Darbs no Mājām: Kā Pelnīt Naudu Internetā 2019. gadā

Ja esi vieglas naudas meklējumos, tad tev nāksies smagi vilties. Iespējams, Tu atradīsi savu nišu, un darbs ies no rokas, bet tāda universāla veida kā viegli tikt pie patstāvīgiem ienākumiem NAV. Jebkurš naudas iegūšanas veids ir saistīts ar piepūli, vai  nu fiziski vai garīgi grūtu darbu un laiku. Tomēr, ir veidi kā padarīt savu iztikas un labklājības nodrošināšanu vieglāku.

Ja vēlaties nopelnīt naudu internetā jau šodien:

Visvieglākais veids kā pelnīt, ir iemācīties pielietot attieksmi, ka vienkārši vajag darīt. Tikai darot Tu iegūsi nepieciešamo pieredzi lai saprastu, kas ir tavi trūkumi, un kādas zināšanas tev vēl ir nepieciešamas, lai tu varētu pielietot savu naudas pelnīšanas stratēģiju pēc iespējas efektīvāk un patērējot mazāk laika. Lai Tu kļūtu par labāko savā sfērā, tev būs jāaizmirst par žēlsirdību un ceļā uz panākumiem jābūt izturīgam, centīgam, gatavam uz saistībām un, galvenokārt, neatlaidīgam.

Apskati 2018. gada populārākās biznesa idejas

Četru soļu process, lai pelnītu naudu internetā:

 1. solis– Apkopo visas idejas un izvēlies savējo tiešsaistes naudas pelnīšanas ideju, tad piemeklē visatbilstošāko stratēģiju, kas pilnībā atrisinās tava klienta problēmu. Laba stratēģija ir vitāli svarīga taviem panākumiem.
 2. solis– Vai nu tu iegādājies vai izveido produktu bāzi (e-grāmatas, darbarīki, u.t.t.) vai pakalpojumus (piem. treniņi), kas palīdzēs atrisināt klienta problēmu un ļaus tev nopelnīt naudu.
 3. solis – Nosaki vislabākās platformas (piem. eBay, Facebook, blogspot u.t.t.) kur apgrozās lielākā daļa no taviem potenciālajiem klientiem, lai viņi varētu iegādāties tevis piedāvātos produktus vai pakalpojumus.
 4. solis– Strādā smagi lai iekarotu savu tirgus daļu, stratēģiski izvieto reklāmas lai pievērstu interneta lietotāju uzmanību un radītu maksājošu klientūru.

Pirmkārt, ir svarīgi zināt, ka naudas pelnīšana internetā ir grūts darbs. Tam ir nepieciešams daudz pacietības, izturības, centības un neatlaidības no viena līdz pieciem gadiem lai tiktu pie patstāvīgiem un stabiliem ienākumiem. Tāda ir realitāte.

Ja tu esi gatavs veltīt tikai vienu stundu nedēļā, bet kāds cits ir gatavs veltīt desmit, tad zini, cilvēks, kurš veltīs vairāk laika, pie ienākumiem internetā tiks daudz vieglāk.

Internets ir nojaucis barjeru daudziem cilvēkiem, un tagad iespēja gūt patstāvīgus, neatkarīgus ienākumus ir dota gandrīz jebkuram no pirmās pasaules valstu iedzīvotājiem, un ļoti daudz otrās pasaules valstu iedzīvotājiem.

Likumsakarīgi, šīs iespējas arī ir palielinājušas konkurenci. Ir jāstrādā ļoti smagi, lai cilvēki izvēlētos tieši tavu produktu.

Tu vari novirzīt nepieciešamo darbu visiem četriem soļiem noalgojot kādu, kas darbu izdarīs tavā vietā. Vari nešaubīties. Pasaulē ir pilns ar cilvēkiem, kuri piedāvā savus risinājumus kādam vai pat visiem nepieciešajiem soļiem.

Iegaumē. Ir eksperti un ir “eksperti”. Svarīgi ir atrast pareizos ekspertus, kuri patiešām palīdzēs tev nokļūt tuvāk saviem mērķiem. Runājot par mērķiem, tev vajag atrast iemeslu “kāpēc” tu vēlies pelnīt internetā.

Galvenā lieta par pelnīšanu internetā

Tev būs jāziedo vai nu laiks, vai nauda.

Ja Tev ir nauda, bet nav laiks, tad tu vari nolīgt kādu, kas izdarīs visus nepieciešamos darbus tavā vietā. Tas būs visefektīvākais veids kā tikt pie peļņas internetā.

Tomēr, bez darba neiztikt. Tev tāpat būs jāpatērē laiks meklējot īstos cilvēkus, kā arī pārbaudot izdarīto, novērtējot un analizējot rezultātus.

Diemžēl, lai arī menedžements ir svarīga biznesa sastāvdaļa, nolīgstot cilvēkus, kas izdarīs visu tavā vietā, par pašu naudas pelnīšanas procesu tu neko neiemācīsies, un, bieži vien, Tev nāksies paļauties uz pilnīgiem svešiniekiem internetā. Tavi nākotnes ienākumi balstīsies uz viņu pleciem.

Pirms skrien nolīgt savu naudas pelnīšanas komandu, pajautā sev : kā tu zināsi cik augstā kvalitātē nolīgtais savu darbu ir izdarījis, ja Tev pašam nav zināšanu par doto uzdevumu?

Ja tev ir laiks, bet nav līdzekļu, tad darīt visu pašam būs vieglākais veids kā pelnīt internetā, gan financiāli, gan arī dēļ tā, ka Tu varēsi iegūt zināšanas. Tev jebkurā gadījumā jābūt apņēmības pilnam un gatavam veltīt laiku lai Tava naudas pelnīšanas stratēģija tiktu īstenota, pat ja tu esi noguris vai aizņemts ar savu ikdienas darbu.

Man, personīgi, ir būtiski, lai es zināšanas apgūtu pats un veltītu laiku lai kārtīgi izpildītu katru no četriem nepieciešamajiem soļiem.

Vienīgi veltot laiku sevis pilnveidošanai, sistemātiski papildinot savu zināšanu klāstu, Tu kļūsi par labāku cilvēku. Jebkurā situācijā tu atradīsies labākā pozīcijā lai pieņemtu lēmumus par savu naudas pelnīšanas stratēģiju, izmantojamajām platformām un gūtu ienākumus no sava interneta biznesa.

Tu nevari nolīgt kādu, kas iegūs zināšanas un pilnveidos tavu sapratni. Apgūtas zināšanas ir iegūtas zināšanas. Tās Tu nevari zaudēt vai iztērēt, un neviens Tev tās nevar atņemt.

Kā arī Tev nevajadzētu nolīgt kādu savas personīgās stratēģijas izstrādei, jo katrs no mums ir unikāls un atrodas citādāku apstākļu ietekmē, kas veido mūsu personību, attieksmi un kam mēs dodam priekšroku.

Viena no šobrīd lielākajām bēdām ir tāda, ka cilvēki vienkārši seko pūlim, neizrādot savu personību un neizpaužoties lietās, kuras viņi dara. Viss ko viņi vēlas ir tas sešciparu skaitlis kontā katru mēnesi, ko viņi iedomājas sasniegt, vienkārši sekojot kādam ekspertam.

Kļūda jau pašā pirmajā solī radīs Tev zaudējumus

Kļūdīties radot savu naudas pelnīšanas ideju nozīmē to, ka tu zaudēsi ieguldīto laiku un pūles.

Ir ļoti svarīgi nodrošināt pēc iespējas augstāku iespēju gūt panākumus.

Tavai stratēģijai kā pelnīt naudu jābūt saskaņotai ar iemesliem kāpēc tu vēlies iegūt naudu. Bez laba iemesla, būs grūti saglabāt motivāciju brīžos, kad situācija kļūs sarežģīta un grūta.

Bez stratēģijas, Tu bezmērķīgi klīdīsi no vienas idejas uz nākošo, mēģinot vienu platformu pēc otras, sekojot vienai pamācībai, tad nākamai, tādējādi izniekojot daudz naudu, laiku un enerģiju veicot neproduktīvas darbības, kuru rezultātā Tev nav nekādu ienākumu.

Svarīgi ceturtajam solim, klienti iegādāsies preci tikai no kāda, kam tie uzticas.

Uzticība ir tieši saistīta ar Tavu zīmolu un personību. Tu nevēlies, lai tavu personīgo zīmolu nozākā kāds, kuram pašam nav nekāda imidža. Viņi var aizbiedēt klientus, vai pat vēl sliktāk, pārvilināt tos pie sevis.

Kā iegūt apmeklētājus?

Ir labi veidi kā gūt apmeklētājus. Ir arī ne tik labi veidi.

Tavs piesaistītais speciālists var izmantot negodājamas tehnikas lai dabūtu Tev augstu apmeklētāju skaitu īstermiņā, bet ilgtermiņā sabojās tava zīmola slavu un potenciālās perspektīvas ilgtermiņā. Klienti mūsdienās ir ļoti skeptiski pret tirgotājiem internetā. Tev pat var tikt liegta piekļuve Google meklētājā un Tu pat par to nezināsi.

Tu vari izpildīt otro soli nopērkot produktu no kāda cita. Ja esi nolēmis tā darīt, pārliecinies par kvalitāti.

Tu vari nopirkt privātā marķējuma tiesības (private label rights jeb PLR) uz kādu produktu no kāda cita un pārdot kā savējo. Tomēr, es uzskatu, ka bieži vien PLR produktu kvalitāte ir apšaubāma labākajā gadījumā, un maniem standartiem tā ir krietni par zemu.

Atceries, Google nepatīk dublikāti. PLR saturs tiecas būt līdzīgs daudziem jau internetā publicētiem materiāliem. Šādiem “kloniem” interneta tirgū nav lielas vērtības.

Ja Tev ir laiks, ir stipri ieteicams, ka Tu izveido pats savu produktu un saturu ko piedāvāt klientiem. Sekojot šim ieteikumam, tavs produkts būs unikāls, un klientiem būs grūti atrast alternatīvas.

Oriģināls produkts parāda:

 • personību
 • unikalitāti
 • zīmolu.

Kas internetā trūkst ir reti sastopamā oriģinalitāte. Nokopēt kādu citu ir daudz vieglāk, bet tas ir īstermiņa risinājums, un būs grūti uzturēt ilgtspējību.

Kamēr ir viegli radīt produktu bez unikalitātes, ilgtermiņā tas nenesīs peļņu, jo klienti izvēlēsies jau esošo produktu.

Kā izvēlēties pareizo platformu?

Platforma, kuru izmanto tu, atspoguļo to, kas tu esi.

Ja Tu daudz laika pavadi sociālajos tīklos, Facebook, Instagram un Pinterest būs tieši Tev laikā..

Ja Tev patīk rakstīt, blogi būs Tava pirmā izvēle.

Ja vēlies darīt pēc iespējas mazāk, izmanto jau esošas platformas, kā piemēram eBay, Etsy un Amazon.

Tu vari arī kļūt par partnermārketinga speciālistu, popularizējot un pārdodot citu cilvēku produktus. Šo darbības lauciņu esmu izvēlējies arī es. Darbojoties tajā jau vairākus gadus, esmu iemācījies un noslīpējis zināšanas, kas man ļauj pelnīt naudu internetā katru mēnesi.

Izpēte konsekventi parāda, ka zināšanas mums palīdz izveidot nepieciešamos kontaktus un veikt pareizos secinājumus par lietām kuras mēs nezinām. Jo vairāk mēs zinām, jo vieglāk mums ir iemācīties jaunas lietas un uztvert jaunu informāciju.

Kad mēs zinām kas mums ir jādara, būs daudz vieglāk nopelnīt naudu ar savu personīgo veidu un pielietot pareizo stratēģiju, lai sasniegtu savus mērķus un gūt darba augļus veidojot biznesu internetā.

Visbeidzot, apzināties, ka vajag “vienkārši darīt”, un saglabāt šo mentalitāti, ir ļoti svarīgi lai atvieglotu tavu ceļu uz panākumiem, jaunām zināšanām, it īpaši sākumā. Visgrūtākā lieta šajā procesā ir sākt darīt.

Ja Microsoft gaidītu savu ideālo programmatūru, mēs šodien nelietotu Office vai Windows.

Tāpat ir ar pelnīšanu internetā, galvenais ir sākt un uzkrāt zināšanas un prasmes ceļā uz sevis pilnveidošanu.

Sēdēt uz dīvāna un cerēt, ka tu pēkšņi saņemsies kaut ko uzsākt nenesīs Tev peļņu. Tas, kas nesīs peļņu, būs saņemties un sākt darīt.

Aplūkosim 500 idejas kā pelnīt naudu internetā un reālajā dzīvē. Ja šajā sarakstā neatradīsiet nevienu biznesa ideju, kas Jūs kaut nedaudz ieintriģēs, tad varbūt Jums labāk piemērots ir algots darbs!

Pārlūko šīs naudas pelnīšanas idejas un sāc savu radošo darbu!

500 biznesa idejas:

 • Kļūsti par freelanceri piedāvājot savas prasmes internetā.
 • Forex treideris
 • Administrācijas pakalpojumi
 • Dzesēšanas un apsildāmo iekārtu tīrītājs
 • Dzīvnieku aprūpe un pakalpojumi
 • Dzīvnieku frizieris
 • Dzīvnieku masieris
 • Dzīvnieku fotogrāfs
 • Dzīvnieku treneris
 • Animators
 • Atbilžu sniedzējs
 • Antenu pakalpojumi
 • Senlietu atjaunošana
 • Ierīču labošana
 • Akvāriju tīrīšana
 • Auklīte
 • Somu izgatavošana
 • Bārmeņa un viesmīļa pakalpojumi
 • Kosmetologs / make up mākslinieks
 • Kļūsti par mikro darbinieku (micro worker)
 • Velokurjers
 • Velosipēdu remonts
 • Dzemdību palīdze
 • Dzimšanas dienu organizēšana
 • Laivu tīrīšana
 • Grāmatu recenzents
 • Grāmatvedis
 • Kāzu konsultants
 • Brokeris
 • Biznesa plānu sastādītājs
 • Ielu muzikants
 • Zvanu centra aģents / pārstāvis
 • Ēdnīcas darbinieks
 • Mašīnu uzpircējs
 • Autožurnālu pakalpojumi un mehāniķis
 • Auto mazgāšana
 • Karjeras konsultants
 • Aprūpētājs
 • Galdnieks
 • Paklāju un apdares tīrītājs
 • Cash back pakalpojumi
 • Ēdināšanas pakalpojumi
 • Čata operators
 • Pavārs
 • Bērnu izklaidētājs
 • Nodrošināt lietas no maziem bērniem
 • Lasītājs bērniem
 • Bērnu fotogrāfs
 • Tīrīšanas pakalpojumi mājsaimniecībām un uzņēmumiem
 • Treneris – biznesa vai personīgais
 • Komisijas iekasētājs
 • Datoru tīrītājs
 • Datoru problēmu risinātājs
 • Biznesa konsultants
 • Satura marketings
 • Koledžas / universitātes konsultācijas
 • Kurjers / piegādes serviss
 • Tiesu pētnieks
 • Klientu apkalpošana
 • Datu analīze
 • Datu ievadīšana
 • Databāžu administrators
 • Attiecību konsultants
 • Parādu ievācējs
 • Lieveņu uzturēšanas serviss
 • Piegādātājs
 • Saldo ēdienu gatavošana
 • Dietologs
 • Digitālās kriminālistikas pakalpojumi
 • Digitālās multivides pārveidošana
 • Diskžokejs
 • Suņu staidzināšana
 • Domēnu uzpircējs
 • Šuvēja
 • Taksists
 • Braukšanas instruktors
 • Dronu operators
 • Elektroierīču remonts
 • Gravējumu pakalpojumi
 • Pasākumu plānotājs un koordinātors
 • Treniņu instruktors, personīgais fitnesa treneris.
 • Sejas gleznotājs
 • Modes konsultants
 • Lauka aģents
 • Meklētājs – antīkas un retas lietas
 • Florists
 • Bēru koordinātors
 • Mēbeļu izgatavotājs, atjaunotājs, labotājs
 • Dārzniecības pakalpojumi
 • Dāvanu konsultants
 • Grafiti tīrītājs
 • Grafiskais dizaineris
 • Ekoloģijas konsultants
 • Apsveikumu kartiņu sastādītājs
 • Pārtikas preču iepircējs
 • Noteku tīrītājs
 • Matu stilists
 • Palīgstrādnieks
 • Invalīdu apkopējs
 • Mājaslapu konsultants
 • Medikamentu devu ievērošanas uzraugs
 • Mājsaimniecību novērtētājs
 • Dienas aprūpes centra uzturētājs
 • Mājas veselības aprūpe
 • Mājas pieskatītājs
 • Cilvēks – reklāmas stends
 • Iekštelpu augu apkopes serviss
 • Informācijas drošības konsultants
 • Apdrošināšanas aģents
 • Interjera dekorators un dizaineris
 • Interneta / tiešsaistes pētnieks
 • Interneta marketinga konsultants
 • Tulks
 • Gludināšanas un veļas mazgāšanas pakalpojumi
 • Džinglu komponists
 • Atkritumu aizvākšana
 • Jurists
 • Brošūru izplatīšana
 • LED gaismu maiņas pakalpojumi
 • Glābējs
 • Dzīvā statuja
 • Tirgus pētnieks
 • Mārketinga un reklāmas konsultants
 • Laulību konsultants
 • Masāžas terapeits
 • Savedēja pakalpojumi
 • Ēdienreižu plānotājs
 • Migrācijas konsultācijas
 • Reklamēšana ar transportlīdzekli
 • Mobilā pēdu masāža
 • Mobilā eļļas maiņa
 • Mobilais ballīšu izklaidētājs
 • Modelēšana
 • Forumu moderators
 • Hipotēku starpniecības pakalpojumi
 • Pārvietotāji
 • Zāles pļaušana, lapu grābšana, sniega šķūrēšana
 • Mūziķis
 • Nagu studija
 • Avīžu un žurnālu piegāde
 • Notārs
 • Darbveselība
 • Iepakošanas / izpakošanas pakalpojumi
 • Krāsotājs
 • Personīgais asistents
 • Mājdzīvnieku modeļi
 • Mājdzīvnieku ballīšu plānošana
 • Mājdzīvnieku fotogrāfija
 • Mājdzīvnieku izstādes un sacensības
 • Mājdzīvnieku pieskatītājs
 • Mājdzīvnieku pārvietotājs
 • Mobilo telefonu vāciņu bizness
 • Fotogrāfs
 • Bilžu ierāmēšana
 • Kafejnīcas stends
 • Pozēt mākslas nodarbībām
 • Grūtniecības fitnesa instruktors
 • Grūtniecības fotogrāfs
 • Paraudziņu piedāvātājs lielveikalos
 • Produktivitātes treneris
 • Projektu menedžeris
 • Īpašumu apsaimniekošana
 • Investīciju piesaistīšana īpašumiem
 • Publiskās runas
 • Administrators
 • Tiesnesis
 • Attālais darbinieks
 • Attālais tehniskais atbalsts
 • Rezumējumu sastādītājs
 • SEO konstultants
 • Palīdzība pensionāriem
 • Kurpnieks
 • Kurpju izgatavošana
 • Sociālo tīklu eksperts
 • Programmētājs
 • Sporta treneris
 • Stresa menedžementa pakalpojumi
 • Stila un iestudējumu mājas
 • Peldbaseinu uzturēšana
 • Planšetu / viedtālruņu remonts
 • Tetovēšanas salons
 • Nodokļu sagatavotājs
 • Teātru recenzenti
 • Printera kārtridžu uzpildīšanas centrs
 • Ekskursijas gids
 • Ceļojumu konsultants
 • Koku griezējs
 • T–kreklu dizainers
 • T–kreklu apdruka
 • Apdares remonts
 • Video producents
 • Virtuālais asistents
 • Balss aktieris
 • Mājaslapu dizains
 • Mājaslapu izstrāde
 • Mājaslapu uzturēšana
 • Mājaslapu uzpircējs
 • Logu tīrītājs
 • Logu / sienu apgleznošana, zīmju un logo veidošana
 • Jogas / meditācijas instruktors
 • YouTube zvaigzne

Pārdod lietas internetā

 • Cepšana mājās
 • Vāc pudeles
 • Atrodi pircējus pārdevējiem
 • Espresso vai kafijas ratiņi
 • Palīdzi darba meklētājiem atrast labāku darbu
 • Garšvielu audzēšana
 • Licenzētu produktu tirgošana
 • Taisi un pārdod mēbeles
 • Gatavo un pārdod ēdienu
 • Taisi un pārdod rotaļlietas
 • Pārdod mākslu
 • Pārdod pašbrūvētu alu
 • Pārdod savus mūzikas, filmu un datorspēļu diskus
 • Pārdod savas olas un vistas
 • Pārdod savu zeltu un sudrabu
 • Pārdod savus matus
 • Pārdod paštaisītas rotaslietas, ziepes, u.t.t.
 • Pārdod mūziku
 • Pārdod veco elektroniku
 • Pārdod papīra masu
 • Pārdod fotogrāfijas
 • Pārdod dzīvnieku drēbes un aksesuārus
 • Pārdod balonus
 • Pārdod ūdeni pudelēs
 • Pārdod drēbes
 • Pārdod kafiju un tēju
 • Pārdod kurpes
 • Pārdod dizaineru veļu, dvieļus, dušas aizkarus
 • Pārdod izglītojošus produktus
 • Pārdod spēles
 • Pārdod dārza piederumus un darbarīkus
 • Pārdod paštaisītas šokolādes
 • Pārdod aproces, matu gumijas, bantītes
 • Pārdod cepures
 • Pārdod virtuves piederumus
 • Pārdod krūzes
 • Pārdod personalizētas dāvanas
 • Pārdod dzīvnieku ceļojumu aksesuārus un rotaļlietas
 • Pārdod telefonu, viedtālruņu un planšetes vāciņus
 • Pārdod puzles
 • Pārdod segas
 • Pārdod rokdarbu komplektus
 • Pārdod t-kreklus
 • Pārdod pārvadāšanas somas
 • Pārdod koka darinājumus
 • Pārdod ādas produktus

Iemāci citiem lietot interneta platformas

 • Mākslas skolotāji
 • Ēdiena gatavošanas apmācītāji
 • Datora apmācības un nodarbības
 • Rokdarbu skolotāji
 • Deju instruktori
 • Bērnu uzņēmēju skolotāji
 • Valodas apmācību kursu vadītāji
 • Mūzikas skolotāji
 • Pasniedz interneta lekcijas
 • Mācību grāmatu pārdevējs
 • Pasniedzējs (internetā un dzīvē)
 • Mazo uzņēmēju treneri
 • Universitātes / koledžas/ tehnikuma pierakstu pārdevējs

Pastāsti savu viedokli

 • Izmitināšana un vietu apraksti
 • Fokusa grupas un tirgus izpēte
 • Ēdiena kritiķis
 • Aplikāciju kritiķis / aplikāciju apskatu veidotājs
 • Apskati un iesaki
 • Meklētāja novērtējums
 • Programmatūras kritiķis / novērtētājs
 • Dziesmu kritiķis / novērtētājs
 • Aptaujas internetā
 • Mājaslapu apskatītājs

Raksti interneta platformās

 • Reklāmu sastādītājs
 • eGrāmatu (eBook) rakstnieks un izdevējs
 • Redaktors
 • Grantu rakstnieks
 • Sarakstu rakstnieks
 • Preses relīžu rakstnieks
 • Korektors
 • Albumu veidotājs
 • Prezentāciju veidotājs
 • Saukļu rakstnieks
 • Runu rakstnieks
 • Stāstu tirgotājs

Interneta bizness / Tiešsaistes biznesa veidi

 • Partnermarketings
 • Aplikāciju izstrādātājs
 • Aplikāciju testētājs / Aplikāciju izmēģinātājs
 • Kļūsti par WordPress dizaineri vai izdevēju
 • Bloga rakstīšana / izdošana
 • Izveido interneta pārlūka paplašinājumu
 • Izstrādā pasūtījuma programmatūru
 • Izveido uzziņu mājaslapu
 • Izveido mājaslapu ar biedra maksu
 • Pelni honorārus par mākslas izstrādājumiem
 • Spēļu veikals
 • Datorspēles
 • Interneta un sociālo mediju marketings
 • Marketings un spēļu tirdzniecība
 • Liec savai mājaslapai pelnīt
 • Pelni ar gaming blogu
 • Tīklu mārketings
 • Patentu, preču zīmju un autortiesību tirdzniecība
 • Spēlē spēles
 • Radi unikālas spēļu pamācības
 • Apskati un iesaki spēles
 • Pārdod digitālos produktus kurus esi ieguvis vai izveidojis
 • Pārdod lietas internetā
 • Pārdod pakalpojumus internetā
 • Testē spēles

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest