9 padomi pokera iesācējiem

Te būs 10 ieteikumi, kurus ievērojot Jums būs lielākas iespējas kļūt par pelnošu pokera spēlētāju

Kad cilvēki redz kā pokera profesionāļi laimē miljoniem dolāru TV ekrānos, viņiem sāk šķist, ka nopelnīt pokerā ir pavisam vienkārši un to var izdarīt ikviens.

Te būs 10 ieteikumi, kurus ievērojot Jums būs lielākas iespējas kļūt par pelnošu pokera spēlētāju:

Spēle pirms flopa

Kāršu analīze ir jāveic jau pirms flopa. Patiesībā, spēlētājiem nevajadzētu spēlēt ar kārtīm, par kuru stiprumu viņi nav pārliecināti. Ilgtermiņā izdevīgāk būs atmest sliktās kārtis jau pirms flopa!

Izveido stiprāko kombināciju

Labi Texas Holdēm spēlētāji vienmēr cenšas izveidot stipras kombinācijas. To ir jāpaspēj izdarīt pirms visas kārtis uz galda ir izdalītas. Stiprākā kombinācija atverot kārtis būs atkarīga no daudziem faktoriem, tādēļ ne vienmēr Jums rokās būs pati stiprākā kombinācija.

Centies saprast pretiniekus

Labākie Texas Hold`em spēlētāji spēlē cieši (kas nozīmē, ka viņi spēlē tikai ar labākajām kārtīm) un agresīvi. Taču ļoti daudzi spēlētāji spēlē vaļīgi (spēlē daudzas rokas, ceros ka no sliktām kārtīm sanāks laba kombinācija), un šī iemesla dēļ ciešie spēlētāji var nopelnīt. Spēlētājiem vajadzētu piefiksēt pretinieku spēles stilus. Ja kāds spēlē ar sliktām sākuma kārtīm, tad visticamāk viņš ir iesācējs, kurš drīz vien zaudēs visu savu naudu.

Spēlējiet tikai labākās kārtis

Texas Hold`em pokeri ir nepieciešams izveidot stiprāko kāršu kombināciju, lai uzvarētu pretinieka kombināciju pie kāršu atklāšanas. Tāpēc pirms čipu vai naudas likšanas galdā, spēlētājam vajadzētu izlemt, vai ar šo kombināciju būs iespējams uzvarēt pārējo spēlētāju kombinācijas. Šo lēmumu vajag pieņemt līdzko tiek saņemtas pirmās divas kārtis.

Labas pirms-flopa kārtis

Augstie pāri – Dūži, karaļi, dāmas, kalpi. Šīs ir pelnošas kārtis un ar šīm noteikti ir jāspēlē!

Bildītes – piemēram, dūzis un karalis, dūzis un kalps, karalis un dāma. Šajās kārtīs ir liels potenciāls.

Viena masta konektori. Piemēram pīķa astoņi un deviņi vai pīķa dāma un kalps. Bet nevajag spēlēt kārtis tikai tādēļ ka tās ir viena masta. Ja tās nav konektori, labāk tās atmest.

Kabatas pāri. Piemēram divnieku vai desmitnieku pāri. Lai arī šīs kārtis nav pārāk vērtīgas, no tām bieži vien sanāk spēcīgas kombinācijas.

Viena masta dūzis un jebkura cita tā paša masta kārts. Laba iespēja izveidot stiprāko flash!

Spēle pēc flopa

Pēc flopa ir laiks kritiski analizēt savu kāršu iespējas ņemot vērā kāris uz galda. Ja izredzes izveidot labu kombināciju ir samazinājušās, kārtis vajadzētu atmest. Ja iespējas uz labu kombināciju ir palielinājušās, vajag censties izdabūt no pretspēlētājiem pēc iespējas vairāk naudu.

Turn spēle (4 kārts)

Šajā brīdī jau vairums spēlētaju ir nometuši savas kārtis. Atlikušie spēlētāji spēlē lai uzvarētu! Ja pretinieks pārsola Jūsu likmi, tad viņam visticamāk ir spēcīgāka kombinācija par Jūsējo. Šādā gadījumā vislabāk ir atmest kārtis, ja Jums ir kādas šaubas.

River spēle (5 kārts)

Šeit visbiežāk ir palikuši tikai divi spēlētāji, tādēļ jābūt īpaši piesardzīgiem. Ir jāpielieto visa ievāktā informācija par spēlētāju, lai noteiktu vai viņam ir vai nav spēcīgāka kombinācija. Piemēram, ja pretinieks pirms flopa palielināja likmi un pēc flopa turpina to darīt, parasti nozīmē ka viņam ir spēcīga kombinācija.

Texas Hold`em spēlētājiem vienmēr ir jābūt uzmanīgiem, jāanalizē visas galdā esošās kārtis, savas kārtis, pretinieku rīcība u.t.t. Uzvar tas, kurš izmanto visvairāk no pieejamās informācijas par saviem pretiniekiem.

Vieta pie galda

Jūsu atrašānās vieta pie galda arī ir ļoti svarīgs faktors. Jo agrāk Jums ir jāsaka savs vārds, jo ciešāk Jums vajadzētu spēlēt!

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest