25 dāvanu idejas Ziemassvētkos (ko uzdāvināt vai pārdot)

Lapas satura rādītājs

Skan zvani un cilvēki tiek apmāti ar Ziemassvētkuiepirkšanās drudzi, ir pienācis laiks iepirkties un iesaiņot unikālas svētku dāvanas.

Šī ir lieliska iespēja atvērt vai paplašināt savu internetveikalu ar sezonas karstākajām precēm vietējai un globālai auditorijai. No koka Ziemassvētku amatniecības izstrādājumiem un personalizētām rotaslietām līdz svētku mājas dekoriem un citiem interesantiem produktiem.

Uzlociet savas neglītās Ziemassvētku džempera piedurknes un gatavojieties karstai iepirkšanās sezonai, piedāvājot 25 populārākās lietas, ko pārdot Ziemassvētkos.


! BIZNESA IDEJA !

Šogad Tu vari būt īpaši oriģināls un uztaisīt saviem tuvajiem personalizētas dāvanas. Reģistrējies Printful un pasūti smieklīgas, jautras un mīļas dāvanas, kas radītas katram cilvēkam atsevišķi.

Starp citu, izmantojot Printful personalizācijas iespējas un Shopify pārdošanas platformu, Tu vēl šogad vari paspēt ielēkt vilcienā un nopelnīt papildus naudu, pārdodot personalizētas dāvanas Ziemassvētkos. 


Kāpēc pārdot Ziemassvētku tematikas produktus?

Jo šīs ir jautras lietas, ko pievienot savam virtuālajam preču krājumam, kas noteikti tiks pārdots — lieliska iespēja gūt sezonālu peļņu un izpētīt jaunas biznesa idejas.

84% no dāvanu tīkotājiem Ziemassvētku laikā meklē atlaides, izpārdošanas un lieliskus piedāvājumus. Šie cilvēki, apmeklējot Jūsu interneta veikalu meklē tieši idejas savām Ziemassvētku dāvanām un mājas dekorēšanai.

Un šīs preces Ziemassvētku laikā pārdod kā tikko ceptas karstmaizes.

2022. gadā Ziemassvētku brīvdienu pārdošanas apjoms sasniedza 936,3 miljardus ASV dolāru. Tā ir iespaidīga naudas summa un pircēju skaits, kas meklē Ziemassvētku tematikas dāvanas. Dāvanu pasniegšana ir daļa no tradīcijas, no kuras cilvēki nav gatavi atteikties, un kaut kas personalizēts noteikti tiks uzskatīts par perfektu un pārdomātu dāvanu.

Kas Ziemassvētku laikā tiek pārdots visvairāk?
Jauna brunete, kas valkā Ziemassvētku vecīša cepurīti istabā ar Ziemassvētku rotājumiem, smaida, ar vienu roku ritinot viedtālruni, bet otrā turot kredītkarti.
Īsāk sakot, viss. Taču tā nav atbilde, lai palielinātu pārdošanas apjomu vai palīdzētu izvēlēties preces, ko pārdot Ziemassvētku iepirkšanās neprāta laikā. Šeit noder fakti.

Sešas populārākās mazumtirdzniecības kategorijas, kas Ziemassvētku sezonā ir topā

Apģērbi un aksesuāri (73%)
Pārtika un dzērieni (70%)
Veselība un labsajūta (70%)
Rotaļlietas un vaļasprieki (64%)
Elektronika un aksesuāri (47%)
Māja un virtuve (36%)

Apģērbi, apavi un grāmatas ir vieni no labākajiem Ziemassvētku produktiem, ko pārdt.

Veidojot svētku kolekciju, noteikti iekļaujiet produktus no šīm vislabāk pārdotajām kategorijām, lai nodrošinātu savas Wix, eBay vai Etsy veikala platformas panākumus Ziemassvētku sezonā.

Top 25 Ziemassvētku dāvanu idejas 2023. gadā, pārdošanai savā interneta veikalā

Jūs varat pārdot Ziemassvētku vainagus, pašdarinātus rotājumus un citus svētku amatniecības izstrādājumus, taču tie prasa laiku un citus svarīgus resursus, kurus nevēlaties tērēt. Drukas pēc pieprasījuma (Print on demand) ļauj pielāgot jebko, padarot to piemērotu svētku sezonai.

Šeit ir populārākie Ziemassvētku produkti, ko varat izgatavot un pārdot savā tiešsaistes veikalā no Printful kataloga.

Dāvanu ideja Nr. 1 – Ziemassvētku dāvanu zeķes

Ziemassvētku zeķes ir globāls svētku simbols praktisku un stilīgu iemeslu dēļ. Šie mīkstie, jaukie un pievilcīgie aksesuāri ir lieliska ideja pārdošanai tiešsaistē neatkarīgi no tā, vai tie piekarināšanai pie sienas un konfekšu glabāšanai vai vai izmantoti kā Ziemassvētku dekori.

Pievienojiet brīvdienu rakstus, attēlus, simbolus vai tekstuālu novēlējumus, lai radītu produktu, ko visi vēlēsies nopirkt.

Dāvanu ideja Nr. 2 – Ziemassvētku rotājumi

Pielāgoti un apdrukāti rotājumi ir vieni no visvairāk pārdotajiem Ziemassvētku amatniecības izstrādājumiem tiešsaistē. Cilvēkiem patīk izrotāt savas Ziemassvētku eglītes un mājas ar personalizētiem rotājumiem.

Izveidojiet un pārdodiet rotājumus ar cilvēku vārdiem, Ziemassvētku simboliem vai sirsnīgiem teksta dizainiem, lai izvēle būtu katrai gaumei un gadījumam.

Dāvanu ideja Nr. 3 – Ziemassvētku kartītes

Personalizēta kartiņa ir lieliska ideja, kas svētkus padarīs īpaši gaišus. Kartiņas ir visvairāk pārdotās Ziemassvētku preces — pieprasījums ir nemainīgi augsts. Izveidojiet savas Ziemassvētku kartītes, lai nopelnītu papildus naudu.

Ietveriet dizainā jebko, sākot no Ziemassvētku brīnumu stāstiem, līdz svarīgiem paziņojumiem . Esiet radošs, izgatavojot un pārdodot unikālas apsveikuma kartītes Ziemassvētkos.

Dāvanu ideja Nr. 4 – Neglītie Ziemassvētku džemperi

ziemassvetku neglitie dzemperi

Palieliniet savus ienākumus visas brīvdienu sezonas garumā, pārdodot neglītos Ziemassvētku džemperus.

Šī sezonas prece ir obligāta katrā mājā lieliem un maziem svētku svinētājiem. Izgatavojiet un pārdodiet neglītus Ziemassvētku džemperus ar dīvainiem vārdiem, smieklīgiem attēliem vai svētku rakstiem, kas padarīs tos šausmīgi smieklīgus un mīlīgus.

Dāvanu ideja Nr. 5 – Ziemassvētku pidžammas

Radiet īpaši mājīgu Ziemassvētku sajūtu dāvanas saņēmējam – uzdāviniet pielāgotu pidžammu, kas ļaus ērti iegulties ērtā dīvānā, malkot karstu kakao tasi un  skatīties iecienītāko Ziemassvētku filmu.

Izveidojiet komplektu no  pielāgotām pidžamas biksēm ar ērtu t-kreklu ar īsām vai garām piedurknēm, lai radītu ideālu Ziemassvētku dāvanas kombināciju. Pievienojiet svētku tematikai veltītus dizaina elementus, rakstus vai tekstus un nopelniet papildus naudu, pārdodot komfortu un stilu pidžamas formā.

Dāvanu ideja Nr. 6 – iesaiņošanas papīrs

Kas gan būtu Ziemassvētki bez dāvanām? Un mēs nedomājam kaut ko ekstravagantu, dārgu un neparastu. Labākās dāvanas ir no sirds. Un labāks veids, kā pievienot papildus noskaņojumu ir pielāgots iesaiņšanas papīrs?

Izgatavojiet un pārdodiet personalizētu iesaiņošanas papīru dažādos noskaņojumos, dažādām vecumu grupām. Izcelieties no vietējo veikalu garlaicīgajiem piedāvājumiem, izstrādājot kaut ko unikālu.

Dāvanu ideja Nr. 7 – Ziemassvētku dāvanu maisiņi

Atkārtoti lietojami un pilnībā pielāgojami dāvanu maisiņi ir vieni no labākajiem Ziemassvētku priekšmetiem, ko izgatavot un pārdot. Tie nodrošina unikālu veidu dāvanu iesaiņošanai un pasniegšanai, kā arī ir draudzīgi apkārtējai videi.

Ziemassvētku tematikas apdrukāti, šie maisiņi lieliski izskatīsies zem Ziemassvētku eglītēm katrā mājā vai birojā.

Dāvanu ideja Nr. 8 – Ziemassvētku eglītes paklājs

Eglīte bez paklāja ir kā ķermenis bez drēbēm. Tā izskatās kaila un nepilnīga. Un kurš gan atstās novārtā svētku centrālo elementu?

Tāpēc egļu paklāji ir prakstiska preces, ko pārdot Ziemassvētkos. Tie ir daudzpusīgi, stilīgi un vienkārši nepieciešami. Apdrukājiet tos dažādās krāsās, rakstos un attēlos, lai Ziemassvētku laikā tiem tikru pieversta papildus uzmanība.

Dāvanu ideja Nr. 9 – Ziemassvētku T-krekli

Pielāgoti Ziemassvētku t-krekli ir viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām, ko izgatavot un pārdot. Tie ir daudzpusīgi, mūžam zaļi un var kļūt par iemīļotu garderobes pamatelementu.

Apdrukājiet savus svētku kreklus ar Ziemassvētku rakstiem, laba vēlējumiem, citātiem, Ziemassvētku eglītēm, fotogrāfijām un daudz ko citu. Tie pārdosies tikpat, ja ne pat labāk par neglītajiem Ziemassvētku džemperiem.

Dāvanu ideja Nr. 10 – Ziemassvētku krūzes

ziemassvetku kruze

Pielāgotas krūzes ieņem augstu vietu starp lietām, ko izgatavo un pārdod Ziemassvētkos. Tās ir lieliskas dāvanas mīļajiem, draugiem, darbiniekiem vai kolēģiem, kuriem patīk baudīt siltos dzērienus – un kuriem tad nepatīk?

Krūzes būs lielisks produkts ko apdrukāt ar mākslu, vārdiem, rakstiem, attēliem un citiem dizaina elementiem. Pielāgojiet savas Ziemassvētku krūzes un nopelniet papildu naudu šajā brīvdienu sezonā!

Dāvanu ideja Nr. 11 – Ziemassvētku sveces

Ienesiet garšīgo svētku smaržu katrā mājā ar personalizētām svecēm.

Videi draudzīgās sojas vaska maisījuma sveces apvienojumā ar saldiem un svaigiem aromātiem būs ideāla dāvana ikvienam, kam patīk sapņot garšīgu smaržu mākonī. Apdrukājiet sveces ar Ziemassvētkiem atbilstošiem tekstiem vai bildēm, un jūsu veikals būs papildināts ar vienu no labākajām Ziemassvētku lietām, ko pārdot.

Dāvanu ideja Nr. 12 – mīkstās mantiņas

Mīkstās mantiņas nav paredzētas tikai bērniem. Tās rada prieku un mīlestības pilnas atmiņas kā bērniem, tā pieaugušajiem. Šajos Ziemassvētkos jūs varat izveidot personalizētas plīša rotaļlietas, kas iepriecinās visu ģimeni.

Izvēlieties no dažādiem dzīvniekiem un pielāgojiet to mazos krekliņus. Izrotājiet tos ar Ziemassvētku sveicieniem, sniegavīriem vai Ziemassvētku eglīti šur tur, lai kaut kam mazam un mīļam piešķirtu papildu svētku noskaņu.

Dāvanu ideja Nr. 13 – cepeškrāsns cimdi

ziemassvetku cepeskrasns cimdi

Lai gan svētku rokdarbi un Ziemassvētku rotājumi ir klasiskas dāvanu idejas, šogad izvēlieties kaut ko unikālu – apdrukātus cepeškrāsns cimdus.

Tās būs lieliska dāvana draugam vai ģimenes loceklim, kuram patīk gatavot un piepildīt māju ar gardiem svētku aromātiem. Katrs mājas īpašnieks ar prieku tos izliks redzamākā vietā, lai citi tos varētu apskatīt.

Dāvanu ideja Nr. 14 – Ziemassvētku galda pārvalks

Kamēr Ziemassvētku vainagi rotā katras durvis, ir nepieciešams arī kaut kas, kas greznos vakariņu galdu. Izgatavojiet un pārdodiet Ziemassvētkiem pielāgotus galdautus.

Šis aksesuārs piešķirs Ziemassvētku sajūtu ikvienai videi un mājai.

Dāvanu ideja Nr. 15 – Ziemassvētku priekšauts

Apdrukāti priekšauti ir lieliskas Ziemassvētku preces, ko izgatavot un pārdot iepirkšanās neprāta laikā. Priekšauts ir obligāts katrā mājā, un tas būs ideāla dāvana pavāriem, ēdiena gatavošanas entuziastiem un māju īpašniekiem, kuri ar prieku pavada laiku savā virtuvē.

Apdrukāti ar Ziemassvētku tematiku, tie būs noderīgi un izskatīsies lieliski, gatavojot gardus ēdienus svētkiem.

Dāvanu ideja Nr. 16 – Ziemassvētku mājdzivnieku kostīmi

No visām Ziemassvētku laikā pārdotajām precēm mājdzīvnieku kostīmi varētu būt visjaukākie. Izvēlieties tradicionālos dizainus ar piparkūku vīriņiem, ziemeļbriežiem vai elfiem.

Tomēr, lai gan kostīmi var uzjautrināt apkārtējos cilvēkus, tie ne vienmēr ir patīkami pašiem valkātājiem – dzīvniekiem. Piedāvājiet savam draugam kaut ko videi draudzīgāku un ērtāku, piemēram, pielāgotas mājdzīvnieku jakas, kas nodrošinās viņiem patiesu ērtumu.

Dāvanu ideja Nr. 17 – Ziemassvētku puzles

Ziemassvētku puzles ir lieliskas preces, ko izgatavot un pārdot svētku laikā. Puzles ir  prātu stimulējoša un jautra izklaide visai ģimenei. Kad tās ir saliktas, var izveidot brīnišķīgu sienas mākslu, ko aplūkot ar labām atmiņām daudzus gadus.

Izstrādājiet unikālas puzles ar brīvdienu iedvesmotiem attēliem, tekstiem vai rakstiem, pievienojiet dažas ģimenes fotogrāfijas papildu pielāgošanai vai izveidojiet jautrus paziņojumus, lai pārsteigtu ģimenes Ziemassvētkos.

Dāvanu ideja Nr. 18 – Ziemassvētku dzeramburkas

Dzeramburkas ir lielisks produkts, ko izgatavot un pārdot Ziemassvētku laikā. Ar jautru dizainu un daudzpusīgu pielietojumu tās ir obligātas katrā mājā, birojā vai pasākumā.

Dzeramburka ir lieliski piemērota omulīgiem dzērieniem, konfekšu uzglabāšanai vai izstādīšanai jaukās kompozīcijās. Ar svētku tematiku personalizētas dzeramburkas praktiski pārdodas pašas.

Dāvanu ideja Nr. 19 – Ziemassvētku čības

ziemassvetku cibas

Ja šogad vēlaties izgatavot un pārdot kaut ko īpaši mājīgu, mīkstu un pūkainu, jūs nekļūdīsieties ar pielāgotām čībām.

Apvienojot komfortu un stilu, šie ilgmūžīgie mājas aksesuāri, ar pareizo dizainu, var kļūt par jūsu sezonas bestselleriem. Padomājiet par ziemas ainām, dzīvniekiem, svētku elementiem un jautriem dizainiem.

Dāvanu ideja Nr. 20 – Ziemassvētku bloknoti

Pielāgoti bloknoti noderēs dažādos veidos, sākot no savu iecienītāko Ziemassvētku recepšu pierakstīšanas līdz mīļām atmiņām, piedzīvojumiem vai ikdienas dienasgrāmatas vešanai.

Izveidojiet un pārdodiet personalizētas Ziemassvētku dienasgrāmatas tiem, kam patīk rakstīt, skricelēt un uzlikt domas uz papīra.

Dāvanu ideja Nr. 21 – Ziemassvētku zeķes

Lai gan zeķu dāvināšanai vienmēr ir humora noskaņa, tās atkal ieņem augstu vietu modē, mājās un cilvēku dzīvē. Un ar jautru un savdabīgu dizainu zeķes būs ne tikai drēbju skapja pamatelements, bet arī jūsu sezonas bestselleri.

Apdrukājiet zeķes ar Ziemassvētku rakstiem, tekstiem un fotoattēliem, pievienojiet brīvdienu tematikas elementus un citas detaļas, kas padarīs jūsu pielāgotās zeķes par vislabākajām tirgū.

Dāvanu ideja Nr. 22 – Ziemassvētku uzlīmes

Mazas, ērtas un unikālas. Pielāgotas uzlīmes ir lieliskas preces, ko izgatavot un pārdot svētku laikā. Tās ir ideālas, jaukas dāvaniņas vai papildinājumi labi iesaiņotai svētku dāvanai.

Dāvanu ideja Nr. 23 – Ziemassvētku galda paliktņi

Gluži kā galdauti, arī galda paliktņi piešķir jūsu Ziemassvētku vakariņām papildus svētku sajūtu. Tie ļauj saimniekiem izpausties un uzlabot kopējo ēšanas pieredzi viņiem un viņu viesiem.

Apdrukājiet tos ar ziemīgām ainām, svētku rakstiem un dažādiem ar Ziemassvētkiem saistītiem dizaina elementiem, lai izgatavotu un pārdotu unikālus galda paliktņus, kas apburs ikvienu viesi.

Dāvanu ideja Nr. 24 – Ziemassvētku krūžu paliktņi

Kāds ir labāks veids, kā aizsargāt savus galdus un galdautus? Protams, ka pielāgoti krūžu paliktņi!

Šie praktiskie mājas aksesuāri var pievienot šarmu ģimenes kopā būšanai un pasākumiem ar Ziemassvētku tematiku. Tāpat, tie ir salīdzinoši lēti produkti, ko var izgatavot un pārdot, nodrošinot svētku prieku pircējiem visā plašajā pasaulē.

Dāvanu ideja Nr. 25 – Ziemassvētku virtuves dēlīši

Personalizēti virtuves griešanas dēļi kalpo kā praktiski rīki visu gadu, bet it īpaši svētku laikā.

Izgatavojiet un pārdodiet virtuves griešanas dēļus ar pielāgotu dizainu. Nopelniet papildu naudu, pārdodot pārdomātas dāvanas. Palīdziet cilvēkiem, apvienojot radošumu ar praktiskumu katrā virtuvē un mājā!

Izstrādājiet labākās Ziemassvētku preces, ko pārdot svētku laikā

Izpētiet Printful labāko lietu sarakstu, ko pārdot Ziemassvētkos, un gūstiet iedvesmu savam jaunajam Ziemassvētku internetaveikalam.

Jūs varat izgatavot un pārdot rotājumus, sienas mākslas darbus, krūzes, žurnālus, zeķes, apsveikuma kartītes un daudz ko citu. Iespējas ir bezgalīgas.

Sadarbojieties ar Printful, lai izveidotu savu Print On Demand tiešsaistes veikalu un pasūtiet labākos Ziemassvētku produktus ar saviem dizainiem no viņu kataloga.

Lai veicas jūsu e-komercijas biznesa ceļā un veiksmīgu svētku sezonu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma