Pasīvie ienākumi: kā pelnīt no īpašumiem?

Īpašs piedāvājums tikai epelna.com portāla lietotājiem – Deivida Cjukšas seminārs – workshop “Kā pelnīt no īpašumiem” ar 50 eiro atlaidi !

“Pasīvie ienākumi. Naudas pelnīšana. Brīvība un dzīve pēc saviem noteikumiem. Jauns un bagāts.”

Visi šie saukļi ir dzirdēti. Lasīti neskaitāmi blogi un grāmatas par to, kā sasniegt finansiālu neatkarību, bet nekur uz priekšu netiec. Bieži vien, tas notiek, jo mēs domājam, ka tas ir iespējams “viņiem”, tiem “citiem” vai “kaut kad nākotnē” nevis tev un tagad.

Ko Jūs varat sasniegt?

• 6-12 mēnešu periodā izveidot pasīvos ienākumus, kas pārsniedz 3000+ EUR/mēn peļņu (sākot ar 300 EUR pamatkapitālu).
• Bez sava kapitāla pelnīt no nekustamā īpašuma darījumiem (paralēli savam esošajam darbam).
• Ar vienu darījumu nopelnīt tikpat vai vairāk nekā savā algotajā darbā gada laikā (16 000 eur un vairāk).

Pirmo reizi pensijā es aizgāju 23 gadu vecumā, kad sapratu, ka mani pasīvie ienākumi pārsniedz manus ikmēneša izdevumus. Tas viss pateicoties dažādām nekustamā īpašuma darījumu stratēģijām, kuras izmantoju, lai nopelnītu sākotnējo kapitālu un izveidotu regulāru naudas plūsmu.

Vai ziniet, kas ir pats labākais? Saprotot, ka esmu aizgājis līdz situācijai, kur man vairs nav jāstrādā, lai gūtu ienākumus es patiešām sāku novērtēt to, ko daru, jo pēc 2 nedēļām (tieši tik ilga bija mana aiziešana pensijā) sapratu, ka gribu darīt tieši to pašu, ko esmu darījis līdz šim – slēgt darījumus ar nekustamo īpašumu. Tā nav pasaka, bet es un mans paziņu loks to dara regulāri un izmanto šīs stratēģijas. Tā ir mūsu realitāte.

Nekustamo īpašumu stratēģijas:

Stratēģijas, kuras esmu izmantojis personīgi un, ar kurām varu dalīties:
• Nopirkt un turēt (īrēt vai kapitāla pieaugums);
• Pirkt/pārdot;
• Tālākpārdošana;
• Apakšīre;
• Starpniecība;
• Īstermiņa īre (airbnb&booking.com);
• Tava dzīvesvieta, kas rada ienākumus;
• Īpašumu apsaimniekošana;
• Darījumu kreditēšana.

Katrai no šīm ir savi ieguvumi un sarežģījumi, tāpēc ir svarīgi saprast, kurš no šiem tev ir atbilstošs. Daudzas no šīm stratēģijām ir aprakstītas dažādos ārzemju autoru blogos un stāstīts video, tad es parādīšu, kā tieši to esmu darījis tepat Latvijā ar mums pieejamajām iespējām. Katrā no šīm stratēģijām esmu labi nopelnījis un sapratis, kuras stratēģijas der man personīgi, kas ļauj veidot brīvu dzīvesveidu.

Iemesli kādēļ cilvēki nobīstās

Bieži, kad cilvēkiem stāstu par saviem darījumiem viņus uztrauc šādas lietas:
1. Man nav pieredze un nezinu, kas skaitās labs darījums.
2. Man nav savs kapitāls, ko ieguldīt.
3. Nezinu, kur meklēt iespējas.
4. Man nav oficiālu ienākumu, lai paņemtu kredītu vai nav pirmās iemaksas.
5. Nekad neesmu veicis remontus.
6. Man nav laiks, jo strādāju algotu darbu un citas aktivitātes.
7. Man ir bail zaudēt naudu vai iekulties parādos.
8. Es nemāku kaulēties un man tas nepatīk.
9. Man liekas, ka man neizdosies.

Tās visas ir pamatotas bažas un pats personīgi esmu gājis tam visam cauri. Atceros, kā pirmo reizi parakstot līgumu par 50 000 EUR privāto aizdevumu trīcēja roka, un cik ilgi nespēju pieņemt lēmumu par pirmā īpašuma iegādi, jo baidījos, ka var neizdoties. Ar šādām bažām saskaras katrs, kas cenšas izdarīt ko vairāk, nekā pierasts un mieru var dot tikai zināšanas. Mirklī, kad zini, kādi ir riski, kā notiek process un esi tam atkārtoti izgājis cauri.

Vairāk par Deividu

Mans vārds ir Deivids Cjukša, esmu 25 gadus jauns nekustamā īpašuma uzņēmējs. Pašlaik vadu nekustamā īpašuma starpniecības uzņēmumu AVER Brokerage un, kopā ar partneri, celtniecības uzņēmumu AVER Construction. Šajā laikā esmu veicis vairāk nekā 100 dažādus pirkšanas/pārdošanas darījumus un vairākus simtus īres darījumus. Savu pirmo īpašumu iegādājos 2016. gadā un pašlaik esmu 4 dzīvokļu īpašnieks Rīgas centrā, kuru ienesīgums ir virs 13% gadā katram.

Kāpēc tieši mani ir vērts klausīties?
• Mana neto vērtība un uzkrājumi, kad sāku bija 0 EUR.
• Mana alga bija ~300-350LS/mēn., strādājot algotu darbu.
• Man nebija nekādi kontakti vai privilēģijas.

Pats galvenais, es esmu praktiķis un katru dienu turpinu meklēt darījumus, piesaistīt kapitālu, audzēt savu kontaktu loku un esmu gatavs dalīties ar to, ko esmu iemācījies šai procesā, lai arī tu varētu kļūt finansiāli neatkarīgs nekustamo īpašumu jomā. Papildus tam, es esmu jauns un īpaši svarīgi man liekas, ka finansiāla neatkarībai nav jābūt, kaut kad pēc 30, pēc 40 vai jāmācās no kāda, kas jau ir pāri šim vecumam. Es to nodrošināju sev aptuveni 2-3 gadu laikā, kad pieņēmu lēmumu to izdarīt tagad un pārstāt atlikt visu uz vēlāku laiku.

Līdz šim esmu dalījies ar interesantu pieredzi savos facebook live video vai blogā un sapratis, ka ir cilvēki, kas reāli sāk rīkoties vai maina savu stratēģiju, bet dažkārt pietrūkst nianses. Izņemot kaut ko no konteksta var pieļaut kļūdas. Kā arī šai laikā aizvien vairāk un vairāk cilvēki sāk vērsties pēc padomiem un viedokļa nekustamā īpašuma jautājumos un sapratu, ka ar tādu virspusēju informāciju nepietiek. Ir nepieciešams pastāstīt detaļas, nepieciešams pastāstīt neatļautās metodes, ko publiski nevar stāstīt un parādīt skaidras darbības, kas jāveic, lai atkārtotu jau strādājošu sistēmu. Sākot no darījuma atrašanas, izpētes, naudas piesaistes un pārdoša

One Reply to “Pasīvie ienākumi: kā pelnīt no īpašumiem?”

  • MG says:

    VER Brokerage uzņēmumu neatrod…un AVER Construction reģistrēts pagajušajā gadā – taka īpašu uzticību neievieš…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma