Kā es nopelnu ar savām mājaslapām?

Katrā rakstā ko lasīsiet par tēmu “Kā nopelnīt naudu internetā”, noteikti atradīsiet sadaļu – izveido savu blogu. Es simtprocentīgi tam piekrītu, ka sava bloga vai kāda cita veida interneta resursa izveidošana ir viens no TOP veidiem kā pelnīt naudu internetā. Šajā rakstā es Jums pastāstīšu cik dažādos veidos es pelnu no savām mājaslapām.

Aplūkosim četras mājaslapas – epelna.com, OnlineMoneySpy.com, DiscoverLatvia.eu un SmaidaFabrika.lv un dažādos veidus kā katra no šīm mājaslapām man ir ienesusi naudu.

Kādos veidos esmu nopelnījis naudu ar epelna.com mājaslapu?

Epelna.com noteikti ir mans līdz šim sekmīgākais interneta biznesa projekts. Ar šo mājaslapu esmu nopelnījis desmitiem tūkstošus eiro un tā ienes man labu naudu katru mēnesi. Tātad – kādos veidos es esmu nopelnījis naudu internetā ar šo mājaslapu?

  1. Partnermārketings. Partnermārketings jeb affiliate marketing ir mans TOP1 iecienītākais naudas pelnīšanas veids. Lai nopelnītu naudu ar partnermārketingu, Jums ir jāiegūst sava unikālā saite no partnera, kas pēctam izsekos visas apmeklētāju darbības partnera mājaslapā. Ja Jūsu ieteiktais cilvēks veiks pirkumu partnera mājaslapā, tad Jums tiks samaksāta komisijas maksa. Epelna.com portālā ir izvietotas daudzas saites uz partneru mājaslapām dažādās nozarēs – mājaslapu izstrādes programmas, kazino/totalizatori, savstarpējo ieguldījumu platformas, investīciju platformas, dažādas peļņas sistēmas u.c. Ikreiz kā kāds no epelna.com apmeklētājiem veic pirkumu kādā no šīm mājaslapām, man tiek samaksāta komisijas maksa no attiecīgā partnera.
  2. Google AdSense. Google AdSense ir Google reklāmas tīkls, kas piedāvā ikvienam mājaslapas īpašniekam ievietot reklāmas savā mājaslapā. Iepriekš es uzrakstīju rakstu “Uzdevums – 1000€/mēnesī no Google AdSense“, kurā Jūs varat aplīkot, cik es esmu nopelnījis no šīs platformas pēdējo četru gadu laikā. Šis ir lielisks veids kā gūt pasīvos ienākumus no savas mājaslapas, jo viss kas Jums ir jāizdara, ir jāieiveto AdSense koda līnija. Pēctam Jūs saņemsiet naudu par katru klikšķi, kas tiks izdarīts uz Google reklāmām, kuras ir attēlotas Jūsu mājaslapā.
  3. Reklāmrakstu pārdošana. Viens no pēdējā gada TOP ieņēmumu avotiem epelna.com portālam ir bijis reklāmrakstu pārdošana. Vai zinājāt, ka citas mājaslapas ir gatavas maksāt lielu naudu par to, lai Jūs savā blogā ievietotu rakstu, kurā būs backlink jeb atpakaļsaite uz viņu mājaslapu? Es par katru šādu rakstu saņemu no 150-300 eiro, atkarībā no raksta tematikas. Vislabākais ir tas, ka es nekādā veidā nereklamēju šo iespējum, bet reklāmņēmēji mani atrod paši. Viņi atsūta gatavu rakstu, kurš man tikai ir jāpublicē epelna.com portālā – tas aizņem aptuveni 10 minūtes. Un tad, es viņiem izrakstu rēķinu par 150-300 eiro. Nav slikta peļņa priekš 10 minūšu darbiņa, vai ne?

Kādos veidos esmu nopelnījis naudu ar OnlineMoneySpy.com mājaslapu?

OnlineMoneySpy.com ir mans “Kā pelnīt naudu internetā” angļu valodas projekts. Saturs šajā projektā, protams, ir nedaudz atšķirīgs – pārsvarā par dropshipping, sporta treidingu un produktu apskatiem. Kādos veidos esmu nopelnījis ar šo mājaslapu?

  1. Partnermārketings. Tāpat kā epelna.com, arī OnlineMoneySpy.com viens no galvenajiem ienākumu avotiem ir partnermārketinga komisijas. Pārsvarā šajā mājaslapā komisijas tiek gūtas no ClickBank tīkla, kas ir lielākais digitālo produtu pārdošanas platforma. Ienākumi no šīs mājaslapas, pagaidām, ir daudz mazāki, bet cītīgi tiek strādāts pie apmeklētāju skaita palielināšanas, kas rezultātā dos arī lielākus ienākumus.
  2. Google AdSense. Arī šajā mājaslapā esmu ievietojis AdSense kodu, kas nozīmē, ka saņemu naudu ikreiz, kad kāds uzspiež uz reklāmas. Attēlā zemāk varat redzēt, kā salīdzinās ienākumi abās lapās, kurās esmu ievietojis AdSense kodu. Ienākumi pārsvarā ir atkarīgi no mājaslapas apmeklētāju skaita, kurš, šobrīd, epelna.com ir gandrīz divas reizes lielāks. adsense earnings
  3. Reklāmrakstu pārdošana. Arī šajā mājaslapā esmu pārdevis reklāmrakstus. Ne tik daudz kā epelna.com un par ne tik lielām summām. Par viena reklāmraksta izvietošanu šajā mājaslapā saņemu apmēram 50 eiro. Šāda tipa mājaslapas angļu valodā ir daudz vairāk, tāpēc mana lapa nav tik unikāla un reklāmņēmēji nav gatavi maksāt vairāk.
  4. Reklāmas banneru izvietošana. OnlineMoneySpy.com divus mēnešus izvietoju apmaksātus reklāmas bannerus, par ko saņēmu 50 eiro mēnesī. Itkā neliela peļņa, bet  šos bannerus izvietot man aizņēma piecas minūtes.

Kādos veidos esmu nopelnījis naudu ar DiscoverLatvia.eu mājaslapu?

  1. Dropshipping komisijas maksas no partneriem. DiscoverLatvia.eu ir uz dropshipping jeb tiešās piegādes modeli balstīts interneta bizness. Šajā biznesa modelī man nav nepieciešama sava noliktava un nav nepieciešams iegādāties produktus. Tikai tad, kad kāds klients iegādājās produktus interneta veikalā, es šo pasūtījumu pāradresēju produkta ražotājam un viņš piegādā produktu gala klientam. No katra pasūtījuma tiek iekasēta starpniecības jeb komisijas nauda no kā arī veidojās mani ienākumi no šī interneta veikala.

Kādos veidos esmu nopelnījis naudu ar SmaidaFabrika.lv mājaslapu?

  1. Fizisku produktu pārdošana. Šajā mājaslapā es nodarbojos ar parastu pērc – pārdod biznesu. Es iegādājos produktus vairumā, par vairumtirdzniecības cenām, no ražotājiem un pārdodu tos ar uzcenojumu interneta veikalā. Atšķirībā no dropshipping, visi šajā veikalā nopērkamie produkti glabājas manā noliktavā un es pats arī tos iepakoju un nosūtu klientiem. Ar šādu biznesa modeli ir iespējams vairāk nopelnīt, bet pastāv arī lielāki riski, piemēram, vai produkti, ko Jūs iegādājāties no partnera tiks pārdoti?
  2. Reklāmrakstu pārdošana. Arī SmaidaFabrika.lv mājaslapā esmu pārdevis vairākus reklāmrakstus. Savus rakstus šajā mājaslapā ir ieinteresētas izvietot zobārsniecības klīnikas, kas lūko uzlabot savas pozīcijas Google meklētājprogrammā.

Noslēguma vārdi

Lūk tā! Kopumā šajā rakstā varējāt uzzināt par 6 veidiem, kā es esmu nopelnījis naudu internetā ar savām mājaslapām: partnermārketings, Google AdSense, reklāmrakstu izvietošana, reklāmas banneru izvietošana, dropshipping komisijas, produktu pārdošana. Taču ar šīm lietām saraksts kā nopelnīt naudu internetā ar savu mājaslapu noteikti nebeidzas. Man prātā naķ vēl tādas peļņas iespējas kā: abonēšanas maksa par saturu vai pakalpojumiem, digitālu produktu pārdošana u.c.

Vai Jums ir kādas idejas kā vēl pelnīt ar mājaslapu? Ja ir, tad lūdzu ierakstiet tās komentārā zem šī raksta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest