Zema riska treidings tenisā

Tenisa treidings mača laikā ir ļoti dinamisks. Spēlētāju koeficienta grafiks var negaidīti izmainīties dažu sekunžu laikā. Kā izvairīties no negaidītiem lieliem lēcieniem un zaudējumiem?

  1. sets

Betfair sporta biržas noteikumi paredz, ka mačā izdarītās likmes tiek pieņemtas un pēc mača izskatītas tikai tad, ja abi spēlētāji ir pabeiguši pirmo setu. Traumas tenisā nav retums un samežģīt potīti spēlētājs, uz kuru ir izdarīta likme, var jebkurā brīdī.

Tieši šo noteikumu dēļ visdrošāk ir treidot tenisa mača 1. setu, jo traumas gadījumā likmes tiks anulētas. Ja kāds no spēlētājiem izstāsies jau pēc nospēlēta pirmā seta, traumas gadījumā automātiski uzvarēs otrs spēlētājs un likme būs zaudēta.

Protams, var gadīties arī otrādi un izstāties var tas spēlētājs, pret kuru ir izdarīta likme. Šādā gadījumā peļņa būs lielāka, kā pirms treida paredzēts. Tomēr treidings nav rulete vai laimes spēle, vislabāk un drošāk ir treidot pirmo setu.

Breika vadība

Populāra stratēģija, ko var izmantot, treidojot WTA sieviešu tenisa mačus, ir likt Lay likmi pēctam, kad spēlētāja ir nobreikojusi otru spēlētāju un noturējusi servi. Un šī likme tiek izdarīta uz to spēlētāju, kas breiku ir ieguvusi, nevis zaudējusi.

Sieviešu tenisā sportistēm lielas grūtības sagādā savas serves noturēšana. Līdz ar to gadījumi, kad otra spēlētāja iegūst breiku atpakaļ nav retums. Breiku ieguvušās spēlētājas koeficients būs stipri nokrities un būs pietuvinājies tādam, kurš šai spēlētājai būtu tad, ja viņa 1. setu būtu uzvarējusi.

Šajā gadījumā risks būs samazināts, jo spēlētājas koeficients, uzvarot setu vai iegūstot dubultbreiku, nenokritīsies tik ļoti, cik tas notiek pirmā breika gadījumā.

Servēšana par maču

Arī šī stratēģija saistīta ar sieviešu tenisa treidingu- ja spēlētāja ir vienu breiku priekšā un servē par maču, tad likme tiek izdarīta pret viņu, kad spēlētājai ir setbumba. Arī šajā gadījumā spēlētājas koeficients būs ļoti tuvs tādam, kāds tas būtu, ja spēlētāja setu jau būtu uzvarējusi.

Šeit gan der atcerēties, ka tiklīdz spēlētāja setu uzvar, obligāti no treida jāiet ārā, jo var gadīties, ka otra spēlētāja motivācijas vai traumas dēļ izstāsies.

Atver kontu pie šīm sporta likmju biržām

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu
UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma