500+$ peļņa ClickBank platformā no 11.50$ vērta raksta

Vakar uz Onlinemoneyspy.com Facebook kontu saņēmu vēstuli no viena Pakistāņu affiliate mārketinga interesenta. Viņš gribēja noskaidrot, vai ClickBank tiešām ir labs affiliate partneris un vai tiešām ir iespējams pelnīt 700$ komisijas pārdodot tikai vienu produktu.

Ar prieku atbildēju šim cilvēkam un iedomājos, ka tā arī būtu laba ideja jaunam rakstam – kā nopelnīt vairākus simtus komisijās, par 11.50$ vērtu rakstu. Un tie ir pasīvie ienākumi – šo rakstu publicēju tikai vienreiz, bet naudu saņemu jau divus gadus!

zcode apskats

Zcode System vidējā izmaksa par vienu konversiju ir $714.03

Jāatzīst, ka es pat nezināju, ka es ar šī produkta apskatu esmu pirmajā vietā Google meklētājā ar atslēgas vārdu “Zcode system review”.

Man šķiet, ka pirmo reizi manas mājaslapas informācija ir attēlota kā Google Featured snippet – teksts pirms visiem meklēšanas rezultātiem. Šie īsie teksti ir domāti, lai cilvēki varētu iegūt atbildes uz saviem jautājumiem neatverot nevienu mājaslapu. Šie teksti arī parasti tiek paņemti no kvalitatīvākā resursa konkrētajam meklējumam.

Tātad, šim rakstam vajadzētu būt super-kvalitatīvam! Bet kāda ir patiesība?

Raksts par 11.50$ Google pirmajā pozīcijā un pelna simtiem dolāru!

Atgriezīsimies pie šī raksta būtības – es pasūtīju salīdzinoši zemas kvalitātes apskata tipa rakstu par 11.50$, kas tagad ved jaunus apmeklētājus uz manu mājaslapu un katru mēnesi pelna naudu.

Tas pats attēls, tikai apakšā ir mana statistika: klikšķi, vidējā peļņa par klikšķi, pieprasītās naudas atgriešanas, ieņēmumi no pirmā pirkuma, ienākumi no atkārtotiem pirkumiem.

Līdz šim esmu nopelnījis 400+$, bet šis raksts tikai nesen ir ieņēmis prestižo Googles 1 pozīciju, tādēļ tuvākajā laikā noteikti varu gaidīt būtisku ienākumu palielināšanos no šī produkta.

Tālāk pastāstīšu par to, kā es izvēlos produktus ko reklamēt, kā es iegūstu labākas pozīcijas Google meklētājā, kur pasūtu rakstus u.t.t.

Kur es pasūtu rakstus savām mājaslapām?

Lielu daļu no OnlineMoneySpy.com mājaslapas satura esmu pasūtījis iWriter.com platformā.


iWriter par sevi saka: 

iWriter ir ātrākais, vienkāršākais un uzticamākais veids, kā iegūt saturu Jūsu mājaslapai. Publicējiet savu projektu, un tūkstošiem freelance satura veidotāji no visas pasaules konkurēs viens ar otru lai to izpildītu ātri, profesionāli un par pieņemamu cenu.


Es esmu ļoti apmierināts ar iWriter platformas satura kvalitāti un rakstu sagatavošanas ātrumu. Reizēm, raksts ir gatavs pat pēc divām stundām.

Pasūtot rakstu Jūs varēsiet izvēlēties šādas lietas:

 • Raksta garums
 • Raksta izveidošana no 0 vai esoša raksta pārrakstīšana
 • Atslēgas vārdus
 • Satura veidotāja līmeni (pieejami 4 līmeņi – Standard, Premium, Elite un Elite Plus)
 • Dot dažādas norādes raksta veidotājam

Raksta cena veidosies no vārdu skaita rakstā un satura veidotāja līmeņa.

Lai saprastu aptuvenās cenas, 1000 vārdu raksta cena visu līmeņu satura veidotājiem ir šāda:

 • Standard – 8.25$
 • Premium – 11.50$
 • Elite – 20.25$
 • Elite Plus – 72$

Es esmu izmēģinājis trīs līmeņu rakstu veidotājus – Standard, Premium un Elite.

Neieteiktu izvēlēties Standard līmeni, jo saturs tur būs briesmīgas kvalitātes, principā cilvēkiem nelasāms

Premium līmeņa satura veidotāji pārsvarā būs ļoti centīgi cilvēki, bet viņu dzimtā valoda noteikti nebūs angļu. Šie raksti būs lasāmi, bet pašam nāksies tiem iet cauri un labot stila kļūdas. Ar Premium līmeni arī tika radīts konkrētais Zcode System Review raksts. Šajā līmenī esmu pasūtījis ap 45 rakstiem.

Pēdējā laikā esmu sācis izvēlēties Elite līmeņa satura veidotājus un esmu ļoti apmierināts ar rakstu kvalitāti. Principā vienīgais ko es izdaru saņemot šos rakstus ir noformatēju tos, lai labi izskatītos mājaslapā. Kvalitāte rakstiem ir laba – pats diez vai uzrakstītu labāk.

No iWriter pasūtītais Zcode System review raksts

Vēl par šo servisu ir vērts pieminēt, ka visi raksti pirms nodošanas tiek “izlaisti” caur Copyscrape plaģiārisma pārbaudes sistēmu, kas nozīmē, ka saturs būs oriģināls.

Kā es izvēlos produktus ko reklamēt?

Šī ir viena no vieglākajām lietām manā darbu sarakstā – manas mājaslapas pŗsvarā ir par peļņas iespējām internetā, tāpēc es izvēlos produktus, kas piedāvā iespēju nopelnīt naudu internetā.

clickbank produktu kategorijasJa runājam tieši par ClickBank produktiem, tad es parasti skatos tikai divas kategorijas – Betting systems un Business/Investing. Kā redzam attēlā pa labi, ClickBank piedāvājumā ir vairāki desmiti ar kategorijām no kurām izvēlēties.

ClickBank ir lielākā affiliate platforma digitālajiem produktiem. Šajā platformā ir iespējams gan ievietot savus produktus, gan saņemt affiliate linkus dažādiem digitālajiem produktiem – e-grāmatām, dažādiem online servisiem, kursiem u.c.

Izvēloties produktus ko reklamēt ClickBank platformā ir ieteicams skatīties uz “Gravity” rādītāju.

Gravity ir veiktspējas statistikas rādītājs – skaitlis, kas atspoguļo unikālu ClickBank aprēķinu, kurā tiek ņemts vērā visu affiliate partneru statistika, kuri nopelnījuši komisijas, reklamējot šo produktu pēdējo 12 nedēļu laikā.

Kopumā es reklamēju apmēram 15 Clickbank produktus un Zcode System ir vispelnošākais no tiem.

Vienmēr, pirms produktu reklamēšanas aplūkoju viņu mājaslapu, lai tā neizskatītos pēc 1995. gada html versijas. Aplūkoju mājaslapas sadaļas, pieejamo statistiku un citus datus, kas liecina, ka šis pakalpojums tiešām var kādam nopelnīt naudu.

Ar līkumu eju lapām, kuru landing lapām ir viens video, kas automātiski sāk atskaņoties.

Un jā, ClickBank nopelnītās komisjijas izmaksā! Regulāri saņemu maksājumus no viņiem uz savu bankas kontu!

Kā es iegūstu labākas pozīcijas Google meklētājā?

Šis laikam ir miljons dolāru jautājums. Ja panāksiet, ka Jūsu mājaslapas iegūst augstas pozīcijas Google meklētājā, tad varēsiet pelnīt daudz naudas!

Konkrētajā gadījumā es pieļauju, ka uz atslēgas vārdiem “Zcode System review” nav pārāk liela konkurence, tādēļ mana mājaslapa ir nonākusi pirmajā vietā. No otras puses – Zcode System ir viens no populārākajiem produktiem ClickBank sadaļā Betting systems.

Lai nu kā, es esmu nedaudz piestrādājis pie šīs mājaslapas ārējā SEO un arī iekšējo SEO cenšos veidot tik labu cik protu.

oms seo ratingKonkrētajam domēnam ir diezgan zems Ahrefs SEO reitings – 8/100. Taču ir salīdzinoši daudz mājaslapas, kas norāda uz manu mājaslapu, kā arī linku skaits ir ļoti liels.

Tuvākajā laikā esmu ieplānojis veikt ārējā SEO uzlabojumus, iegādājoties linkus no lapām ar augstu DA. Šādā veidā iegūšu augstāku DA savai lapai un noteikti uzlabosies kopējais SEO, kas attiecīgi uzlabos mājaslapas apmeklējumu.

Ja runājam par konkrēto atslēgas vārdu “Zcode system review”, tad tā ceļš uz Google vietu Nr. 1 izskatījās šādi:

zcode system webmastersŠī ir atslēgas vārda statistika Google meklējumos pēdējo 16 mēnešu laikā. Kā redzam, ceļš bija ļoti ilgs. Lai šo atslēgas vārdu dabūtu pirmajā vietā es darīju absolūti neko! Pirms apmēram diviem gadiem publicēju šo rakstu un tikai tagad tas ir sasniedzis pirmo vietu.

Savās mājaslapās kā galveno lietotāju ieguves avotu es vienmēr izvēlos SEO. Es zinu, ka tas prasīs daudz ilgāku laiku, bet es arī zinu, ka tas ir to vērts!

Protams, ka uz šo konkrēto produktu ir iespējams uztaisīt Google un Facebook reklāmas, kas varētu būt pelnošas. Taču mans piegājiens ir vairāk ar ilgtermiņa vīziju – sataisīt daudz, daudz saturu un piestrādāt, lai tas labi norankotos Google meklētājā. Rezultātā var iegūt stabilus un pasīvus ienākumus.

Papildus visām aktivitātēm, noteikti svarīgs ir fakts, ka domēns OnlineMoneySpy.com manā īpašumā ir jau ap 10 gadiem un ar šādu domēnu ir vieglāk strādāt nekā ar pilnīgi jaunu.

Kā Jūs varat sākt veidot pasīvos ienākumus ar affiliate jeb partnermārketingu?

Šajā rakstā aprakstītā peļņa no viena raksta noteikti var kalpot kā piemērs peļņas sistēmai.

Apkopojot visu info, lai sāktu pelnīt ar partnermārketingu ClickBank platformā, Jums ir jāveic šādas darbības:

 1. Jāizdomā, kura no Clickbank pieejamajām kategorijām ir Jums vistuvākā (es ieteiktu izvēlēties tēmu, kas Jums pašiem interesē, lai būtu vieglāk veidot saturu un ielikt daļu no savas pieredzes);
 2. Jāiegādājas domēns un jāizveido blogs. Domēna vārdam vajadzētu būt saistītam ar konkrēto sfēru. Piemēram, ja vēlēsieties izveidot blogu par basketbolu, tad neslikts variants būtu Jūsu vārds + basketballtips. Piemēram – rolandbasketballtips.com;
 3. Jāpievieno blogam Google Analytics un Webmaster tools, lai varētu sekot līdzi meklēšanas pozīcijām un mājaslapas apmeklējumam;
 4. Jāizveido bloga saturs. Saturu varat radīt paši vai pasūtīt no iWriter vai citas platformas;
 5. Jāizveido apskata jeb review raksti par konkrētās kategorijas ClickBank produktiem;
 6. Izveidot ārējās SEO saites, ar saistītiem enkura tekstiem. Varat sazināties ar līdzīgiem blogiem, lai apmainītos linkiem, noteikti iesaku visos sociālajos tīklos reģistrēties un izveidot linkus, būt aktīvam kādos forumos, jautājumu atbilžu portālos kā Quora;
 7. Papildināt blogu ar regulāru saturu;
 8. Gaidīt kad sāks parādīties apmeklētāji no Google un soc. tīkliem.
 9. Gaidīt pirmos pirkumus no apmeklētājiem un pirmās komisijas ClickBank platformā.

Lūk tā. Principā esmu atklājis visus savus trumpjus. Šeit nav nekā ļoti sarežģīta, bet tas viss prasa ievērojamus laika resursus. Ja esat gatavi veltīt laiku, tad šī ir lieliska pasīvo ienākumu avota izveides ideja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest