Kā pelnīt naudu 18+ satura industrijā (10+ mājaslapas, kurās vari pelnīt ar flirtēšanu)

Ja tevi interesē pelnīt naudu no mājām un jūties pašpārliecināts par savu seksualitāti, tad tu varētu pelnīt naudu ar flirtēšanu!

Pirms aizgriezies šausmās vai nepatikā, vēlos pateikt, ka šāda veida darbam nav nekādas vainas. Tas ir reāls veids kā pelnīt naudu un tas pat var būt jautri. Ja vēlies detalizētāk uzzināt par un ap pelnīšanu ar sekstingu, esi īstajā vietā.

Esmu izpētījis visu, ko nepieciešams zināt pirms sāc šāda veida darbu, mājaslapas kurās to var darīt un pat aptuveno peļņu ko varēsi iegūt.

Prasības, lai uzsāktu pelnīt naudu ar flirtēšanu

Pirms sākam pārskatīt dažādos veidus kā pelnīt ar flirtēšanu internetā, jāpārskata noteikumi.

Vecuma ierobežojumi. Ja tevi interesē pelnīt naudu ar jebkāda veida seksuāla rakstura darbu (ieskaitot čatošanu un flirtēšanu), tev ir jābūt vismaz 18 gadus jaunam. Vienmēr pārskati katras mājaslapas noteikumus, jo dažās vietnēs tev ir jābūt vismaz 21 gadus vecam.

Kā pasargāt sevi pelnot naudu ar flirtēšanu? Veicot šāda veida darbu (vai jebkuru citu 18+ darbu), tev jāpārliecinās, ka veic visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai aizsargātu sevi. Neizsniedz nevienam savu personīgo informāciju, piemēram, savu īsto vārdu, telefona numuru vai adresi. Dažas mājas lapas ļauj aizstāt savu īsto vārdu ar pseidonīmu. Ja tiek dota tāda iespēja, noteikti izmanto to!

Paliec mājaslapā, kurā reģistrējies! Iespējams, ka daži cilvēki vēlēsies turpināt čatošanu kādā citā vietnē. Noteikti atsakies, jo visticamāk lapa, kurā sāki čatot aizsargā tavus datus, bet pārejot uz citu vietni nav garantijas par tavu drošību.

Nesūti video vai fotogrāfijas, ja vien nepiekriti tam reģistrējoties noteiktajā mājaslapā.

Nemaksā nevienam pirms neesi saņēmis sarunāto, ja kāda mājas lapa prasa samaksu par tavu darbu, mūc!

Mājas lapas, kurās vari pelnīt ar sekstingu, flirtēšanu un čatošanu

Šeit ir 10+ mājas lapas, kas tev maksās par flirtēšanu un čatošanu ar dažādiem cilvēkiem.

Arousr

Arousr ir tīmekļa vietne, kur naudu vari pelnīt dažādos veidos. Pelnīt vari flirtējot, tērzējot video čatā un piedaloties tiešsaistes šovos.

Notiekumi: Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Chat Operator Jobs

Nosaukums ir diezgan pašsaprotams, bet šī mājas lapa piedāvā darbu sakaru operatoriem (18+).
Pašlaik viņi meklē Amerikas Savienotajās valstīs dzīvojošus sakaru operatorus, kuri varēs nedēļas laikā aizsūtīt vismaz 75 ziņas.
Noteikumi : Tev jābūt vismaz 23 gadus vecam, labi jāpārzina angļu valoda, jāprot rakstīt gramatiski korekti un jābūt darbuzņēmējam.

ChatRecruit

ChatRecruit ir pieejami dažādi tērzēšanas un telefona darbi.

Pieaugušajiem ir web kameras darbi, tērzēšana caur telefonu un arī čatošanu. Ir pieejami arī fiziski darbi. Lielākā daļa darbu ir piemēroti cilvēkiem kuri dzīvo Anglijā, bet ik pa laikam viņi piedāvā darbus cilvēkiem no visas pasaules.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Dream Lover

DreamLover vietnē vari pelnīt naudu veidojot tiešsaistes šovus, pārdodot video, sarakstoties un sūtot bildes cilvēkiem.

Noteikumi : Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Extra Lunch Money

Šī mājas lapa ļauj tev izveidot savu profilu, lai vari piedāvāt cilvēkiem video, bildes, tiešsaistes video un sarakstes.

Vari pelnīt naudu piedāvājot savus pakalpojumus un/vai iepriekš izveidotu saturu kā arī iepazīties ar potenciāliem klientiem kuriem vari piedāvāt īpaši viņiem izveidotu saturu.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

FlirtBucks

FlirtBucks ir ļoti populāra saite, kurā vari pelnīt naudu sarakstoties ar cilvēkiem.

Noteikumi : Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Būs vajadzīgs dators ar webkameru, ātrs interneta pieslēgums, labas angļu valodas zināšanas un spēja rakstīt vismaz 40 vārdus minūtē.

Iespējamie ienākumi : Tavi ienākumi būs atkarīgi no tā cik daudz un cik bieži sarakstīsies ar cilvēkiem. Sarakstoties vari pelnīt sākot no 0,10 eiro minūtē, bet videočatā vari pelnīt sākot no 0,40 eiro minūtē.

Lip Service

Vietne LipService darbojas jau no 1996.gada! Šī aģentūra piedāvā dažādus darbus, piemēram, klientu apkalpošana, telefona aktrise un tērzēšanas operators.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam un jābūt ASV vai Kanādas iedzīvotājam.

Iespējamie ienākumi : Tavi ienākumi var variēt atkarībā no tā cik daudz strādā nedēļas laikā un ja piedalies kādā projektā.

MyGirlFund

Ja vēlies kādam sniegt ‘’draudzenes’’ pieredzi, MyGirlFund būs īstā vieta!

Šajā vietnē ir dažādi veidi kā nopelnīt naudu (papildus tērzēšanai). Naudu vari pelnīt ar bilžu un video sūtīšanu, kā arī tiešsaistes šoviem.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Iespējamie ienākumi : Par katru ziņu uz kuru atbildi tērzējot vai komunicējot tiešsaistes šovā iegūsi 1 punktu. Ja izvēlēsies kādam sūtīt bildes vai video varēsi uzstādīt pats savas likmes.

NiteFlirt

Šī ir vietne, kurā vari pelnīt naudu sarakstoties e-pastā, runājot pa telefonu kā arī varēsi pelnīt pārdodot video vai garākus klipus.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

OnlyFans

Šobrīt OnlyFans jau ir klasika, ar vairāk kā 100 miljoniem lietotāju šī saite piedāvā dažādus veidus kā pelnīt naudu. Šajā vietnē iespējams pelnīt reālu naudu un pārvērst savu vaļasprieku par pilna laika darbu. Tomēr OnlyFans patur 20% no ienākumiem, lai uzturētu savu lapu.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Phrendly

Šī lietotne tev ļaus pelnīt naudu sarakstoties un flirtējot tiešsaistē. Vari nopelnīt, kad interesenti tev atsūta virtuālu “dzērienu’’, lai uzsāktu sarunu ar tevi. Būs arī iespēja pelnīt veicot zvanus caur telefonu kā arī videozvanus. Protams, klienti varēs tev arī sūtīt virtuālas dāvanas.

Iegūto peļņu saņemsi caur internetbanku.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

SkyPrivate

SkyPrivate ļaus tev diskrēti pelnīt ar videozvaniem caur ‘’Skype’’.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Text121Chat

Arī šī mājas lapa piedāvā dažādus darbus kā tērzēšanas operators, klientu apkalpošanas aģents un telefona seksa operators.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam ASV vai UK iedzīvotājam un jābūt spējīgam nosūtīt vismaz 1000 ziņas mēnesī.

TexKings

TexKings piedāvā tērzēšanas operatora un telefona operatora darbus.

Noteikumi : Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Iespējamie ienākumi : Ja esi ieinteresēts tērzēšanā tu varētu pelnīt 6-12 eiro par katru ziņu ko nosūti kā arī iespēja saņemt dažādus bonusus ņemot vērā cik kvalitatīvi strādā.

Reālistiski tu varētu nopelnīt 100-500 eiro mēnesī!

Kopsavilkums

Tas arī ir viss, kas tev jāzina par šo tēmu! Ja izlem sākt nodarboties ar seksuāla rakstura darbu neaizmirsti būt piesardzīgs un reģistrējies tikai uzticamās saitēs, piemēram, kādā no iepriekš minētajām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest