Pelniet Naudu Internetā ar Fiverr: Nopelniet Savu Pirmo Eiro 48 Stundās

Šajā rakstā paskaidrosim Jums kā uzsākt savu interneta biznesu ar Fiverr platformu.

Kas ir Fiverr?

Fiverr ir tiešsaistes tirdzniecības platforma kurā Jūs varat pirkt un pārdot pakalpojumus, kuri tiek saukti par „GIGS”. Šie pakalpojumi var būt ļoti dažādi, piemēram, SEO pakalpojumi, dizaina pakalpojumi, sociālo tīklu uzturēšana u.c. Pats galvenais ir atrast pakalpojumu, kuru Jūs spējat ātri izdarīt un pēc tā ir pieprasījums.

Ja vēl neesat pievienojušies Fiverr, tad varat to izdarīt šeit.

Ko pārdot Fiverr platformā?

Jūs varat pārdot gandrīz jebkādus pakalpojumus!

Bet ja Jūs gribat lai Jūsu piedāvātais pakalpojums kļūtu populārs un daudzi cilvēki to iegādātos, Jums pa priekšu vajadzētu izpētīt „karstākos” šī brīža piedāvājumus. Kad būsiet sapratis, ko Jūs gribat pārdot, tad Jums vajadzētu izveidot „GIG” kas izceļās starp pārējiem. Jums vajadzētu izvedot tādu pakalpojumu virsrakstu un aprakstu, kas ieinteresētu potenciālos pircējus un pārliecinātu ka tieši šo pakalpojumu viņi ir meklējuši.

Lai veiksmīgāk uzsāktu savu Fiverr karjeru, Epelna.lv iesaka izlasīt šo pamācību

Kā pārspēt konkurentus un nopelnīt savu pirmo naudu Fiverr platformā

  • Izvēlaties atbilstošus atslēgas vārdus – pievienojiet savam „GIG” pakalpojumam pēc iespējas vairāk atbilsošus atslēgas vārdus. Pievienojiet tādus atsēgas vārdus, pēc kuriem Jūs gribētu lai cilvēki atrod Jūsu pakalpojumu, jo precīzāki un vairāk tie būs, jo vairāk cilvēki atradīs Jūs.
  • Parādiet uz ko Jūs esat spējīgs – augšupielādējiet video materiālu ar Jūsu paveiktajiem darbiem vai savu darbu paraugu attēlus, ja tādi ir pieejami. Izpētiet populārākos „GIGS” savā nišā un smelieties idejas no pakalpojumiem ko sniedz citi.
  • Izdomājiet vislabāko Virsrakstu un pakalpojuma aprakstu – Jūsu produkta virsrakstam ir jābūt tiešam un uzrunājošam. Piemēram, „Izveidošu Video Animāciju Jūsu Uzņēmumam 24 Stundās par 5$”. Neaizmirstiet izveidot arī kreatīvu pakalpojuma aprakstu, kurā pastāstat kā veiksiet darbu.
  • Celiet sava profila un pakapojuma reitingus – šis ir ļoti svarīgs punkts, jo Fiverr lietotāji grib iegādāties pakalpojumus par kuriem ir labas atsauksmes. Jo vairāk pozitīvu atsauksmju Jums būs, jo vairāk Jūsu pakalpojumu pirks. Citi cilvēki izveido viltus profilus vai lūdz iegādāties viņu pakalpojumus saviem draugiem lai paceltu savu „GIGS” reitingu un iegūtu vairāk pozitīvas atsauksmes. Fiverr lietotāji parasti izvēlēsies iegādāites pakalpojumus no kāda ar pieredzi, augstiem reitingiem un profesionāli izveidotiem profiliem. Tāta, jo vairāk pozitīvas atsauksmes būs jūsu sniegtajiem pakalpojumiem, jo Jūs vairāk pārdosiet. Paturiet to prātā, ja vēlaties nopelnīt naudu ar Fiverr.

Patiesībā ir pavisam vienkārši uzsākt savu biznesu ar Fiverr. Tagad ir laiks izmēģināt Fiverr platformu Jums pašiem. Izveidojiet savu pirmo „GIG” un sāciet pelnīt jau šodien!

Ja vēl neesat pievienojušies Fiverr, tad varat to izdarīt šeit.

Lai veiksmīgāk uzsāktu savu Fiverr karjeru, Epelna.lv iesaka izlasīt šo pamācību

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest