Kas būtu jāzina par tiešsaistes sporta spēļu likmēm?

Ja esat viens no tiem sporta totalizatoru faniem, kuri vēl nav sākuši veikt likmes tiešsaistē, pirms sākat, jums ir jāzina dažas lietas.

Tiešsaistes sporta totalizatora stratēģija liek domāt, ka sākt ir viegli, un lielākoties tas arī ir viegli.

Taču, pirms iesaistāties, veltiet dažas minūtes, lai uzzinātu, ko darīt un no kā izvairīties:

1 – sporta derības tiešsaistē nav likumīgas visās jurisdikcijās

Azartspēļu likumi, noteikumi un regulējumi dažādās valstīs atšķiras un, šķiet, mainās katru dienu.

Būtībā tiešsaistes sporta derības dažviet ir likumīgas, dažviet – nelikumīgas, bet citviet tā pelēkā zona.

Lielākā daļa cilvēku ietilpst kategorijā, ko sauc par pelēko zonu. Ja dzīvojat apgabalā, kurā nav skaidra likuma, kas noteiktu, vai tas ir likumīgi vai nelikumīgi, jums būtu jāpielieto veselais saprāts, lai noskaidrotu, vai tas ir likumīgi.

2 -Tiešsaistes sporta derību grāmatas nav vienādas

Iespējams, ir vilinoši vienkārši reģistrēties pirmajā atrastajā tiešsaistes sporta totalizatorā, taču tie visi nav vienādi.

Daži ir uzticamāki par citiem. Daži piedāvā labākas likmes nekā citi. Dažos var būt iespējams veikt likmes, bet citos tas nav iespējams.

Jūs varat atrast tiešsaistes sporta totalizatoru, kas pieņems jūsu likmes gandrīz no jebkuras vietas pasaulē, taču ne visi no tiem darbojas visās jurisdikcijās.

Veiciet nelielu izpēti, lai uzzinātu, kur izmantot totalizatoru bonusi būtu pieejami jūsu reģionā, cik ilgi tie darbojas, kā to līnijas un likme ir salīdzināma ar citiem totalizatoriem, kā arī noskaidrojiet, kādi bonusi ir pieejami.

3 – Pirms likmju veikšanas izprotiet likmju līniju atainojumu

Tas var šķist pašsaprotami, taču pirms likmju izdarīšanas vienmēr pārliecinieties, ka esat sapratis likmju līnijas. Ne visos tiešsaistes sporta totalizatoros likmju llīnijas tiek attēlotas vienādi, tāpēc tas var radīt neizpratni, līdz jūs pieradīsiet, kā katrā vietā, kur veicat likmes, tiek attēlotas līnijas.

4 – Tas, ka jūs varat veikt iemaksu, nenozīmē, ka jūs varat izņemt naudu

Tiešsaistes sporta totalizatoriem ir jāizdomā, kā cilvēki no jebkuras pasaules vietas var iemaksāt naudu, lai liktu likmes uz sporta sacensībām. Tām ir veseli departamenti, kas ar to regulāri nodarbojas – ja spēlētāji nevar veikt iemaksas, sporta derību sabiedrība nevar pelnīt naudu.

Labi sporta totalizatori nodrošina arī to, ka spēlētāji, kuri ir laimējuši var izņemt savus laimestus.

Kad esat atradis dažas sporta spēļu zāles, ātri apskatiet, kādas ir izmaksas iespējas jūsu dzīvesvietā. Ja neredzat piemērotu metodi vai neesat pārliecināts, sazinieties ar atbalsta nodaļu. Viņi var jums pastāstīt, kā citi spēlētāji jūsu reģionā saņem naudas izņemšanas pieprasījumus.

5 – Šie bonusi nav bezmaksas

Lielākā daļa tiešsaistes sporta totalizatoru piedāvā bonusu pirmreizējiem iemaksu veicējiem, lai pamudinātu viņus veikt iemaksu un sākt derības.

Iespējams, jūs saņemsiet bezmaksas likmi vai iemaksas atbilstību. Parasti depozīta bonusi ir 50 % vai 100 % no jūsu depozīta līdz noteiktai dolāru summai.

Lūk, piemērs:

Jūs varat saņemt 50% līdz 500 $.

Tātad, ja jūs iemaksājat 1000 $, jūs saņemat papildus 500 $.

Visiem bonusiem ir noteiktas prasības, kas jāizpilda, pirms Jūs varat saņemt naudu. Lielākā daļa no šīm prasībām ir saistītas ar noteiktu likmju summu. Galvenais, kas jums jādara, ir jāizlasa visi noteikumi un nosacījumi,ali veiktu iemaksu.

6 – Ja laimēsiet pārāk bieži, jūsu darbība var tikt noraidīta

Sporta totalizatori patiešām nevēlas, lai jūs uzvarētu pārāk bieži. Viņi patiešām vēlas, lai derību veicēji uzvarētu aptuveni 50 % gadījumu, lai pusi laika varētu iekasēt vinnestu no visiem.

Ja sāksiet vinnēt pārāk daudz, jums var tikt lūgts vairs nelikt likmes. Tas nenotiks, ja likmju limiti ir zemāki.

Taču, ja pastāvīgi vinnēsiet ar lielākām likmēm, šāda iespēja pastāv.

Ja jums tiek lūgts vairs nelikt likmes, vislabākais risinājums ir atrast citu sporta totalizatoru. Nav vērts apgrūtināt sevi un riskēt, mēģinot apiet aizliegumu. Ja sporta bukmeistars uzzinās, ka esat mēģinājis atvērt citu kontu vai veicis likmes ar citas personas starpniecību, jūs varat zaudēt savu iemaksu.

2 Replies to “Kas būtu jāzina par tiešsaistes sporta spēļu likmēm?”

  • Kristian says:

    Jā. Tā ir ka sāk tevi ierobežot ja pa daudz vinnē. No savas pieredzes varu teikt to par Optibetu.
    Tiešām tā sanāk ka bieži pie viņiem vinnēju sporta derību likmes. Aptuveni pēc pusgada situācija man ir tagad tāda ka vairāk par 5eur nekur nevaru uzlikt. Atļautās likmes lielums ir smieklīgi mazs.. 1.3eur, 1.7eur, 2 … 3.. 4eur.. Uz populārajām spēlēm NBA, NHL tur vēl kaut cik situācija labāka var uzlikt lielākas likmes.. Vienīgi Optibet ir labs ar to ka piedāvā daudz un dažādas akcijas, bonussus..

    • Esmu dzirdējis, ka ierobežo tos, kas nodarbojas ar matched betting. Tagad zināšu, ka arī tos, kas vienkārši daudz vinnē 😀
      Neesi domājis par savu tipster servisa sākšanu, ja jau tik labi iet ar likmēm?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma