Bagātākie profesionālie eSporta datorspēļu spēlētāji pasaulē

Pēdējās desmitgadēs videospēles ir kļuvušas par lielu biznesu. Tā kā top izdevēji, piemēram, EA, Bethesda un Activision, regulāri laiž tirgū vislabākos produktus pieprasītāju tirgū, ir paredzams, ka ieņēmumi nozarē līdz 2022. gadam sasniegs 196 miljardus USD (151 miljardu GBP). Tagad arī paši spēlētāji sāk rīkoties, izmantojot eSports – profesionālās videospēļu sacensības -, kas pati par sevi kļūst par ļoti ienesīgu nozari. Tā kā spēlētāju dalība un skatītāju interese turpina pieaugt, šī koncepcija ir piesaistījusi galvenos sponsorēšanas partnerus un finanšu atbalstītājus. Profesionāliem spēlētājiem galarezultāts nozīmē vienu lietu: ir jānopelna nauda, daudz naudas. Šo ideju nedrīkst noniecināt. Neatkarīgi no tā, vai sacenšas individuālos turnīros vai kā komandas daļa, elites līmeņa spēlētāji spēj piesaistīt līdzīgas pamatalgas un apstiprināšanas piedāvājumus tradicionālo sportistu nopelnītajiem, un viņu vērtībai vajadzētu pieaugt tikai tad, kad pieaug eSports popularitāte. Tātad, ja jums ir garlaicīgi sēdēt mātes pagrabā un apsaukāt savus draugus spēlējot Call of Duty, un jūs vēlaties, lai visas šīs prakses stundas beidzot būtu apmaksātas, varbūt jūs varētu apsvērt iespēju pārcelties uz lielajām līgām. Lai sniegtu priekšstatu par to, ko jūs varētu nopelnīt, šie ir 10 visaugstāk apmaksātie profesionāļi pasaulē.

10. Sumails Hasans (Sumail Hasans)

Pseidonīms: Sumail

Pašreizējā komanda: Nav

Nacionalitāte: Pakistānietis

Vecums: 20

Līdzšinējie ieņēmumi: 3,6 miljoni USD

Tā kā visu laiku jaunākais spēlētājs ir pārspējis miljonu ASV dolāru ienākumus, Karačos dzimušais Sumails Hasans ir viens no atpazīstamākajiem spēlētājiem uz eSports skatuves. Viņš pat tika atspoguļots žurnāla Times top 30 ietekmīgākajos 2016. gada pusaudžos un bija Evil Geniuses komandas, kas 2015. gadā uzvarēja Starptautiskajā konkursā, galvenais loceklis. Pēc viņa autoparka ar panākumiem Evil Geniuses labā, viņš pievienojās Quincy Crew komandai kopā ar savu brāli Yawar. Tomēr pēc līguma sarežģījumiem Sumailam neilgi pēc tam bija jāpamet komanda, atstājot viņu nespējīgu sacensties par DreamLeague Leipzig Major un WePlay! Bukovel Minor, kas notika 2019. gada decembrī.

9. Marauns Merhejs (Maroun Merhej)

Pseidonīms: GH

Pašreizējā komanda: Team Liquid

Nacionalitāte: Libānis

Vecums: 24

Līdzšinējie ieņēmumi: 4,1 miljons dolāru

Pēc profesionālās debijas par Wired Gaming 2014. gadā Maroun Merhej pavadīja laiku arī ar E-LAB, pirms 2017. gada janvārī parakstīja līgumu ar eSports smagsvariem Team Liquid. Kreditēts par nozīmīgu komandas snieguma uzlabošanu, viņš bija daļa no saraksta, kas 2017. gadā uzvarēja Starptautiskajā turnīrā, pievienojot Aegis vainagu jau tā iespaidīgajam trofeju iemetienam. GH un Team Liquid ir izcīnījuši pirmo vietu 2018. gada Ķīnas Dota2 Supermajor sacensībās un otro vietu Starptautiskajā konkursā 2019. gadā.

8. Ivans Ivanovs (Ivan Ivanov)

Pseidonīms: MinD_ContRoL

Pašreizējā komanda: Team Liquid

Nacionalitāte: Bulgārs

Vecums: 24

Līdzšinējie ieņēmumi: 4,5 miljoni USD

Pēc tam, kad 2014. gadā kļuva profesionālis, Ivans Ivanovs pārstāvēja vairākas augsta līmeņa komandas, pirms 2015. gada beigās sadarbojās ar Team Liquid. Tur viņš uzvarēja starptautiskajā turnīrā 2017. gadā un turpina pārstāvēt Nīderlandē bāzēto komandu. Lai gan Ivanovs 2018. gada jūnijā bija pakļauts strīdiem par pretkrievisku komentāru sniegšanu tiešraides laikā, viņš joprojām ir viens no vērtīgākajiem spēlētājiem šajā nozarē.

7. Amērs Albarkavi (Amer Al-Barkawi)

Pseidonīms: Miracle-

Pašreizējā komanda: Team Liquid

Nacionalitāte: Jordānis-polis

Vecums: 22

Līdzšinējie ieņēmumi: 4,7 miljoni USD

Vēl viens Starptautiskā 2017. gada uzvarētājs ar Team Liquid, Amer Al-Barkawi sākotnēji kļuva populārs atsevišķās ar komandu nesaistītās publiskās spēlēs, 2015. gadā pārsniedzot Eiropas rangu. Tā rezultātā viņš noslēdza līgumu ar Monkey Business (vēlāk pārdēvēts par OG), kur pirms līguma noslēgšanas ar komandu Liquid viņš uzvarēja vairākās sacensībās. Pazīstams ar savu pieticīgo un nepiespiesto raksturu, Albarkavi ir ļoti populāra figūra eSporta kopienā.

6. Kuro Takasomi (Kuro Takhasomi)

Pseidonīms: KuroKy

Pašreizējā komanda: Team Liquid

Nacionalitāte: Vācietis

Vecums: 27

Līdzšinējie ieņēmumi: 5,1 miljons dolāru

Kopš profesionālās darbības uzsākšanas 16 gadu vecumā Kuro Takasomi pēdējos 8 gados ir guvis panākumus piedaloties dažādās komandās. Viņš ir piedalījies katrā starptautiskajā turnīrā kopš tā sākuma (viens no tikai trim spēlētājiem) un beidzot uzvarēja turnīrā tieši 2017. gadā ar Team Liquid, noslēdzot otro vietu 2013. gadā. Kā viens no pieredzējušākajiem un populārākajiem cilvēkiem eSportā, Takasomi ir uzņēmies dažādas vadošās lomas un tiek uzskatīts par leģendu. Viņš turpinās spēlēt kā komandas Liquid kapteinis 2020. gadā un pēc tam.

5. Topias Tāvitsainens (Topias Taavitsainen)

Pseidonīms: Topson

Pašreizējā komanda: OG

Nacionalitāte: Soms

Vecums: 21

Līdzšinējie ieņēmumi: USD 5,4 miljoni

Topias ‘Topson’ Tāvitsainens ir viens no jaunākajiem un jaunākajiem profesionālajiem Dota 2 skatuves spēlētājiem kā OG vidusdaļa. Topias bija tikai astoņus gadus vecs, kad sāka spēlēt spēli, un viņa neparastais stils un priekšroka mehāniski sarežģītajiem personāžiem palīdzēja viņam izcīnīt vietu Team OG pēc tam, kad viņu pamanīja Sebastians Debs. Kopš 2019. gada augusta Topiasam pieder pirmā divkārtējā starptautiskā uzvarētāja tituls pēc tam, kad viņš kopā ar komandu divus gadus pēc kārtas ieguva trofeju.

4. Sebastians Debs (Sébastien Debs)

Pseidonīms: Ceb

Pašreizējā komanda: OG

Nacionalitāte: Francis

Vecums: 27

Līdzšinējie ieņēmumi: USD 5,5 miljoni

Sebastians Debs debitēja kā profesionāls Dota 2 spēlētājs jau 2011. gadā kopā ar komandu Shakira. Kopš tā laika viņš ir pārvietojies pa dažādām komandām un 2016. gadā kļuva par OG treneri. Viņa vadībā OG nopelnīja daudzas uzvaras, kuru starpā ietilpa arī Frankfurtes, Manilas, Bostonas un Kijevas lielie uzņēmumi. Ar laiku viņš kļuva par oficiālo OG spēlētāju, palīdzot komandai uzvarēt Starptautiskajā spēlē 2018. un 2019. gadā.

3. Anatans Fams (Anathan Pham)

Pseidonīms: ana

Pašreizējā komanda: OG

Nacionalitāte: Austrālietis

Vecums: 20

Līdzšinējie ieņēmumi: 6 miljoni USD

Kā viens no jaunākajiem Team OG locekļiem, Anatans Fams sāka savu profesionālo karjeru 2016. gadā ar Invictus Gaming, pirms vēlāk tajā gadā pievienojās viņa pašreizējai komandai. Starptautiskajā konkursā 2018. gada laikā viņa iespaidīgais priekšnesums spēlē “Ember Spirit” demonstrēja viņa rakstura meistarību, savukārt 2019. gada spēlēs viņš spēja lauzt nepārspējamu rekordu 6-0, padarot viņu par spēles dominējošo spēlētāju. Pēc pāris pārtraukumiem no Dota 2 Anatans ir atsācis karjeru kā OG spēlētājs.

2. Džese Vainika< (Jesse Vainikka)

Pseidonīms: JerAx

Pašreizējā komanda: OG

Nacionalitāte: Soms

Vecums: 27

Līdzšinējie ieņēmumi: USD 6,5 miljoni

Sākotnēji sevi pierādījis spēlē Heroes of Newerth, Džese Vainika spēlējis vairākos turnīros pirms dienēšanas Somijas Jūras spēkos. Pēc atgriešanās viņš pārgāja uz Dota 2 un ir pārstāvējis vairākas komandas, kuru kulminācija bija šokējoša uzvara Starptautiskajā turnīrā 2018. un 2019. gadā jaunizveidotajai OG komandai.

1. Johans Sundsteins (Johan Sundstein)

Pseidonīms: N0tail

Pašreizējā komanda: OG

Nacionalitāte: Dānis

Vecums: 26

Līdzšinējie ieņēmumi: 6,9 miljoni USD

Vēl viena zvaigzne, kas karjeru aizsāka ar spēli Heroes of Newerth ir Johans Sundsteins pēc vairākām uzvarām turnīros kopš 2014. gada, kas runā pats par sevi, ieskaitot Starptautisko konkursu, kuru viņš uzvarēja 2018. un 2019. gadā kopā ar savu komandu OG. Kā Dota 2 labākais spēlētājs, Sundsteins ir pieredzējis un cienīts spēlētājs un treneris sabiedrībā. Viņš ir arī OG sākotnējais dibinātājs un kapteinis (pirms viņu pārņemšanas Red Bull) un bija atbildīgs par Albarkavi nonākšanu profesionālajā apritē.

Kā redzat, veiksme nav jādefinē, ierastā karjerā. Kā rāda šie spēlētāji, ir pilnīgi iespējams nopelnīt iztiku no jūsu aizraušanās, un, ja šī aizraušanās ir datorspēles, nenoliedziet iespēju darboties šajā karjerā. Galu galā daudzi šajā sarakstā iekļautie spēlēt kā hobiju, nedomājot, ka kādu dienu viņi būs vieni no bagātākajiem sportistiem pasaulē. Tātad, ja jums ir talants spēlēt datorspēles, tad izmantojiet to! Ko tu domā? Vai eSports ir nākamā populārā aizraušanās? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk!

5 Replies to “Bagātākie profesionālie eSporta datorspēļu spēlētāji pasaulē”

 • Liega says:

  Ir cilvēki kuri pelna naudu ar spēlēm un ir tie kuriem tas padodas, ir arī cilvēki kuriem tas nesanāk jo pirmais ir valoda, vairāk zini valodas vairāk tas palīdz praksē……arī ja esi komunikabls tas ir liels pluss. Es nesaku kad nevar nopelnīt var bet ir jāmāk to pareizi darīt

 • Sandra says:

  Ļoti patīk Jūsu lapā un katru reizi saprotu,cik reāli viss notiek 😊Pēc Jūsu ieteikumiem arī vados,lai nopelnītu!Jūs esat viss labākie🙏💯💯Lai Jums izdodas viss iecerētais 🎄❄️

 • Gudruna says:

  Ir labi,ka tā var nopelnīt 🙂

 • Aivis says:

  Vēlies kļūt bagāts šodien, neatliec to uz rītu

 • Agnese says:

  Prieks ka ir šādas lapas kur visu var uzzināt un iemācīties ko jaunu. Lai jums arī turpmāk vis izdodas! Tā tik turpināt un ar pilnu atdevi uz priekšu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest