Betsafe sporta totalizatora apskats

Betsafe sporta totalizators

8

Koeficienti

7.5/10

Izmaksas ātrums

8.5/10

Jauno klientu bonuss

7.0/10

Klientu atbalsts

9.4/10

Live likmes

7.6/10

Plusi

  • Lieli likmju limiti
  • Ļoti laba klientu apkalpošana
  • Bezriska likmes 30 eiro apmērā
  • Sporta notikumu tiešraides
  • Mobilā aplikācija

Mīnusi

  • Vidēji koeficienti
  • Pieticīgi nosegtas zemākās līgas
  • Ierobežota Cash Out funkcija

Betsafe ir Zviedru totalizators, kas šobrīd pieder Betsson AB. Šim totalizatoram ir Maltas Azartspēļu licence, kā arī tas ir licencēts IAUI Latvijā, tātad šis totalizators ir pieejams Latvijas spēlētājiem.

Betsafe sporta totalizators ir pieejams visās Eiropas valstīs un tā klientu skaits ir lielāks par 600 000 spēlētāju. Šī kompānija pastāv jau kopš 2002. gada un ar katru gadu tā kļūst lielāka un modernāka.

Betsafe bonusi jaunajiem klientiem

Betsafe saviem jaunajiem klientiem piedāvā likmes bez riska 30 eiro apmērā. Veicot iemaksu vismaz 20 eiro apmērā Jūs saņemsiet 3×10 eiro bezmaksas likmes jeb likmes bez riska.

Tas nozīmē, ka izmantojot Betsafe bezriska likmes Jums ir iespēja prognozēt sporta notikumu rezultātus par 30 eiro, pilnīgi bez jebkāda riska. Ja laimēsiet, varēsiet paturēt laimestu, bet ja zaudēsiet, visa nauda tiks atgriezta Jūsu kontā.

Betsafe totalizatora klientu apkalpošanas kvalitāte

Betsafe popularitāte pēdējos gados ir strauji augusi pateicoties viņu draudzīgajai un vienmēr atbalstošajai klientu apkalpošanas nodaļai. Ja Jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, vienmēr varat paļauties uz klientu atbalsta dienestu, kuru ir iespējams sasniegt caur tiešsaistes čatu, e-pastu vai telefonu.

Tiešsaistes (live) čats parasti ir visērtākais veids kā ātri saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Uz e-pastiem parasti tiek atbildēts vienas stundas laikā.

Betsafe totalizators ir pieejams vairākās valodās: Angļu, Vācu, Poļu, Zviedru, Norvēģu, Somu, Latviešu, Lietuviešu un Igauņu.

Betsafe totalizatora iemaksas un izmaksas iespējas

Atverot kontu Betsafe totalizatorā, Jūsu konta valūta būs tāda kādā valodā Jūs lietojat mājaslapu. Latviešiem konti tiks atvērti eiro valūtā.

Iemaksas Betsafe totalizatorā ir iespējams veikt ar sekojošām maksājumu metodēm: Kredītkartes (Visa vai MasterCard), Skrill vai Neteller, PayPal (tikai Vācijā un UK), bankas pārskaitījumu u.c. metodēm.

Līdzīgi kā citos totalizatoros, arī Betsafe var ieturēt līdz 2,5% komisijas maksu, ja iemaksu veiksiet ar kredītkarti. Minimālai depozīts Betsafe totalizatorā ir 10 eiro.

Maksājumi tiek apstrādāti ar 100% drošu šifrētu transakciju un Jūsu kredītkartes CVC kods netiek saglabāts. Katram Betsafe lietotājam vajadzētu veikt pilnu konta verifikāciju pirms iemaksas veikšanas.

Izmaksas ir iespējams saņemt uz savu bankas karti, Skrill vai Neteller kontu vai arī kā bankas pārskaitījumu.

Betsafe sporta totalizators piedāvā vienus no ātrākajiem izmaksas laikiem industrijā. It īpaši tas attiecas uz izmaksām uz interneta maciņiem – Skrill un Neteller, Jūsu izmaksas būs tūlītējas!

Kā jau vairumā totalizatoru, izmaksu Jūs varēsiet saņemt ar to pašu metodi ar kuru veicāt naudas iemaksu. Minimālā izmaksas summa ir 20 eiro.

Koeficienti, spēļu tiešraides, plusi un mīnusi

Betsafe pieejamo likmju skaits pēdējos gados ir strauji audzis. Šobrīd Betsafe fokusējas ne tikai uz Skandināvijas valstīm. Jāpiemin, ka Betsafe totalizatorā joprojām ir visplašākās sporta likmju iespējas tieši uz sporta notikumiem Skandināvijas valstīs. Kopumā, Betsafe totalizatorā ir iespējams veikt likmes uz 35 dažādiem sporta un ne-sporta veidiem.

Tā kā Betsafe ir Eiropā bāzēts sporta totalizators, īpaša uzmanība tiek vērsta tieši uz futbola spēlēm. Piedāvājumā ir visu Eiropas valstu ausgtāko līgu futbola spēles, kā arī atsevišķās valstīs zemāku līgu spēles, iespējams izdarīt likmes arī uz Dienvidamerikas futbola spēlēm.

Koeficienti Betsafe totalizatorā nav vislabākie, bet tie kļūst ar vien pievilcīgāki. Ja pirms diviem gadiem uz līdzīga spēka basketbola komandām koeficienti bija 1.87 – 1.87, tad tagad tie ir jau 1.91 – 1.91. Totalizatora peļņas procents ir samazināts, īpaši uz lielākajiem sporta notikumiem.

Betsafe totalizatorā koeficientu svārstības ir samērā mazas. Tas ir liels pluss, jo citos totalizatoros pārāk biežās likmju koeficientu maiņas var kļūt kaitinošas.

Betsafe totalizators piedāvā arī spēļu tiešraides, kas ir labs palīgs labāku lēmumu pieņemšanā. Tiešraides ir iespējams skatīties gan no mobīlajām ierīcēm, gan no stacionārajiem datoriem. Tiešraides tiek nodrošinātas lielākajiem sporta notikumiem – NBA, Eiropas basketbols, spēcīgākās futbola līgas, lielākie tenisa turnīri u.c.

Betsafe ir pieejama arī Cash Out funkcija, kas ļauj izņemt laimestu vēl pirms spēles beigām. Šī funkcija nav pieejama visās spēlēs.

Betsafe mobilā versija

Betsafe totalizatoram ir pieejama viena no vismodernākajām un funkcionālākajām mobilajām aplikācijām. To ir iespējams izmantot gan lai veiktu likmes uz sporta notikumiem, gan spēlētu kazino spēles, gan pokeru. Mobilajā aplikācijā ir iespējams skatīties arī tiešraides no lielākajiem sporta notikumiem.

Lai lietotu šo aplikāciju ir nepieciešama iOS 8.0 priekš Android viedtālruņiem. To var lietot arī uz iPhone, iPad un iPod touch produktiem.

Betsafe sporta totalizatora uzticamība

Ir grūti pateikt ko sliktu par šo kompāniju, jo tā atrodas Nasdaq Skadināvijas publiskajā biržā. Betsafe ir sponsori Anglijas premjerlīgas futbola klubam Manchester City un Vācijas bundeslīgas klubam Koln. Betsafe ir viens no Eiropā populārākajiem un kvalitatīvākajiem sporta totalizatoriem.

Apskati arī citu Latvijas totalizatoru piedāvājumu:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
bezriska pirmā likme līdz 40 eiro
LV BET Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest