Iemācies Pelnīt Naudu Internetā Rakstot

Jums labi padodas rakstīšana? Vai zinājāt ka Jums ir viss nepieciešamais lai sāktu pelnīt naudu internetā no mājām? Raksti priekš mājaslapām un citiem interneta resursiem ir ļoti pieprasīti un daudzas kompānijas vai lapu īpašnieki ir gatavi Jums samaksāt, ja uzrakstīsiet viņiem rakstu par kādu noteiktu tēmu. Daudzi cilvēki kam padodas rakstīšana jau pelna naudu piedāvājot savus pakalpojumus dažādiem klientiem!

Internetā ir ļoti daudzas vietas kur publicēt savas prasmes kā Freelance rakstu veidotājam. Piemēram, adresē writing-jobs.net. Savu rakstu veidošanas piedāvājumu varat publicēt arī vietējā ss.lv sludinājumu serverī.

Tas nenozīmē to, ka Jūs jau šodien noliksiet priekšniekam uz galda atlūgumu un sāksiet strādāt no mājām kā Freelance rakstu veidotājs. To vajadzētu darīt pakāpeniski. Ja Jums ir pāris stundas brīvā laika vakarā, tad dariet šo darbu šajās brīvajās stundās.

Varbūt daudziem no Jums šķiet ka tas nav iespējams. Bet tas patiešām ir iespējams un cilvēki kam tas padodās to dara priekš iztikas. Un šādā veidā var pat labi nopelnīt! Raksta turpinājumā atradīsiet 8 ieteikumus lai sāktu šo profesiju un labi nopelnītu darot to.

Pelniet vairāk ar saviem rakstīšanas darbiem

Lai sāktu pelnīt šajā nozarē, Jums ir jāatrod kāds, kas būs gatavs maksāt par Jūsu pakalpojumiem. Vai tas būtu kāda lielāka projekta ietvaros vai daudzi atsevišķi mazāki darbiņi. Ja izvēlēsiesieties īstermiņa saistības veicot daudz mazos darbiņus, tad rēķinaties ar dažām papildus stundām, kas tiks pavadītas komunicējot ar katru klientu. Par šo laiku, diemžēl, Jūsu nesaņemsi samaksu. Tādēļ pirms saistīšanās ar jauniem klientiem, kuriem Jūs veiksiet nelielus rakstu darbus padomājiet vai tas ir tā vērts.

ka pelnit rakstot

Šajā servisā atradīsiet daudzus darba piedāvājumus lai sāktu savu rakstu veidotāja karjeru

Izvēlieties labas kvalitātes darbus lai palielinātu savu darbu cenu

Iespējams, ka ir laiks pamest klientus, kas negrib Jums maksāt atbilstošu samaksu. Klienti, kuriem tiešām būs vajadzīgs kvalitatīvs saturs viņa interneta projektiem būs gatavi maksāt vairāk. Taču atcerieties ka tas ir Jūsu ziņā noteikt, kuri darbi ir atbilstoši Jūsu kvalitātēm un par kuriem Jums maksā par maz.

Atbrīvojiet vietu savā plānotājā priekš klientiem, kas maksā vairāk un (pieklājīgi un profesionāli) pasakiet klientiem, kas maksā, pēc Jūsu domām, par maz, ka ir laiks pārtraukt saistības.

Iegūstiet izglītību valodniecības nozarē lai varētu pelnīt vairāk

Ļoti labs veids kā nodrošināt kvalitatīvākus klientus un labāku darba samaksu ir attiecīgas izglītības iegūšana.

Daudzas lielas un atpazīstamas kompānijas saviem rakstu veidotājiem pieprasa vismaz bakalaura grādu kādā no ar valodniecību saistītajām nozarēm, lai uzsāktu sadarbību.

Jums vajadzētu zināt Freelance rakstu veidošanas tirgus cenas

Labs Freelance rakstu veidotājs zinās cik lielu samaksu var prasīt par katru paveikto darbu. Lai uzzinātu kādas ir freelance tirgus cenas par noteiktu vārdu skaitu, iesakām apmeklēt Fiverr.com un veikt izpēti. Šādā veidā, Jūs ne tikai varēsiet klientam skaidri nosaukt cenu par nepieciešamā darba veikšanu, bet arī pasargāsiet sevi no pārāk zemas cenas piedāvāšanas. Ja klients piedāvās zemāku cenu, Jūs varēsiet viņam paskaidrot kādēļ cena ir augstāka un iztiksiet bez neērtām situācijām.

Saprotiet kā noteikt Freelance rakstīšanas cenas

Jums vajadzētu izveidot savu cenu piedāvājumu, atbilstoši Jūsu pašvērtējumam. Piemērām, klientam saprotamākais variants kad Jūs piedāvājat cenu par gatavu darbu, nevis, piemēram, stundas likmi vai vārdu skaitu. Šis punkts ir svarīgs īpaši ar patstāvīgiem klientiem vai lieliem projektiem. Atcerieties, ka jo vairāk Jūs darīsiet, jo vieglāk tas kļūs (īpaši ja darbs būs par kādu konkrētu tēmu). Jo lielāks projekts, jo mazāk laika Jums būs nepieciešams lai izveidotu katru nākošo rakstu.

Vēl viens veids kā noteikt sava darba vērtību ir veikt savu rakstīšanas aktivitāšu uzskaiti un padarīto šajā laikā. Pēc vairākiem padarītajiem darbiem Jūs jau aptuveni zināsiet cik ilgs laiks Jums ir nepieciešams katra darba paveikšanai.

Ievērojot šos noteikumus, Jūs saviem klientiem varēsiet bez stostīšanās nosaukt cenu ko vēlaties saņemt darāmo darbu. Ticiet, daudzi Freelance rakstu veidotāji savu darbu novērtē par zemu, bet saprot to tikai tad, kad projekts ir pabeigts un ir pavadītas daudzas liekas stundas.

Nopelniet vairāk naudu ar Freelance rakstīšanu – iemācieties rakstīt ātri!

Pat ja Jums netiek maksāts par stundām, Jūs tāpat katru darbu gribēsiet pabeigt pēc iespējas ātrāk. Mēs visi taču esam ierāmēti 24 stundās un dažas no tām vajadzētu pavadīt guļot. Tāpēc iemācoties veidot rakstus ātri, Jūs spēsiet apkalpot vairāk klientus Jums pieejamajā laikā – un nopelnīsiet vairāk.

Tipiskie iemesli kādēļ Freelance rakstu veidotājiem neizdodas uzrakstīt rakstus ātri ir dažādi traucēķli no malas (sociālie tīkli? Televīzors kas rāda ko interesantu?) un pārāk liela pētījuma veikšana par katru tēmu. Darbam no mājām ir arī savi mīnusi, kuri, iespējams, nebūtu ja Jūs strādātu no biroja. Strādājot no mājām Jūs var traucēt bērni, mājdzīvnieki, pastnieki u.c.

Tāpēc, ja Jums ir tāda iespēja, būtu nepieciešams ierīkot savu darba vietu savā dzīvoklī vai mājā, kur Jūs varēsiet mierīgi strādāt.

Pārāk lielu pētījumu veikšana parasti ir lielas ziņkāres vadīta. Lielākā daļa no rakstiem, kas Jums būs jāraksta pieprasīs veikt pētījumu. Un ticiet, Jūs atradīsiet ļoti interesantas lietas un gribēsiet tās visas izlasīt. Kā izvairīties no šīs liekās laika patērēšanas un paveikt vairāk? Atbildes uz šo jautājumu nav! Jums tas jāizdomā pašam!

Lai nopelnītu vairāk ar Freelance rakstīšanu, izvēlieties pareizās nišas un industrijas

Viens veids kā būt drošiem, ka Jūs saņemat maksimālo iespējamo peļņu no Freelance rakstīšanas darbiem ir saprast divas lietas: cik daudzās nišās Jūs esat spējīgs rakstīt un cik liels ir Jūsu specialitātes nišu tirgus. Dažas nišas attīstās patstāvīgi un tajās darbs neaptrūksies vēl ilgi, bet citas nišas sarūk un šādi klienti negribēs maksāt atbilstošu samaksu par paveikto (jo viņu pašu bizness iet uz grunti).

Sekojiet līdz savām izmaksām

Strādoajot no mājām kā Freelance rakstu veidotājam, Jums jārēķinās ar to, ka daudzi klienti nebūs Latvieši. Jums būs jākomunicē ar klientiem svešvalodās – Angļu un Krievu ( vai kādā citā, ko Jūs parvaldāt). Tas pats būs arī ar maksājumiem, visticamāk ka no šiem klientiem Jūs naudu saņemsiet uz kādu no Interneta maciņiem – Paypall, Skrill u.c. Lai saņemtu naudu uz Paypal, Jums būs jāšķirās no līdz pat 10% no pārskaitījuma summas, kas samazinās Jūsu peļņu.

Tāpat Jums būs jāmaksā komisjas maksājumi, ja savus sniegtos pakalpojumus piedāvāsiet Fiverr.com un citās Freelance darbu platformās.

Vai Jums ir attiecīgās iemaņas un Jūs vēlaties uzsākt šo karjeru? Ja Jūs esat sapņojuši par darbu no mājām, tad šī, iespējasm, ir Jusu lielā iespēja!

ka pelnit rakstot

Šajā servisā atradīsiet daudzus darba piedāvājumus lai sāktu savu rakstu veidotāja karjeru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma