Kā pelnīt naudu ar galdniecību un koka izstrādājumiem

Tikko pavadīju vienu dienu galdniecībā, kur no sava materiāla izgatavoju trīs lietas – izlietnes skapīša virsmu, plauktiņu un gaļas dēlīti.

Līmēto ozolkoka dēli iegādājos pa 35 eiro, bet uztaisīto produktu pārdošanas cena noteikti būtu 100+ eiro. Šie produkti izskatās glauni un, protams, man ir liels prieks, ka pats piedalījos to taisīšanā. Šāda iespēja man bija, jo man draugam pieder galdniecība.

Galerijā varat aplūkot gan izejmateriālu, gan uztaisītos produktus.

Tā sajūta pie kuras es nonācu ir tāda, ka ja Jums ir ko darīt, tad galdniecība ir bizness, kurā var labi nopelnīt. Protams, sākums var būt grūts, jo ir jāiegādājas dārgas iekārtas, jāatrod klienti, jāiegūst labas atsauksmes.

Kā pelnīt naudu ar kokapstrādes nozarē

Lai gan daudzi cilvēki kokapstrādi uzskata par jautru, radošu un relaksējošu veidu, kā taisīt mēbeles vai citus projektus no kokmateriāliem, tas var būt arī lielisks veids, kā nopelnīt naudu brīvajā laikā.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties pārdot savus garadarbus tiešsaistē vai izmantojot vietējos sludinājumus, koka izstrādājumu tirgus plaukst. Pasaulē, kurā ir daudz “Made in China” produktu, nekas nav salīdzināms ar alternatīvu, kas ir izgatavota no īsta koka.

Šajā rakstā aplūkosim dažus no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, kokapstrādes nozarē. Aplūkosim kā izveidot vienkāršas lietas no koka, dažus sarežģītākus kokapstrādes produktus, kas tiek pārdoti, un padomus, kā nopelnīt vairāk naudas ar kokapstrādes biznesu.

Kas ir kokapstrāde?

Vienkāršāk sakot, kokapstrāde būtībā ir koksnes izmantošana produktu izgatavošanai. Šie produkti varētu būt jebkas, sākot no gaļas dēlīšiem līdz skapjiem. Tā ir unikāla prasme, kas laika gaitā kļūst vieglāka.

Pelniet naudu ar kokapstrādi (6 vienkārši veidi, kā pelnīt naudu!)

Pelnot naudu ar kokapstrādi, Jums būs ļoti liela izvēle kā pelnīt. Jūs varat ne tikai taisīt mēbeles, lai pelnītu naudu, bet darīt arī daudzas citas lietas, kas palīdzēs vēl vairāk palielināt savus ienākumus.

Izgatavojiet koka mēbeles pēc individuāla pasūtījuma

Tiem, kuri ir pieredzējušāki kokapstrādes nozarē, pēc pasūtījuma izgatavotu mēbeļu izgatavošana ir lielisks veids, kā pelnīt naudu, jo jūsu mēbelēm ir ārkārtīgi liels uzcenojums.

Lai sāktu, varat izgatavot gultas rāmjus, galdus vai skapjus. Parasti par individuāli izstrādātām mēbelēm tiek iekasēti vairāk nekā 700Є, tāpēc ieguldītais darbs noteikti atmaksājas

Izgatavojiet citus koka produktus

Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmis izgatavot Cornhole spēli vai koka telefona statīvus, ir daudz iespēju, kā sākt.

Māciet kokapstrādi citiem

Vēl viens lielisks veids, kā nopelnīt naudu ar savām prasmēm, ir mācīt to citiem. Jūs varat gan izveidot online kursus, gan piedāvāt personām  personīgo apmācību.

Naudas summa, ko varat nopelnīt ar apmācībām, ir ļoti atšķirīga atkarībā no jūsu prasmēm un piedāvājuma.

Izveidojiet kokapstrādes blogu

Līdzīgi kā veidot kokapstrādes apmācības, jūs varat arī izveidot blogu, kas veltīts tam, lai palīdzētu citiem apgūt kokapstrādes prasmes. Lai gan bloga izveide nav ātrākais veids, kā nopelnīt naudu, laika gaitā jūsu auditorija pieaugs un jūsu iespējas pelnīt naudu kļūs vieglākas.

Lai pelnītu naudu ar savu blogu, varat rādīt reklāmas savā vietnē, pārdot digitālos produktus vai piedāvāt apmācības.

Izveidojiet kokapstrādes YouTube kanālu

Tāpat kā izveidojot blogu, jūs varat izvēlēties mācīt citus, izmantojot video formātu. Labākā vieta, kur to izdarīt, visticamāk, ir YouTube. Jūs varat pelnīt naudu no reklāmām, kuras tiks rādītas cilvēkiem, kuri skatās jūsu videoklipus.

YouTube kanāls bieži vien papildinās blogu, taču var būt tikai viens vai otrs.

Pērciet un pārdodiet mēbeles

Dažreiz, lai pelnītu naudu, ne vienmēr ir jāsāk no nulles. Tā vietā varat iegādāties lietotu mēbeli un atjaunot to, lai pārdotu ar peļņu.

Kas jums nepieciešams, lai sāktu pelnīt, strādājot ar kokmateriāliem no mājām

Lai sāktu darbu ar kokapstrādes nozarē, jums būs nepieciešami daži instrumenti un piederumi. Lai gan zemāk esošais uzskaitījums nav  pilnīgs, šie būs lieliski rīki ar ko sākt.

Ripzāģis – tas palīdzēs jums sagriezt koka gabalus precīzās daļās, kādas jums nepieciešamas.
Smilšpapīrs — varat izvēlēties iegādāties slīpmašīnu lielākiem materiāliem vai arī atsevišķas smilšpapīra loksnes, lai iekļūtu šaurākās vietās.
Figūrzāģis — lai izgriestu sarežģītākas detaļas, Jums vajadzēs veiklāku zāģi, un šeit tiek izmantots figūrzāģis. Tas nodrošinās jums lielāku veiklību nekā ripzāģis, un to ir vienkārši vadīt.
Urbjmašīna – lai paātrinātu savu darbu, vēlēsities iegādāties elektrisko urbjmašīnu, lai varētu ātrāk urbt caurumus. Tie bieži vien maksā mazāk par 100 eiro un var kalpot ļoti ilgi.
Skavas – tās var palīdzēt, savienojot kopā divus koka gabalus. Tas var palīdzēt pilnveidot urbi vai to var izmantot, lai saspiestu kopā vairākus gabalus, izmantojot koka līmi.
Krāsa vai beice — lielākajai daļai koka projektu pirms pabeigšanas būs nepieciešama krāsa vai beice.

Ceļvedis naudas pelnīšanai, nodarbojoties ar kokapstrādi savā garāžā

Kokapstrādes viena no labākajām īpašībām ir tāda, ka Jūs varat ierīkot darbnīcu un pelnīt naudu no savas garāžas vai pat pagraba.

Jūsu kokapstrādes projekti parasti būs tādā izmērā, lai viegli ietilptu garāžā vai darbnīcā. Tomēr jums ir jābūt brīvai vietai, lai strādātu. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums pelnīt naudu ar kokapstrādi savā garāžā.

Attīriet savu telpu

Pirmais un visloģiskākais punkts, pieņemot lēmumu taisīt koka lietas savā garāžā, ir nodrošināt, lai jums būtu tīra un atbrīvota vieta, kur strādāt. Tas nozīmēs, ka jums būs jānovieto sava automašīna uz ielas un jānodrošina kārtīga darba zona.

Uzstādiet darbagaldus

Kā tikko minēts, tīra darba vieta ir ļoti svarīga, lai pelnītu naudu ar kokapstrādi. Droši vien Jums vajadzēs uzstādīt vai uzbūvēt darbagaldus, pie kuriem strādāt.

Saglabājiet mērenu temperatūru

Viens no izaicinājumiem, strādājot garāžā, ir uzturēt mērenu temperatūru, lai nodrošinātu, ka koksne neliecas lielu temperatūras svārstību dēļ. Lai cīnītos pret šo problēmu, ziemas mēnešos varat izmantot telpu sildītāju un vasaras mēnešos gaisa kondicionieri.

15 labākie koka produkti ko ražot un pārdot

Ir daudz dažādu koka produkti, ko varat taisīt, lai pārdotu. Tālāk ir minēti daži no populārākajiem, lai palīdzētu jums nopelnīt vairāk.

Mēbeles pēc pasūtījuma

Kā minēts iepriekš, individuāla pasūtījuma mēbeles ir ļoti pieprasītas un var būt lielisks veids, kā pelnīt naudu. Mēbeļu izvēles iespējas ir bezgalīgas.

Stādu kastes

Pielāgotu stādu kastu izgatavošana ir lielisks un ļoti vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu ar kokapstrādi. Lai uztaisītu stādu kasti, jums būs nepieciešami daži koka gabali, beice un dažas skrūves.

Bilžu un gleznu rāmji

Gleznu rāmji ir vēl viens lielisks elements, ko var uzbūvēt un pārdot. Līdzīgi kā stādītāju kastēm, tām nav nepieciešams daudz darba, un tās var viegli nosūtīt un pārdot tiešsaistē.

Griešanas dēlīši

Griešanas dēlīši no koka var būt lieliska dāvana un lieliska iespēja nopelnīt naudu.

Papildus pielāgotam griešanas dēlim varat piedāvāt arī gravējumus kokā, lai padarītu to vēl personiskāku.

Pielāgotus griešanas dēļus var pārdot par vairāk nekā 70Є par katru dēli, padarot tos ļoti rentablus.

Koka pulksteņi

Pulkstenis  var būt mājas dekorāciju centrālais elements, kas novietots uz jūsu sienas. Tie var būt tik mazi vai lieli, cik vēlaties, padarot to par lielisku iespēju pelnīt naudu. Lielākus pulksteņus var pārdot par vairāk nekā 100Є, un pat mazi pulksteņi var dot aptuveni 50Є ienākumus.

Koka zvilnēšanas krēsli

Ikviens, kam ir āra mēbeles, zina, cik dārgas tās ir. Varat viegli pārdot āra sēdvietu produktus, piemēram, zvilnēšanas krēslus, lai tos novietotu pie terases vai ugunskura. Šos krēslus var būt nedaudz grūtāk uztaisīt nekā dažus citus šī saraksta produktus, taču jūs varat viegli pārdot krēslu par vairāk nekā 200Є.

Kafijas galdiņi

Kafijas galdiņi ir vēl viens lielisks produkts, ko var uztaisīt no koka un pārdot, jo tos ir salīdzinoši vienkārši uztaisīt. Ir daudz dažādu veidu un stilu kafijas galdiņu, sniedzot jums bezgalīgas iespējas. Jūs varat pārdot savus kafijas galdiņus par vairāk nekā 200Є.

Koka rakstāmgaldi

Lai gan rakstāmgaldu izgatavošana var būt nedaudz sarežģītāka, tos var pārdot arī par vairāk nekā 600Є, bet sarežģītākus ekspemplārus var pārdot pat par tūkstošiem. Ir daudz dažādu galdu veidu, un tos var izgatavot no dažāda veida koka atkarībā no klienta vēlmēm.

Piknika galds

Koka piknika galda būvēšana ir lieliska izvēle pārdošanai vai izmantošanai savā pagalmā. Šos galdus var viegli pārdot draugiem un ģimenei vai tiešsaistē par vairāk nekā 200Є.

Bērnu rotaļlietas

Ir daudz bērnu rotaļlietu, kas tiek izgatavotas no koka, un daudzi tās izvēlas kā dāvanas bērniem dzimšanas dienās vai citās svētku dienās. Koka klucīši, koka spēļu mājas un citi produkti, ko vecāki noteikti gribēs nopirkt savam bērnam.

Putnu mājas

Koka putnu māju pārdošana ir lieliska izvēle, lai nopelnītu ar kokapstrādi. Šos mazos produktus var uztaisīt īsā laikā, kas ļauj nopelnīt vairāk uz katru produktu. Putnu mājas parasti var izgatavot ar dažiem koka gabaliem, dažām skrūvēm vai naglām un jūsu iecienītākajām krāsām.

Koka mājas dekors

Ir tūkstošiem potenciālu koka mājas dekoru priekšmetu, ko varat izgatavot un pārdot. No pielāgotām māju nosaukumu plāksnēm līdz sienu dekorēšanai – jūsu iespējas ir bezgalīgas.

Cornhole spēle

Viena no manām iecienītākajām spēlēm vasaras vakaros vai ballītēs Met-A-Mais jeb cornhole. Koka platformas var viegli uzbūvēt un pārdot par vairāk nekā 150Є. Lai palielinātu pārdošanas apjomu un cenu, jūs varat veidot platformas ar unikāliem dizainiem.

Koka mēteļu pakaramie

Mēteļu pakaramie ir priekšmets ko atradīsiet ikvienā mājā, un tos var izgatavot tikai no dažiem koka gabaliem, naglām un jūsu iecienītākās krāsas, padarot to par perfektu priekšmetu pārdošanai.

Koka virtuves piederumi

Koka virtuves karotes, dakšiņas un citi piederumi ir lieliski piemēroti pārdošanai, jo tos izmanto gandrīz katrā mājā. Šo priekšmetu ražošanai būs nepieciešama tikai koksne, padarot tos par lētu iespēju ar augstu peļņas procentu.

Kā pelnīt naudu, ar savu mazo kokapstrādes uzņēmumu?

Ja plānojat pārvērst savu kokapstrādes hobiju par reģistrētu uzņēmumu, jums būs jāveic dažas darbības.

Izveidojiet biznesa plānu

Pirmais solis ir izveidot biznesa plānu, kurā ir izklāstīts viss par jūsu biznesu, tostarp piedāvātie produkti, mārketinga pasākumi un jūsu uzņēmuma struktūra.

Iegūstiet finansējumu

Lai sāktu kokapstrādes biznesu, jums būs nepieciešami naudas līdzekļi. Pat ja tie ir tikai daži simti eiro, pirms darba sākšanas jums šī nauda ir jāatliek tikai šim mērķim.

Izdomājiet oriģinālu uzņēmuma nosaukumu

Uzņēmuma nosaukuma piešķiršana ir pirmais solis kokapstrādes uzņēmuma atvēršanā. Jūs vēlaties atrast nosaukumu, kas ir viegli iegaumējams un ir saistīts ar jūsu uzņēmumu un jūsu pārdotajām precēm.

Reģistrējiet savu uzņēmumu

Kad būsiet izdomājuši nosaukumu, Jums vajadzētu reģistrēt savu uzņēmumu Uzņēmumu Reģistrā, lai padarītu biznesu oficiālu.

Atveriet biznesa bankas kontu

Nākošais solis ir atvērt biznesa bankas kontu, lai nošķirtu savas personīgās un biznesa finanses. Vislabākais uzņēmējdarbības veids sākumā būs Individuālais Komersants.

Sāciet savu kokapstrādes biznesu

Tagad, kad esat pabeidzis visas darbības, ir pienācis laiks sākt savu biznesu! Varat sākt veidot koka produktus, lai tos pārdotu un attīstītu savu biznesu.

Labākie veidi kā pārdot koka produktus

Kad esat izveidojis savu gabalu, jums būs jāizlemj, kā to pārdot. Zemāk jūs atradīsiet dažus no labākajiem veidiem, kā pārdot savus koka gabalus!

Facebook Marketplace

Koka produktu pārdošana Facebook Marketplace ir lielisks veids, kā piedāvāt savus produktus daudziem cilvēkiem uzreiz. Lai pievienotu savu produktu FB Marketplace, kvalitatīvi safotogrāfējiet pabeigtos produktus, uzrakstiet īsu aprakstu un izdomājiet cenu. Tad bez maksas tos varēsiet pievienot šim tirgum.

Etsy

Etsy ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas pārdot savus produktus tiešsaistē un vēlas vienkāršu produktu ievietošanas procesu. Jūs varat izveidot savu pielāgoto Etsy veikalu mazāk nekā stundas laikā. Etsy negatīvā puse ir tāda, ka par katru pārdoto produktu tiks iekasēta maksa, kas laika gaitā var palielināties.

Shopify

Shopify ir vēl viena lieliska iespēja, ja vēlaties parādīt savus produktus tiešsaistē, bet nevēlaties ieguldīt naudu pilnvērtīgā uzņēmuma mājaslapā. Līdzīgi kā Etsy, no jums tiks iekasēta maksa ikreiz, kad pārdosiet produktu. Turklāt par veikala darbību ir jāmaksā ikmēneša maksa. Šīs izmaksas svārstās no USD 29 mēnesī līdz USD 299 mēnesī par visu funkciju komplektu.

Sociālo mediju profili

Nekas līdzinās mutiskai tirdzniecībai. Publicējot savu preču attēlus savos sociālo mediju profilos, jūs būsiet pārsteigts, cik daudz draugu un ģimenes varētu būt ieinteresēti iegādāties jūsu produktus. Kā bonusu jūs vienmēr varat lūgt viņus padalīties ar jūsu ziņu, lai paplašinātu jūsu sekotāju skaitu.

Uzņēmuma vietne

Uzņēmuma tīmekļa vietnes izveide kokapstrādes uzņēmumam var būt lielisks veids, kā reklamēt savus produktus.

Lai sāktu, jums būs jāiegādājas domēna vārds un hostings. Šīs izmaksas bieži vien būs mazākas par 10Є mēnesī atkarībā no jūsu plāna.

Tad ir pienācis laiks izveidot savu vietni. Iesācējiem ieteicams izveidot vietni, izmantojot WordPress, jo to ir vienkārši pārvaldīt. Varat aplūkot WordPress premium tēmas un izvēlēties jau gatavu tēmu, kas būs tikai jāpielāgo Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest