nopelnīt naudu internetā no savas kopmītnes istabas.

Pamācība: kā izveidot savu mājaslapu ar Weebly

Pamācība: kā izveidot savu interneta veikalu ar Shopify

Pārdodiet savas pašdarinātās lietas tirdzniecības platformā Etsy

Etsy Jūs varēsiet pārdot visdažādākās lietas, kuras paši būsiet radījuši.

Uzziniet vairāk par pārdošanu Etsy šeit.

Pārdodiet savas prasmes Fiverr platformā

Jums ir kāda prasme, piemēram, video veidošana, maketēšana, tulkošana, rakstu veidošana? Jūs to varat pārdot un sākt pelnīt naudu internetā jau šodien!

Uzziniet vairāk par Fiverr platformu šeit.

Izveidojiet savu tiešsaistes tirdzniecības platformu

Izveidojiet savu tiešsaistes tirdzniecības platformu jūsu augstskolai. Sāciet ar savu augstskolu un pēc tam, iespējams, Jums būs iespējas to paplašināt un izveidot pelnošu biznesu internetā.

Sāciet savu Youtube kanālu

Jūs varat pelnīt naudu internetā izveidojot savu Video blogu jeb Vlogu Youtube. Jūs varat filmēt dažāda rakstura video materiālus par dažādām tēmām. Ko smieklīgu, produktu aprakstus, pamācošos video vai ko citu. Jūs pelnīsiet no reklāmām, kas tiks atskaņotas iekš Jūsu publicētā video materiāla.

Pamācība: Kā pelnīt naudu internetā ar Youtube

Veiciet produktu apskatus

Jūs varat uzsākt savu produktu apskatu biznesu bez maksas! Izvēlieties kādu Sev tuvu tēmu un apskatiet šīs tēmas produktus. Vediet cilvēkus uz Amazon vai citu parnetu mājaslapām un saņemsiet peļņu no pārdotajiem produktiem.
Kā pelnīt naudu veicot produktu apskatus

Izveidojiet tirgus izpētes biznesu

Izveidojiet tirgus izpētes biznesukurš strādā tikai ar studentu mērķauditoriju. Piedāvājiet savus pakalpojumus vietējiem un nacionāliem uzņēmumiem, kuru potenciālā mērķa auditorija varētu būt studenti.

Nopelni 75 eiro vienā vakarā no sava datora

Nopelni 75 eiro vienā vakarā no sava datora ar ātro kredītu devēju klientu piesaistes sistēmu. Tu vari to ieteikt arī draugiem!

Pamācība: kā nopelnīt 75 eiro vienā vakarā

Iemācieties kā gūt peļņu internetā ar Totalizatoru bonusiem

Pēc tam parādiet to saviem draugiem, radiem, paziņām un saņemiet daļu peļņas.

Apgūstiet soli pa solim pamācību kā to izdarīt

Pērciet un pārdodiet mācību grāmatas

Nopērciet vecās mācību grāmatas no pēdējā kursa studentiem pa lētu naudu un pārdodiet tās nākošajiem šī kursa studentiem par dārgāku (tikai pārliecinieties ka šīs grāmatas tiks izmantotas arī nākošgad).

Aizdodiet naudu citiem

Varbūt Jums jau ir izveidojušies kādi uzkrājumi? Aizdodiet naudu citiem ar Mintos savstarpējo aizdevumu platformas starpniecību un saņemiet līdz pat 12% atdevi no ieguldījumiem gadā!

Pārdodiet savu kreativitāti, talantu vai prasmi

Ja Jums labi padodas grafiskais dizains, tekstu rakstīšana vai kas cits, dariet par to zināmu plašākai publikai. Publicējiet savu prasmju sarakstu un paveiktos darbus, piemēram, ss.lv.

Izveidojiet domrakstu, kursa darbu vai bakalauru rakstīšanas biznesu

Jūs taču zināt, ka daudzi Jūsu vienaudži ir ļoti, ļoti slinki un būs gatavi Jums maksāt lai Jūs uzrakstītu šos darbus viņu vietā. Šī ir jau gadiem pārbaudīta metode kā studenti nopelna papildus līdzekļus!

Izveido augstskolas žurnālu

Publicē tajā interesantus notikumus un stāstus par augstskolu. Lūdz lai tajā raksta arī citi studenti, pasniedzēji un dažādu jomu eksperti. Kad žurnāls būs kļuvis nedaudz populārs, varēsi tajā izvietot reklāmas no vietējiem uzņēmumiem. Šis ir ilgtermiņa projekts, kur līdz pirmajai peļņai būs mazliet jāpaciešas, bet ja Tu to paveiktu, tas labi izskatītos tavā CV!

Izīrējiet savu kopmītņu istabu vasaras mēnešos

Izīrējiet savu kopmītņu istabu vasaras mēnešos Airbnb vai kādā citā līdzīgā portālā. Šāds gājiens gan nebūs iespējams visās kopmītnēs!

Uzsāciet savu Drop Shipping biznesu

Iegūstiet piekļuvi tūkstošiem produktu, kurus varēsiet pārdot internetā ar peļņu! Drop Shipping ir viens no lētākajiem biznesiem ko uzsākt augstskolā.
Apskati 40 Dropshipping partnerus Eiropā

Uzsāc savu piegādes biznesu kojās

Piegādā citiem studentiem visu ko viņi vēlas par samaksu! Brīvdienās un vakaros citi ir pārāk slinki lai kaut kur ietu, Tu varētu viņiem piegādāt alu un neveselīgu ēdienu. No rīta kādam Tu varētu piegādāt kafiju un bulciņas tiem, kas aizmirsuši par brokastīm.

Izveido gadagrāmatas, kas atšķiras no ierastajām

Atrodi kādu lētu, bet kvalitatīvu drukas uzņēmumu un pārdod gadagrāmatas ar peļņu.

Izveido savu latviešu valodas apmācību kursu caur Skype

Tu taču esi dzirdējis, ka daudzi ķīnieši vēlas iemācīties latviešu valodu?

Nopērc dažādu dārzeņu sēklas vietējā sēklu veikalā

Tu vari audzēt dažādus augus bez sarežģīta aprīkojuma. Daži augi pat dos augļus turpat, tavā kopmītņu istabā. Tikai neaudzē neko nelegālu!

Nodarbojies ar Freelance

Vai nu tas ir saistīts ar Tavām šībrīža studijām vai sapņu karjeru, piedāvā savas prasmes cilvēkiem, kam varētu noderēt dizains, ilustrācijas, rakstīšana, administrēšana u.c. Tas noteikti būs arī liels pluss tavam CV!

Kā Kļūt par Freelanceri un Strādāt no Mājām?

Izveidojiet pusdienu komplektus

Izveidojiet pusdienu komplektus priekš aizņemtajiem vecākiem, ko viņi varētu dot saviem bērniem līdzi uz skolu. Padomājiet lai šajos komplektos būtu sabalansēts un veselīgs uzturs.

Taisiet aklo randiņu vakarus

Uztaisiet aklo randiņu vakaru kopmītnēs un prasiet tā dalībniekiem nelielu samaksu

Ierakstiet lekcijas audio formātā un pārrakstiet tās datorformātā

Pēc tam piedāvājiet citiem studentiem vai tiem, kas lekciju neapmeklēja nopirkt pierakstus.

Organizējiet studentu izbraucienus

Organizējiet studentu izbraucienus uz citām pilsētām, festivāliem vai mācību braucienus uz uzņēmumiem. Centieties vienoties ar transporta kompāniju un apmeklējamo vietu par izdevīgiem nosacījumiem, lai Jums sanāktu peļņa.

Piestrādājiet par fotomodeli

Piedāvājiet fotogrāfiem kļūt par modeli viņu projektos. Vai arī apgūstiet fotogrāfijas mākslu paši un izveidojiet savu FOTO biznesu. Fotogrāfijas varēsiet pārdot arī internetā.

Izveidojiet augstskolas e-pasta jaunumu servisu

Izveidojiet augstskolas e-pasta jaunumu servisu un izvietojiet tajā reklāmas no vietējiem uzņēmumiem vai reklāmas no partnermārketinga tīkliem.

Izmantojiet biedru talantus

Atrodiet kopmītnēs kādu web dizaineri, kas Jums varētu izstrādāt interesantas ikonas vai dizainus priekš mājaslapām un pārdodiet tos tiešsaistes tirdzniecības platformās, piemēram, GraphicRiver.

Izveidojiet portfolio ar vietējiem mūziķiem un grupām

Izveidojiet portfolio ar vietējiem mūziķiem un grupām, kuri varētu muzicēt vietējos krogos, deju klubos vai korporatīvajos pasākumos. Par atrašanos katalogā pieprasiet nelielu ikmēneša samaksu.

Izveidojiet paša gatavotu smūtiju vai sendviču biznesu

Izveidojiet paša gatavotu smūtiju vai sendviču biznesu vietējiem uzņēmumiem. Pieņemiet pasūtījumus no rīta un piegādājiet tos pusdienas laikā.

Izveidojiet savu ceļojumu komplektu biznesu

Izveidojiet savu ceļojumu komplektu biznesu. Atrodiet labākos piedāvājumus internetā lidojumiem un nakts mītnēm, pasākumiem u.c. un pārdodiet šīs paketes ar peļņu.

Pasniedziet privātstundas

Pasniedziet privātstundas studentiem, kam iet grūti priekšmetā, kuru Jūs zināt uz 10. Piedāvājiet šīs privātstundas tiešsaistē, lai sasniegtu vairāk cilvēku.

Kļūstiet par sporta treneri

Kļūstiet par augstskolas sporta komandas treneri kādā sporta veidā.

Uzsāciet sporta grupu nodarbības

Iegādājieties inventāru un vadiet nodarbības brīvā dabā, par ko prasiet nelielu samaksu.

Piedāvājiet CV izveidošanas pakalpojumus

Apskatiet bezmaksas servisu Canva.com, kur atradīsiet simtiem bezmaksas CV dizainus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma