6 veidi, kā pelnīt naudu ar dzīvniekiem

Ja esat tipisks dzīvnieku mīļotājs, atalgojums par atrašanos kopā ar dzīvniekiem var izklausīties kā sapņa piepildījums.

Nu tad laiks izdzīvot savu sapni!

Es vienmēr meklēju jaunus, interesantus veidus, kā nopelnīt naudu. Nesen draugs, kurš zina par manu naudas pelnīšanas apsēstību, man jautāja, kā nopelnīt naudu ar dzīvniekiem. Es viņai sastādīju šo īso sarakstu un domāju, ka padalīšos tajā ar jums!

Šeit ir 6 jautri un vienkārši darbi, kas ieliks papildu naudu kabatā, pavadot laiku ar saviem pūkainajiem draugiem.

Suņu staidzināšana

Vai domājat, kā nopelnīt naudu ar suņiem? Jums paveicies — pastaigas ar suņiem, iespējams, ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā nopelnīt naudu, pavadot laiku kopā ar mājdzīvniekiem.

Šī ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuri nestrādā parastu 9–5 darbu, piemēram, studentiem vai vecākiem, kas paliek mājās.

Daudzi cilvēki meklē kādu, kas izvestu viņu suni uz stundu pastaigāties, kamēr viņi visu dienu ir iestrēguši birojā. Ja jūsu grafiks ļauj jums atbrīvēt laiku dienas vidū, varat palīdzēt saimniekiem, izkustēties UN saņemt samaksu par rotaļāšanos ar suņiem. Ikviens ir ieguvējs!

Jūs varat viegli atrast klientus vien apskatoties sev apkārt. Ja pazīstat kādus kaimiņus vai draugus ar suņiem, dariet viņiem zināmu, ko piedāvājat. Varat arī reklamēties Facebook lapā, izlikt izkārtni zooveikalā vai veterinārārsta birojā vai pat izdalīt skrejlapas.

Protams, ja apmeklējat vietni vai aģentūru, viņi samazinās jūsu peļņu. Bet pozitīvā puse ir tāda, ka tas ir vairāk regulēti. Tā kā darbs ir saistīts ar došanos uz svešinieku mājām, var būt drošāk atzīmēties tiešsaistē.

Mājdzīvnieku pieskatīšana/uzņemšana

Ja jums patīk pastaigāties ar suņiem par naudu, kāpēc gan nespert nākošo soli un nepaņemt kādu mājdzīvnieku pie sevis uz dažām dienām?

Daudzi mājdzīvnieku īpašnieki meklē mājdzīvnieku aukles vai viesnīcas. Tas var būt dažas stundas katru dienu, kamēr viņi ir darbā, dažkārt dažas dienas vai pat pāris nedēļas, kamēr īpašnieki dodas atvaļinājumā.

Mājdzīvnieku pieskatīšana ir tad, kad jūs ejat pie īpašnieka mājā, lai pabarotu un paspēlētos ar dzīvnieku. Uzņemšana ir tad, kad mājdzīvnieku ved palikt pie jums.

Ja vēlaties darīt pēdējo, vienkārši pārliecinieties, ka jūsu māja ir mājdzīvniekiem draudzīga. Un neaizmirstiet to noskaidrot ar savu mājas saimnieku, ja nepieciešams.

Esmu bijis apsēsts ar domu par suņu uzņemšanu pie sevis, kopš lasīju par Frančeskas pieredzi vietnē From Pennies To Pounds! Viņa izmanto vietni Tailster, lai atrastu klientus. Izmantojot šo vietni, varat iestatīt savas likmes un solīt cenas par darbiem. Vēl viena lieliska vietne, kur atrast mājdzīvnieku pieskatīšanas un suņu iekāpšanas darbus, ir Rover.

Mājdzīvnieku pieskatīšana ir paredzēta ne tikai suņiem. Jūs varētu saņemt samaksu, lai rūpētos par kaķiem, trušiem, rāpuļiem un citiem. Tas ir arī lielisks veids, kā bez jebkādām izmaksām izjust, kā ir, kad ir mājdzīvnieks!

Šis varētu būt viens no vienkāršākajiem naudas pelnīšanas, ko varat darīt neizejot no savu māju ērtībām, jo ​​​​to var labi iekļaut jūsu ģimenes dzīvē un jums nav jāiegulda nekāda aprīkojuma iegādē. Kāpēc gan nepamēģināt?

Pārdod stock fotoattēlus

Ja jums mājās ir savs mīlulis un, ja jums ir pa rokai ar fotoaparātu, apsveriet iespēju pārdot sava mājdzīvnieka fotoattēlus stock fotogrāfiju mājaslapās.

Apburošas dzīvnieku fotogrāfijas vienmēr ir pieprasītas, it īpaši, ja varat iemūžināt neparastus vai smieklīgus kadrus.

Stock fotogrāfiju mājaslapas, piemēram, Shutterstock, maksās 15–50% katru reizi, kad kāds lejupielādēs jūsu attēlu. Ja jūsu attēls kļūst populārs, tas varētu būt labs pasīvo ienākumu avots.

Turklāt tas dod jums papildu iemeslu, lai paspēlētos ar saviem mājdzīvniekiem un uzņemtu dažas jautras bildes!

Piedāvājiet dzīvnieku kopšanas pakalpojumus

Ja jums ir ķēriens uz suņu kopšanu un pucēšanu, kāpēc gan neapsvērt iespēju atvērt kopšanas uzņēmumu?

Šim nolūkam jums nav obligāti nepieciešams salons. Jūs vienmēr varat piedāvāt pakalpojumus mājās, kur jūs esat pie klienta.

Šī ir nopietnāka biznesa ideja par citām šajā sarakstā iekļautājām lietām, tāpēc, iespējams, būs nepieciešams, no sākuma ieguldīt aprīkojumā un materiālos. Tomēr cilvēki maksās ļoti labu naudu par kvalitatīviem kopšanas pakalpojumiem, tāpēc tas var pārvērsties par ienesīgu biznesu!

Pārvērtiet savu mājdzīvnieku par sociālo mediju zvaigzni

Jūs neesat viens savā mīlestībā pret dzīvniekiem. Gandrīz visa pasaule ir apsēsta!

Jauki un smieklīgi dzīvnieku attēli ir viens no populārākajiem satura veidiem jebkurā sociālo mediju platformā. Ja vēlaties nopelnīt naudu ar sava suņa vai kaķa palīdzību? Kā būtu izveidot viņiem Instagram vai YouTube kanālu?

Viss, kas jums nepieciešams, ir burvīgs dzīvnieks, dažas fotografēšanas iekārtas (derēs arī labs telefons) un nedaudz sociālo mediju zināšanas.

Mājdzīvnieku konti var kļūt ļoti ātri izplatīti. Kad jums jau ir daži tūkstoši sekotāju, tad varat sākt meklēt sponsorus. Sponsorētās Instagram ziņas sākas no aptuveni 50 dolāriem par vienu ziņu mazākos kontos, taču, pieaugot jūsu ietekmei, tās var maksāt pat vairākus simtus.

Varat arī gūt peļņu no sava sociālo tīklu konta, izmantojot partnermārketingu (kur jūs iesakāt produktus un saņemat komisijas maksu par pārdošanu) un izlaižot sava zīmola produktus.

Pašlaik topa augšgalā ir kaķis Nala ar 3,5 miljoni Instagram sekotāju, un viņa ienes aptuveni 15 000 USD par katru sponsorēto ziņu.

Var paiet kāds laiks, lai nokļūtu līdz šim punktam, taču vismaz pa ceļam varēsiet izklaidēties ar savu mīluli.

Pārdodiet mājdzīvnieku piederumus

Ja jūs pats esat mājdzīvnieku īpašnieks, tad jūs noteikti zināt, ka cilvēki ir gatavi tērēt DAUDZ naudas priekš pūkainajiem, spalvainajiem un zvīņainajiem ģimenes locekļiem! Jūs varat nopelnīt naudu, atrodot nišu un produktu, ko pārdot mājdzīvnieku mīļotājiem.

Vislabākais šajā mazā biznesa idejā ir tas, ka ir tik daudz dažādu iespēju, un jūs varat to apvienot ar citiem saviem hobijiem un prasmēm.

Piemēram, ja jums patīk gatavot ēst, varat ražot dažādus mājās gatavotus mājdzīvnieku gardumus. Ja jums padodas kokapstrāde, varat būvēt suņu mājas, mazu dzīvnieku būrus vai rotaļlietas. Ja jūs protat rakstīt un pētīt, varat izveidot dažas īsas e-grāmatas vai rokasgrāmatas par dažādiem mājdzīvnieku aprūpes aspektiem.

Jūs varat pārdot savus darbus vietnē Etsy, vietējos amatniecības gadatirgos vai mājdzīvnieku draugu Facebook lapā. Jūs pat varētu pārdot tematiskus T-kreklus un krūzes!

Pats būdams dzīvnieku mīļotājs, jūs zināt, kas saimniekiem un viņu mīluļiem ir nepieciešams, tāpēc izvēlieties nišu un izdomājiet produktu, ko labprāt izmantotu arī pats.

Citi veidi, kā pelnīt naudu ar dzīvniekiem

Kad es apkopoju iepriekš minētās idejas, es vēlējos iekļaut dažus no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, strādājot ar dzīvniekiem, kā arī dažas nedaudz dīvainākas idejas!

Šajā ierakstā es galvenokārt koncentrējos uz veidiem, kā pelnīt naudu ar suņiem un kaķiem, jo šie ir vispopulārākie mājdzīvnieki.

Bet, ja jūs mīlat visus dzīvnieku valstības pārstāvjus, domājiet plaši– ir bezgalīgi daudz veidu, kā saņemt atalgojumu, strādājot ar mājdzīvniekiem!

Ja esat jātnieks, jums ir tādas iespējas kā zirgu kopšana vai jāšanas nodarbības. Ja jums patīk strādāt ar neparastākiem dzīvniekiem (un jums ir pietiekami liels dārzs), kāpēc gan neturēt vistas vai bites, lai pārdotu to olas un medu?

Un, ja jūs domājat, kā nopelnīt naudu, palīdzot dzīvniekiem, ir tradicionālākas karjeras, piemēram, darbs dzīvnieku patversmē vai veterinārā klīnikā, lai gan ņemiet vērā, ka par šiem darbiem parasti nemaksā pārāk labi.

 

Kādus citus veidus jūs zināt, kā pelnīt naudu ar dzīvniekiem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma