Herbalife tīkla mārketinga kompānijas apskats

Ja tu izmanto uztura bagātinātājus un citus ar veselību saistītus produktus, Tu iespējams jau esi saskāries ar Herbalife. Herbalife piedāvā plašu produktu klāstu. Varbūt esi iepazinies ar šiem produktiem caur draugiem vai kolēģiem. Varbūt esi pat apsvēris iespēju kļūt par izplatītāju šajā kompānjā. Šajā Herbalife apskatā, iziesim cauri tam kā šī kompānija strādā, kā arī labajām un sliktajām lietām, ko derētu zināt. Lai pirms kļūsti par izplatītāju, Tu būtu informēts.

herbalife produkti

Kas ir Herbalife tīkla mārketinga kompānija?

Herbalife 1980. Gadā dibināja Marks Hjūzs, tā galvenais ofiss atrodas Losandželosā, ASV. Herbalife uzņēmumā strādā vairāk kā 9,000 cilvēki visā pasaulē. Produkti pieejami vairāk kā 94 valstīs un šai kompānijai ir vairāk kā 4.5 miljoni abonementu un izplatītāju.

Kompānija sāka ar svara zaudēšanas produktiem, to pirmais produkts bija proteīnu kokteilis, kurš palīdzēja cilvēkiem kontrolēt svaru. Produktu līnija pārgāja arī uz tādām kategorijām kā: sieviešu veselība, fitness, gremošanas trakta veselība un daudz citām. Kopš pirmsākumiem, kompānija ir kļuvusi par multi-miljonu kompāniju.

Vai Herbalife produkti ir to cenas vērti?

Herbalife piedāvājumā ir plašs produktu klāsts, iekļaujot uztura bagātinātājus, tējas, svara kontroles produktus, proteīna pulverus un batoniņus un vēl daudz citus produktus.

Viens no galvenajiem produktiem ir Herbalife Formula 1 uzturvielu kokteilis. Šis ir kokteilis, kurš tiek pagatavots no divām karotēm pulvera. Tas ir paredzēts 2 maltīšu aizvietošanai dienā, lai palīdzētu zaudēt svaru. Šis 800g iepakojums maksā aptuveni 35 eiro. Herbalife mājaslapā cena ir 37, bet Amazon.com ir pieejams par 33 eiro.

Šim produktam ir lieliskas atsauksmes no Amazon lietotājiem, kuri apgalvo, ka ir zaudējuši svaru, dzerot šos kokteiļus. Katrs kokteilis ir 2 karotes pulvera, tātad, 4 karotes pulvera dienā.

Parēķināsim:

Spriežot pēc Amazon atsauksmēm, Herbalife pulveris pietiek divām nedēļām. Vienā iepakojumā ir 800 grami. Noapaļosim cenu uz 33 eiro. Tas būtu 4.12eiro par 100 gramiem produkta.

Amazon.com ir līdzīgs produkts, kurš ir uz pusi lētāks. Orgain Organic Protein Powder tiek pārdots par 23 eiro un iepakojums ir 900 grami. Tas ir 2.5eiro par 100 gramiem produkta.

Orgain Organic Protein sastāvdaļas ir apstiprinātas kā dabiskas, bezglutēna, vegāniskas un bez laktozes. Internetā nav atrodama šāda veida informācija par Herbalife, ko varētu salīdzināt. Abus produktus var izmantot svara samazināšanai, papildus nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm.

Tāpēc, atbildot uz jautājumu vai Herbalife produkti ir to cenas vērti, jāsaka, ka ir produkti, kas ir līdzvērtīgi vai labāki, par zemāku cenu, tādēļ Herbalife produktus varētu būt pagrūti pārdod.

Herbalife tīkla mārketinga iespējas

Herbalife biznesa modelis ir visai klasisks tīkla mārketings. Tu pieraksties pie izplatītāja, kurš būtu Tavs sponsors un  Tu iegādātos produktu starta komplektu. Tad Tu kļūtu par daļu no viņu tīkla un sāktu pārdot produktus. Tavs sponsors saņemtu komisiju par katru produktu, ko pārdod. Izplatītājiem ārpus ASV, jāreģistrējas online un jānosūta reģistrācijas dokumenti savas valsts galvenajai organizācijai.

Cik izmaksā pievienoties Herbalife?

Lai piereģistrētos ir jāiegādājas Herbalife izplatītāja komplekts. Ir divas dažādas opcijas no kurām izvēlēties. Starptautiskā Biznesa paka izmaksās aptuveni 78 eiro, bet Starpautiskā Biznesa paka – Super Starter, izmaksās aptuveni 102 eiro. Citas izmaksas būs slēptās izmaksas. Šīs ir izmaksas, kas nav daļa no vienošanās ar izplatītāju, piemēram, Tavs laiks, zvanu izmaksas un degviela klientu sasniegšanai.

Vai ar Herbalife ir iespējams nopelnīt?

Lai nopelnītu ar Herbalife, Tev vajadzēs gan pārdot produktus, gan piesaistīt jaunus izplatītājus. Tu nevar vienkārši sarunāt jaunus izplatītājus un ļaut viņiem strādāt. Kā izplatītājam Tev vajadzēs iegādāties produktus ar 25% atlaidi un jāpārdod tālāk par mazumtirdzniecības cenām. Šāda veidā Tu nopelni 25% komisijas naudu. Viens ieteikums, ko vari dod potenciālajiem klientiem, ir 25% atlaide, ja viņi piereģistrēsies kā Herbalife abonementi. Šis klientam izmaksās pirmreizēju maksājumu, 30 eiro apmērā, kas nosedz izmaksas par izvēlēto abonementa paku. Abonements atjaunojas katru gadu par papildus samaksu 12eiro apmērā. Tātad, ir vairāki veidi kā izmantot šo situāciju, lai nopelnītu. Tikai paturi prātā, ka saņemta tiek tikai komisijas nauda. Šajā biznesā nav cietās algas!

Ja vēlaties kļūt par Herbalife klientu, apmeklējiet šo lapu.

piramīdas shēma

Interneta dzīlēs atradu šādu infografiku par Herbalife izplatītājiem un viņu ienākumiem.

Plusi:

Menedžē pats savu darba laiku

Tiešās pārdošanas modeļi ir saistoši cilvēkiem, kas vēlas elastīgu darba laiku. Vari izvēlēties strādāt uz pusslodzi vakaros, pēc jau nostrādās dienas pamatdarbā. Vai arī mesties iekšā uz pilnu slodzi.

Nav minimālais mēneša iepirkums

Lai gan nav minimālais produktu skaits, kas jāpārdod mēneša laikā, Tev kā izplatītājam ir jāturpina iepirkt produkti ikmēnesi, lai saglabātu sava izplatītāja statusu.

Pilnīga naudas atmaksa

Ja tu izvēlies pārtraukt būt izplatītājs, visus produktus var atgriezt atpakaļ, saņemot pilnu atmaksu, ja vien produktu iepakojumi nav atvērti.

Nav nepieciešami biznesa rīki

Nav obligāti jāiegādājas pārdošanas vai biznesa veidošanas rīki reģistrējoties.

Mīnusi:

Nav FDA apstiprināts

FDA (ASV Pārtikas un zāļu pārvalde) nav apstiprinājuši šos produktus. Kaut gan viņi ir veikuši inspekciju. Diemžēl, Herbalife citēja FDA apstiprinājumu kādā video no 2014.gadā. FDA uz to atbildēja ar lūgumu nekavējoties beigt izplatīt nepatiesu informāciju par to, ka produkti ir FDA apstiprināti.

Dārgi produkti

Herbalife produkti ir dārgāki salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem. Kā jau augstāk tika minēts, proteīna pulveris ir dārgāks salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem Amazon. Citi produkti, kā piemēram, Herbalife SKIN Collagen Beauty Booster ir produkts, kas “uzlabo Tavas ādas veselību no iekšpuses, lai panāktu redzami jauneklīgāka izskata ādu’’. Šis ir uztura bagātinātājs, kas nāk zemeņu limonādes formātā un izmaksā 40 eiro par 200 gramu iepakojumu.

BBB sūdzības

BBB (Better Business Bureau) ir novērtējis Herbalife ar A-. Nav daudz atsauksmju, bet tās, kas ir, ceļ gaismā to, kāds Herbalife patiešām ir. Klienti, kas tikai iegādājas produktus, dod dažādas atsauksmes. Izplatītāji, kas dalījās ar pieredzi, lielākoties nebija apmierināti.

Herbalife ir atbildējuši tikai uz vienu no sešām sūdzībā, ko BBB publicēja savā mājaslapā.

Tiesas prāvas

Internetā ir atrodami vairāki raksti par tiesas prāvām, kurās ir iesaistīts Herbalife. BBB mājaslapā pat ir brīdinājums par Herbalife. Brīdinājums iezīmē cik maldinošs un nepareizs ir Herbalife biznesa modelis.

Vēl viena tiesas prāva pret Herbalife tika ierosināta, jo daudzi izplatītāji iesniedz sūdzības par to, ka Herbalife izplata nepatiesu informāciju par to cik ir iespējams nopelnīt. Izplatītājiem tika arī teikts, ka tie, kas apmeklēs ‘’Circle of Success” pasākumus, kļūs bagāti. Daudzi ne tikai nekļuva bagāti, bet arī zaudēja daudz savas naudas.

Vai Herbalife ir krāpšana?

Ir daudzi iemesli kādēļ neizmantot šo iespēju nopelnīt. Tiesas prāvas vien, liek padomāt divreiz. Arī produkti ir dārgi un tos var būt grūti pārdot tālāk. Nevar 100% teikt, ka Herbalife ir krāpšana, bet ir diezgan daudz brīdinājumi, kurus nevajadzētu piemirst.

Kopsavilkums

Viena lieta, kas vienmēr ir uztraucoša par šim piramīdas shēmām ir tas, ka nav pamata algas. Peļņa ir balstīta tikai uz komisijām. Ir jāiegulda daudz darbs pirms Tu saņem savu pirmo komisijas naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest