Nopelni 160€ un saņem 20€ bonusu uz savu kontu!

Jau iepriekš stāstīju par savu jauno totalizatoru bonusu projektu TotoBonusi.com, kurā esmu izveidojis sistēmu, kā ikviens var nopelnīt 160€+, izmantojot totalizatoru jauno klientu bonusus.

Līdz šim jau vairāki desmiti cilvēki ir izmantojuši TotoBonusi.com Sistēmu, lai nopelnītu savu pirmo naudu internetā.

Starp citu, es savu pirmo automašīnu, Golf 3 iegādājos par naudu, ko nopelnīju, izmantojot totalizatoru bonusus. Tas bija tālajā 2013. gadā. Ar šo sistēmu līdz šim es esmu nopelnījis vismaz 5000€.

Aplūko TotoBonusi.com sistēmu

Kā strādā TotoBonusi.com sistēma un kā Tu ar to vari nopelnīt 160€+ ?

Totalizatori piedāvā dāsnus bonusus, lai piesaistītu jaunus klientus. Piemēram, Synottip šobrīd piedāvā trīs 10€ vērtas bezriska likmes jaunajiem totalizatora klientiem. Mēs šīs 30€ vērtās likmes varam bez riska pārvērst par 20€ savā bankas kontā! 

Kopumā šobrīd ir pieejamas bezriska likmes 265€ apmērā uzreiz un vēl papildus 280€, veicot apgrozījumu – kopā 545€ vērtas bezriska likmes! Ar TotoBonusi.com sistēmu, mēs šīs bezriska likmes varam pārvērst par 363.33€ Jūsu bankas kontā!

Precīzas norādes par TotoBonusi.com sistēmas darbību atradīsi apmeklējot TotoBonusi.com sistēmas lapu.

Saņem 20 € bonusu uz savu Revolut, Paypal vai Skrill kontu!

Ja izpildīsi visu sistēmu, Tu ne tikai nopelnīsi 160€+ no totalizatoru bonusiem, bet papildus tam, es Tev pārskaitīšu 20€ bonusu uz tavu Revolut, Paypal vai Skrill kontu! 20€ principā ir summa, kas nepieciešama, lai sāktu pelnīt ar Totobonusi.com sistēmu. Ja Tevi māc šaubas par šīs sistēmas 100% drošību, tad esi drošs, tas strādā!

Lai saņemtu 20€ bonusu, atsūti pierādījumu par veiktajiem depozītiem vismaz 7 totalizatoros uz epastu atbalsts@epelna.lv.

Izmēģini ar vienu totalizatoru un sapratīsi, cik viegli un ienesīgi tas ir!

Aplūko TotoBonusi.com sistēmu

2 Replies to “Nopelni 160€ un saņem 20€ bonusu uz savu kontu!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest