Lieliskas videospēles, ko ikviens bērns novērtēs

Ar katru gadu ideja, ka videospēles ir paredzētas tikai bērniem, kļūst par arvien svešāku jēdzienu. Mūsdienu lielākie videospēļu temati ir kļuvuši nobriedušāki ne tikai lielā vardarbības līmeņa dēļ, bet arī pēc mēģinājuma cīnīties ar nopietnām tēmām. Tas, vai viņiem izdodas, ir cits jautājums, bet viņi cenšas. Šīs spēles atkal un atkal pierāda, ka tās ir paredzētas pieaugušo spēlētāju auditorijai. Tomēr mēs nekad nedrīkstam aizmirst, ka arī bērni ir būtiska videospēļu kopienas daļa. Galu galā tas bija mūsu bērnībā, kad tik daudzi no mums iemīlēja videospēles.

Šobrīd ir svarīgi izcelt patiesi lieliskas spēles bērniem: jaunākajiem spēlētājiem vajadzētu izbaudīt labāko no videospēļu piedāvātajām iespējām.

Šeit ir https://spins.lv izvēlētās labākās bērnu videospēles pašreizējās platformās:

Among Us

Šī mobilā manipulācijas spēle, kas pirmo reizi tika izlaista 2018. gadā, pacietīgi gaidīja īsto brīdi, lai 2020. gadā varētu nokļūt slavas zenītā. Tā kā bija ierobežojumi un visi cilvēki lielāko daļu laika pavdaīja iekštelpās, Among Us bija ideāls veids, kā visu vecumu cilvēkiem sazināties tiešsaistē, tikai ar nelielu izklaidējošu spriedzi. Jūs un jūsu draugi spēlējat kā apkalpes locekļi kosmosa kuģī, veicot dažādus darbus. Tomēr vismaz vienam spēlētājam ir uzdevums slepeni nogalināt citus, un upuriem ir jāsaprot, kurš ir melis, pirms nav par vēlu. Kurš saka, ka paranoja nevar būt ballīte?

Animal Crossing: New Horizons

Nekad agrāk pasaulei nav tik ļoti bijusi vajadzīga viena spēle. Animal Crossing: New Horizons ļauj baudīt mierīgu dzīvi uz salas, kurā ir daudz burvīgu kaimiņu dzīvnieku, ar kuriem var sadraudzēties, un mājas dekoru, ko radīt. Šī spēle patiesībā varētu būt pārāk forša bērniem, kuriem ir grūti lasīt un veltīt uzmanību vienai lietai. Vismaz rāceņu cenu svārstības iemācīs neuzticēties akciju tirgum.

Crossy Road

Daudzas mobilās spēles piesaista jūs ar solījumu tās iegūt savā īpašumā par brīvu, apmaiņā pret labi pavadītu laiku, bet pēc tam tās izsūc no jūsu konta naudu ar mikrotransakciju palīdzību. Šī prakse ir īpaši zemiska, ja tā ir vērsta uz bērniem. Crossy Road (un atdalītais Disney Crossy Road) ir bezgalīgs Frogger piedzīvojums, kas jums uzdod izveidot stilizētu ceļu krustojumu. Vēl labāk, Crossy Road jums nemaksās ne centa, neatkarīgi no tā, vai spēlēsiet to vienu vai miljonu reižu.

Cuphead

Cuphead lieliskie, ar rokām zīmētie 1930. gadu multfilmu vizuālie attēli uzreiz sajūsmina ikvienu bērnu. Tiesa, šos bērnus gaida atklāsme pēc tam, kad viņi būs sapratuši cik sarežģītā tā patiesībā ir. Mūsdienu pieaugušie spēlētāji uzauga arī ar sarežģītām spēlēm, taču tās neizskatījās tik skaistas kā šī.

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted

The Five Nights at Freddy’s franšīze ir bēdīgi slavena ar to, ka tā uzsākusi neskaitāmu kliedzošu YouTube lietotāju karjeru. Tomēr jūs nevarat noliegt, ka animācijas Chuck E. Cheese dzīvnieku talismanus var pārvērst par bērniem draudzīgas šausmu spēles monstriem. Help Wanted sniedz jums dažādus šausminošus uzdevumus, kas jāveic mūžīgi vajātajā picu kafejnīcā, sākot no drošības kameru novērošanas un beidzot ar rokas iebāzšanu radījuma mutē. Jūs pat varat spēlēt virtuālajā realitātē, ja jums ir apnicis pavadīt mierīgas naktis.

Fortnite

Jebkurš jaunietis, kurš kaut nedaudz pārzina videospēles, iespējams, jau ir spēlējis neskaitāmus Fortnite mačus. Šī bezmaksas kaujas spēle ir ne tikai lielākā lieta spēlētāju vidū, bet arī to kultūrā. Kura cita spēle iedvesmo tik daudz mēmu, deju un sadarbību ar tik lieliem zīmoliem kā Marvel un Star Wars?

Forza Horizon 4

Galvenās Forza spēles ir reālistiskas, ļoti tehniskas sacīkšu spēles, kuras automobiļu entuziastiem šķiet aizraujošas, bet gadījuma braucējiem var šķist garlaicīgas. Par laimi, katru otro gadu mēs iegūstam arī Forza Horizon spēli, kas ir daudz draudzīgāka arkādes pieredze. Šajās spēlēs jūs braucat pa milzīgām, skaistām kartēm, sacenšoties dažādos sacīkšu pasākumos. Forza Horizon 4 satriecošie Anglijas lauki pat mainās atkarībā no gadalaikiem.

Lasi vairāk

Posts not found

Sorry, no other posts related this article.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest