Kā piepelnīties Rīgā – Wolt, Bolt, Airbnb u.c.

Kā nopelnīt naudu iztikai vai kā piepelnīties papildus pamatdarbam – šie jautājumi vienmēr ir bijuši aktuāli. Šobrīd, šis jautājums ir īpaši aktuāls, jo ir īpaši daudzi veidi, kā to var izdarīt. Papildus peļņas iespējas ir īpaši pieejamas Rīgā dzīvojošajiem cilvēkiem.

Jūs noteikti esat dzirdējuši par ikvienu no šiem uzņēmumiem, kas piedāvā ikvienam papildus nopelnīt – Wolt (ēdiena piegāde), Bolt (iepriekš TAXIFY, taksometra pakalpojumi), Airbnb.

Šajā rakstā izpētīsim, cik daudz naudu ar šīm peļņas iespējām var nopelnīt, cik daudz ir jāstrādā un kādas ir prasības, lai kvalificētos šiem darbiem.

Kā piepelnīties strādājot par kurjeru Rīgā?

Rīgā ir ļoti daudzi uzņēmumi, kas piedāvā piepelnīties vai nopelnīt naudu iztikai strādājot par kurjeru. Velo kurjeri un kurjeri ar saviem automobiļiem noteikti nav nekas neparasts Rīgas ielās. Šie cilvēki, kas strādā par kurjeriem, piegādā dažādas lieta, piemēram, ēdienu, dokumentus vai pat pasūtījumus no interneta veikaliem.

wolt ediena piegadeWolt ēdiena piegādes kurjera darbs

Rīgas ielās pavisam ierasts ir redzēt cilvēkus ar lielām, zilām somām uz muguras, visbiežāk uz tām ir rakstīts “Wolt”. Šie cilvēki piepelnās vai pelna naudu piegādājot ēdienu no restorāniem un citām ēdināšanas iestādēm.

Kļūstot par Wolt ēdiena piegādes kurjeru, Jūs iegūsiet iespēju plānot savu darba laiku un nopelnīt tik daudz naudas, cik daudz Jūs strādāsiet.

Jums būs jāpaņem ēdiens no restorāniem un jāpiegādā tas uz klientu mājām, birojiem vai citām vietām. Jūs varat izvēlēties kad strādāt – vakaros, pusdienlaikā vai kad vien Jums uznāk luste.

Kā kļūt par Wolt kurjeru?

Lai kļūtu par Wolt kurjeru, Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa Wolt mājaslapā.

Anketā Jums būs jānorāda:

 • Informācija par sevi;
 • Ar kādu transportlīdzekli veiksiet piegādes (velosipēdu, skūteri vai automašīnu);
 • Jūsu telefona operētājsistēma;
 • Valodas, kādas Jūs pārvaldāt;
 • Plānotais darba laiks;
 • Vai esat gatavs sākt strādāt nedēļas laikā;

Kad būsiet aizpildījis pieteikuma anketu, ar Jums sazināsies Wolt pārstāvis un veiks turpmākos procesus, kas nepieciešami, lai Jūs varētu sākt strādāt par Wolt kurjeru.

Cik Wolt kurjeri pelna?

Būsim reāli – šis noteikti nav vislabāk apmaksātais darbs. Cītīgi strādājot, ar Wolt ir iespējams nopelnīt ap 4-5 EUR stundā. Ja mēs sareizinām šo stundas likmi ar ierasto 8 stundu darba dienu, tad Jūs varat nopelnīt ap 32-40 eiro dienā. Mēnesī tie varētu būt 650-800 eiro, ja strādājam ierastās 160 stundas. Protams, Jūs varat strādāt arī brīvdienās un ilgāk par 8 stundām dienā, tad attiecīgi palielināsies Jūsu ienākumi.

Atsauksmes par Wolt kurjera darbu

Apskatīsim dažas reālu cilvēku atsauksmes internetā par kurjera darbu Wolt:

Atsauksme no Dāvja:

Šeit ir statistika:

 • 15 ēdienu piegādes
 • 9h 30min kopā pavadītais laiks
 • 72 nobrauktie kilometri
 • €45.62 Ienākumi (ar dzeramnaudu)
 • €5.94 Mikro uzņēmuma nodoklis
 • €10.76 Degviela (Audi TT)
 • €2.00 Amortizācija
 • €26.92 Tīrā Peļņa (€2.83/hour)

Bet… tas ir pirms bonusiem

Wolt piedāvā iknedēļas bonusus kurjeriem, kuri izved X daudzumu ar pasūtījumiem. Kā arī ir piemaksas nedēļas nogalēs. Tik, cik es zinu, bonusi vidēji ir €0.80-1.50 par pasūtījumu.

Ja es būtu izvedis vairāk pasūtījumu, strādājot vairāk dienas nedēļā, tad 1.)€0.80 bonuss par pasūtījumu palielinātu manu tīro peļņu līdz €37.12 (€3.91/stundā). 2.) €1.50 bonuss par pasūtījumu palielinātu manu tīro peļņu līdz €46.04 (€4.85/stundā).

Bez bonusiem, protams, ir iespēja arī paaugstināt efektivitāti 1.) izmantojot efektīvāku mašīnu kā Audi TT (vai velo) 2.) piegādāt tikai izziņotās stundās, kad ir daudz pasūtījumu, tādā veidā nepavadot laiku mašīnā gaidot 3.)Iegūstot PVN maksātāja nr un iegūt atvieglojumus degvielas izmaksām.

Vēl viena atsauksme – mazliet pesimistiskāka:

Praktiski, es teiktu, ka reāli ir nopelnīt 500 eiro mēnesī, vairāk arī var, atbilstoši cik veicas un cik strādīgs.

Šajā darbā ir nepieciešama arī veiksme:

Kā paveicās. Bet jā, ņem vērā tos “līdz 300 EUR”. Reālistiski 600 EUR, ja ar mašīnu, ņem ekspluatācijas uzdevumus vērā kā degviela un amortizācija

Wolt ir arī konkurenti, piemēram, Foodout:

Paziņa strādā foodout, saka, ka esot labāk nekā wolt, var nopelnīt ap 40€ dienā ar 11h maiņu.

Kā piepelnīties strādājot par taksometra šoferi Rīgā?

Taksometru nozare Rīgā ir attīstījusies un kļuvusi digitāla. Tie laiki, kad taksometru dabūt varēja tikai piezvanot, vai noķerot uz ielas, sen ir garām. Šobrīd, lielākā daļa cilvēku taksometra pakalpojumus izmanto aplikācijās, savās mobilajās ierīcēs.

Pateicoties tādām kompānijām kā Bolt (bijušais Taxify) un Yandex TAXI, ikvienam šoferim, kura īpašumā ir automašīna jaunāka par 10 gadiem, ir iespējams brīvajā laikā piestrādāt par taksometra šoferi. Ja Jums ļoti patīk braukt, tad varat to darīt arī kā pilna laika darbu.

Bolt (taxify) taksometra šofera darbs

Bolt ir populārākais taksometru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Par Bolt šoferi var kļūt ikviens cilvēks ar autovadītāja apliecību un automašīnu, kas atbilst Bolt prasībām.

Bolt ne tikai piedāvā ārkārtīgi vienkāršu veidu kā saņemt taksometra pakalpojumus, bet viņi piedāvā arī iespēju piepelnīties brīvajā laikā, vai pat patstāvīgi strādāt.

ka darbojas bolt

Bolt lietot ir ļoti vienkārši!

Kā kļūt par Bolt (Taxify) šoferi?

Lai kļūtu par Bolt šoferi, jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa Bolt mājaslapā

Lai kļūtu par vadītāju Bolt platformā ir jāatbilst sekojošiem kritērijiem,kuri ir atšķirīgi katrā pilsētā:

 • Derīga autovadītāja apliecība;
 • Auto reģistrācijas dokumenti;
 • Auto apdrošināšanas kopija;
 • Braukšanas pieredze;
 • Atbilstošs automobilis;
 • Sodāmības izziņa.

Cik Bolt (taxify) šoferi pelna?

Šis noteikti ir visinteresantākais jautājums! Cik reāli Bolt šoferi nopelna un vai šis darbs vispār ir tā vērts?

Viens mans labs draugs deviņus mēnešus nostrādāja par Bolt vadītāju un es viņam apvaicājos, cik tad īsti mēnesī sanāca nopelnīt. Atbilde bija interesanta – “Es nekad tā īsti nesarēķināju, cik liela peļņa man mēnesī sanāca”. Bet aptuvenā summa varētu būt ap 1000 eiro, atrēķinot visus izdevumus – degvielu, automašīnas apkopi, nodokļus.

Aprēķinot stundas likmi pie nostrādātām 160 stundām nedēļā, tā sanāk 6.25 eiro, kas nemaz nav slikti, zinot minimālo stundas likmi Latvijā.

Protams, šī ir tikai viena atsauksme, kas ir apmēram gadu veca, tādēļ pirms paši metaties iekšā šajā biznesā, būtu vēlams noskaidrot esošo situāciju no pašiem Bolt vadītājiem.

Kā? Pavisam vienkārši. Ja Jūs tiešām apsverat šādu ideju, kļūt par Bolt šoferi, Jums vajadzētu izbraukt ar pieciem šoferiem un mēģināt noskaidrot, cik daudz īstenībā var nopelnīt šajā darbā.

Atsauksmes par Bolt šofera darbu

Apskatīsim dažas no internetā atrodamajām atsauksmēm par Bolt šofera darbu:

Atsauksme no Andreja 2016. gada novembrī:

Jāsaka, ka esmu apmierināts kā taksometra vadītājs strādajot zem Taxify zīmola, iepriekš strādaju Panda Taxi! Strādāju viens, bez pārinieka, un pa nedēļu var plānu savākt – 200 eur ,un ari sev nopelnīt ap 300 eur nedēļā. Jāatzist to, ka neviens par taksistu nav piedzimis un ar laiku rodas pieredze un izturība, jo taksista darbs ir gan fiziski, gan psiholoģiski smags. Es taksi strādaju jau 5 gadus.

Atsauksme no Marinas – Taxify ir krāpšana

Taxify – Krāpšana

Reklāma skan šādi nāc strādāt un pelni līdz 15 euro stundā. Izklausās labi vai ne??? Tātad dienā strādajot 12 stundas man kabatā būs ap 180 euro… Realitāte ir citāda
sazinājos ar ilmāru no taxify kura ofiss atrodas vecrigā krastmalas pusē un uzzināju ka lai stradātu vajag pajaunu auto jo tādi ir noteikumi un cilvēki aplikācijā redz gan mašīnas modeli gan gadu gan tarifu ar kuru tu strādā un lielāka piekrišana ir jaunākiem auto. Bet pelnīt varot neierobežoti. Nu tā kā strādāt taisos vismaz 12 stundas un būs ap 180 euro man dienā tad es eju un ņemu kredītu uz auto paņēmu es pa 7000 eur 2009 gada mašīnu. Nopirku skaitītaju un plafonu pa 270 uzliku vinju pie igora mikoma pa 160 uztaisiju verifikaciju vinjam metroloģijas centra pa 50, numurus samainiju taxi vēl kādi 60. Uztaisiju uzlīmes pa 80. Nu itkā ir gatavs. Tālāk ir 2 varianti… Taisi savu sia algo grāmatvedi utt un nem pats pārvadājumu licenci kas maksā 15 eur uz mēnesi no rīgas domes vai arī ej ar savu auto uz jau gatavu firmu kas ir kādam, rīga to ir 1000, un maksā mēnesī 100 euro un tev dod licenzi. Es izvelējos otro jo sanāk lētāk nekā algot grāmatvedi un taisīt savu sia. Licenze roka varam sākt šancēt. Vajadzigs padargs telefons šim darbam aizmirsu piebilst ar pastāvīgu interneta pieslēgumu lai nekarās un negluko. Telefonā iekačājam taxify aplikāciju un ieslēdzam var uzlikt rādiusu 1 vai 2 vai 3 km uttun gaidamun brīnamies kapēc tajā rādiusā tik daudz mašinu un neviena izsaukuma??? Vari braukt protams kur nav mašīnu bet tur arī pasūtījumu nav. Atnāk pasūtijums. Braucam no centra uz dominu. Ap 5km. Iekāpj sieviete un saka… Līdz mēbeļu namam. Aizvedam un vinja iedod jums 1,80 euro. Un atkal gaidam jāgaida no 40-80 min vidējistundā sanāk iekasēt apm 4 eur. Sanāk pārbraukt uz citu rajonu un pariņkot utt. Dienas beigās tāpat 20 eiro degvielā aiziet nu un tagad parēķināsim .4 eur reiz 12 h ir 48 euro. Mīnus 20 par degvielu ir 28euro… Tas ir tas kas man palika pēc 12 h darba dienas un nobrauktajiem 300 km pa rīgas slaveno bruģi un sliedēm… Aizmirsu noskaitiit nost naudu par licenzi 100 dalīt uz 30 dienām teiksim 3 euro paliek 25 u tagad pats jautrākais riepas jāmaina tik daudz braucot 4 reiz gāda un eļļa ar filtriem reizi 45 dienās jo 300km dienā sanāk. Ja gadījumā kautkas salūzt tad variet iet un nošauties jo naudas remontam nebūs un kredītu nedos jo nodoklus nēsat maksājis jo ja maksāsiet tad nomirsiet no bada pirms saplīsīs jusu nobrauktā mašīna kurai kā taksometram ir skate 2 reiz gadā un apdrošināšana 4 reiz dārgāka. Piebildīšu vēl to ka tie kas strādā bez aplikācijas pelna vēl mazāk. Esmu dzirdējis ka citi pensijas dienā atdod pensiju par plānu ko palikuši parādā. Tagad aizbraucu uz vāciju strādāt lai varu atdot kredītu par auto. Tapēc nekad nēejiet tur un neticiet ka pelnīsiet kautko. Vēlu veiksmi

Atsauksmes ir dažādas, tāpēc par reālo situāciju šajā nozarē var spriest tikai tie, kas ir tajā iekšā!

Yandex TAXI taksometra šofera darbs

Lai gan tikai nesen parādījies Latvijā, Yandex taxi ātri vien ir ieguvis ievērību un uz daudzām taksometru automašīnām Jūs varat redzēt šīs firmas uzlīmes. Jandex taxi darbības princips ir tāds pats kā Bolt – caur aplikāciju mobilajā telefonā Jūs varat izsaukt taksometru, kurš ieradīsies dažu minūšu laikā.

Arī šī kompānija piedāvā ikvienam atbilstošam kandidātam kļūt par viņu karognesēju – piepelnīties vai pelnīt naudu strādājot par taksometra šoferi.

Kā kļūt par Yandex TAXI šoferi?

Lai kļūtu par Yandex taxi vadītāju, Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa mājaslapā

Cik Yandex TAXI šoferi pelna?

Yandex taxi mājaslapā ir norādīts, ka šoferiem ir iespējams nopelnīt līdz pat 200 eiro dienā. Vai nebūtu slikti pelnīt 200 eiro dienā strādājot par taksometra šoferi? Tie būtu 4000 eiro mēnesī!

Taču, kā jau visos šāda veida piedāvājumos, Jūs ieraudzīsiet mazu “*”, kas nozīmē, ka tas reāli nav iespējams.

Cik patiesībā pelna Yandex taksi šoferi, droši vien var atbildēt vienīgi viņi paši. Manos kontaktos arī nav neviens, kas būtu strādājis šajā kompānijā par taksometra vadītāju.

yandex taxi pelna

Atsauksmes par Yandex TAXI šofera darbu

Diemžēl, internetā, latviešu valodā, vēl nav publicēta neviena atsauksme par darbu Yandex taxi. Tas varētu būt tādēļ, ka šī kompānija Latvijā ir salīdzinoši nesen.

Kā piepelnīties ar īstermiņa nekustamā īpašuma izīrēšanu Rīgā?

Vēl viena pavisam reālā iespēja, kā nopelnīt papildus naudu ir īstermiņa nekustamā īpašuma izīrēšana. Tas gan būs iespējams tikai tad, ja Jums pieder kāds nekustamais īpašums, kuru (vai kura daļu) ir iespējams izīrēt. Populārākie servisi, kas piedāvā iespēju izīrēt savu nekustamo īpašumu ir Airbnb un Booking.com.

Apskatīsimies, kādas ir prasības, iespējamā peļņa un atsauksmes no cilvēkiem, kas ar to jau nodarbojas, abos šajos servisos.

airbnb logoAirbnb īstermiņa mājas, dzīvokļa vai istabas izīrēšana

Airbnb ir viens no populārākajiem shared economy jeb dalīšanās ekonomikas servisiem, kas piedāvā ikvienam iespēju izīrēt sev piederošu nekustamo īpašumu ikvienam interesentam visā pasaulē.

Šī peļņas iespēja apvieno gan internetu, gan Jūsu īpašumu. Šajā servisā Jūs varat izīrēt savu dzīvokli, istabu, gultu vai pat telts vietu cilvēkiem no visas pasaules. Ja Jums ir kāds nekustamais īpašums, kas netiek patstāvīgi izmantots, vai arī Jums nav iebildumu pret biežiem ciemiņiem no ārzemēm, uzņemot viņus īpašumā, kurā pats dzīvojat, tad Airbnb ir labs risinājums lai papildus nopelnītu.

Lai saprastu, cik Airbnb ir liels un populārs, šie skaitļi Jums varētu likties interesanti:

Airbnb pakalpojumus izmantojuši jau vairāk nekā 160 miljoni cilvēku 190 dažādās valstīs.

Portālā kopumā pieejami apmēram 3 miljoni dažāda veida īstermiņa īres piedāvājumi

Kā izīrēt māju, dzīvokli vai istabu ar Airbnb?

Lai kļūtu par viesu uzņēmēju jeb Host Airbnb platformā Jums ir jāapmeklē Airbnb mājaslapa un jāizveido tajā savs konts un jāveic šādi soļi:

 1. Jāizvieto bezmaksas īstermiņa telpu īres sludinājums
 2. Jāizlemj, kā un kad Jūs uzņemsiet viesus (vēlamie datumi, cenas un nosacījumi viesiem)
 3. Viss gatavs! Varat uzņemt pirmos viesus. Jūs varat sazināties ar viesiem un noprecizēt jebkāda veida jautājumus.

Cik var nopelnīt izīrējot māju, dzīvokli vai istabu Airbnb?

Peļņas iespējas ar Airbnb ir ļoti plašas. Principā, Jūs varat nopelnīt 100 eiro mēnesī vai arī 10 000 eiro mēnesī. Jūsu peļņa būs atkarīga no šādiem faktoriem:

 • Īpašumu skaits, ko piedāvājat īstermiņa īrei;
 • Jūsu piedāvātā nekustamā īpašuma izīrēšanas cena uz vienu diennakti;
 • Rezervāciju skaits mēnesī.

Piemēram, ja Jūs piedāvāsiet izīrēt dzīvokli Rīgas centrā pa 50 eiro diennaktī un saņemsiet 20 rezervācijas mēnesī (katra uz vienu dienu) Jūsu peļņa uz papīra būs 1000 eiro. No šīs summas būs jāatņem Airbnb komisijas maksa 6-12% apmērā.

airbnb sludinajums

Airbnb sludinājuma piemērs no glaunā gala

Atsauksmes par Airbnb īstermiņa īri

Par Airbnb īstermiņa īres peļņas iespēju internetā ir ļoti daudz atsauksmes. Apskatīsimies dažas:

Reinis portālā Riga.lv stāsta:

Es nolēmu nodarboties ar Airbnb, kad sapratu, ka mans dzīvoklis tam ir piemērots. Uzsākt bija ļoti vienkārši: piereģistrēju dzīvokli un jau pirmās stundas laikā bija divi pieprasījumi no visiem. Man šķiet, ka tas ir ļoti interesanti, jo es pats tieši šādā veidā meklēju apmešanās vietu ceļojumiem un ir lieliski salīdzināt savu pieredzi ar kādu citu.

Nora, portālā Riga.lv, saka:

Strādāt ar Airbnb sāku pagājušajā nedēļā un īpašums, kas tiek izīrēts, nepieder man pašai personīgi. Saimniece pieņēma lēmumu par dzīvokļa izīrēšanu, jo dzīvoklis stāvējis tukšs, bez ilgtermiņa iedzīvotājiem. Sākt nebija grūti, viesi sāka rezervēt uzreiz pēc reģistrācijas. Platformas komanda ir ļoti atsaucīga, man atbildēja uz jebkuriem uzdotajiem jautājumiem.

Juris Swedbank blogā stāsta šādi:

Juris izīrē istabu savā Mārupes privātmājā. Ideja to darīt radusies, jo viņš pats ir aktīvs ceļotājs un labprāt izmanto tieši Airbnb pakalpojumus. “Mēdzu ceļot viens. Vakaros sēžot viesnīcas numuriņā un skatoties televizoru, mocījos ar garlaicību, līdz uzzināju, ka Airbnb piedāvā iespēju nakšņot pie citiem cilvēkiem. Es uzskatu, ka Airbnb galvenais pluss ir iespēja iegūt ne tikai lētāku gultasvietu, bet unikālu pieredzi. Esmu vakarus Ļubļanā pavadījis ar pavisam īstu amerikāņu rakstnieci, kas uz turieni pārvākusies un meklē tipāžus saviem romāniem, ar cita mājokļa saimnieku veselu nakti kopā spēlējis ģitāru. Tā ir unikāla pieredze, iespēja iepazīties ar cilvēkiem dažādās pasaules malās. Neko tādu nevar nopirkt par naudu!” Izīrējot istabiņu savā mājā, Juris ir izmitinājis gan viešņu no Ķīnas, gan Dienvidāfrikas sērfotājus, gan baltkrievu tālbraucējus un pat īstu Holivudas aktrisi. Līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Vien ārzemju latviešiem esot niķis vest uz māju draugus un rīkot ballītes, bet to var novērst, sludinājumā norādot, ka tās nav vēlamas. Juris viesus iepazīstina ar atpūtas un izklaides iespējām, labprāt sastāda kompāniju, ja viņi to vēlas, un vēl nopelna. Kā pats apgalvo – sanāk nomaksāt gan gāzes, gan elektrības rēķinus. Viņš uzskata, ka tam, kurā vietā ir tavs mājoklis, nav nekādas nozīmes. Pieredzes mednieki izvēlas interesantākos piedāvājumus, nevis tos, kas tuvāk centram.

booking logoDzīvokļa vai mājas īstermiņa izīrēšana Booking.com

Booking.com darbības princips mazliet atšķirās no Airbnb. Pamatā, šī vietne ir domāta viesnīcu un visu namu rezervācijām, bet tajā ir iespējams ievietot arī apartamentus jeb dzīvokļus. Atšķirībā no Airbnb, Booking.com ir stingrākas prasības pret iznomājamā īpašuma stāvokli.

Kā izīrēt dzīvokli vai māju Booking.com?

Lai pievienotu savu naktsmītni Booking.com, Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mājaslapā.

Booking.com ir iespējams pievienot šāda veida naktsmītņu tipus: dzīvokļus, villas, kalnu kotedžas, brīvdienu mājas, viesu namus, kempinga vietas, lauku mājas, naktsmītnes uz laivas, luksusa teltis.

Ievietojot savu piedāvājumu Booking.com, Jūs darīt šadas lietas:

 • Izvēlieties cenas, nosacījumus un noteikumus viesiem;
 • Saņemt atbalstu jebkurā diennakts laikā un iespēju ziņot par viesu pārkāpumiem;
 • Iestatīt nosacījumus un kritērijus, kas viesiem ir jāievēro.

Cik var nopelnīt izīrējot māju vai dzīvokli Booking.com?

Līdzīgi kā Airbnb, arī Booking.com Jūsu peļņas iespējām praktiski nav robežu. Jūs varēsiet nopelnīt tik daudz, cik atļauj Jūsu īpašumi, to atrašanās vietas, diennakts cena un citi kritēriji.

Viens cilvēks no mana draugu loka izīrē dzīvokli Ventspilī. Vasaras sezonā, uz vienu dzīvokli ir iespējams nopelnīt vismaz 1000 eiro. Pilsētas svētku un citu plašākai publikai paredzētu pasākumu laikā, var ievērojami palielināt diennakts cenu. Rekords, par kādu tika izīrēts divistabu dzīvoklis Ventspilī uz vienu nakti ir 140 eiro.

booking pieredze

Atsauksmes par Booking.com īstermiņa īri

Deivids Cjukša savā blogā par īstermiņa īres biznesu Booking.com:

Kungs no Šveices, kurš iegādājies sev dzīvokli Rīgas centrā, lai aptuveni 2-3 reizes gadā varētu tur apmesties un pavada līdz 20 dienām gadā Rīgā. Pārējās dienas dzīvoklis netiek apdzīvots un sarunas laikā ierosināju, ka dzīvokli varētu izīrēt īstermiņā booking.com, tādā veidā viņš varētu braukt uz Rīgu, kad viņam nepieciešams, iepriekš rezervējot laiku un pārējā laikā gūt ienākumus. Vienojāmies, ka ienākumus dalīsim 70/30. 70% īpašniekam, 30% man. Vienojāmies, ka visu nepieciešamo – gultasveļu, sadzīves inventāru, mēbeles un citas lietas nodrošina īpašnieks, es parūpējos par viesu menedžmentu. Vidēji mēnesī guvām ap 600 – 750 eur ienākumus, no kuriem atskaitījām izdevumus ~ 100-150 eur. Un BINGO 135-195 eur/mēn. neieguldot savu naudu un pieredze īstermiņa īres biznesā iegūta. Droši vien, ja šodien būtu jāatkārto šāda vienošanās, tad noteikti procentuālo sadalījumu virzītu tuvāk 50/50.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest