Mājaslapu un blogu tirgus

Pēdējā laikā esmu iegādājies vairākus domēnus un uz tiem izveidojis mājaslapas. Tomēr es esmu sapratis, ka man neatliek laika apkalpot šīs mājaslapas. Izveidotās mājaslapas ir veidotas uz WordPress bāzes. Tām ir labi SEO rādītāji (esošām atpakaļsaitēm jeb backlinks), esošs saturs un neliels organiskais apmeklējums no Google meklētāja. Tie ir ideāli priekšnoteikumi veiksmīga bloga vai partnermārketinga mājaslapas lapas izveidei.

Es jums piedāvāju iegādāties kādu no šīm mājaslapām:

AZembassy.lv – lielisks potenciāls bloga izveidei

Bijusī Azerbaidžanas vēstniecības mājaslapa! Šai mājaslapai ir ļoti labs atpakaļsaišu profils, kas ļaus ātri tikt pie laba apmeklējuma no Google organiskajiem meklējumiem – atliek tikai sataisīt labu saturu.

Cena: 250€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 126

Ahrefs domain rating: 5

Semrush autority score: 22

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Domugraudi.lv – mājaslapa atziņām, citātiem u.t.t.

Šai mājaslapai organiskais apmeklējums no Google meklētāja ir bijis pat 1600 lietotāji mēnesī. Tai ir labs atpakaļsaišu profils un, pievienojot oriģinālu saturu, tā varētu kļūt par atpazīstamu mājaslapu citātu un domugraudu jomā. Domēna vārds noteikti ļaus jums izpausties un iegūt plašu lasītāju loku.

Cena: 200€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 22

Ahrefs domain rating: 11

Semrush autority score: 14

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Ehobby.lv – mājaslapa dažādiem hobijiem

Šo domēnu iegādājos ar domu uztaisīt lapu, kur ir aprakstīti dažādi hobiji un kā ar tiem var nopelnīt naudu. Joprojām domāju, ka tā ir lieliska ideja un šeit varētu izveidot biznesu, kas piedāvā dažādas apmācības vai kursus. Vai arī pārvērst to par partnermārketinga lapu ar dažādiem Clickbank un līdzīgiem piedāvājumiem. Iepriekš uz šī domēna bija radiovadāmo modeļu veikals, tādēļ tam ir labs atpakaļsaišu profils.

Cena: 250€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 42

Ahrefs domain rating: 4.3

Semrush autority score: 17

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Hobijukursi.lv – mājaslapa hobiju kursiem

Šis domēns reiz kalpoja kā vieta, kur cilvēki ieguva informāciju par hobiju kursiem. Ja vēlaties atjaunot tā kādreizējo varenību, tad šis ir labs variants. Principā jau gatava biznesa ideja – atrodiet cilvēkus, kas apmāca citus dažādos hobijos, organizējiet apmācības un paņemiet savu komisijas maksu par padarīto. Pavisam nesen šai mājaslapai organiskais apmeklējums bija pat 1100 lietotāji mēnesī. Šajā mājaslapā esmu pārdevis reklāmrakstus un tai ir nelieli ienākumi no Google AdSense platformas.

Cena: 400€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 26

Ahrefs domain rating: 11

Semrush autority score: 15

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Internetamarketings.lv – mājaslapa par interneta mārketingu

Domēna vārds, kas vairākas reizes ir mainījis īpašniekus. Šobrīd esmu tajā atjaunojis daļu no bijušo lapu satura un izvilcis interesantu saturu latviešu valodā no interneta dzīlēm. Šis domēns var kalpot kā labs sākums interneta mārketinga aģentūras izveidei vai blogam par interneta mārketingu.

Cena: 250€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 23

Ahrefs domain rating: 4,9

Semrush autority score: 9

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Luxauto.lv – mājaslapa par automašīnu tēmām

Nopirku šo domēna vārdu ar domu “norankoties” Google meklētājā uz atslēgas vārdu “auto evakuācija”. Uztaisīju nelielu mājaslapu, sagatavoju oriģinālus tekstus, piemeklēju bildes, noformēju visu. Šķiet, ka sanāca tā neko mājaslapa, bet tad man pazuda interese šo attīstīt tālāk. Ideja šai mājaslapai bija tāda – iegūt Google pirmo pozīciju uz iepriekš minēto atslēgas vārdu un pēctam izīrēt šo domēnu ar mājaslapu kompānijām, kas nodarbojas ar auto evakuāciju. Varbūt Jums ir interese sākt savu auto evakuācijas biznesu? Šī mājaslapa būtu labs pirmais solis!

Cena: 300€

SEO rādītāji:

Reffering domains: 64

Ahrefs domain rating: 4,6

Semrush autority score: 13

Google apmeklējuma rādītāji kopš 1. janvāra

Kā iegādāties kādu no šīm mājaslapām?

Ja Tev kāds no domēniem vai kāda mājaslapa ir raisījusi interesi par tās iegādi, tad sazinies ar mani rakstot uz epastu atbalsts@epelna.lv un tālāk visu sarunāsim.

Es varēšu palīdzēt arī ar mājaslapas pārcelšanu uz citu hostingu kā arī parādīt kā strādā WordPress platforma un konkrētās tēmas, lai Jūs varētu ātrāk sākt attīstīt savu jauno interneta biznesu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest