Peļņas iespējas internetā ar Jūsu datoru

Dators uz Jūsu galda var kalpot ne tikai kā rīks interneta pārlūkošanai vai maksājumu veikšanai. Tas arī var padarīt jūs turīgāku! Iespējams, tas var kļūt pat par Jūsu galveno ienākumu avotu.Iklausās labi?

Šajā rakstā atradīsi sešus veidus, kā nopelnīt papildus naudu internetā. Lai nopelnītu internetā, Jums būs jāiegulda savs laiks un arī darbs, un neceriet, ka kāds no šiem peļņas veidiem padarīs Jūs stāvus bagātus nedēļas laikā! Ja Jūs būsiet kaut nedaudz motivēts un spēsiet atrast laiku Jūsu izraudzītajai peļņas gūšanas iespējai internetā, tad noteikti sekos arī rezultāti!

Aizdodiet naudu citiem

Lai pelnītu naudu, Jums tā nav obligāti jātērē. Jūs varat ieguldīt savus brīvos līdzekļus aizdodot tos citiem. No cilvēka – cilvēkam kreditēšana ir lielisks veids, kā pelnīt internetā ar minimālu risku. Aplūkojiet Mintos.com vai VIAINVEST mājaslapas un uzziniet kā jūs varat ieguldīt naudu. Jūs varēsiet apskatīt arī dažādus ieguldīšanas plānus, sākot ar zema atdeves plāniem, kuri ir ļoti zema riska un beidzot ar plāniem, kur potenciālā atdeve ir daudz lielāka, bet tāpat arī ir lielāks risks ja jūsu aizņēmējs neizpilda saistības.

Ja Jums ir kādi iekrājumi, tad to ieguldīšana pie VIAINVEST (uz visdrošākajiem nosacījumiem, kas Jums dos ~8-12% gada atdevi) ir ļoti labs variants.

Dalieties ar sava datora resursiem

Vai Jums uz cietā diska ir nedaudz brīvas vietas, jaudīgs procesors un ātrs interneta pieslēgums? Vai zinājāt, ka Jūs varat izīrēt Jūsu datora resursus, lai citi tos varētu izmantot? Piemēram, mineprize.com ir neliela datorprogramma, kas strādā Jūsu datorā kamēr tas ir ieslēgts. Apmeklējiet šo saiti lai to apskatītu.

Kad būsiet piereģistrējies, mājaslapu izstrādātāji varēs izmantot Jūsu datoru lai testētu mājaslapas un programmas. Jums pat to neredzēsiet un tas neredzēs un neizsekos Jūsu datorā pieejamo informāciju, taču Jūs saņemsiet nelielu maksājumu caur PayPal – daļu no 40 000 $ katru mēnesi.

Pārdodiet savas prasmes

Vai Jums ir kāds talants? Dariet to zināmu arī citiem. Jūs varat būt specīgs dažādās jomās, piemēram, tehniskajā atbalstā, dizaina, tekstu radīšanā u.c. Sociālie tīkli un sludinājumu dēļi ir lielisks veids kā pavēstīt pasaulei par savām prasmēm. Un viss kas Jums būs nepieciešams lai sāktu strādāt un pelnīt naudu internetā būs Jūsu dators.

Uztaisiet savu lapu Facebook, kur Jūs pastāstiet par savām prasmēm un padalaties ar saviem paveiktajiem darbiem. Esiet professionāls un lieciet par to manīt Jūsu lapas apmeklētājiem. Aiciniet savus draugus un ģimenes locekļus dalīties ar šīs lapas saturu. Un reklāma no “mutes mutē” joprojām ir neiedomājami spēcīga! Ja cilvēki būs sajūsmā par Jūsu darbu, tad noteikti ieteiks Jūs arī savām paziņām.

Arī es esmu izveidojis mājaslapu, kurā piedāvāju citiem savas prasmes – Rolands.work

Pērciet un pārdodiet mājaslapas

Vai zinājāt ka mājaslapas ir iespējams pirkt un pārdot ar peļņu, līdzīgi kā nekustamo īpašumu tirgū, kur īpašums tiek nopirkts lētāk, bet pārdots dārgāk? Var pirk un pārdot tikai domēnu jeb mājaslapu vārdus vai arī mājaslapas ar visu saturu, datu bāzi un klientu loku.

Iedomājieties, Jūs nopirktu tādu domēna vārdu kā Apollo.lv, delfi.lv twitter.com u.c. no pasaulē atpazīstamākajiem mājaslapu nosaukumiem, cik daudz Jūs varētu nopelnīt? Protams, iespēja ir ļoti maza, bet Jums noteikti izdosies nopirkt ne tik populārus domēna vārdus, kas būs nepieciešami jauniem uzņēmumiem vai mājaslapu projektiem.

Lai pārdotu jau strādājošu mājaslapu ar domēna vārdu, Jums tā būs jāizveido, jāreklamē un jāvada kādu laiku. Ideālā variantā šai mājaslapai Jau pirms tās pārdošanas vajadzētu būt patstāvīgiem ienākumiem no izvietotajām reklāmām, partnermārketinga tīkliem u.c.

Mājaslapas un domēnus var pārdot pasaulē populārākajā vietnē flippa.com, kur tos var izlikt pārdošanā par noteiktu cenu vai arī izlikt izsolē. Vēl viena populāra lapa, kurā var pārdot mājaslapas ir empirefippers.com.

Aizpildiet aptaujas anketas un veiciet apskatus

Vēl viens veids kā pelnīt ir izteikt savu viedokli. Mārketinga un interneta reklāmas specialistiem un mājaslapu veidotājiem ir ļoti svarīgi zināt cilvēku viedokli par dažādām interneta lapām un viņi ir gatavi maksāt cilvēkiem par viņu viedokļa izteikšanu. Ir ļoti daudzi operatori kas piedāvā šāda veida pakalpojumus. Lai arī šādi nav iespējams nopelnīt bagātības internetā, šis var būt labs papildus ienākumu avots.

MySurvey.com ir viens no šādu pakalpojumu sniedzējiem. Arī Jums ir iespēja pieteikties kā aptauju ņēmējam pie MySurvey.com un mobrog.com. Šo pakalpojumu pasūtītāji ir ieinteresēti dažādu vecuma grupu un interešu cilvēkos – viņu mērķa auditorijā, tādēļ Jums nebūs pieejami visi, bet gan tikai Jūsu parametriem atbistoši apskati un aptaujas anketas.

Pelni naudu izmantojot totalizatoru  jauno klientu bonusus!

Kā var nopelnīt ar totalizatoriem,neriskējot ar savu naudu?

Tas ir ļoti vienkārši! Spēlējot par totalizatora naudu un ar speciālu kalkulatoru aprēķinot likmes, var jebkurā gadījumā uzvarēt un nopelnīt līdz pat 160 eiro vienā vakarā!

Ar TotoBonusi.com var nopelnīt šādos veidos:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma