Cik internetā var nopelnīt?

Cik internetā var nopelnīt?

Protams, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Var nopelnīt ļoti daudz, nopelnīt iztikai vai nenopelnīt neko. Iespējas nopelnīt ir daudz un dažādas, bet katrā no tām visvairāk nopelnīs gudrākie un pieredzējušākie. Internets ir pilns ar “pamācībām” un padomiem, kā uzsākt savu interneta biznesu mēneša laikā. Parasti šajās pamācībās ir attēlotas sporta automašīnas un savrupmājas jūras krastā un solījums, ka Jums pēc gada arī būs šīs visas lietas. Patiesības, protams, nav tik skaista, jo internetā pelnīt naudu nav viegli. Ir jāiegulda darbs, laiks, nepārtraukti jāapgūst jaunas lietas un tikai tad būs redzami rezultāti.

Mans iedvesmas avots interneta mārketingā ir Pat Flynn. Godīgs, atklāts un pamācošs. Katru mēnesi savā mājaslapā smartpassiveincome.com viņš publicē visus savus iepriekšējā mēneša ienākumus un izdevumus. Pagājušajā gadā nebija mēnesis, kad viņš nenopelnīja vismaz $100 000 un labākajā mēnesī tie bija $153,397.47! Tātad, internetā var kļūt par miljonāru!

Cik manām mājaslapām izdevās nopelnīt 2015. gada laikā?

Aplūkojot partnerprogrammu profilus  ar kurām es sadarbojos skats ir iepriecinošs – 2015. gada laikā manas mājaslapas un ir nopelnījušas $22 559,50. Šis cipars nav  peļņa, bet mājaslapu (binary.lv, epelna.lv, onlinemoneyspy.com) apgrozītā nauda. 2015. gads ieņēmumu ziņā bija līdz šim labākais gads, bet 2016. gadā ir mērķis šo ciparu dubultot!

Cik pelna labākie?

Katrā nozarē ir haizivis – vislabākie, pieredzējušākie un gudrākie. Šie vīri ir tik pārliecināti par savām spējām attiecīgajā nozarē, ka uz vienu darījumu, likmi vai spēli ir gatavi likt tūkstošus vai pat miljonus. Pa labi esošajā galerijā atradīsiet internetā atrodamas bildes ar lielākajiem peļņas cipariem.

Šīs bildes ir kā motivators, mērķis uz ko tiekties. Cerams ka pašam kādreiz arī izdosies ko tādu sasniegt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest