Kā nopelnīt miljonu ar 2000 eiro – Kā strādā saliktie procenti?

 

Jūs droši vien esat dzirdējuši par tādu terminu saliktie procenti (bet varbūt arī neesat), tāpēc šajā rakstā izpētīsim kas ir saliktie procenti un kā tie var palīdzēt pavairot Jūsu naudu. Uzreiz jāpiemin, ka svarīgākā lieta ar saliktajiem procentiem ir pacietība un ilgtermiņa domāšana.

Lai Jums būtu interesantāk lasīt tālāk, aplūkosim vienu piemēru ar šādiem parametriem: Jūs šodien investējat 2000 eiro un katru mēnesi papildinat šo investīciju kontu ar 200 eiro – gadā Jūsu kopējais ieguldījums būtu 4400 eiro. Pieņemsim, ka Jums katru gadu izdotos nopelnīt 50% no saviem ieguldījumiem un katru mēnesi ieguldījumi tiktu reinvestēti. Un šādi 10 gadus! Tātad, kopējie paša ieguldījumi būtu 44000 eiro. Interesanti, cik eiro Jums šajā kontā būtu pēc 10 gadiem?

saliktie procenti

Pēc investor.com mājaslapā pieejamā kalkulatora, mums pēc 10 gadiem būtu 907 128 eiro un 83 centi!!!

Nav slikti vai ne? Tagad varbūt Jums ir radies jautājums, kur var investēt naudu un saņemt 50% gadā? Un vēl ar iespēju katru mēnesi reinvestēt nopelnīto?

Man šķiet, ka es esmu atradis vietu, kur tas ir iespējams, tādēļ arī rakstu šo rakstu.

Dažas investēšanas platformas piedāvā visas iepriekšminētās lietas, lai īstenotu šo investīciju plānu un nopelnītu gandrīz miljonu 10 gadu laikā!

Sociālā treidinga platformu piedāvātais produkts Copy People jeb citu cilvēku portfeļu kopēšana piedāvā iespēju investēt profesionāļu tirgotāju portfeļos bez jebkādām papildus maksām. Daudzi no šo cilvēku portfeļiem gadā pelna no 50-100% no savām investīcijām. Un Jūs katru mēnesi varat pārtraukt kopēt kādu investoru, izņemot savu ieguldījumu ar reinvestēšapeļņu un investēt to citā (vai atkal tajā pašā, tikai jau ar iepriekš nopelnītajiem procentiem).

Vairāk par saliktajiem procentiem un kā tie var palīdzēt Jūsu naudai augt

Saliktie procenti tiek uzskatīta par gudru investīciju stratēģiju. Salikto procentu formulu pielieto, ja procenti tiek pieskaitīti pie noguldījuma pēc vienādiem laika periodiem (katru dienu, mēnesi u.t.t.), un šie procenti tiek pieskaitīti pie noguldījuma, t.i., salikto procentu aprēķināšana paredz procentu kapitalizāciju (procentu pieskaitīšana procentiem).

Noguldījuma summa termiņa beigās, izmantojot saliktos procentus, tiek aprēķināta pēc šādas formulas:

S = P * (1 + (I * j) / (100 *K))n

kur:

  • I – gadu procentu likme,
  • j – kalendāro dienu skaits periodā, kuru beigās banka veic aprēķināto procentu kapitalizāciju,
  • K – dienu skaits kalendārajā gadā (365 vai 366),
  • P – noguldījuma sākotnēja summa,
  • n – aprēķināto procentu kapitalizācijas operāciju skaits noguldījuma laikā.

Salikto procentu ietekme uz Jūsu investīcijām ir īpaši ievērojama, ja ir liela procentu likme.

Kas padara saliktos procentus tik ienesīgus?

Salikšana notiek, kad procenti tiek maksāti atkārtoti (katru mēnesi vai katru gadu). Pirmajos divos investēšanas gados šo procentu atdeve nav tik ievērojama, taču skaitļi sāk kļūt nopietni, kad procenti tiek atkārtoti reinvestēti. Tāpēc mēs varam runāt par šādiem aspektiem:

Reinvestēšanas biežums: jo biežāk nauda tiek reinvestēta – piemēram, katru dienu vai katru mēnesi -, jo dramatiskāki ir rezultāti.

Investīciju periods: Salikto procentu ievērojamie rezultāti ir ir pamanāmāki ilgākos periodos. Katru reizi, kad nauda tiek reinvestēta, Jūs investējat vairāk nekā iepriekšējā reizē un jaunie procenti tiks aprēķināti no šīs summas.

Procentu likme: Augstākas procentu likmes nozīmē, ka investīciju konts pieaugs ātrāk. Saliktie procenti var būt ienesīgāki kā lielāki parastie procenti. Ilgos laika periodos konts ar saliktajiem procentiem, bet zemāku procentu likmi var sniegt labāku investīciju atdevi nekā konts ar augstāku procentu likmi, izmantojot vienkāršu aprēķinu.

Depozīti: Jaunu līdzekļu pievienošana savam investīciju kontam ir viena no labākajām lietām, ko Jūs varat iesākt ar saviem brīvajiem naudas līdzekļiem. Lieciet savai naudai strādāt!

Sākuma ieguldījums: naudas summa, ar kuru sākat investēt, neietekmē saliktos procentus. Neatkarīgi no tā, vai sākat ar 100 eiro vai 1 miljonu eiro, saliktie procenti darbojas tāpat. Ieņēmumi, šķiet, ir lielāki, ja sākat ar lielāku sākuma ieguldījumu. Plānojot savu nākotni, vislabāk ir koncentrēties uz procentiem un laiku: kādus procentus jūs nopelnīsiet un cik ilgi? Nopelnītā nauda būs tikai jūsu procentu likmes un ieguldīšanas laika rezultāts.

Kā Jūs varat pelnīt saliktos procentus?

Kā jau es iepriekš minēju, manuprāt, labākā vieta, kur investēt naudu ar saliktajiem procentiem ir sociālās tirdzniecības platformas. Šajā platformās Jūs varēsiet veikt savu procentu reinvestēšanu kaut vai katru dienu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma