3COMMAS – tavs pasīvo ienākumu avots

Pēdējā gada laikā, ņemot vērā Bitcoin straujo kāpumu, daudzi no mums ir pamēģinājuši roku kriptovalūtu tirdzniecībā. Kā jau daudz kur minēts – vairums jeb aptuveni 90% treideru naudu zaudē. Visticamāk, iemesli ir dažādi, tomēr jāsaprot, ka kapitāls jāaudzē pakāpeniski un ar vienu darījumu tikai retajam izdosies kļūt par miljonāru.

3commas ir platforma, kuru ērti savienot ar tavu biržu (BinanceFTX u.c.). Ar šīs platformas palīdzību vari gan veikt klasiskos darījumus, gan izmantot iebūvētos platformas botus.

Iesaku visiem pamēģināt 3commas iebūvētos DCA (Dollar Cost average) botus. Īsumā – BTC cena ir 50 000 USD, tu nopērc nelielu daudzumu un esi gatavs pārdot brīdī, kad BTC cena pakāpsies par 1%. Diemžēl, cena krīt un tagad tā ir 48 000 USD. Tu nopērc vēl nedaudz BTC un nu jau tava vidējā cena, par kādu esi nopircis BTC ir (50 000+48 000)/2=49 000 USD. Līdz ar to, cenai vairs nav jāpieaug tik ļoti strauji, lai tu varētu pārdot BTC un nopelnīt. Šo ciklu atkārto bezgalīgi, līdz apturi botu.

Pirmajā mirklī liekas, ka peļņas iespējas ir niecīgas, tomēr padomā – ja tavā labā darbojas nevis viens, bet 20 boti, kas katrs tirgo citu monētu, kā arī ņem vērā – tie neguļ, neēd, tiem nav svarīgi, vai ir brīvdiena vai dzimšanas diena – tie čakli turpina tirgot pat tad, kad tu ar draugiem atpūties pie alus kausa!

3commas platforma ir lielisks veids kā likt saviem karavīriem jeb naudai strādāt un to patstāvīgi nodarbināt, lai katrs esošais dolārs tev atnestu vēl vienu un tad jau talkā nāk pasaules 8. brīnums jeb coumpounding efekts.


DCA botu peļņa pēdējo 30 dienu laikā


Peļņas sadalījums pa dienām


Peļņas sadalījums pa kripto pāriem

Viss izklausās rožaini, tomēr ir arī ēnas puses.

  • Pirmkārt, tev ir vajadzīgs kapitāls, lai darbinātu šos botus. Minimālais kapitāls ir aptuveni 2000 dolāru. Augšējos attēlos gūtā peļņa bija ar kapitālu, kas ir aptuveni 6000$.
  • Otrkārt, 3commas platforma dod iespēju bez maksas iepazīties ar botiem, tomēr lai to izmantotu, ir jāmaksā abonēšanas maksa (ikmēneša vai gada maksājums). Ja tu izmanto FTX biržu, tad pagaidām vari darbināt botus bez maksas.
  • Treškārt, tev ir jābūt gana lielām olām un jāļauj botiem strādāt, jo pat ja tirgus piedzīvo kritumu, boti regulāri pirks lejupkrītošu monētu, tādējādi samazinot tās vidējo iegādes cenu.

Reģistrējies 3commas.io un saņem 10% atlaidi abonēšanas maksai! Liec savai naudai strādāt tavā labā, kā arī guli mierīgi!

Lai izvairīos no abonešanas maksas 3commas, reģistrējies FTX biržā un saņem 5% atlaidi visiem darījumiem!

Ja esi ieinteresēts šāda veida pasīvo ienākumu avotā, noteikti noskaties TradeAlts pamācības youtube platformā, kuras detalizēti palīdzēs tev iestatīt botus un sākt pelnīt pasīvi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma