MOBROG aptaujas – iespēja papildus nopelnīt

MOBROG ir viena no daudzajām aptauju vietnēm internetā, kas reklamē sevi kā kompāniju, kura ievāc aptaujas datus no cilvēkiem un apmaiņā pret to sniedz iespēju saņemt samaksu par aizpildītajām aptaujām internetā. Šī, protams, nav vienīgā šāda tipa mājas lapa, tāpēc nereti varētu rasties jautājums vai tiešām šajā vietnē ir iespējams arī kaut ko nopelnīt. Vai arī tā ir kārtējā mājas lapa, kura dod tikai tukšus solījumus?

Apmeklēt MOBROG mājaslapu

Vienīgais veids kā pārliecināties par to vai ir vērts ieguldīt laiku un enerģiju šajā vietnē, ir uzzināt vairāk par to, kas viņi ir, ko viņi var piedāvāt un kāpēc cilvēkiem patīk to izmantot. Šajā rakstā varēsi uzzināt to, kas tad īsti ir MOBRG un kā tas strādā.

Par MOBROG

Šī ir vēl viena iecienīta aptauju pildīšanas mājas lapa, līdzīgi kā OpinionWorld vai SurveySpot. To pārvalda Vācijas tirgus izpētes uzņēmums, kas pazīstams kā Splendid Research GMbH, un tāpēc, ka šis uzņēmumus ir starptautisks tas faktiski ir pieejams ikvienam, kas dzīvo vairāk nekā 60 dažādās valstīs. Bieži vien citās vietnēs pieeja aptaujām tiek ierobežota dēļ atrašanās vietas, bet MOBROG tā nav.

Šī vietne nepiedāvā nevienu papildus iespēju, lai aptauju pildītājiem būtu iespēja nopelnīt vairāk naudas, taču ir variants nopelnīt papildus par to, ja jūs piesaistāt vēl kādu cilvēku, kurš reģistrējas šajā mājas lapā. Vēl aizraujošāk ir tas, ka MOBROG nav tikai mājas lapa, bet viņiem ir arī telefona aplikācija, kas nozīmē, ka aptaujas varat pildīt atrodoties pilnīgi jebkur, kaut braucot autobusā.

mobrog maksas aptaujas

Kā tas strādā?

Tagad, kad jūs jau mazliet esat iepazinušies ar MOBROG, uzzināsim vairāk par to, kā reģistrēties šajā vietnē un kā tā darbojas.

Reģistrēšanās

Pirmkārt, lai izveidotu kontu, jums būs jāpiereģistrējas. Būs nepieciešams ievadīt informāciju par jums, jūsu vārdu un e-pasta adresi. Kad būsiet apstiprinājis savu e-pastu, jūs varēsiet aizpildīt informāciju par sevi.

Pamatinformācijas aizpildīšana ir būtiska, lai pārliecinātos, ka vietne var sniegt jums pēc iespējas atbilstošākās aptaujas. Jo vairāk informācijas jūs sniegsiet, lielāka iespēja, ka jūs aptauju spēsiet aizpildīt līdz galam.

Apmeklēt MOBROG mājaslapu

Dažas no tēmām, par kurām ir aptaujas:

  • Hobiji
  • Ēdiens
  • Elektronika
  • Nodarbošanās
  • Izglītība

Tās noteikti nav vienīgās jomas, par kurām ir aptaujas, taču tās ir tēmas, par kurām tiek veiktas visdetalizētākās aptaujas, jo daudzi pētījumi attiecas tieši uz šīm jomām.

Aptauju veikšana

Kad jums būs nosūtīts uzaicinājums uz aptauju vai atradīsiet tādu, kura jūs varētu interesēt, parasti jums būs jāatbild uz vairākiem pirmskvalifikācijas jautājumiem. Jums nemaksās par atbildēšanu uz šiem jautājumiem, viņiem vienkārši ir jāpārliecinās, ka esat īstā persona aptaujai. Pirmskvalifikācijas jautājumi var aizņemt no piecām līdz pat desmit minūtēm.

Lielākoties aptaujas maksā sākot no 0,50 līdz 3 dolāriem. Precīza summa ir atkarīga no ilguma, un uzņēmums ir ļoti godīgs attiecībā uz to, cik jums samaksās.

Skaidrā naudā

Lai saņemtu naudu par aptaujām, jums jābūt PayPal kontam, kas saistīts ar to pašu e-pasta adresi, kuru izmantojāt sava konta izveidošanai vietnē. Ja jums tā nav, varat savam PayPal pievienot vēl vienu e-pasta adresi vai izveidot jaunu kontu, jo vienīgais naudas saņemšanas veids ir ar Paypal starpniecību. Minimālā naudas summa, kuru varat saņemt ir 4 dolāri.

Plusi

Valstu daudzveidība: Viena no jaukākajām lietām MOBROG salīdzinājumā ar citām populārām aptaujas vietnēm ir tā, ka jūs varat pievienoties pat tad, ja neesat no ASV vai no citas lielās, uz patērētājiem orientētās valsts. Vairāk nekā 60 valstis ir atļautas dalībai.

Uzticams: dažas aptauju vietnes apgalvo, ka viņu aptaujas vienmēr izmaksā 5 dolārus vai vairāk, bet, atrodoties vietnē, šīs aptaujas nekur nav atrodamas. Bet, tas neattiecas uz MOBROG. Viņi ļoti godīgi izturas pret to, ko jūs varat sagaidīt no viņiem. Tas ir svarīgi ikvienam, kurš plāno paļauties uz šiem ienākumiem.

Zemas naudas izmaksas prasības: lai gan dažās aptauju vietnēs ir nepieciešami vismaz 10 dolāri, lai tiktu pārskaitīta nauda saņemšanai, izmantojot PayPal, šajā vietnē tie ir tikai 4 dolāri. Pat ja pēc dažām aptaujām nolemjat, ka jums nepatīk izmantot šo vietni, jūs joprojām varat viegli saņemt atlīdzību par paveikto, neturpinot šīs vietnes izmantošanu.

Dažas uzmanības novēršanas pazīmes: Viena no lietām, kāpēc MOBROG atšķiras no citām aptaujas vietnēm, ir tāda, ka tajā nav citu apmaksātu piedāvājumu un reklāmu, kas varētu laupīt jums pozitīvu aptauju pildīšanas pieredzi. Viņi piedāvā aptaujas, un tas arī ir viss. Šī pilnveidotā pieeja ir atsvaidzinoša, jo daudzas aptauju vietnes mēģina jūs pierunāt iesaistīties vēl citās nevajadzīgās darbībās, lai tikai viņi nopelnītu naudu no tā.

Mīnusi

Ierobežotas aptaujas iespējas: Ir lieliski, ka varat pievienoties šai vietnei no daudzām dažādām valstīm, taču ne visiem dalībniekiem būs vienādas aptaujas iespējas. Atkarībā no tā, kurā valstī dzīvojat, varat secināt, ka nedēļā jums ir pieejams tikai viena vai divas aptaujas. Tas nav slikti, ja aptauju pelnīšana jums ir tikai papildus piepelnīšanās, bet iespējams jums būtu vēlme nopelnīt vairāk. Turklāt, salīdzinot ar populārākām aptaujas vietnēm, šajā vietnē ir mazāk pieejamo aptauju, kuras ir iespējams pildīt.

Zemas likmes: Cenas par aptaujām ir salīdzinoši zemas. Ir ļoti maz aptaujas ar augstām likmēm, un šeit jūs nevarat gaidīt, ka, aizpildot aptaujas, jūs nevarēsiet nopelnīt vairāk kā 3 dolārus stundā.

Apmeklēt MOBROG mājaslapu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest