10 veidi, kā nopelnīt naudu ar sportu, neesot sportistam vai trenerim

Lielākā daļa cilvēku sapņo kļūt par zvaigznēm. Viņi iedomājas kļūt par slavenībām, mūziķiem vai profesionāliem sportistiem.

Sapņot vienmēr ir lieliski, bet realitāte ir tāda, ka ir ļoti grūti sasniegt šīs lietas, un 99% cilvēku pat netuvojas tam, lai kļūtu par slavenību, par kuru viņi tiecas būt.

Sporta pasaulē tā ir spēle, kas kļūst aizviet limitētāka, jo tālāk ejat, un lielākā daļa cilvēku nekad pat nepietuvojas iespējai kļūt par profesionālu sportistu.

Es zinu, ka tas izklausās skarbi, un es neesmu šeit, lai sagrautu kāda sapņus, bet tāda ir dzīves realitāte.

Ceļā uz profesionāla sportista karjeru, liela nozīme ir spējai nepadoties un pastāvošajai politikai. Un lielākajai daļai sportistu ir niecīgas iespējas kļūt par profesionaļiem (protams, runa iet par tādiem sporta veidiem kā futbols, basketbols, hokejs. Mazāk populāros sporta veidos ir vieglāk izsisties, bet attiecīgi ir mazāks atalgojums). Bet tas nenozīmē, ka nevari būt iesaistīts sporta veidā, kurš Tev ir svarīgs.

Ja Tev nepaveicas izsisties kā sportistam, tad ir vēl vairāki veidi kā turpināt iesaistīties sportā un arī nopelnīt naudu.

10 veidi kā, neieguldot daudz naudas, nopelnīt sporta pasaulē

Sāc rakstīt sporta blogu

Patīk rakstīt? Tu vari  sākt blogu, kurā runā par savu mīļāko sporta veidu vai sportistiem. Ja esi neatlaidīgs un ieguldīsi lielu darbu, laika gaitā varēsi ar to nopelnīt un, iespējams, pat ļoti labi nopelnīt.

Uzsāc sporta Podkāstu

sporta podkasts

Mūsdienāspopulārāki par blogiem ir podkāsti, un šķiet, ka tas nekur nepazudīs. Uzsāc savu podkāstu, runājot par sporta aktualitātēm, un, jau pavisam drīz, tu, iespējams, intervēsi savus iecienītos sportistus un pārdosi reklāmas vietas podkāstā.

Palīdzi sportistam pāriet citā karjerā

Šī ir jauna niša, un cilvēki tam sāk pievērsties aizvien vairāk. Sportistiem rodas grūtības, pārejot uz citu karjeru, jo tā ir pavisam cita realitāte. Palīdzi viņiem to izdarīt efektīvi, un daži sportisti ar prieku par to aarī maksās.

Veido video ar atskatiem uz labākajiem notikumiem sporta pasaulē

Šādi video joprojām ir populāri, un turpina attīstīties. Katram sportistam patīk izcelt sevi. Ja tu labi rīkojies ar kameru, dodieties mazāka mēroga spēlēm un  sāc filmēt. Izveido nelielu video ar labākajiem momentiem un sazinies ar sportistiem, lai noskaidrotu vai viņi nevēlas iegādāties Tavu darbu. Atkārto procesu un izveido savu portfolio. Tas pat  var kļūt par pilnas slodzes darbu.

Sāc spēļu komentēšanas YouTube kanālu

YouTube ir vēl viena ļoti populāra platforma, kas joprojām aug. Video saturs visvairāk piesaista cilvēku uzmanību, un, ja jūties ērti kameras priekšā, tev noteikti vajadzētu izveidot savu kanālu.

Kļūsti par sporta fotogrāfu

sporta fotografs

Kasija Atēna ir vārds, kas tev jāzina, ja vēlies nodarboties ar sporta fotogrāfiju. Viņa ir ieguvusi atpazīstamību, kā arī pamatīgu iztiku, fotografējot NBA spēlētājus. Ja tev padodas fotogrāfēt, tu varētu būt nākamais

Pārvaldiet sportistu vai sporta komandu sociālo mediju kontus

Sociālie mediji aizņem daudz laika, un, lai tie būtu patiešām labi, tas var aizņemt vēl vairāk laika. Komandas un/vai sportisti meklē kādu citu, kurš paveiktu darbu, lai palīdzētu palielināt viņu aktivitātii dažādās platformās. Vai tev ir pieredze šajā nozarē? Tu, iespējams, vari atvieglot sportistu dzīvi, uzņemoties šo pienākumu un saņemot par to naudu.

Sāc maltīšu sagatavošanas biznesu sportistiem

Šī ir milzīga nozare, jo ēst vajag ikvienam,  it īpaši sportistiem. Tobiass Dorzons aizraujas ar futbolu un kulināriju, un veido savu karjeru kā sprtistu pavārs. Kamēr viņš šobrīd gatavojas atvērt savu restorānu, viņš kādu laiku pelnīja tūkstošus kā privātais pavārs daudziem puišiem NFL.

Dibini sporta derību uzņēmumu jeb totalizatoru

Sporta derību uzņēmuma dibināšana ilgtermiņā var būt ļoti ienesīga, jo cilvēkiem patīk likt likmes uz savām iecienītākajām komandām un spēlēm.

Pārdod sporta sponsorēšanu

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tu vart pārdot sporta sponsorēšanu kā starpnieks. It īpaši, ja tev ir spēcīgi sakari un labas komunikācijas spējas. Uzņēmumi vienmēr meklē veidus, kā cilvēki varētu uzzināt par viņu uzņēmumu un panākt, ka viņi ierodas uz sporta pasākumiem, un izvedojot sarunas par šiem darījumiem var dot tev iespēju nopelnīt.

Jebkurš to var!

Internets ir devis mums tādas iespējas, kādas mums nekad dzīvē nav bijušas. Ja tev ir talanti un prasmes, tad tikai pieturies pie sava mērķa un tevi pamanīs.

Bet tev ir jābūt arī pastāvīgam, disciplinētam un dadz jāstrādā, lai nopelnītu naudu ar savu hobiju vai kaut ko no augstākminētajām lietām. Neļauj šim tevi atturēties. Ļauj tam tevi motivēt doties ārā un likt lietām notikt. Izmanto mūsdienu  priekšrocības un izveidojiet sev tādu dzīvi, kādu vienmēr esi sapņojis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest