Finansiālā brīvība – dodos pensijā pirms 30!

2020. gada 30. aprīlī bija mana pēdējā darba diena, apmaksātā darbā. Esmu diezgan drošs, ka savā dzīvē vairs man nebūs jāskatās darba sludinājumi un jāiet uz darba intervijām.

Es smejos, ka eju pensijā. Kāpēc? Jo pensijā cilvēki beidzot var darīt to, kas viņiem visvairāk patīk. Bet vai es 70 gados varētu darīt visas tās pašas lietas ko savos 28? Šaubos!

Tāpēc jau pirms pāris gadiem es sev izvirzīju mērķi strādāt pie pasīvo ienākumu avotu izveidošanas, lai pēc iespējas ātrāk iegūtu finansiālo brīvību.


Kas ir finansiālā brīvība?

Finansiālā brīvība ir tad, kad Jūsu pasīvie ienākumi ir tik lieli, lai segtu jūsu ikmēneša izmaksas. Esot finansiāli brīvs Jūs varat pavadīt dārgo laiku darot to, kas jums patīk, nevis strādāt kāda cita labā naudas dēļ.


Gribētos teikt, ka esmu jau izpildījis pieaugušo dzīves materiālās puses minimumu – sagādājis sev mājvietu, automašīnu, visas nepieciešamās lietas ikdienas dzīvei un hobijiem.

Kā man tas izdevās?

Mērķtiecīga interneta projektu attīstība! Ja cītīgi sekojat līdzi epelna.com portālam, tad noteikti būsiet pamanījuši, ka ik pa laikam es pastāstu par kādu jaunu biznesa ideju. Manas idejas parasti ļoti ātri pārtop par maziem biznesiņiem. Daži no tiem arī ir diezgan veiksmīgi un liek cerīgi raudzīties uz nākotni.

metamais.lv

Spēlējām Met-A-Maiss pludmalē!

Pārsvarā visus ienākumus es gūstu no savām mājaslapām: smaidafabrika.lv, epelna.com, onlinemoneyspy.com, rolands.work, metamais.lv u.c. Kopumā es pārvaldu 20+ mājaslapas, un katra no tām katru mēnesi ienes nelielu naudas summu, bet kopā veido labus ikmēneša ienākumus.

Savu pirmo mājaslapu es izveidoju pirms 10 gadiem, tāpēc nevarētu teikt, ka tas ir bijis ātri un viegli. Pirmos piecus gadus man nemaz nebija nekāda konkrēta mērķa, bet darījo to tikai tādēļ, ka man tas patika. Pēc šiem pieciem gadiem es sāku apzināties savu projektu potenciālu un pievērsos tiem daudz nopietnāk. Kopš tā brīža viss ir gājis tikai uz augšu!

Ziniet kas ir pats labākais? Ka maniem potenciālajiem ienākumiem nav nekādu robežu! Turpinot iesākto, mani ienākumi var sasniegt pat 10 – 100 + tūkstošus mēnesī. Tā nav nekāda fantāzija, jo tas jau ir izdevies citiem. Kādēļ lai to neizdarītu arī es?

Ko es darīšu tagad?

To kas man patīk!

Un man ļoti patīk strādāt pie saviem projektiem.

Darāmo darbu sarakstā ir būtiska esošo projektu kvalitātes uzlabošana. Par šo man visu laiku ir sāpējusi sirds, jo strādājot apmaksātā darbā saviem projektiem tiek veltīta mazāka uzmanība un tas ļoti atspoguļojas to kvalitātē. Daudzi joprojām tiek darbināti ar pirmajām mājaslapu versijām, ko noteikti vajadzētu uzlabot.

Protams, man padomā ir arī jaunu ideju realizācija. Viena no idejām ir saistīta ar jauna digitālā mārketinga produkta izveidošanu, bet otrā ideja ir saistīta ar fiziska produkta izgatavošanu. Noteikti, ka par abām šīm idejām Jūs vēl dabūsiet dzirdēt detalizētos aprakstos.

Apsolu, ka epelna.com turpmāk kļūs par labāku portālu, ar kvalitatīvāku saturu, labāku dizianu un labākiem piedāvājumiem. 

Man šobrīd ir tik daudz idejas un motivācijas, ka es īsti nezinu ar ko sākt. Drošvien, ka vajadzētu sākt ar kārtīgu apsēšanos pie galda. Ir jāizveido prioritāšu, darāmo darbu saraksts, jāizdomā, kā pēc iespējas ātrāk un efektīvāk izdarīt visus jau zināmos darbus, lai pēc iespējas ātrāk varētu ķerties klāt jaunu ideju realizācijai.

Protams, ka tagad man būs vairāk laiks, ko veltīt sportam. Pa dienu darot savas lietas, tagad vakari būs daudz brīvāki un tie noteikti tiks pavadīti sportojot – braucot ar BMX, spēlējot disku golfu, skrienot, apmeklējot ielu vingrošanas laukumus. Stap citu, disku golfs ir lielisks veids kā atslēgties no ikdienas problēmām un pavadīt laiku pie dabas kopā ar draugiem. Mani draugi tikko atvēra jaunu disku golfa veikalu www.par3.lv.

disku golfs

Kā Jūs varat sākt savu interneta biznesu?

Ir pārāk daudz veidi kā to izdarīt, tāpēc es nevarēsu precīzi atbildēt! Piemēram, viens no maniem biznesiem ir zobu balināšanas veikals smaidafabrika.lv. Es neesmu zobārsts, neaizraujos arī ar kosmētiskām procedūrām. Es vienkārši pamanīju brīvu nišu, atradu kvalitātīvus produktu piegādātājus, izveidoju interneta veikalu un palaidu reklāmas. Bizness gatavs! Labi, tas nemaz nav tik vienkārši. Detalizētāku aprakstu par šo projektu varat lasīt šeit.

Protams, šis portāls ir pilns ar biznesa idejām! Pavadiet vienu vakaru, lasot epelna.com, iepazīstoties ar biznesa idejām un es esmu pārliecināts, ka Jums sāks kūpēt galva, saprotot cik daudz iespējas ir nopelnīt naudu internetā un ārpus tā.

Pats svarīgākais ir sākt darīt kaut ko jau šodien. Sāciet interesēties, lasīt, meklēt Google, Forumos un citos resursos. Jūs pat loterijā nevarat laimēt, ja nenopērkat biļeti, tāpēc sāciet kaut ko darīt, lai jau drīz redzētu rezultātus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma