5 Veidi Kā Pelnīt Naudu Ar TikTok

Ja esat lasījis neseno Forbes rakstu “TikTok 7 visvairāk pelnošās zvaigznes”, tad jūs zināt, ka “lielu naudu” var nozīmēt arī septiņciparu skaitli! Sarakstā ir sniegta informācija par TikTok zvaigznēm, kuras pērn nopelnīja vairāk nekā miljonu dolāru, ievietojot īsus videoklipus ļoti populārajā sociālajā platformā. 1. vietā  esošais Adisons Rē Vestlings nopelnīja 5 miljonus dolāru pagājušajā gadā.

Tā kā korona vīrusa dēļ daudzi cilvēki ir zaudējuši daļu ienākumu, liela daļa meklē jaunus ienākumu avotus un veidus kā nopelnīt. Sociālie mediji daudziem ir kļuvuši par ienākumu avotu, kļūstot par influenceri Instagram, Twitter un Facebook. Visstraujāk augošā, no šīm sociālajām lietotnēm, ir TikTok; Easterlings un citas TikTok zvaigznes skaidri norāda, ka ar TikTok ir iespējams nopelnīt naudu. Patiesībā ir TikTok naudas kalkulatori, kas sniedz aprēķinu par to, cik daudz naudas nopelna jebkurš publisks TikTok konts. Jautājums ir: kā nopelnīt naudu un, ko tas prasīs?

Pirms zvani Sony un piedāvā kļūt par viņu vēstnesi TikTok, ir jāveic dažas darbības, ja vēlies sākt pelnīt naudu.

1.solis: izveidojiet savu zīmolu. Ikviens, kurš kādreiz ir mācījies mārketingu, zina pamatus, un tiešio tas pats attiecas uz jebkuru biznesu, ko plāno uzsākt. Kas Tu esi un kādiem cilvēkiem ir paredzēti Tavi produkti (mērķauditorija)? TikTok šis nozīmē, ka vajag savu oriģinālo pieeju video saturam, ko veido un tam jābūt regulāram. Vai Tavi videoklipi būs izklaidējoši un smieklīgi? Vai arī Tevi piesaista romantiska, ēteriska atmosfēra? Kā Tu vēlies, lai cilvēki (un uzņēmumi, kas meklē influencerus) Tevi redz un uztver?

2.solis: publicē saturu, kuru cilvēki vēlas skatīties. Tāpat kā visās sociālo mediju platformās, Tu esi tikai tik labs, cik labs ir Tavs saturs. Būt par influenceri,neatkarīgi no tā, vai tas ir Instagram, Twitter vai TikTok, nozīmē ieguldīt daudz darbu šajā nodarbē. Jūsu saturam jābūt svaigam, interesantam, unikālam un jāspēj sekot līdzi visiem aktuālajiem trendiem. Tas nozīmē vairākus jaunus videoklipus katru dienu.

3.solis: piesaisti sekotājus. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais solis, un tas rodas, veicot 1. un 2. soli patiešām labi. Vai atceries Easterlingu? Viņai ir vairāk nekā 54 miljoni TikTok sekotāju. Ir nepieciešami aptuveni no 10 000 līdz pat miljonam sekotāju, lai jūs patiešām varētu gūt peļņu no sava konta. Labākais veids, kā piesaistīt sekotājus, ir saprast, ko vēlas redzēt jūsu mērķauditorija, un augšupielādēt viņiem interesējošu saturu vairākas reizes dienā.

Kad esi ieguvis liela mēroga TikTok popularitāti, vari sākt pelnīt lielu naudu.  Zemāk esam apkopojuši 5 veidus kā tikt pie šīs naudas:

1.Influenceru mārketings. Tu, iespējams, esi to dzirdējis jau iepriekš, un tas strādā līdzīgi visās sociālajās platformās. Uzņēmums nolīgst influenceri, lai viņi izmantotu savus videoklipus produktu / pakalpojumu / zīmola reklamēšanai, lai veicinātu pārdošanu. Viena no lielākajām TikTok influenceru kampaņām ir bijusi Mucinex, kas sadarbojās ar vairākiem influenceriem, lai reklamētu savu produktu laikā starp Halovīniem un gripas sezonu. Vairākos videoklipos influenceri pamostas, izskatoties pēc dumjiem zombijiem. Tad viņi paķer Mucinex. Pēc tam videoklips mainās uz to,  ka influenceri izskatītās gatavi doties uz klubu. Ideja ir tāda, ka Mucinex var palīdzēt savlaicīgi atgūties līdz nedēļas nogales ballītei, pat, ja jūties kā līķis.

2.Sponsorēti posti. Loren Gray, kura pagājušajā gadā nopelnīja 2,6 miljonus ASV dolāru ar vairāk nekā 45 miljoniem sekotāju, noslēdza lielu darījumu ar Revlon, kur viņa izveidoja saturu priekš uzņēmuma TikTok konta un Revlon sponsorēja viņa saturu.

3.Firmas preces. Kad esi kļuvis par pavisam populārs TikTok, tad vari izveidot savu kosmētikas produktu līniju. Kā piemēram Easterlinga izveidoja ”Item Beauty”

4.Izmanto savu zvaigznes statusu, lai sāktu savu mūzikas / mākslinieka / aktiera karjeru: Baby Ariel ar 34 miljoniem TikTok sekotāju bija pirmā, kura pārsniedza 20 miljonu sekotāju atzīmi vietnē Musical.ly (tagad – TikTok), un viņas slava ir tikai augusi no turienes. Arielas slava ir novedusi pie vairākiem sadarbības projektiem ar Disney Channel un Nickelodeon TV.

5.TikTok konsultants: ja esi visa TikTok satura eksperts, daudziem var būt nepieciešams Tavs padoms. Tā kā šī joprojām ir salīdzinoši jauna sociālā platforma, cilvēki maksās naudu, lai Tevi nolīgtu par konsultantu, lai palīdzētu viņiem izveidot stratēģiju kā veidot savu zīmolu un palielināt sekotāju skaitu.

Kamēr daudzi pelna naudu un bauda slavu, izmantojot TikTok – ne viss ir tik skaisti un rožaini kā liekas, kad runa ir par šo milzīgo sociālo platformu. TikTok tiek kritizēts par cenzūru, privātumu un bērnu drošību.

Jebkurā gadījumā, ja plāno pelnīt naudu dzīvošanai ar TikTok, tad rīkojies kā ar jebkuru citu biznesa plānu: iegūsti pēc iespējas vairāk informācijas un rīkojies gudri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest