eToro tagad iespējams tirgoties ar Dogecoin (DOGE)

eToro tirdzniecības platformā tagad ir iespējams tirgoties ar vienu no pēdējā laika karstākajām kriptovalūtām – Dogecoin jeb DOGE.

doge vērtība

DOGE vērtība pēdējos 6 mēnešos


Kas ir Dogecoin (DOGE)?

Dogecoin (DOGE) ir atvērtā koda digitālā valūta, kuru izveidojis Bilijs Markuss no Portlendas, Oregonas un Džeksons Palmers no Sidnejas, Austrālijā. Tas izveidojās no Litecoin kriptovalūtas 2013. gada decembrī.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Šī kriptovalūta tika radīta ar sākotnējo mērķi popularizēt altkoinus (altkoini ir visas citas kriptovalūtas bez Bitcoin), Dogecoin nosaukums cēlies no populāras interneta memes, kurā attēlots suns Shiba Inu. Kriptovalūta ieguva popularitāti un vērtību koronavīrusa pandēmijas laikā no 2020. līdz 2021. gadam, kur tā kļuva populāra pēc vairāku augsta līmeņa personu, piemēram, Tesla dibinātāja Elona Muska, pieminēšanas sociālajos tīklos.


KĀ tirgoties ar  Dogecoin eToro platformā?

Tāpat kā citas kriptovalūtas, eToro var tirgot divējādi. Varat vai nu iegādāties faktiskos tokenus un tirgot tos vietnē eToro (PIRKT ar X1 sviru), vai arī tirgot atvasinātos finanšu instrumentus (CFD jeb cenas starpības līgumi), pamatojoties uz pamatā esošo kriptovalūtas cenu.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts vietējiem noteikumiem eToro platformā varat veikt vienu vai abus.

Dodieties uz lapu DOGE, lapas augšdaļā esošajā meklēšanas lodziņā ierakstot DOGE.

Noklikšķiniet uz pogas “Trade”.

Izvēlieties, vai PIRKT vai PĀRDOT akciju. Noklikšķinot uz “BUY”, jūs domājat, ka DOGE vērtība pieaugs. Noklikšķinot uz “SELL”, jūs domājat, ka DOGE vērtība samazināsies.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts vietējiem noteikumiem eToro platformā varat veikt vienu vai abus.

– Ievietojiet vēlamo kredītplecu un Stop Loss un Take Profit punktus *, ja piemērojams *.

** Svarīgs atgādinājums: Kriptovalūtu pozīcijām ar PIRKT, eToro netiek piemērota maksa par nakti / nedēļas nogalē.

Noklikšķiniet uz pogas “OPEN TRADE”.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Komisjas maksājumi iegādājoties DOGE

Jūs varat tirgot DOGE eToro, neuztraucoties par negaidītām vai slēptām maksām. eToro maksas ir vienkāršas un viegli saprotamas. Izmantojot platformu, visas starpības tiek piemērotas “turp un atpakaļ”, kas nozīmē, ka jums tiek iekasēta šī procentuālā daļa, atverot pozīciju, bet starpība / maksa tiek koriģēta, kad aizverat pozīciju.

Iemaksas un izmaksas DOGE

Šobrīd nav iespējams pārvietot DOGE kriptovalūtu no citiem resursiem uz eToro, kā arī nav iespējams pārvietot DOGE no eToro uz citiem resursiem. Ja vēlaties izņemt līdzekļus, Jums būs jāaizver konkrētā pozīcija un varēsiet pārskaitīt naudu uz savu bankas kontu.

eToro Latvija Whatsapp grupa un 50$ startam

Februārī ar dažiem domubiedriem izveidojām whatsapp grupu, kurā runājam par akcijām, kriptovalūtam un treidingu kopumā. Ja Jums ir radusies interese par akciju tirgiem, tad varat pievienoties šim čatam cau šo linku.

Kā arī es Jums varu piedāvāt 50 eiro, ja atvērsiet kontu, izmantojot zemāk esošo saiti un veicot minimālo 200$ depozītu (šobrīd tas uz neilgu laiku ir paaugstināts uz 1000$). Šo bonusu es Jums pārskaitīšu uz Paypal, Skrill vai Revolut kontu. Pati tirdzniecības platforma nepiedāvā nekādus labumus jaunajiem klientiem. eToro platformā es Jums ieteiktu izmēģināt gan Copy People funkciju, jeb citu cilvēku portfeļu kopēšanu, gan arī pašiem iegādāties akcijas. Minimālā naudas summa, par kuru Jūs varat kopēt cilvēku ir 200$, minimālā vērtība, par kuru varat iegādāties akciju ir 50$, bet kriptovalūtas ir iespējams iegādāties sākot no 25$.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest