SAVA card kredītkartes apskats

SAVA kredītkarte

0.00
7.8

Kredītlīnijas apjoms

7.0/10

Minimālais maksājums

7.0/10

Pieteikšanās

8.0/10

Tiešsaistes pārvaldība

9.0/10

Reizēm ne viss iet kā plānots, tādēļ par sliktu nenāk rezerves variants – kredītkarte. Ar ko kredītkarte atšķiras no bankas kartes, kura atrodas Jūsu makā? Kas ir SAVA kredītkarte un kādēļ tai vajadzētu atrasties arī Jūsu makā?

Mūsu makos parasti atrodas norēķinu kartes

Nosaukums norāda uz šo karšu galveno funkciju – iespēju norēķināties veikalos, kafejnīcās, aviokompānijās, viesnīcās un jebkur citur, kur pieejams karšu lasītājs. Norēķinu karte ļauj arī iepirkties internetā un uzzināt, cik naudas ir bankas kontā. Tā ir karte, ar kuru varat izmantot jūsu personīgo naudu, kas tiek iemaksāta kontā, piemēram, algu, pabalstus vai honorārus.

Kredītkartes

Kredītkarte papildus norēķinu kartes funkcijām ļauj izmantot bankas piešķirto kredītlimitu, reizēm līdz pat 200% no ikmēneša ienākumiem. Tas ne vien padara iespējamus pirkumus par lielākām summām, bet arī ļauj rezervēt viesnīcas un aviobiļetes, automātiski konvertējot naudu uz vietējo valūtu un nodrošinot ceļojuma apdrošināšanu ar izdevīgiem nosacījumiem. 

SAVA kredītkarte

SAVA karte ir kredītkarte klasiskā izpratnē, kas ļauj apmaksāt preces un pakalpojumus piešķirtas kredītlīnijas ietvaros. Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai.

Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu un tā atkal kļūst Jums pieejama. Noslēdzot līgumu vienu reizi, lietot to var vairākkārt.
SAVA karti preču un pakalpojumu apmaksai pieņem vairāk nekā 32 miljonu tirdzniecības vietās un 600 000 skaidras naudas izņemšanas vietās visā pasaulē, visur, kur pieņem apmaksai MasterCard.
Ar SAVA karti Jūs varēsiet veikt pirkumus interneta veikalos, rezervēt viesnīcas un īrēt automašīnas.

Kāpēc izvēlēties SAVAcard?

SAVAcard kredītkarte ir mūsdienīga alternatīva patēriņa kredītiem un bankas kredītkartēm. SAVAcard nav piesaistīta Tavam bankas kontam, tāpēc kredīta nauda nesajaucas ar pārējiem iekrājumiem. SAVAcard kredītkarti var izmantot tieši tāpat kā norēķinu karti, ar to iespējams apmaksāt pirkumus, iegādāties dažādas preces un pakalpojumus internetā, rezervēt viesnīcas utt.

Papildus neierobežotai izmantošanai, SAVAcard ir vēl citas priekšrocības. Kartes apkalpošanas maksa ir tikai 1,40 eiro mēnesī, minimālais mēneša maksājums – 20 eiro. Saņemt karti var bez maksas, kurjerpasts piegādā to uz Tev ērtāko adresi. Saviem klientiem SAVAcard nodrošina nepārtrauktu tehnisko atbalstu, sazināties ar aizdevēju un noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem varēsi 24/7, arī Jāņos un jaungada rītā.

Kredītkarte ir pieejama tiešsaistē, tieši tāpat kā ātrais kredīts. Pieteikšanās kartei aizņem tikai pāris minūtes.

Saņemt SAVA karti bez maksas

Cenrādis un Noteikumi

 • Ikmēneša kartes apkalpošanas maksa – 1,40 €
 • Maksa par skaidras naudas izņemšanu Swedbank bankomātos – 1% (minimums 1 €)
 • Maksa par skaidras naudas izņemšanu citos bankomātos – 2% (minimums 5 €)
 • Maksa par pirkumiem – bezmaksas
 • Kredīta lietošanas procenti – 0,25%/dienā
 • Ikmēneša minimālais maksājums – 4% no izmantotā kredītlimita (minimums 20 €) plus procenti un ikmēneša kartes apkalpošanas maksa

Kartes saņemšana un aktivizēšana

Saņemt SAVA karti bez maksas

Jūsu SAVA.card un viss nepieciešamais kartes lietošanai, tajā skaitā PIN kods kartes lietotāja autentificēšanai veikalos un skaidras naudas izņemšanai bankomātos un sešu zīmju parole pirkumu apmaksai interneta veikalos, Jums tiek piegādāts ar kurjeru.

Saņemot aploksni:

 • Pārliecinieties, ka aploksne nav bijusi atvērta. Ja Jums ir radušās vismazākās šaubas, ka kartes aploksne ir bojāta vai ir tikusi atvērta, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +371 27-212-412.
 • Parakstieties kartes otrajā pusē laukumā “Paraksts/Derīga tikai ar parakstu”.
 • Aktivizējiet karti savā lietotāja profilā, sekojot instrukcijām.
 • Uzglabājiet konfidenciālu informāciju tā, lai piekļūt tai varētu vienīgi Jūs, vislabāk – savā atmiņā.

Konta pārvaldīšana tiešsaistē

Mums nav filiāļu vai rindu, visas kartes operācijas notiek acumirklī Jūsu lietotāja profilā:

 • Pieejamā kredītlimita pārbaude tiešsaistē
 • Veikto darījumu un rezervēto summu kontrole
 • Kartes aktivizēšana un bloķēšana
 • Rēķinu saņemšana un apmaksa
 • Jaunas kartes pieteikuma iesniegšana

Klientu atbalsta centrs pieejams visu diennakti – zvaniet jebkurā laikā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai ir radušies jautājumi.

Kredītkartes lietošana

Jūsu SAVA.card – tā ir klasiskā kredītkarte, ar kuras palīdzību var veikt pirkumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai.

Izmantojiet SAVA.card maksājot par pirkumiem un pakalpojumiem veikalos, kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās, jebkurā vietā, kur pieņem apmaksai MasterCard karti. Izņemiet skaidru naudu bankomātos vai bankas filiālēs. Veiciet pirkumus interneta veikalos, rezervējiet viesnīcas un īrējiet automašīnas.

Ar SAVA.card vienmēr ir ērti un viegli, jo vajadzīgā naudas summa vienmēr ir līdzi!

Vienu reizi mēnesī mēs Jums izsūtīsim kartes konta izrakstu, kurā būs uzrādīti visi veiktie darījumi par atskaites periodu un norādīts ikmēneša minimālais maksājums.

Minimālais maksājums ir vienāds ar 4% no izmantotās kredītlimita summas (minimums 20 EUR), plus procenti un kartes apkalpošanas maksas. Minimālais maksājums ir jāpārskaita uz SIA “VIASMS Latvija” bankas kontu līdz Jūsu izvēlētajai Norēķinu dienai.

Neaizmirstiet, ka Norēķinu dienu Jūs varat mainīt pēc nepieciešamības!

Saņemt SAVA karti bez maksas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest