Boldyield.com P2P platformas apskats
4.3

Boldyield.com P2P platformas apskats

Boldyield ir savstarpējās finansēšanas platforma, kura koncentrējas uz nekustamā īpašuma un naudas plūsmas biznesu finansēšanu.
Atvērt kontu
Noteikumi
Nav jauno klientu bonusa

Boldyield.com ir peer to peer jeb savstarpējās finansēšanas platforma, kura koncentrējas uz nekustamā īpašuma un naudas plūsmas biznesu finansēšanu. Boldyield ir Latviešu uzņēmēju dibināts uzņēmums. Šai savstarpējo aizdevumu platformai ir cieša saikne ar Latvijā labi zināmo komerctelpu iznomātāju Realto.

Kā darbojas Boldyield.com savstarpējo aizdevumu platforma?

boldyield investment processInvestēšanas process Boldyield savstarpējo aizdevumu platformā ir ļoti vienkāršs:

 1. Jāatver savs investora konts. Jums būs jāiesniedz savi personas dati, jāapliecina sava identitāte ar ID vai pases bildi, kā arī jāapliecina savas dzīvesvietas adrese. Šīs ir standarta prasības jebkurai finanšu platformai.
 2. Pēc veiksmīgas reģistrācijas Jūs varēsiet izpētīt un izvēlēties projektus, kuros investēt naudu. Projektiem ir dažādas riska pakāpes, kas arī noteiks to, cik liela atdeve būs no Jūsu investīcijām.
 3. Kad būsiet izvēlējušies projektu, tad Jums vajadzēs ieskaitīt savā investora kontā naudu. Naudas pārskaitījumi tiek veikti ar bankas tiešā pārskaitījuma palīdzību, kas garantē to, ka līdzekļi pa tiešo nonāk Boldyield bankas kontā.
 4. Kad būsiet ieskaitījuši naudu, tad ar pāris klikšķiem varēsiet veikt investīcijas sev tīkamajos projektos un sākt pelnīt naudu. Savu peļņu vienmēr varēsiet aplūkot investora profila sadaļā.

Kāpēc ieguldīt naudu Boldyield.com platformā?

 • Boldyield platoformā minimālās investīcijas apjoms ir tikai 100Є, kas ļauj ikvienam sākt investēt un pelnīt procentus no saviem ieguldījumiem.
 • Ikvienam Boldyield partnerim, lai saņemtu aizdevumu, ir jāsniedz nodrošinājums. Tas kalpo kā garantija, ka visi investori saņems savus līdzekļus un peļņas procentus.
 • Lieliska alternatīva banku krājkontam. Mūsdienās pat var nākties nedaudz piemaksāt, lai naudu uzglabātu bankas krājkontā. Boldyield investīciju platforma ir lieliska alternatīva, kas sniedz patiešām augstu atdevi no ieguldījumiem.
 • Boldyield vienmēr nodrošina pārredzamību. Investori var piekļūt informācijai par saviem ieguldījumiem un projektu jaunākajām ziņām.
 • Boldyield noteikumu un nosacījumu lapā viss ir skaidri uzrakstīts. Precīzi tiek izskaidrots, kā darbojas investīciju process, kādi ir uzņēmuma pienākumi un atbildība un kādas maksas ir piemērojamas visām pusēm.
 • Boldyield ievēro noteikumus un visus piemērojamos likumus, kas attiecas uz pārdošanas un mārketinga aktivitātēm, nodrošinot, ka riski un iespējamā peļņa tiek atspoguļoti saprātīgi un līdzsvaroti.
 • Pieejams atdeves kalkulators. Boldyield platformas sākumlapā ir pieejams ērts investīciju atdeves kalkulators, kas palīdzes Jums saprast, kādu peļņu ir iespējams gūt ar Jums pieejamajiem līdzekļiem.

Boldyield investciju projektu piemēri

Boldyield platformā ir pieejams ļoti dažādīgs piedāvāto projektu klāsts. Aplūkojot šo platformu, Jūs atradīsiet, piemēram, saules paneļu uzstādīšanas finansēšanas projektu, viesu nama rekonstrukcijas projektu, elektroauto uzlādes staciju tīkla paplašināšanas projektu, vegānu restorāna kredīta refinansēšanas projektu u.c. interesantus projektus, no kuriem citi jau ir pilnībā nofinansēti, bet citos ir iespējams veikt investīcijas vēl šobrīd.

Pie katra projekta Jūs redzēsiet tā atdevi no investīcijām, riska klasi un ieguldījuma periodu. Atverot kādu projektu, Jūs varēsiet izlasīt detalizētu aprakstu par uzņēmumu, kuram šie līdzekļi tiek vākti, par projekta mērķiem, iepazīties ar proejkta SWOT analīzi u.c. informāciju, kas ļaus Jums veikt izglītotus lēmumus par to, vai Jūs vēlaties ieguldīt savu naudu šajā projektā.

Investora panelis

investor panelViena no labākajām lietām, kas ir Boldyield platformā ir tās viegli saprotamais dizains. Jebko ir iespējams atrast ar pāris klikšķu palīdzību. Investoru panelī viss ir skaidrs – šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par saviem ieguldījumiem.

Iesaki draugam un nopelni 1% no viņa ieguldījumiem

Boldyield saviem klientiem piedāvā papildus nopelnīt ar platformas ieteikšanu citiem. Savā investora panelī Jūs atradīsiet pogu “Refer a friend”, uz kuras noklikšķinot, jūs nokopēsiet savu unikālo saiti. Pārsūtot šo saiti saviem draugiem, vai daloties ar to sociālajos tīklos, Jūs saņemsiet 1% no draugu veiktajām investīcijām Boldyield platformā. Piemēram, ja Jūsu draugs reģistrēsies caur Jūsu unikālo saiti un gada laikā veiks investīcijas 10 000Є apmērā, Jūs par to saņemsiet 100Є bonusu no Boldyield platformas.

Nav jauno klientu bonusa
Atvērt kontu
Noteikumi
Nav jauno klientu bonusa
5.0
Uzticamība un godīgums
5.0
Mājaslapas lietojamība
2.0
Bonusi un akcijas
5.0
Klientu apkalpošanas serviss
4.3 Kopējais reitings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma