Kā pelnīt naudu internetā ar fotogrāfijām

Fotogrāfēšana var būt ne tikai hobijs, bet arī papildus ienākumu avots un citiem ļoti labs ienākumu avots. Šajā rakstā atradīsiet vairākus veidus kā nopelnīt naudu internetā ar fotogrāfēšanu.

Fotogrāfējiet priekš „stock” fotogrāfiju portāliem

Ir daudzi „stock” fotogrāfiju portāli un mājaslapas, piemēram Shutterstock un iStock Photo, kuros Jūs varat izvietot savas bildes un gūt peļņu. Ja Jums lieliski padodas uzņemt komerciāla rakstura forogrāfijas, tad šīs vietnes ir Jums ideāli piemērotas lai pārdotu savas fotogrāfijas.

pelnit ar fotografijam

Aplūko šo iespēju nopelnīt naudu internetā ar fotogrāfēšanu

Meklējiet iespējas kļūt par otro fotogrāfu

Tiekoties ar fotogrāfēšanas nozares pārstāvjiem sociālajos tīklos, pasākumus, fotogrāfu saietos Jūs varat nodibināt labas attiecības ar citiem fotogrāfiem. Vēlāk Jums šie jauniegūtie kontakti iespējams piedāvās piestrādāt par otro fotogrāfu dažādos projektos. Kāzu fotogrāfēšanā ļoti bieži ir nepieciešams vēl viens fotogrāfs, lai netiktu palaists garām neviens mirklis.

Pārdodiet drukātas fotogrāfijas vai kanvas

Ir dažādi veidi kā pārdot attīstītas fotogrāfijas: izvēlieties ierāmētas kopijas lai tās pārdotu dārgāk, attīstiet fotogrāfijas uz kanvām vai drukājiet savas fotogrāfijas uz materiāla pēc klientu izvēles. Attīstītu fotogrāfiju esamība dos Jums arī iespēju tikt uzaicinātam piedalīties izstādēs vai izvietot savas fotogrāfijas pārdošanā veikalos.

Izveidojiet pārvietojamu foto kabīni

Foto kabīnes izveide Jums varētu maksāt tikpat cik DSLR fotokamera un objektīvs un tās ir ļoti vienkārši apkalpot. Ir ļoti daudzi pasākumi un varianti, kur uzstādīt savu foto kabīni, piemēram, ballītes, kāzas, korporatīvie pasākumi. Šis nebūs labs variants, ja Jums patīk radīt mākslinieciskas bildes, jo Jums būs jāfotogrāfē tikai cilvēku grupas. Taču šis ir ļoti labs un diezgan drošs veids kā nopelnīt naudu ar fotogrāfēšanu.

foto kabīne

Piedalieties fotogrāfiju konkursos

Internetā var atrast daudzus fotogrāfiju konkursus ar dažādiem balvu fondiem. Jūs varat piedalīties šajos konkursos ar savām fotogrāfijā un iegūt kādu no naudas balvām. Jums vajadzētu atrast pēc iespējas vairāk šādu konkursu un pieteikties visiem, jo tas palielinās Jūsu iespējas nopelnīt internetā. Ja Jūs regulāri fotogrāfējat, Jums vajadzētu būt vairākām bildēm ar kurām pieteikties šiem konkursiem.

Ja veltīsiet šai nodarbei nedaudz laiku katru dienu, Jums noteikti izdosies atrast daudzus konkursus un kādā no tiem arī tikt pie godalgām. Viena no foto konkursu lapām ir photocompetitions.com. Tikai atcerieties, ka piedalīšanās vien Jums negarantē peļņu.

pelnit ar fotografijam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest