Betting Gods Drošo Totalizatora Likmju Servisa Apskats

Šajā apskatā atradīsiet noderīgu informāciju par totalizatoru drošo likmju servisu BettingGods.com. Šis ir iespējams labākais tipsteru, jeb totalizatoru likmju nodrošinātājs pasaulē, ko pierāda viņu vēsture. Šo servisu ir iespējams izmantot ikvienam cilvēkam un likmes ir iespējams veikt jebkurā totalizatoru kantorī.

Vai tiešām šis serviss ir tik labs un vai izmantojot šo servisu ir iespējams nopelnīt papildus naudu internetā? Vai arī šis ir kārtējais apkrāpšanas mēģinājums? To arī noskaidrosim šajā apskatā!

Ņemiet vērā, ka apskatā tiks aprakstīti arī investīciju un azartspeļu riski!

sporta likmju tipsteri


Vai Betting Gods ir uzticams un kvalitatīvs serviss?

Šis noteikti ir svarīgākais jautājums ar ko vajadzētu sākt. Un atbilde uz šo jautājumu ir JĀ, Betting Gods ir caurredzams un uzticams likmju nodrošinātājs. Šis serviss ir apskatīts un aprakstīts daudzos plaši pazīstamos medijos , piemēram, Racing Post, The Guardian, Gambling Insider u.c.

Šajā servisā likmes Jūs saņemsiet no Totalizatoru nozares professionāļiem, kas savu iztiku pelna tikai un vienīgi veicot likmes totalizatoros. Jums būs iespēja kopēt viņu likmes, apskatīties izdarīto likmju vēsturi un cik precīzas tās ir bijušas.

Uz kādiem sporta veidiem Jūs varēsiet izdarīt likmes?

  • Zirgu skriešanās
  • Greihaundu skriešanās
  • Golfs
  • Futbols
  • Futbola kombinētās likmes
  • Bokss
  • Teniss
  • E-sports

Cik liels kapitāls ir nepieciešams lai veiksmīgi uzsāktu pelnīt naudu ar Betting Gods?

Šis jautājums ir mazliet divdomīgs! Ja Jūs vēlaties nopelnīt ar totalizatoriem, Jums būs nepieciešams liels starta kapitāls, ja vēlēsieties redzēt lielu peļņu. Taču Jūs varat sākt arī ar 100-500 eiro lielu kapitālu un lēnām palielināt to. Betting Gods servisā Jūs varēsiet saņemt informāciju par optimālāko starta kapitāla apmēru atkarībā no tā, kuru padomdevēju Jūs izvēlēsieties.

Starta kapitālam ir liela nozīme, jo lai iegūtu labu investīciju atdevi (ROI – return on investment) Jums būs nepieciešams lielāks kapitāls lai nosegtu padomdevēja ikmēneša izmaksas.

Katra likme ko Jūs izdarīsiet būs salīdzinoši zema, pārsvarā ap 10 eiro, bet problēmas var rasties tad, kad piedzīvosiet ilgāku zaudējumu sēriju (kas totalizatoros ir neizbēgamas). Ja Jums būs lielāks kapitāls, tad vieglāk varēsiet šo zaudējumu sēriju pārciest. Zaudējumu sērijas ir īpaši izteiktas izdarot likmes uz zirgu skriešanos. Professionāla likmju likšana ir kā jebkurš cits bizness, jo būs brīži kad Jūsu kapitāls dažas nedēļas samazināsies, bet pēctam atkal staruji pieaugs.

Zemāk esošajā attēlā var ļoti labi apskatīt kā izskatās profesionāla totalizatoru spēlmaņa peļņas grafiks. Reizēm nākas samierināties ar nelieliem zaudējumiem vai būšanu pa nullēm, bet kādā brīdī notiek liela uzvaru sērija un tiek nopelnīta liela nauda.

likmju tipsteri

Kā Jūs varat redzēt attēlā, Ja Jūs 2015. Gada augustā būtu abonējuši sporta likmju tipstera The Each Way King likmes, tad Jūs būtu zaudējuši 500 eiro, bet jau nākamajā mēnesī tos atguvuši un aiznākamajā jau būtu nopelnījuši 250 eiro.

Tāda ir totalizatoru būtība, visos sporta veidos. Šis ir jāuztver kā ilgtermiņa ieguldījums un uz rezultātiem vajadzētu atskatīties par mēnešiem nevis dienām vai katru likmi atsevišķi. Neviens Jums nevar iedot 100% drošas likmes, bet ir tipsteri, kas ilgtermiņā Jums var piegādāt pelnošas likmes!

Cik daudz ir iespējams nopelnīt?

Iespējamā peļņa ir atkarīga no katra tipstera, kura likmes izvēlēsieties abonēt. Attēlā zemāk ir iespējams apskatīt TOP tipsterus vidējos rādītājus mēnesī.

sporta likmju tipsteri

Kā Jūs varat redzēt šajā ekrānšāviņā, peļņa ko iespējams gūt no katra sporta likmju tipstera ir vērā ņemama. Ja Jums ir pacietība un apņēmība sekot vienam-diviem sporta likmju tipsteriem, tad katru mēnesi Jūs varat nopelnīt papildus naudu ikdienas tēriņiem.

Vai Betting Gods ir piemērots visiem?

Jā un nē! Teorētiski šo servisu var izmantot ikviens, bet Betting Gods ir vispiemērotākais cilvēkiem, kas ir organizēti un spēj pieņemt racionālus lēmumus. Totalizatoru spēlmaņiem ir nepieciešams būt savaldīgiem un regulāri izvērtēt savas likmes un rezultātus. Ir nepieciešama dzelžaina pašdisciplīna lai spētu izturēt garas zaudējumu sērijas, kurās tiek zaudēti simtiem eiro.

Ja Jums kādreiz ir bijusi azartspēļu atkarība, tad šis serviss notiekti nav priekš Jums!

Betting Gods ir perfekts serviss tiem, kas sporta likmju veikšanu spēj uztvert kā investēšanu ar stabilu investīciju atdevi mēnesī vai gadā. Atdeve no investīcijām var būt no 20% līdz pat 200%. Šeit ir jādomā ilgtermiņā un jāuztver to kā ilgtermiņa ieguldījumu.

Esiet gatavi sliktākajam

Kā visās investēšanas iespējās, Jums ir jābūt gatavam arī sliktākajam scenārijam – visas ieguldītās naudas zaudēšanai.

Šajā sevisā Jūs sekojat reāliem cilvēkiem un sporta veidi uz kuriem izdarīsiet likmes pēc būtības ir nejauši un neparedzami. Likmju tipsteriem ir pieejami neapstrīdami statistikas dati un zināšanas par konkrēto sporta veidu, bet neatkarīgi no tā, viņi nespēj ietekmēt to, lai zirgs uz kuru ir izdarīta likme skrietu ātrāk un uzvarētu.

Jā, ir neliela iespēja ka Jūs zaudēsiet visu ieguldīto naudu!

Neatkarīgi no šī fakta, Betting Gods joprojām ir iespējams labākais drošo likmju serviss pasaulē un neviens cits serviss nepiedāvā tik daudz tipsterus ar tik stabiliem rezultātiem.

Iepazīstietes ar likmju tipsteriem

Betting Gods servisā ir iespējams izvēlēties kādu no 19 drošo totalziatoru likmju tipsteriem tādos sporta veidos kā futbols, zirgu skriešanās, greihaunud skriešanās, golfs, bokss un e-sports. Jūs paši varēsiet izvēlēties kura tipstera likmes saņemt. Daži izmanto lielākas likmes, daži mazākas, daži vairāk riskē, citi izvēlas drošākas likmes.

drosas sporta likmes

Un labākais ir tas, ka Jūs varēsiet izmēģināt katru no tipsteriem tikai par £1.00 pirmās 10 dienas un ja nepatiks, varēsiet pārtraukt abonementu.

Apskatiet visu tipsteru rezultātus Betting Gods mājaslapā!

Visbeidzot – vai Betting Gods ir tā vērts?

NOTEIKTI! Iesaku visiem apmeklēt Betting Gods mājaslapu un papētīt cik sīki un smalki ir pieejami katra likmju padomdevēja rezultāti. Šis serviss ir 100% caurskatāms un tas ir pierādījis ka ar sporta likmēm ilgtermiņā ir iespējams nopelnīt labu naudu.

Izmantojiet šo iespēju un izmēģiniet šo servisu tikai par £1.00!

Saņemiet bezmaksas likmes Latvijā licencēto totalizatoru kantoros:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
bezriska pirmā likme līdz 40 eiro
LV BET Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest