Pelnošākie latvieši eToro platformā 2021. gadā

eToro ir sociālās tirdzniecības platforma, tāpēc tajā ir iespējams atrast ļoti interesantu informāciju, pimēram, kuri ir pelnošākie šīs platformas lietotāji no Latvijas. Peļņu šajā gadījumā mēs skatīsimies kā procentuālo atdevi no šo lietotāju investīcijām pēdējā gada laikā.

Ja vēlaties kļūt par investoru eToro platformā, tad iesaku izmēģināt 100 000$ bezmaksas DEMO kontu un pievienoties eToro Latvija Whatsapp grupai.

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Pelnošākie latvieši eToro platformā 2021. gadā

Ķersimies pie lietas un aplūkosim cik daudz labākajiem latviešu investoriem ir izdevies nopelnīt eToro platformā 2021. gadā. Aplūkosim arī viņu lielās peļņas iemeslus – kādos aktīvos viņi ir investējuši naudu.

#10 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Desmito vietu pelnošāko eToro Latviešu sarakstā ar +374.30% ieņem triederis ar iesauku “dzhonijs”. 

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī treidera statistiku, varam redzēt, ka viņš zina ko dara, jo pelnošs ir bijis trīs gadus no vietas. Šis arī ir vienīgais treideris no šī TOP 10 saraksta, kuram ir kopētāji jeb cilvēki, kas ir uzticējuši konkrētajam lietotājam vismaz 200$ ieguldījumu.

dzhonijs investments

Aplūkojot šī treidera portfolio, var redzēt, ka viņš pārsvarā tirgojas ar kriptovalūtām.

Pieņemot, ka akcija Tesla ir iegādāta par eToro minimālo summu 50$, šī treidera portfeļa vērtība ir vismaz 15 000Є.

Apbrīnojami rezultāti!

#9 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Devīto vietu pelnošāko eToro Latviešu sarakstā ar +381.48% ieņem triederis ar iesauku “edvardslv”. 

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī treidera statistiku, paliekam bešā, jo treideris ir pārtraucis tirgošanos pēc lielā “laimesta” 2020. gada decembrī. Profilā arī nevaram atrast ar kuru akciju vai kriptovalūtu šī nauda tika nopelnīta. Apsveicam edvardslv ar nokļūšanu šajā topā un cerams, ka pēc tā izlasīšanas uzradīsies motivācija atgriezties treidinga apritē!

#8 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Astotajā vietā šajā sarakstā ar +436.22% ir latvietis ar zviedru vārdu vai zviedrs, kurš ir latvietis Henrik Svendsen.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī treidera statistiku ir vērojama ļoti laba tendence. Pelnošs jau otro gadu un tikai trīs mēnešos ir bijuši zaudējumi.

Ielūkojoties šī treidera portfolio, varam redzēt, ka portferī ir tikai divi aktīvi – ADA un TRX kriptovalūtas. Veiksmīgākos darījumus šis treideris ir veicis ar ADA un ETH kriptovalūtām.

Atzīstami un stabili rezultāti!

#7 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Septīto vietu ar +577.83% ieņem eToro lietotājs ar iesauku “jokerr6969”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī treidera statistiku, ir vērojama laba tendence. 2019. gadā darbojies ar zaudējumiem, bet nākošajos gados ar lielu peļņu. Saskaitot 2021. gada peļņas procentus sanāk ~235%, bet eToro rāda 414.55%, dīvaini.

Šobrīd šī treidera portfolio ir tukšs, bet aplūkojot vēsturi var skadri redzēt, ka viņš ir iegādājies kriptovalūtu “XLM”, turējis to 20 mēnešus un beigās izņēmis peļņu 1000% apmērā!

Redziet, pacietība atmaksājas!

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

#6 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Saraksta sesto vietu ar 580.93% ieņem treideris ar iesauku “sandikssan”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī treidera statistiku, var redzēk, ka viņš eToro ir aktīvs jau vairāk kā divus gadus. Visi gadi ir pabeigti ar plus zīmi!

Sanda panākumu atslēga ir pacietība! Kā varam redzēt, ADA kriptovalūtu Sandis ir iegādājies kad tās cena bija pavisam zema, kas šobrīd ļauj tās peļņai sasniegt vairāk kā 2200%! iedomājaties tik – 22 reižu pieaugums. Pat tik neliela investīcija kā 100 eiro, būtu atnesusi vairāk kā 2000 eiro peļņu!

Šis investors ir ieguldījis arī “Copy People”, kas arī viņam ir nesis peļņu.

Atkal pierādās, ka pacietība un aktīvu turēšana ilgtermiņā atmaksājas.

#5 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Piektajā vietā ar 627.34% ir eToro lietotājs ar iesauku “SleevelessLogger”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Aplūkojot šī lietotāja statistiku, varam redzēt, ka viņš joprojām ir aktīvs un veic investīcijas. Atkal gribētos uzdot eToro jautājumu – kur tika ņemti 627%, ja saskaitot visus procentus pēdējā gada laikā sanāk nedaudz vairāk par 200%.

Šobrīd šī treidera portfelī ir tikai GameStop akcijas, bet kā varam redzēt attēlā viņš ir daudz nopelnījis arī uz tādām akcijām kā Tesla un NIO. Šķiet, ka šis treideris ir apbruņojies ar labām zināšanām par konkrētajām akcijām, kas ir ļavis labi nopelnīt.

#4 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Ceturtajā vietā ar 708.57% peļņu ierindojas eToro tirgotājs ar iesauku “onegoodword”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Iespējams, ka šis treideris iegūs vairāk kā 100% peļņu divos gados pēc kārtas. Protams, gaidītie 700% atkal nav.

Šis treideris savu lielo peļņu arī ir ieguvis tirgojoties ar akcijām. Veiksmīgākie darījumi ir bijuši ar SM akciju. Kā redzam triedu vēsturē, viņš ir arī paspēlējies ar kripto, indeksiem, precēm un Copy People.

#3 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Trešajā vietā Latvijas veiksmīgāko eToro investoru sarakstā ar 802.16% varam atrast lietotāju “ArtursLacis”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Iespaidīga statistika! Vairāki mēneši ar peļņu vairāk kā 50% apmērā. Šis tirgotājs ir uzticīgs eToro platformai jau trešo gadu un ar katru gadu kļūst ar vien labāks!

Šī lietotāja “jājamzirdziņi” ir kriptovalūtas ADA, BTC, ETH, bet aplūkojot visu portfeli, varam ieraudzīt arī daudzas akcijas. Izskatās pēc sabalansēta investīciju portfeļa un godam nopelnītas trešās vietas veiksmīgāko Latvijas eToro investoru sarakstā!

#2 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Otrajā vietā – arī Artūrs. Šķiet, ka Artūri ir labi investori! Ar 1221.36% otrajā vietā ar lietotājs “Artyxy”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Artūrs eToro platformu ir izmantojis jau vairāk kā 3 gadus. Kopējā peļņa šī lietotāja portfelim ir iespaidīga!

Kāds pārsteigums! Arī šis lietotājs laicīgi bija iegādājies ADA jeb Cardano kriptovalūtu un nekad to nav pārdevis. Ja nezinājāt, šī kriptovalūta pagājušogad maksāja pat 0.05 centus, bet šobŗid tās cena ir tuvu 2.00$!

Apsveicam Artūru ar dzelžaino pacietību un otro vietu Latviešu eToro treideru topā!

#1 pelnošākais eToro investors no Latvijas

Pirmajā vietā ar 1425.72% atdevi no investīcijām ierindojas treideris ar iesauku “Tsla420”.

Pagātnes rezultāti nav indikators nākotnes rezultātiem.

Izskatās, ka šim lietotājam treidot vairs nav nepieciešams – viņam pietika ar vienu veiksmīgu mēnesi un paldies!

Tsla420 izspieda maksimumu no GameStop (GME) Pump and Dump akcijas. Tās laikā GME akcijas cenas palielinājās no 15-20$ uz gandrīz 500$. Aplūkojiet cenas grafiku zemāk, lai saprastu, kas tā bija par iespēju nopelnīt!

gamestop akcija

Mēneša laikā divdesmitkāršot savu investīciju ir liela māksla! Šī treidera rīcībā noteikti bija informācija no pareizajiem avotiem (visticamāk reddit), kas ļāva precīzos laikos nopirkt un pārdot šī uzņēmuma akcijas.

Kopsavilkums

Vai Jums bija interesanti? Man pašam noteikti bija interesanti rakstīt šo rakstu un izpētīt 10 pelnošākos latvijas treiderus eToro platfromā.

Arī Jums ir visas iespējas sākt pelnīt, bet iesākumā noteikti izmēģiniet eToro 100 000$ DEMO kontu!

Lai veicas!

81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 81% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem. Uzrādītā tirdzniecības vēsture ir mazāka par 5 pilniem
gadiem, un tas var nebūt pietiekams laika posms, lai pieņemtu lēmumu par ieguldījumu.

Copy trading ir portfeļa pārvaldības pakalpojums, ko nodrošina Ltd. eToro (Europe), kas ir autorizēts un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržas komisija.

Kriptoaktīvu ieguldījumi dažās ES valstīs ir ļoti nepastāvīgi un neregulēti. Nav patērētāju aizsardzības. Var piemērot peļņas nodokli.

eToro USA LLC nepiedāvā CFD tirdzniecību un neuzņemas nekādu atbildību par šīs publikācijas satura precizitāti vai pilnīgumu, ko sagatavojis mūsu partneris, izmantojot publiski pieejamu informāciju par eToro, kas nav saistīta ar uzņēmumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest