Kā izveidot nišas mājaslapu – pelni līdz pat 3000 eiro mēnesī!

Jūs varat nopelnīt no 100 – 5000 Eur mēnesī, izmantojot “Nišas vietni”.

Šī ir vienkāršākā un tajā pašā laikā arī drošākā metode, kuru es zinu.

Tajā ir arī dažas svarīgas detaļas par kurām jums noteikti būtu jāzina, tāpēc es centīšos tās izskaidrot ar jautājumu un atbilžu palīdzību. Bet tas noteikti nav tik sarežģīti kā citi modeļi.

Pat sliktākajā gadījumā jūs būsiet ieguvējs un kaut ko nopelnīsiet.

Laiks būs vienīgā lieta, kura jums būs jāiegulda tajā visā no savas puses. Jums tikai jāiegādājas mājas lapas domēna vārds, jāpieslēdz hostings un jāķeras pie darba.

Jāpiemin, ka šeit runa iet par lapām uz globālo auditoriju – tas nozīmē, ka mājaslapas valodai ir jābūt angļu. Starp citu, man ir izdevies izveidot šādu vietni (šo pašu epelna.com) tepat Latvijā, tikai tādēļ, ka es pamanīju neaizpildītu nišu – peļņas iespējas internetā.

Ļaujiet man atbildēt uz dažiem svarīgiem jautājumiem, kas saistīti ar šo biznesa modeli.

Jautājums Nr. 1: Cik daudz jūs varat nopelnīt?

Sākot šo biznesu, rēķinieties, ka 1000 eiro mēnesī no vienas mājaslapas būs “vidējā” summa. Jūs varat nopelnīt arī vairāk par 7000 Eur mēnesī. Mana minimālā summa, kuru nopelnu mēnesī ir 1000 Eur.

Bet es savā arsenālā nepaturu nišas mājas lapas, ja tās nepārsniedz vismaz 500 Eur mēnesī. Es savu laiku ieguldu tikai vietnēs, kuras spēj konkurēt starp nišas mājas lapām un nest reālu peļņu.

Jautājums Nr. 2: Cik daudz rakstu jums jāpublicē?

100 raksti. Šis ir mans pirmais mērķis. Publicējiet 100 rakstus īpaši nomērķētā nišā, un pēc 6–8 mēnešiem varat jau cerēt nopelnīt 3000 Eur mēnesī. Šis ir vidējais laiks, kurš Google prasa, lai jūsu rakstus sāktu apstrādāt – neuzticieties man un pārbaudiet to paši caur Google.

Es cenšos publicēt visus 100 rakstus 3–4 mēnešu laikā un gaidu, kamēr mana mājas lapa sāks pelnīt pati. Tiklīdz tā sāk pelnīt, es katru nedēļu turpinu publicēt vienu rakstu, lai mājas lapā būtu aktīva un tajā būtu atjauninājumi.

Jautājums Nr. 3: Ko darīt, ja jums nesanāk nopelnīt 1000 Eur mēnesī?

Padomāsim par sliktāko scenāriju.

Pieņemsim, ka nopelniet tikai 100 Eur pēc 6–8 mēnešiem vai pat gada. Jūs joprojām varat pārdot savu mājas lapu vietnē Flippa par 2400 Eur. Cilvēkiem patīk pirkt mājas lapas, kas nopelna (pat, ja tas būtu tikai 10 Eur mēnesī). Jūs to varat pārbaudīt vietnē Flippa un ar savām acīm pārliecināties par manu teikto.

Ja jūs neesat labs rakstnieks un domājat ieguldīt 1000 Eur tikai saturā, jūs joprojām gūsiet 1400 Eur peļņu. Noteikums ir reizināt ikmēneša ienākumus ar 24.

Jautājums Nr. 4: Vai jūs varat nopelnīt, neko nepārdodot?

Jā, tas ir pats labākais šajā biznesa modelī un tāpēc man tas tik ļoti patīk.

Ne tikai es, bet arī daudzi citi profesionāļi ir iecienījuši tieši šo modeli.

YouTuberi ir labākais piemērs.

Mērķis ir 100 000 skatījumu mēnesī. Tas ir ļoti iespējams, izmantojot 100 rakstus īpaši nomērķētā nišā. Jūs varat nopelnīt pat 400 Eur mēnesī, izmantojot tikai reklāmas un neko nepārdodot.

Tagad pieņemsim, ka jūs nopelniet 400 Eur mēnesī (neko nepārdodot), jūs joprojām varat pārdot savu mājas lapu par 10 000 Eur. Ja jūs neuzticieties man, tad pārbaudiet to vietnē Flippa.

Jautājums Nr. 5: Kā izvēlēties nišu?

Mērķējiet uz “HOBIJU”, nevis produktu.

Mērķējot uz hobiju, jūs varat atbildēt uz ļoti specifiskiem jautājumiem, kuri jūsu konkurentam trūkst, un noteikt sevi kā ekspertu. Es publicēju 20 padziļinātus postus, 20 produktu apskatus un 60 atbildes uz konkrētiem jautājumiem.

Šīs īpaši mērķtiecīgās atbildes ne tikai padara mani par ekspertu citu starpā, bet arī katru mēnesi piesaista milzīgu apmeklējuma daudzumu.

Tāpēc, ka praktiski nav nekādas konkurences.

Mani konkurenti bieži raksta padziļinātos postus vai produktu apskatus, bet neatbild uz konkrētiem jautājumiem, kas cilvēkiem patiešām interesētu.

Jautājums Nr. 6: Kāda ir atšķirība starp nišu un tirgu?

Diemžēl tirgū es redzu lielāko daļu cilvēku, nevis nišās.

Tāpēc viņi arī nav veiksmīgi šaja spēlē.

 • Makšķerēšana NAV niša, Zvejas lielgabals ir.
 • Izdzīvošana NAV niša, antiradiācijas tērps ir.
 • Putnu vērošana NAV niša, Piekūni ir.
 • Piedzīvojums NAV niša, Pazemju alu izpēte ir.

Pārliecinieties, ka jūs esat iekšā nišā, nevis tirgū.

Jautājums Nr. 7: Vai ir kāda niša, no kuras jums vajadzētu izvairīties?

Es izvairos no ar veselību saistītām nišām.

Tas ir tāpēc, ka Google ir sākusi vērtēt izveidotās mājas lapas ar ekspertu atzinumiem un publicētiem pētījumiem. Viņus ir ļoti grūti pārspēt. Viņi ir noseguši gandrīz visas šīs kategorijas tēmas.

Pārbaudiet jebkuru ar veselību saistītu nišu, un jūs atkal un atkal ieraudzīsiet tās pašas izveidotās vietnes. Ja kaut kā izdodas atrast nišu veselības jomā, joprojām ir ļoti grūti klasificēt savus rakstus, jo šai kategorijai ir nepieciešams eksperta atzinums.

Jautājums Nr. 8: Kāds ir pareizais raksta garums?

Ja atbildat uz kādu jautājumu savā nišā, koncentrējaties uz 1500 vārdiem vai vairāk. Ja tas ir padziļinātais raksts, tur būs nepieciešami 4000 vārdi un vairāk. Produktu apskatos vajadzētu arī būt vairāk nekā 1500 vārdiem.

Jautājums Nr. 9: Kā ir ar SEO pakalpojumiem vai sociālajiem medijiem?

Es neizmantoju SEO un nealgoju arī SEO speciālistus.

Raksta garums ir pietiekams īpaši nomērķētā nišā. Tas nonāk augstā vietā pats no sevis, jo konkurence ir ļoti zema. Tāpēc es neieteiktu algot nevienu SEO speciālistu vai tērēt savu naudu visam, kas sola ātri klasificēt jūsu mājas lapu.

Ļaujiet Google veikt savu darbu.

Es netērēju savu laiku arī sociālajos medijos – pat ne 1 sekundi. Mans galvenais mērķis ir nopelnīt pasīvus ienākumus. Sociālie mediji prasa ļoti daudz uzmanības. Es tam nevēlos veltīt savu dārgo laiku. Tā vietā es publicēju vērtīgus rakstus, un viņi paši saņem nepieciešamo apmeklējumu skaitu.

Jautājums Nr. 10: kādi ir mani ienākumi?

Es tagad šķērsoju 3 000 Eur robežu mēnesī ar 2 nišām paredzētām mājas lapām.

Nevarētu teikt, ka mani rezultāti ir super-iespaidīgi, taču es esmu apguvis prasmi izveidot šāda veida mājaslapas un veidošu ar vien jaunas.

Es arī pārbaudu savu veiksmi CPA mārketingā, bet tas ir paredzēts citai reizei. Es neieteiktu CPA nevienam iesācējam, jo tas prasa ieguldījumus. Jums ir nepieciešama nauda, ko varat tērēt reklāmām un pārbaudīt savas kampaņas.

Tāpēc iesācējiem nišas mājas lapa var būt visvieglākais veids, lai nopelnītu naudu internetā.

Mani ieteikumi:

Es gribētu ieteikt dažas lietas. Esmu pārliecināts, ka tie jums palīdzēs.

 • Rakstnieks: Jums vajadzēs cilvēku, kas Jums sarakstīs kvalitatīvu saturu priekš mājaslapām. Nelietojiet Fiverr, tā ir neizdevīga vieta. Upwork ir daudz labāks. Ja vēlaties neatkarīgu rakstnieku.
  Ja jums ir savs rakstnieks, mudiniet viņus uz labu izpēti. Šajā spēlē pētniecībai ir liela nozīme. 10 minūtēs varat rediģēt dažas gramatikas kļūdas, taču katram rakstam nevarat veltīt vairākas stundas vai veikt izpēti pirms katra raksta.
 • Attēli: Man patīk www.pixabay.com un www.pexels.com. Tur pieejamie attēli ir bezmaksas. Ja viņiem ir attēli, kas saistīti ar jūsu nišu, jums ir paveicies.
 • Platforma: Es visos savos projektos izmantoju WordPress platformu. Manuprāt, šī ir vislabākā platforma neliela izmēra interneta projektiem, jo tā ir ļoti elastīga. Papildus tam, Jums nebūs jāmaksā nekādas mēneša maksas un mājaslapa piederēs Jums (nevis, kā tas ir Wix u.c. mājaslapu izstrādes platformās). Mājaslapas kopiju varēsiet glabāt kaut vai savā kabatā flash atmiņā.
 • Atslēgvārdu rīks: Nē, es neizmantoju nevienu atslēgvārdu rīku. Virsrakstiem izmantoju Google ieteikumus, un dažreiz izmantoju arī vietni AnswerThePublic. Tas parāda jums visus jautājumus, kurus cilvēki uzdod saistībā par jūsu nišu. Tas ir liels palīgs.

Es ceru, ka šī nelielā rokasgrāmata Jums būs noderīga.

Pārbaudiet visu, izmantojot piemērus. Piemēram, vietnē Google varat pārbaudīt, cik mēnešu laikā jūsu raksts ierindosies meklētājprogrammas sarakstos vai arī apskatīt dažus veiksmīgus vietņu nišas piemērus Flippa, kuri ir izlikti uz izsoli.

Ja jums ir kādi citi jautājumi, dariet man zināmu.

2 Replies to “Kā izveidot nišas mājaslapu – pelni līdz pat 3000 eiro mēnesī!”

 • Janis says:

  Sveiks,

  Paldies par rakstu.

  Vai otrā nišas lapa ir epelna angliski, vai kāda cita?

  Cik daudz kopumā sanāca testēt?

  Paldies!

  • Sveiks, Jāni!

   Jā, otra lapa ir https://onlinemoneyspy.com

   Lai šīs abas lapas dabūtu tur, kur viņas ir, man pagāja seši gadi 🙂 Bet tas tikai tāpēc, ka es vienmēr mēģināju atrast vieglākos ceļus. Atslēga ir konstantā un prātīgi izplānotā darbā. Izvirzi mērķi, piemēram, publicēt 10 ziņas mēnesī un gada beigās Tev būs lapa ar 120 ziņām un labu apmeklējumu (ar nosacījumu, ka saturs ir labs). 1-3 gadu laikā var izveidot ļoti labus pasīvos ienākumus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest