Kā pelnīt naudu ar sociālajiem tīkliem

Sociālajos tīklos ir daudz vairāk naudas pelnīšanas iespēju, nekā tu spēj iedomāties! Patiesībā, sociālie tīkli var būt labs veids kā gūt papildus ienākumus brīvajā laikā.

Daudzi speciālisti saka, ka sociālie tīkli ir domāti, lai atvieglotu komunikāciju starp cilvēkiem, nevis lai pelnītu naudu. Tomēr, ja tavam profilam ir pietiekams skaits sekotāju, viņi būs ieinteresēti apskatīt tavus ieteikumus un uzspiest uz tevis publicētajām saitēm.

Šajā rakstā esmu apkopojis 7 veidus, kā pelnīt naudu ar sociālo tīklu palīdzību.

Ļoti interesants ir pēdējais, 7 peļņas veids ar sociālajiem tīkliem!

Reklamē partnermārketinga produktus

Neatkarīgi no tā, kādā sfērā darbojies, vienmēr ir atrodami lieliski produkti kurus reklamēt ClickBank mājaslapā. Ja ClickBank tev nešķiet pārāk pievilcīgs, tu vari kļūt par Amazon partneri, piedāvājot paša izvēlētus produktus un iekasējot komisiju par caur tavu hipersaiti nopirktajiem produktiem – Amazon preču piedāvājums ir milzīgs, visticamāk spēsi atrast kaut ko savai auditorijai piemērotu.

Latvijā populārākās partnerprogrammas ir Doaffiliate.net, NuKo partnerprogramma.

Ja es nolēmis pielietot šo pelnīšanas stratēģiju, tā vietā lai „spamotu” hipersaites Twitterī, paturi prātā, ka visgodīgākais un efektīvākais veids kā reklamēt partnermārketinga produktus ir veicot apskatus. Ja ir kāda prece vai produkts, ko pats personīgi izmanto ikdienā un spēj novērtēt tā vērtību, pietam padomājot par to vai taviem sekotājiem tas šķistu tikpat lietderīgs, tad uzraksti detalizētu apskatu savā blogā un padalies tieši kāpēc šis produkts ir tik labs. Nebaidies runāt arī par preces trūkumiem. Tu pat vari izveidot video apskatu, ja taviem skatītājiem tas liekas saistoši.

Kā arī, ļoti svarīgi ir pieminēt saistību ar partnermārketingu. Lielākajā daļā gadījumu tas ir juridiski nepieciešams, bet godība un atklātība ir kas tāds, ko skatītāji un lasītāji spēj novērtēt.

Izveido un reklamē paša veidotus informācijas produktus

Ja tev jau ir blogs un tu esi pierādījis savas zināšanas kādā tēmā ilgā laika posmā, tad tev ir lieliska iespēja uzrakstīt e-grāmatu, izveidot audio programmu vai video kursu un pārdot to savai publikai. Sociālie tīkli ir ideālā vieta lai reklamētu šādus produktus.

Ir pieejamas tādas platformas kā GumroadSellfy un Amazon’s KDP programma, kas rada vieglu pieeju publicēt un pārdot savus PDF, MP3 vai video failus sevis paša izvēlētajā cenu kategorijā. Tomēr svarīgi paturēt prātā to, ka katra no šīm platformām ietur komisiju par katru pārdoto preci, tomēr, pateicoties platformu popularitātei, šī komisija atmaksājas.

Kā jau ar visām precēm, kvalitāte ir svarīgākā daļa radot kaut ko, ko cilvēki ne tikai grib izlasīt, bet būtu gatavi par to maksāt. Ja tu veltīsi pūles radot lielisku informāciju, pievilcīgi noformēsi un veiksi kvalitatīvu reklāmas kampaņu, pūliņi atmaksāsies un pārdotais apjoms augs.

Reklamē produktus un pakalpojumus

Ir daudz un dažādas iespējas kā tu vari dalīties ar sponsorētiem rakstiem, kas reklamē produktu vai pakalpojumus, kurus piedāvā citi biznesi un tirgotāji. Šis ir ļoti tiešs veids kā pelnīt naudu ar sociālo tīklu palīdzību.

Bet, ja tu vēl neesi ieguvis ievērojamu sekotāju skaitu, šī var nebūt tik lieliska iespēja tev. Ir jāuzmanās no pārāk lielas produktu reklāmas aiz kāres pēc naudas, jo ja tavi sekotāji redzēs, ka tu konstanti dalies ar rakstiem par kādu produktu, viņi ne tikai nespiedīs uz saitēm, bet arī visticamāk tev atsekos.

Ļoti svarīgi ir radīt sava satura dažādību. Izveido satura publicēšanas grafiku lai būtu drošs, ka tevis ievietoto informāciju redzēs pēc iespējas vairāk sekotāju. Aicinājums rīkoties ir svarīga daļa no darba sociālajos tīklos, bet katrs ieraksts nevar būt mudinājums apmeklēt kādu mājaslapu vai kaut ko iegādāties.

Izmanto vizuālo reklāmu (labas bildes) lai popularizētu savu produktu

Ja tava sociālā vide ir saistīta ar pašdarinātām lietām, mākslas darbiem vai rakstiem par apģērbu un adīšanu, tad tev ir iespēja viegli reklamēt savu produktu sociālajos tīklos. Instagram un Pinterest  ir vispopulārākās vietas šāda tipa mārketingam, bet neaizmirsti publicēt savu produktu arī Facebook un Twitter, kas arī lieliski kalpo kā vieta kur dalīties ar sevis veidoto saturu.

Ja tev pieder Etsy konts, tu vari novirzīt savus sekotājus uz turieni, kur viņi varēs aplūkot tavu piedāvājumu, un, darbojoties starp dažādiem informācijas kanāliem, pastāv lielisks potenciāls nopelnīt krietnu iztiku..

Piedāvā apmācības un konsultācijas

Sociālie tīkli ir lieliska vieta lai radītu vieglu veidu kā piekļūt tevis sniegtajiem konsultāciju pakalpojumiem. Ja tu piedāvā ģitāras stundas, vai nodarbojies ar karjeras konsultācijām, ja tu esi pierādījis sevi noteiktajā jomā, tu vari radīt plašāku interesi par saviem pakalpojumiem sazinoties ar savu mērķauditoriju sociālajās vietnēs.

Nodarbības var tikt vadītas caur Skype, tāpēc šī ir izcila iespēja pelnīt naudu bez vajadzības atstāt savas mājas. Konsultācijas var būt ienesīgas, tāpēc neapšmauc sevi un prasi godīgu atalgojumu par savu laiku un pūlēm.

Šo stratēģiju var apvienot ar informācijas produktu tirdzniecību, jo tie kuriem ir nepieciešams tavs padoms visticamāk būs ieinteresēti tevis rakstītajās e-grāmatās un audio/video kursos.

Pievienojies YouTube partnerprogrammai

Populāra Youtube kanāla izveidošana var prasīt daudz darba, bet ja tev jau ir fani un sekotāji, vai arī esi apņēmies iegūt savu publiku, pieteikšanās YouTube Partner Programmai lai pelnītu naudu ar reklāmām var būt ceļš kuru vērts izpētīt.

Youtube ir daudzi ievērojami satura veidotāji, kas nopelnījuši būtisku naudas apjomu ar šo programmu, bet tādu, starp visiem cilvēkiem kuri veido saturu priekš Youtube, nav daudz. Lai spētu izdzīvot veidojot video Youtube, būtu nepieciešams daudz laika, stratēģija, kā arī veiksme. Tomēr, šis ir labs fakts ko paturēt prātā. Ja vien tu jau tagad saņem daudz klikšķus un skatījumus, iespēja šādi nopelnīt daudz naudu ir maza.

Veido savu tīkla mārketinga biznesu ar sociālo tīklu palīdzību

Tīkla mārketinga biznesa attīstīšana caur sociālajiem tīkliem pēdējā laikā ir kļuvusi par īstu modes kliedzienu!

Vai esi redzējis kādu draugu, katru dienu dalāmies ar noderīgiem padomiem, produktu reklāmām un to pārsteidzošajām īpašībām? Dažiem produktiem tiek piedēvētas pat maģiskas spējas ārstēt visbīstamākās slimības! JOKS!

Nopietni runājot, sociālie tīkli ir lielisks rīks, lai attīstītu tīkla mārketinga biznesu. Īpaši tad, ja Jums ir liels sekotāju skaits.

Šobrīd populārākie tīkla mārketinga biznesi ir Lyoness, Amway, Arbonne, Avon, Tupperware u.c.

Noslēgumā

Šie ir tikai daži no daudzajiem veidiem kā pelnīt naudu sociālajos tīklos. Pastāv vēl daudzas citas mājaslapas ar kuru palīdzību tu vari piepelnīties.

Ir svarīgi atcerēties, ka naudas pelnīšana ar sociālo tīklu palīdzību var izrādīties ne tik vienkārša kā sākumā domāts. Ja tevī mājo uzņēmējdarbības gars un tu esi gatavs smagi strādāt, tad ķeries klāt jau šodien – izmēģini un pavēro rezultātus, varbūt ir vērts iespringt.

Izveido savu stratēģiju un mēģini no tās nenovirzīties. Kārtīgi sagatavojies, sastādi plānu un esi gatavs pielāgoties dažādām situācijām, jo tas noteikti būs nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest