Kā es sāku pelnīt naudu internetā?

Kāpēc tāda bilde? Jo es uzaugu skeitparkā! Tā ir mana aizraušanās pus dzīvi! Pat puika no skeitparka mūsdienās var izsisties interneta vidē, tādēļ to noteikti varat arī Jūs!

Nedaudz paskriesim! Izskriešu cauri saviem interneta peļņas piedzīvojumiem pavisam ātrā tempā.

Pirmos soļus interneta mārketingā es spēru 2011. gadā. Protams, tolaik es nedomāju, ka nodarbojos ar interneta mārketingu, bet vienkārši izmantoju lielisku peļņas iespēju ko piedāvā internets. Man nebija ne mazākās nojausamas, ka es esmu iesaistījies kāda uzņēmuma partnerprogrammā.

Savu pirmo naudu internetā es nopelnīju pokera skolas PokerStrategy partnerprogrammā. Šī vietne piedāvāja 50$ bezmaksas pokera starta kapitālu visiem, kuri izpildīs viktorīnu par pokera noteikumiem. Šī viktorīna nemaz nebija tik viegla, tāpēc, lai atvieglotu dzīvi saviem draugiem, es uztaisīju atbildes uz viktorīnas jautājumiem un nosūtīju tās kopā ar uzaicinājumu saņemt 50$ bezmaksas. Biju izveidojis ļoti pievilcīgu piedāvājumu, ko arī novērtēja cilvēki, kam piedāvāju šo iespēju.

Neilgā laikā man izdevās Pokerstrategy.com piesaistīt 214 jaunus cilvēkus un nopelnīt 280$.

Mana pirmā peļņa internetā – $280 no Pokerstrategy.com partnerprogrammas

Es biju stāvā sajūsmā! Tolaik vēl Latvijā valūta bija lati un $280 samainot uz latiem es biju nopelnījis ap 200 latiem. Mana pusdienu nauda nedēļā bija 10 lati! Pats galvenais, ka šī peļņa mani ļoti iedrošināja turpināt meklēt citus veidus kā nopelnīt naudu internetā.

Pēc kāda brīža es internetā uzgāju par citu peļņas iespēju – labuma gūšanu no totalizatoru bonusiem. Ar šo metodi man trīs mēnešu laikā izdevās nopelnīt naudu savai pirmajai mašīnai Golf 3 universālim, kura cena bija 800 lati. Izmantojot totalizatoru bonusus es mēnesī varēju nopelnīt ap 300-400 latiem, pavadot 30 minūtes dienā pie datora. Kamēr citi mani vienaudži vasaras pavadīja strādājot dažādos grūtos darbos, es jau biju atradis veidu kā pelnīt naudu vieglāk.

Tomēr vienā brīdī totalizatoru bonusu biznesiņš tika apgriezts un bija jāmeklē jaunas iespējas, kā nopelnīt internetā. Tad es ķēros klāt Google meklētājam un rakstīju atslēgas vārdus “kā nopelnīt internetā” un “how to make money online”. Rezultātā es atklāju ļoti daudz jaunas iespējas un vienu pēc otras sāku tās izmēģināt.

Viena no peļņas iespējām ko es atklāju bija sporta likmju treidings. Treidings no parastas sporta likmju likšanas atšķiras ar to, ka viena sporta notikuma laikā tiek veiktas daudzas likmes, bet par to vairāk uzzināsiet attiecīgajā nodaļā par sporta likmju treidingu.

Savu sporta treidinga karjeru sāku ar tenisu, jo šis sports man ļoti patika, un man bija jau neliela pieredze sporta likmju biržā Betfair. Vairākus mēnešus mēģināju tirgoties ar 2-5 eiro likmēm un arī nedaudz izdevās. Taču prieki bija īsi, jo brīdī, kad vairāki darījumi izgāzās, zaudēju pacietību un izdarīju vēl vairākas muļķīgas kļūdas, tā zaudējot visu savu treidinga “banku”. Tā notika atkal un atkal, līdz sapratu, ka nevaru izturēt stresa brīžus, kas ir ikdiena sporta likmju tirdzniecībā.

Turpinājumā atradu jaunumu – bināro opciju tirdzniecību. Bināro opciju tirdzniecības platformās bija jāparedz vai konkrēta valūtu pāra vērtība noteiktā laikā ies uz augšu vai uz leju. Šobrīd šada veida platformas vairs neeksistē, jo tās, principā, bija izdomātas cilvēku apkrāpšanai. Taču tajā brīdī es to nezināju un sāku meklēt dažādas stratēģijas, kā nopelnīt un nonācu līdz slavenajai Martingeila stratēģijai. Šī stratēģija plašāk ir zināma kā melns un sarkans stratēģija ruletē, kur pēc katra zaudējuma jādubulto likme. Šī stratēģija, protams, ir ļoti ātrs ceļš uz zaudējumiem, bet man gribējās ticēt, ka nopelnīšu daudz naudas. Iemaksāju 100 eiro pie brokera un pēc nedēļas kontā jau bija 350 eiro. Bet tad vienā vakarā visu sanāca zaudēt brokera mājaslapas kļūdas dēļ. Pēc tam vairs neatgriezos šajā nozarē kā spēlētājs.

Taču bināro opciju nozari pavisam nepametu – sāku darboties tajā kā partneris jeb affiliate mārketeris. Popularizējot binārās opcijas interneta vidē caur mājaslapu binary.lv, man izdevās nopelnīt vairākus desmitus tūkstošus dolāru. Kā jau minēju, šobrīd bināro opciju industrija vairs neeksistē, bet šis projekts vēl šobrīd kalpo kā labs motivātors jaunu interneta projektu uzsākšanai, jo es zinu ka nopelnīt ir iespējams.

Turpinājumā atkal sākās jauni meklējumi un šoreiz es nonācu līdz interneta mārketingam. Atklāju, ka interneta mārketinga iespējas ir ļoti, ļoti lielas – tu vari reklamēt, pārdot vai kļūt par izplatītāju gandrīz jebkādai precei vai pakalpojumam. Tā kā visi mani eksperimenti bija saistīti ar peļņas iespējām internetā, uztaisīju mājaslapu – epelna.lv.

Protams, ka viss negāja kā biju iedomājies un mājaslapa gada laikā nopelnīja ap 40 eiro. Vairākus gadus neieguldīju nekādu darbu, lai šo mājaslapu uzlabotu, un, protams, tās rezultāti palika tieši tik pat slikti. Bet tad, 2016. gadā, es nolēmu, ka vēlos nopietni pieķerties šīs mājaslapas uzlabošanā. Es pavadīju ļoti ilgu laiku “ražojot”, manuprāt, noderīgu saturu, meklējot jaunas peļņas iespējas internetā un aprakstot tās šajā mājaslapā. Pēc pusotra gada es sāku gūt panākumus ar šo mājaslapu – pelnīju jau vairākus simtus eiro no reklāmām un partneru saitēm. Šobrīd šo mājaslapu sauc epelna.com un tā man nopelna vairs ne tikai simtus, bet jau tūkstošus eiro mēnesī!

Apzinoties epelna.com rezultātus tikai Latvijas mērogā, es sapratu, ka ir jāveido līdzīga mājaslapa arī globālajai auditorijai. Tad es sāku tulkot epelna.com saturu un publicēju to onlinemoneyspy.com. Šī lapa tagad ir viens no maniem aktuālākajiem projektiem, kuram regulāri tiek veidots jauns saturs, lai palielinātu lapas apmeklētāju skaitu un ienākumus.

Vai tas ir viss? Protams, ka nē! Īstenojot šos projektus es ieguvu ļoti daudz noderīgas atziņas un saprašanu par to, kas strādā un no kā labāk izvairīties. Es sāku veidot jaunus interneta projektus dažādās nozarēs.

Viens no projektiem bija uz dropshipping biznesa modeļa balstīta interneta veikala GoBig.lv izveide. Šī projekta ietvaros es atvēru savu pirmo uzņēmumu, atradu partnerus Anglijā, kuri piedāvāja izplatīt viņu preces un saņemt 20% no pārdotā. Gatavošanās, veikala atvēršana, reklamēšanās, konkursu taisīšana, klientu serviss, mājaslapas uzlabošana – visas šīs lietas bija ļoti interesantas un ieguvu lielisku pieredzi. Taču pietrūka pats galvenais – peļņa. Ienākumi daudzkārtīgi pārsniedza izdevumus, tādēļ šo projektu nācās noslēgt ar mīnuszīmi, taču tas bija to vērts, jo iegūtās zināšanas noder vēl šodien.

Nākošais mēģinājums dropshipping nozarē bija daudz sekmīgāks. 2018. gadā atvērtais Latvijas ražotāju interneta veikals DiscoverLatvia.eu strādā vēl šodien! Man vienmēr ir paticis dropshipping biznesa modelis, kurā Jūs esat pārdevējs, bet Jums pašam nav jāpieder precēm ko pārdodat. Es gribēju darboties tieši Latvijas tirgū, bet negribēju pārdot sliktas kvalitātes lietas no Ķīnas, tāpēc man radās ideja par Latvijā ražotu lietu tirgošanu. Uztaisīju interneta veikalu, sarunāju sadarbību ar daudziem partneriem tepat Latvijā un pēc trīs mēnešiem jau startēju. Sākums, mani nedaudz satrieca, jo biju iedomājies, ka pelnīšu bagātības. Pēc tam jau sapratu, kā efektīvāk virzīt šo biznesu un šobrīd tas man nes pasīvos ienākumus katru mēnesi.

Vēl viens veiksmīgs tirdzniecības nozarē ir SmaidaFabrika.lv – zobu balināšanas produktu interneta veikals. Ideja par šāda veikala izveidi man radās tādēļ, ka es nevarēju atrast nevienu veikalu, kas Latvijā tirgotu šāda veida produktus. Mans pirmais mēģinājums nebija diez ko sekmīgs, jo atrastais sadarbības partneris piedāvāja samērā dārgus un neefektīvus produktus, un pēc brīža vēl uz pusi palielināja cenu. Uz brīdi šo projektu noliku malā, bet pēc gada atkal pieķēros klāt un šoreiz daudz veiksmīgāk! Pavadīju daudzas stundas meklējot Google uzticamus zobu balināšanas produktu izplatītājus un beigās noslēdzu sadarbību ar uzņēmumu no ASV. Sākumā pasūtīju produktus pats un izmēģināju tos. Rezultāti bija acīmredzami, tādēļ jau neilgi pēc tam pasūtīju 50 balināšanas komplektus, 100 zobu pastas u.c. produktus. Šobrīd es šo biznesu esmu sakārtojis tā, ka man pašam nav tajā jāiesaistās, bet tas man ienes labu peļņu katru mēnesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma