Kā Uzvarēt Totalizatorā? 10 Padomi, ko Bukmeikeri Negrib Lai Tu Zini.

Azartspēles ir populārs, taču riskants veids kā pavadīt savu brīvo laiku vai mēģināt nopelnīt naudu internetā. Sporta likmes var padarīt Jūsu iecienītākās komandas atbalstīšanu daudz interesantāku un sniedz Jums iespēju pat nopelnīt to darot.

Bet kā izdarīt pareizās likmes? Kā uzvarēt totalizatorā?

Galvenais ir atrast likmes uz kurām ir vērts izdarīt likmes. Vai tas ir dēļ koeficienta, dēļ pareizā tirgus (spēle, vairāk – mazāk u.c) vai dēļ laika kad Jūs izdarāt likmi. Sekojot šiem 10 padomiem Jūs uzzināsiet kā var izdarīt “vērtīgas” likmes un tādējādi uzvarēt totalizatoru kantorus.

Jums ir jāpārzina savs sporta veids

Pārzināt sporta komandu nenozīmē tikai viņu pēdējo sešu spēļu rezultāti, bet viņu snieguma analīze visas sezonas garumā, gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vai viņiem pagājušajā spēlē paveicās, vai arī viņi tiešām rādīja labu spēli? Labāko statistiku par futbola spēlēm piedāvā WhoScored, kā arī GoalProfits

Ostapenko pagājušajā nedēļā aizvadīja 6 spēles 7 dienās 30 grādu karstumā, vai viņa šonedēļ būs jau atjaunojusies? Porziņģim ir parādījusies jauna draudzene, vai tas ietekmēs viņa spēli?

Jums ir jāzina pat šādi, it kā, sīkumi lai būtu lietas kursā par spēlētāja vai komandas sniegumu. Tas palīdzēs Jums izdarīt gudras un pamatotas sporta likmes.

Favorīts ne vienmēr uzvar

Šis punkts varētu pavisam loģisks, taču daudzi totalizatoru spēlētāji bieži vien izdara likmes tikai dēļ zemā koeficienta, kurš sola lielu iespējamību uzvarēt. Īpaši kombinētajās likmēs, sakombinēšu 5 likmes ar koeficientu 1.2 un noteikti uzvarēšu! Vai esat tā darījis?

Kādi ir piemēri? Piemēri ir daudz! Īpaši individuālajos sporta veidos. Vai Nadals un Džokovičs nekad nezaudē? Cik spēlēs ceļā uz savu French Open titulu Ostapenko bija nefavorītes lomā? Knicks šosezon jau 3 reizes ir zaudējuši Bulls, kaut gan visās trīs teorētiski vajadzēja uzvarēt.

Veiciet savas likmes pie vairākiem totalizatoru kantoriem

Totalizatoru biznesā ikviens cenšas noturēt savus esošos klientus. Katra kompānija centīsies pievilināt Jūs ar dažādiem pievilcīgiem piedāvājumiem, lai Jūs savas likmes veiktu tikai pie viņiem.

optibet likme bez riskaŠie piedāvājumi ir dažādi: klientu lojalitātes programmas, bezmaksas likmes, jauno spēlētāju bonusi, atkārtotie totalizatoru bonusi un pat bezmaksas dzērieni, ja likmes izdarīsiet totalizatora sporta bārā.
Totalizators Optibet piedāvā 60 EUR likmi bez riska jaunajiem klientiem.

Bet Jums vajadzētu koncentrēties uz labākajiem koeficientiem, nevis labākajiem piedāvājumiem, jo ja Jūs veiksiet likmes par lielākām summām, tad labāki koeficienti nozīmēs lielāku peļņu. Koeficientus ir iespējams salīdzināt tādās lapā kā OddsChecker un FlashScore

Latvijā labākos koeficientus piedāvā totalizators ViensViens.lv. Vismaz tāds ir viņu mārketinga galvenais ierocis, bet praktiski pa to pārliecināties varat Jūs paši.

Latvijā labākie totalizatori:

Totalizatora bonuss
100€ bezriska likmēs jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 20€
5.0 rating
5.0
Noteikumi
1. Piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, kas sadaļā Mani Bonusi izvēlējas piedāvājumu WELCOME un nospieda "SAŅEMT" piedāvājumu un veica pirmo iemaksu vismaz 10€ kontā.
2. Iemaksa jāveic, izmantojot BankLink vai kredītkarti.
3. Pēc veiksmīgas vismaz 10€ iemaksas, spēlētājs automātiski saņems 30€ likmēs bez riska (tris likmes pa 10€).
4. Katrs jauns spēlētājs saņems papildus likmes bez riska kuras tiks automātiski pievienotas kontam, pēc tam kad tiks: a) apgrozīti 100€ (vienkāršas likmēs) spēlētājs saņem 20€ papildus likmēs bez riska (divas likmes pa 10€); b) apgrozīti 50€ (divkāršas kombinētas likmēs) spēlētājs saņem 20€ papildus likmēs bez riska (divas likmes pa 10€); c) apgrozīti 50€ (triskāršas kombinētas likmēs) spēlētājs saņem 30€ papildus likmēs bez riska (tris likmes pa 10€).
Totalizatora bonuss
75€ vērtas bezriska likmes jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 20€
5.0 rating
5.0
Noteikumi
1. Reģistrējies OlyBet izmantojot promo kodu STARTS75, veic savu pirmo depozītu vismaz 30Є vērtībā un saņem savas pirmās 3 likmes 15Є vērtībā bez riska!
2. Veic vēl vienu depozītu 30Є vērtībā un, apgrozot vismaz 50Є, Tu saņemsi 10Є vērtu bezriska likmi ar maksimālo koeficientu 5.00
3. 3x15€ vērtas likmes bez riska var izmantot veicot 3 bez riska vienkāršas pre-match likmes 15€ vērtībā ar koeficientu min. 1.6 / max 5.0.
4. Līdzekļi par zaudētajām bezriska likmēm automātiski tiks pievienoti spēlētāju kontam pēc tam kad visas 3x15€ kvalificētās likmes ir noslēgušās.
Totalizatora bonuss
10€x5 bezriska likmes jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 10€
5.0 rating
5.0
Noteikumi
1. Akcija ir pieejama tikai jaunajiem klientiem, kas veic pirmo iemaksu ar kredītkarti vai i-banku metodi.
2. Reģistrējies www.synottip.lv vietnē un, veicot pirmo iemaksu, izmanto akcijas kodu "sports50".
24 stundu laikā kopš pirmās iemaksas veic savstarpēji nesaistītas likmes uz jebkuru sporta notikumu kopsummā uz 30 EUR.
Zaudējuma gadījumā saņem katras veiktās likmes summu atpakaļ līdz 30 EUR. Uzvaras gadījumā - saņem laimestu.
Lai saņemtu vēl 2x10 bezriska likmes 7 dienu laikā kopš pirmās iemaksas apgrozi vismaz 50 EUR veicot vienkāršas sporta likmes ar katra notikuma koeficientu vismaz 1.5 (neskaitot akcijas likmes) un saņem papildus 2*10 EUR bezriska likmes.
Totalizatora bonuss
5x10€ bezriska likmes jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 20€
4.8 rating
4.8
Noteikumi
1.Šis piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, kas veic pirmo iemaksu.
2. Likmes bez zaudējuma riska ir pieejamas tikai jaunajiem klientiem ar reģistrēto adresi Latvijā.
3. Lai saņemtu likmes bez zaudējuma riska, klientam jāveic iemaksa vismaz €20 apmērā (vienā iemaksā).
4. Pēc iemaksas veikšanas klients saņems trīs €10 likmes bez zaudējuma riska, kuras ir jāizmanto atsevišķi.
5. Klients saņems ceturto €10 likmi bez zaudējuma riska nākamā mēneša pirmajā darba dienā pēc reģistrēšanās. Piektā likme tiks pievienota pirmajā darba dienā trešajā mēnesī pēc reģistrēšanās.
6. Maksimālā likmju bez zaudējuma riska vērtība, ko spēlētājs var saņemt, ir €50 (5 x €10).
7. Lai redzētu savu likmi bez zaudējuma riska, klientam jādodas uz sporta likmju sadaļu un jāveic izvēle, spiežot uz koeficientiem.
8. Lai izmantotu likmi bez zaudējuma riska, klientam ir jāatzīmē zilais lodziņš savā likmju kartītē.
Totalizatora bonuss
3 x 10€ bezriska likmes jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 10€
4.8 rating
4.8
Noteikumi
1.Šis piedāvājums ir pieejams jaunajiem MrGreen.lv klientiem un spēkā tikai pirmajām trim likmēm līdz 10 eur (likmes kartiņā jāatzīmē, ka tiek veikta bezriska likme)
2.Bezriska likmju piedāvājums ir spēkā 30 dienas pēc reģistrācijas.
3. Lai kvalificētos jaunu klientu piedāvājumam, vispirms tam jāpiesakās Piedāvājumu sadaļā, tad jāveic pirmā iemaksa 10 eur vai lielākā apmērā.
4.Klients var izmantot tikai vienu jauno klientu piedāvājumu - kazino vai totalizatorā. Tiklīdz veikta pieteikšanās kāda produkta jauno klientu piedāvājumam, otra produkta piedāvājums klientam vairs nav pieejams.
5.Piedāvājums spēkā tikai vienkāršām likmēm 10 eur vai lielākā apmērā.
6. Lai likme kvalificētos piedāvājumam, tai jāveic uz iznākumu ar koeficientu 1.50 vai lielāku.
7.Maksimālā klientam atgrieztā likmju summa piedāvājuma ietvaros ir 30 eur.
8.Piedāvājuma ietvaros var likt gan pirmsspēles, gan LIVE likmi.
Totalizatora bonuss
3x10€ bezriska griezieni jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 10€
4.8 rating
4.8
Noteikumi
Totalizatora bonuss
5x10€ bezriska likmes jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 10€.
4.8 rating
4.8
Noteikumi
Reģistrējies William Hill
Veic iemaksu kontā vismaz 10€ apmērā.
Veic trīs vienkāršas (viens notikums) 10€ likmes (kartiņā atķeksējot pie bezriska likmes).
Koeficientam likmei ir jābūt 1.5 vai augstākam.
Ja Tava likme zaudēs, totalizators atgriezīsim 10€ Tavā kontā.
Totalizatora bonuss
20 eiro bez riska jaunajiem spēlētājiem
Minimālais depozīts 10€
4.8 rating
4.8
Noteikumi
1. Reģistrējies un veic savu pirmo naudas iemaksu vismaz 10 € apmērā sporta totalizatorā.
2. Veic savu pirmo vienkāršo vai kombinēto likmi ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00.
3. Ja Tava pirmā likme tiks zaudēta, mēs atmaksāsim līdz pat 20 €, bet ja Tava pirmā likme tiks uzvarēta, Tu saņemsi likmes laimestu.

Jo mazāk likmes Jūs izdarīsiet, jo labāk

Arī šis punkts visiem varētu šķist pašsaprotams, bet totalizatoru spēlmaņi tāpat izdara ļoti daudzas nepārdomātas likmes. Reizēm šīs likmes tiek izdarītas dusmu iespaidā, pēc zaudējumiem, kas, protams, noved pie vēl lielākiem zaudējumiem.

Izdarot kombinētās likmes totalizātorā nevajadzētu aizrauties ar daudzu “zemo koeficientu” piekabināšanu orģinālajai likmei. Labāk izdariet likmi tikai uz vienu sporta notikumu, par kuru Jūs esat pārliecināts un esat veicis šīs likmes izpēti.

Ja Jūs spēlējat totalizatorus lai nopelnītu naudu, Jums ir jādomā loģiski. Viena likme ar kārtīgu pētījumu vai kombinētā likme uz 2-4 notikumiem. Ja Jūs pieķerat sevi veicot kombinēto likmi uz 20 sporta notikumiem, tad Jums vajadzētu pārdomāt ko Jūs darāt!

Starp citu, totalizatoru kantoriem vislielākie zaudējumi ir no parastajām likmēm uz vienu sporta notikumu. Tas ir tādēļ, ka uz vienu notikumu cilvēki ir drošāki izdarīt likmes par lielākām summām, bet uz kombinētajām likmēm parasti tiek cerēts uz lielu veiksmi, kas gan atnāk ļoti reti.

Izvairieties no likmju apaudzēšanas ar “šim noteikti jābūt”

Kā jau iepriekš tika minēts, daudzi totalizatoru spēlētāji uzskata ka likmes ar koeficientiem no 1.05 – 1.30 ir gandrīz kā 100% garantētas, tāpēc tās vienmēr var piekabināt kādai citai likmei.

Ļoti bieži tas tiek darīts ar tenisa likmēm. Grand Slam pirmajā nedēļā ļoti bieži labie spēlētāji tiek salikti pāros ar nezināmiem spēlētājiem. Kāpēc gan neuzlikt likmi uz visiem labajiem spēlētājiem un nenopelnīt vieglu naudu?

Jums tas neizdotos divu iemeslu dēļ: tenisā tiek piedāvātas diezgan neadekvātas cenas uz favorītiem, kombinējot visu favorītu uzvaras Jums tāpat nesanāks labs koeficients. Ja Jūs varētu iegūt koeficientu 3 liekot uz 8 spēlēm, tad tas jau būtu labi, bet lai Jūs šo likmi uzvarētu būtu jāizpildās 8 notikumiem, kas ir maz ticams.

totalziatora kombineta likme

Pavisam neizdevusies kombinētā likme ar 6 tenisa spēlēm

Izdariet totalizatora likmes mazāk populāros tirgos

Kad Jūs būsiet veicis savu pētījumu, Jūs noteikti spēsiet izdomāt ko vairāk par likmes uzlikšanu uz spēles uzvarētāju vai gūto vārtu skaitu. Ja jūs apskatīsiet kādi tirgi ir pieejami šajā spēlē, tad varbūt atradīsiet kā var īstenot Jūsu paredzēto spēles plānu izdarot likmes uz labākiem koeficientiem.

Piemēram, kad “El Classico” Barcelona – Real Madrid duelī parasti ir ļoti grūti paredzēt uzvarētāju, bet visi zina, ka no Messi un Ronaldo tiek gaidīti vārti. Varbūt ir vērts veikt likmi, ka Messi šajā spēlē iesitīs vārtus?

Iepazīstieties ar katra totalizatora noteikumiem

Sperot pirmos soļus svešos totalizatoru tirgos, Jums vajadzētu iepazīties ar šo tirgu noteikumiem.

Ir grūt apjukt totalizatoru piedāvātajās likmēs. Piemēram, “puslaiks / spēle” un “uzvarēs abus puslaikus”. Ja Jūs izdarat likmi uz “puslaiks / spēle”, tad komandai ir jāuzvar puslaiks un jāuzvar spēle (var būt ar 1-0, ja vārti gūti 1. puslaikā). Bet ja Jūs izdarat likmi uz “uzvarēs abus puslaikus”, tad katrs puslaiks ir jāuzvar vismaz ar 1-0 un 1-0 (tātad mazākais rezultāts var būt 2-0).

Neizdariet likmes ar “sirdi”

Patriotisms, patikšana un citas pieķeršanās kādam spēlētājam vai komandai bieži vien beidzas ar gaužām asarām. Jūs tā gribat un ticat ka Jūsu komanda uzvarēs, ka aizmirstat pārbaudīt statistiku, konkurenta stiprumu un citas svarīgas lietas, bet tāpat izdarāt likmi uz savu iemīļoto komandu.

Totalizatoriem tas ļoti patīk, jo viņi labi nopelna no šiem cerības un ticības pārņemtajiem faniem, kas izdara likmes uz to, ka viņu komanda, kas ir turnīra tabulas priekšpēdējā vietā, uzvarēs turnīra līderi.

Tāpat vajadzētu izvairīties no dērbijiem, piemēram, jau iepriekš minēto Barcelona – Real Madrid. Šajās spēlēs ir daudz nezināmo, jo abas komandas par katru cenu grib uzvarēt, tāpēc spēle var izvērsties pavisam neparedzama.

Tomēr, ja izdarāt likmes uz dērbijiem, tad apsveriet tādus tirgus kā “vairāk – mazāk par 2,5 vārtiem” vai “abas komandas gūs vārtus”.

Izdariet likmes īstajā brīdī

Ir grūti pateikt, kad ir īstais brīdis izdarīt likmes, jo koeficienti nav fiksēti. Koeficienti mainās dažādu iemeslu dēļ, piemēram, kāds spēlētājs paziņo par slimību, mainās laikapstākļu prognoze u.c.

Uz populāriem notikumiem totalizatori reizēm piedāvā “koeficientu paaugstināšanu”. Citi to piedāvā noteiktā dienas laikā, bet citi visas dienas garumā. Šādā veidā totalizatori piesaista jaunus klientus, kuri nemaz nav ieinteresēti sporta notikumos, bet labprāt izdarītu likmi uz, piemēram, prezidenta vēlēšanu iznākumu.

Pēdējā laikā daudzi Latvijas totalizatori piedāvā akcijas saistītas ar Ņujorkas “Knicks” un Kristapu Porziņģi. Ne velti, jo ļoti daudzi cilvēki seko līdz viņa sportiskajām (un ne tikai) aktivitātēm. #KP6 dēļ daudzi Latvieši pat pa naktīm neguļ!

Izdariet likmes uz mazāk populāriem sporta veidiem

Totalizatori nepārtraukti meklē veidus kā piesaistīt un nopelnīt no vairāk cilvēkiem, tāpēc viņi paplašina savu piedāvājumu ar dažādiem mazāk populāriem sporta veidiem un citiem notikumiem.

Tas nozīmē arī to, ka viņi piedāvā sporta veidus par kuriem viņi paši vēl nezina tik daudz cik vajadzētu. Šo faktu labi var izmantot attiecīgā sporta veida pārzinātāji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma