4 padomi interneta mārketinga iesācējiem

Nepareizā produkta piedāvāšana nepareizajai auditorijai noteikti beigsies ar izgāšanos!

Ir tāds teiciens – lai kļūtu par ekspertu kādā nozarē, Jums ir jāmācās no šīs nozares ekspertiem. Interneta mārketings nav nekāds izņēmums! Šeit būs pāris vispārīgi padomi tiem, kas ir nolēmuši spert pirmos soļus interneta mārketingā.

Niša

Niša ir pats svarīgākais faktors, kas ļaus Jums saniegt plānotos mērķus. Koncentrējoties uz vienu konkrētu nišu ir iespējams nopelnīt vairāk, nekā pārdodot visu iespējamo. Tēmēt uz noteiktu auditoriju un pārdot specifiskus produktus.

Vienmēr ir iespējams atrast un izveidot ko jaunu vienā nišā vai sasaistīt to ar līdzīgiem produktiem.

Mārketings

Kā jebkurā reklāmas sfērā, Jums būs nepieciešami cilvēki, kas apmeklēs Jūsu lapu. Jums obligāti jāparādās sociālajos tīklos, google un citu meklētāju rezultātos u.c. Jums ir nepieciešams sasniegt noteiktu mērķa auditoriju, kurai varētu interesēt Jūsu produkts. Meklētājprogrammu trafiks tiek uzskatīts par viskvalitatīvāko, jo tas parādā cilvēkiem to, ko viņi meklē. Jums ir jābūt meklēšanas rezultātu augšgalā, kas palielinās iespēju, ka tiks apmeklēta tieši Jūsu mājaslapa.

Tēmētu trafiku ir iespējams sasniegt arī sociālajos tīklos Facebook, twitter u.c. Bet šis pakalpojums ir maksas, atšķirībā no meklētājprogrammu rezultātiem.

Izpētiet savu auditoriju

Nepareizā produkta piedāvāšana nepareizajai auditorijai noteikti beigsies ar izgāšanos! Jums ir jāapzin sava reklamētā produkta mērķa auditorija. Ja Jūs darbojaties konkrētā nišā, tad šis darbiņš būs daudz vieglāks, nekā ja darbojaties vairākās nišās.

Izvēlieties piemērotu parnermārketinga tīklu

Partnermārketinga tīkli ir ļoti ļoti daudz un tie piedāvā reklamēt visdažādākos produktus. Populārākie pasaulē ir ShareaSale, Amazon, ClickBank. Es pats strādāju ar vairāk kā 10 dažādiem partnermārketinga tīkliem. Vislabākie rezultāti ir ar CPAaffiliatesnetwork.com, tādēļ, ka viņi piedāvā reklamēt bināro opciju, kazino un bukmeikeru kantorus, kas visi ir manu reklamējamo produktu sarakstā.

Latvijā populārākie partnermārketinga tīkli ir DoAffiliate.lv un GoAff.lv.

 

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest