Kā Pelnīt Naudu ar NFT 2022. Gadā

NFT šobrīd ir viens no karstākajiem tematiem investīciju pasaulē. Labākie zīmoli, mazi uzņēmumi, slavenības un parastie cilvēki — visi par tiem runā un gatavojas pievienoties sacensībām.

2021. gadā vien NFT tirgus pārsniedza 12 miljardu dolāru robežu, salīdzinot ar 162,4 miljoniem ASV dolāru tā paša gada sākumā.

Lai gan daži gūst lielu bagātību ar NFT, daudzi joprojām tikai gatavojās ielēkt šajā biznesā. Ja esat viens no tiem, tad šajā rakstā par NFT iesācējiem atradīsiet visu, kas jums jāzina,lai varētu sākt pelnīt naudu internetā ar NFT.


Kas ir NFT?

NFT jeb Non-fungible token, kas nozīmē, ka to nevar ne aizstāt, ne apmainīt, jo tam ir unikālas īpašības.

NFT īpašības:

  • Digitālais īpašums — NFT ir digitāls īpašums. NFT var būt dažadi digitāli kolekcionējami priekšmeti kā māksla, mūzika un spēles ar autentisku sertifikātu, kas izveidots, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, kas ir kriptovalūtu pamatā.
  • Unikāls – to nevar viltot vai citādi manipulēt.
  • Apmaiņa — NFT apmaiņa notiek ar kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin specializētās NFT biržās.

Viena no biržām ir opensea.io. Tajā Jūs varat iegādāties, pārdot un uzglabāt tūkstošiem kolekcionējamus priekšmetus ar īpašumtiesību apliecinājumu.


Kā pelnīt naudu ar NFT?

nft generators#1 Veido un pārdod NFT

Tieša un efektīva naudas pelnīšanas metode ar NFT ir to izveide un pārdošana. Jā, jūs varat izveidot un pārdot jebko digitālu, piemēram, mākslu, attēlus, videoklipus, memes, īpašumus utt., kā NFT. Ja esat radošs, varat gūt peļņu no visiem saviem darbiem, pārdodot tos kā NFT.

Varat izveidot un pārdot savu NFT kolekciju, izmantojot tādas platformas kā Appy Pie, un pelnīt naudu ar saviem digitālajiem īpašumiem. Jūs arī varat ievietot savus NFT biržās, piemēram, OpenSea, Rarible utt., par nelielu samaksu un palielināt savus ienākumus.

Ļaujiet savam radošumam pelnīt, izveidojiet pārsteidzošus NFT vai pārvērtiet savus esošos digitālos darbus par NFT, izmantojot Appy Pie NFT ģeneratoru, un pārdodiet tos par vēlamo cenu.

#2 Pērc un pārdod NFT

NFT tirdzniecība ir gudrs un vienkāršs veids, kā viegli un efektīvi pelnīt naudu. Varat iegādāties NFT kolekcijas un gūt peļņu, pārdodot tās par augstāku cenu.

Tomēr NFT tirdzniecība viegla. Peļņas gūšana slēpjas to pārdošanā īstajā laikā, kas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, kāds ir šis NFT, kāpēc jūs to iegādājāties un vai tas interesēs kādam citam. Lai noteiktu šos faktorus, varat ātri izpētīt NFT biržu piedāvājumu un izdarīt secinājumus.

Pirms sākat tirgoties ar NFT, jums jāpatur prātā, ka ne visi NFT ir izveidoti vienādi. Daži no tiem ir miljonus vērti, bet daži ir bezvērtīgi. Pērkot un pārdodot NFT jums ir rūpīgi jāseko katrai iespējai pārdot savu NFT par augstāku cenu.

#3 Izīrē NFT

Viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, izmantojot NFT, ir to izīrēšana. NFT noma var būt labs pasīvo ienākumu avots NFT radītājiem un kolekcionāriem. Interesanti ir tas, ka jūs varat izmantot vienus un tos pašus NFT ilgtermiņā, neveidojot jaunus.

Varat iznomāt savus NFT spēlēs vai citās platformās, kas ļauj lietotājiem aizņemties NFT kartes. Varat pat izmantot tādas platformas kā reNFT, lai nomātu vai aizdotu NFT citiem.

Par saviem NFT nebūs jāuztraucas, jo uz visiem jūsu īrētajiem NFT attiecas viedie līgumi. NFT īpašniekam ir tiesības noteikt sev vēlamo nomas līguma ilgumu un NFT nomas likmi.

#4 NFT geimings

Uz NFT balstītas videospēles ir viena no zināmākajām metodēm, kā pelnīt naudu, izmantojot NFT. Ir spēles, kas ļauj iegādāties preces spēlē kā NFT un tās tirgot, palīdzot nopelnīt ar to naudu.

Šādu spēļu skaits pagaidām ir diezgan ierobežots.

Ņemot vērā NFT ažiotāžu, noteikti nav šaubu, ka tuvākajā nākotnē jūs redzēsiet arvien vairāk spēļu, kas ļaus tirgoties ar NFT.

Vēl viens iemesls, kāpēc spēļu NFT nākotnei ir potenciāls, ir tas, ka tie ir daudz progresīvāki salīdzinājumā ar vienkāršām digitālajām spēļu kārtīm.

#5 NFT autoratlīdzības

Autoratlīdzības pievienošana jūsu NFT ir lielisks veids, kā nodrošināt konsekventu ienākumu plūsmu. Izmantojot NFT autoru honorārus, jūs varat nopelnīt naudu ikreiz, kad jūsu NFT maina īpašnieku otrreizējā tirgū, kas nozīmē, ka jūs nepārtraukti gūsiet ienākumus pat pēc tam, kad savus darbus pārdosiet kolekcionāriem.

Piemēram, ja iestatāt 10% autoratlīdzību saviem NFT, jūs saņemsiet 10% no kopējās pārdošanas cenas katru reizi, kad jūsu digitālais īpašums tiks pārdots jaunam īpašniekam.

Šis process ir automatizēts, tāpēc jums nebūs jāizpilda autoratlīdzības noteikumi vai manuāli jāseko maksājumiem. Tāpēc nosakiet honorāru un nopelniet katru reizi, kad kāds iegādājas jūsu NFT.

#6 Licencētie kolekcionējamie priekšmeti

Pārvērtiet fiziskos kolekcionējamos priekšmetus par NFT, pārdodiet tos un sāciet pelnīt naudu īsā laikā. Jā, jūs varat droši uzglabāt savus fiziskos kolekcionējamos priekšmetus digitālo aktīvu veidā blokķēdē un saņemt par tiem tādu pašu vai augstāku cenu.

Līdz šim sporta kartiņas ir vispopulārākais licencēto NFT kolekcionējamo priekšmetu veids. Tomēr zīmoli pamazām pievienojas NFT bumam ar saviem licencētajiem kolekcionējamiem priekšmetiem, lai no tā gūtu maksimālu labumu.

Viens no šādiem zīmoliem ir NBA, kas nesen ieviesa tirgū savu NFT karšu kolekciju. Ņemot vērā sacelto ažiotāžu, ir īstais laiks pārvērst savus fiziskos kolekcionējamos priekšmetus par NFT un laist tos pārdošanā.

#7 Noglabājiet ar procentiem savus NFT

NFT noglabāšana uz procentiem ir vēl viens pārbaudīts veids, kā nopelnīt naudu, izmantojot NFT. NFT “steikings” nozīmē digitālo līdzekļu noguldīšanu vai “isaldēšanu” De-Fi protokola viedajā līgumā, lai radītu peļņu.

Vienkārši izsakoties, steikings ir digitālo darbu glabāšanas process “likmes” veidā un to piešķiršana tiem, kas vēlas tos uzturēt, vienlaikus nodrošinot jums daļu no atlīdzības par jūsu NFT.

Varat izmantot dažādas platformas, piemēram, Kira Network, Only1 un NFTX, lai steikotu savus NFT un gūtu no tiem pasīvus ienākumus.


NFT nākotne joprojām nav noteikta, taču viena lieta ir skaidra, ka tā nav tikai vēl viena ātri pārejoša kripto pasaules tendence. NFT ir šeit, lai paliktu, un tam ir potenciāls kļūt par visiem pieņemamu un saprotamu lietu.

NFT joprojām ir nepietiekami novērtēts, jo tas ir ierobežots mākslas un datorspēļu jomā. Tomēr sagaidāms, ka tas strauji pieaugs, jo arvien vairāk cilvēku un uzņēmumu izlemj iekļauties NFT ekosistēmā.

Tagad, kad zināt, kā pelnīt naudu ar NFT un ka tam ir nākotne, ir pienācis laiks sākt pašiem pelnīt naudu ar NFT. Izmantojiet Appy Pie bezkoda NFT ģeneratoru, lai izveidotu savu digitālo mākslu un pārvērstu to par NFT bez jebkādas kodēšanas.

Appy Pie ir visi nepieciešamie rīki, lai palīdzētu jums izveidot, pielāgot un palaist NFT tikai dažu minūšu laikā. Tātad, izveidojiet skaistu NFT grafiku, izmantojot Appy Pie Design unikālo uz veidnēm balstīto NFT mākslas veidotāju, un sāciet pelnīt naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma