eToro Latvija Whatsapp grupa

eToro Latvija Whatsapp grupa ir izveidota pēc epelna.com iniciatīvas un tas nav eToro tirdzniecības platformas oficiāls saziņas kanāls. Tāpat bonusu jaunajiem klientiem nodrošina epelna.com nevis eToro.


Gribēju Jums nedaudz palielīties, ka mūsu eToro Latvija Whatsapp grupā ir jau 38 lietotāji un katru dienu notiek apmaiņa ar vērtīgu informāciju par akciju un kriptovalūtu tirgiem.

eToro ir sociālā tirdzniecības platforma, kas piedāvā tirgoties ar akcijā, kriptovalūtām, CFD produktiem u.c. aktīviem.

Ja vēlaties sākt tirgoties un iegūt atbalstu no citiem cilvēkiem, kas jau kādu laiku nodarbojas ar akciju tirdzniecību, tad būsiet laipni aicināti pievienoties šai Whatsapp grupai.

Ieguvumi pievienojoties:

Grupas biedri atbildēs uz Jūsu jautājumu un varēsiet lasīt citu grupas biedru diskusijas par akcijām un kriptovalūtām;

Ja veiksiet minimālo depozītu (200€ apmērā), varēsiet saņemt 50€ naudas balvu. Šāda iespēja ir tikai reģistrējoties eToro platformā caur epelna.com saiti.

Uzzināsiet par labām iespējām nopelnīt naudu. Akciju tirgus ir pilns ar šādām iespējām un tās parādās katru dienu!

eToro piedāvā 100 000$ bezmaksas DEMO kontu, kurā Jūs varat izmēģināt tirdzniecības platformu bez riska. Ļoti labs variants, ja nevēlaties veikt naudas iemaksu pirms platformas izmēģināšanas.

Lai pievienotos Whatsapp eToro Latvija grupai: SPIED ŠEIT.

Lai atvērtu eToro bezmaksas 100 000$ DEMO kontu: SPIED ŠEIT.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 68% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem. Uzrādītā tirdzniecības vēsture ir mazāka par 5 pilniem
gadiem, un tas var nebūt pietiekams laika posms, lai pieņemtu lēmumu par ieguldījumu.

Copy trading ir portfeļa pārvaldības pakalpojums, ko nodrošina Ltd. eToro (Europe), kas ir autorizēts un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržas komisija.

Dažās ES valstīs un Apvienotajā Karalistē ieguldīšana kriptovalūtās nav regulēta. Nav patērētāju aizsardzības. Jūsu
kapitāls ir apdraudēts.

eToro USA LLC nepiedāvā CFD tirdzniecību un neuzņemas nekādu atbildību par šīs publikācijas satura precizitāti vai pilnīgumu, ko sagatavojis mūsu partneris, izmantojot publiski pieejamu informāciju par eToro, kas nav saistīta ar uzņēmumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest