Monefit Smartsaver apskats
5.0

Monefit Smartsaver apskats

Monefit ir iespējams vieglākais veids kā likt Jūsu iekrājumiem pelnīt 7% gadā. Skatieties kā Jūsu nauda aug!
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 5 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu Monefit kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar [email protected]
Pozitīvās lietas
Minimālais investīciju apjoms tikai 10 eiro
Drošas investīcijas - Jūsu nauda ir apdrošināta
Garantēta nvestīciju atdeve - 7% gadā
Pārskatāmas atskaites
Negatīvās lietas
Naudas iemaksa tikai ar bankas pārskaitījumu

Vai Tevi strauc inflācija?

Vai Tu vēlētos, lai tavi uzkrājumi pelna naudu ikdienas?

Vai Tu vēlētos pelnīt naudu pat tad, kad guli?

Droši vien, ka Tava atbilde uz šiem visiem jautājumiem ir “Jā”.

Mani arī satrauc inflācija un es vēlos, lai mani uzkrājumi pelna naudu, tāpēc es meklēju veidus kā tiem likt pelnīt.

Un es esmu atradis, iespējams vienkāršāko un ienesīgāko veidu – Monefit SmartSaver.

Monefit apskats

Monefit īpašnieks ir Creditstar Group, atzīts finanšu pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi tirgū. Darbojoties vairākās Eiropas valstīs, Creditstar ir izveidojis stabilu reputāciju, piedāvājot klientiem īstermiņa un nomaksas aizdevumus un ir nodrošinājusi vairāk nekā 83 miljonus atdevi saviem klientiem.

Credistar grupa ir ievērojama un pārbaudīta Eiropas aizdevumu grupa, kas piedāvā aizdevumus visā Eiropā un darbojas tādās valstīs kā Spānija, Lielbritānija, Zviedrija, Dānija, Polija, Čehija, Igaunija un Somija.

Monefit piedāvā produktu ar nosaukumu Monefit SmartSaver, kas paredzēts, lai palīdzētu ikvienam sasniegt savus finanšu mērķus, nodrošinot 7% gada procentu likmi (saliktie procenti) par ieguldītajiem uzkrājumiem. Šis produkts ir paredzēts tiem, kas meklē alternatīvu tradicionālajiem krājkontiem, kas piedāvā ļoti zemu atdevi.

Kā strādā Monefit Smartsaver?

  • Ātra reģistrācija – sāciet investēt mazāk nekā 10 minūšu laikā, veicot standarta reģistrācijas procedūru.
  • Pievienojiet līdzekļus – no 10 eiro līdz 100 000 eiro.
  • Nopelniet procentus katru dienu – Jūsu līdzekļi tiek automātiski ieguldīti ar 7,25% salikto gada procentu likmi.
  • Izņemiet naudu jebkurā laikā – Jūsu ieguldītā nauda netiek nobloķēta uz noteiktu laiku. Tā vietā jūs varat izņemt naudu jebkurā laikā, un jūsu nauda būs Jūsu bankas kontā 10 darbadienu laikā.

Investēšana ar Monefit ir apbrīnojami vienkārša! Veiciet iemaksu un Jūsu līdzekļi automātiski un uzreiz sāks pelnīt procentus!

Investīciju kalkulators

Ieejot Monefit mājaslapā, Jūs varēsiet “paspēlēties” ar investīciju kalkulatoru. Šis ir ļoti interesants rīks, kas ļaus Jums redzēt kā Jūsu ieguldītie līdzekļi pieaugs nākošo piecu gadu laikā.

investiciju kalkulators

Šajā piemērā varam redzēt, ka šobrīd ieguldot 50 000 eiro, pēc pieciem gadiem mums būtu 70 950 eiro. Investētie 50 tūkstoši eiro piecu gadu laikā būtu nopelnījuši gandrīz 21 tūkstoti eiro!

Kādu atdevi likmi jūs varat sagaidīt?

Pēc Monefit datiem, fiksētā atdeve ir 7,25%.

Salīdzinot ar citām labi zināmām P2P aizdevumu platformām, piemēram, VIAINVEST un Mintos, Monefit vidējā atdeves likme 7,25% ir ļoti maza. Bet, salīdzinot ar krājkontu, atdeve ir diezgan augsta, taču jūs arī uzņematies lielāku risku.

Kamēr Monefit reklamē 7% atdevi no ieguldījumiem savā produktā, šī atdeve var svārstīties, kā norādīts platformas noteikumos un nosacījumos. Iespējams, tas ir saistīts ar faktu, ka tirgus apstākļi var ietekmēt uzņēmuma peļņu.

Monefit atsauksmes

Monefit Trustpilot atsauksmes:

monefit atsauksmes

Monefit vietnē Trustpilot ir lielisks vērtējums. Platformai ir vairāk nekā 50 atsauksmes, un tās vērtējums ir 4,3/5 zvaigznes.

Salīdzinot ar citām P2P aizdevumu platformām, Monefit vērtējums vietnē Trustpilot ir diezgan labs.

Pozitīvajās atsauksmēs ir minēta pienācīgi procenti un lieliska klientu apkalpošana. Dažas negatīvajās atsauksmes ir no investoriem, kas atrodas valstīs, kurās nav atļauta platformas lietošana.

Ar vairāk nekā 60 pozitīvām atsauksmēm Monefit ir vērts apsvērt kā alternatīvu krājkontam.

Jautājumi un atbildes

Cik drošs ir Monefit?

Drošība ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, ieguldot naudu tiešsaistē, izmantojot P2P aizdevumu vietnes.

Aizdevuma izsniedzēja risks

Kad jūs ieguldāt savu naudu Monefit, jūs būtībā aizdodat savu naudu. Šeit aizdevuma izsniedzējs rada risku jums kā investoram. Ja viņi nekontrolē savas finanses vai biznesa procesus, uz spēles ir likta jūsu nauda.

Cik stabils ir uzņēmums?

Monefit ir jauna P2P aizdevumu platforma no 2022. gada, un par uzņēmumu vēl nav daudz finanšu datu. Tāpēc šobrīd ir grūti novērtēt, cik stabila ir platforma. Taču, tā kā Monefit pieder Creditstar Group – ienesīgai kreditēšanas grupai, kas dibināta 2006. gadā, tad platformai ir zināma uzticamība.

Monefit SmartSaver kopsavilkums

Monefit SmartSaver piedāvā pievilcīgu iespēju ikvenam, kas meklē lietotājam draudzīgu un pieejamu P2P ieguldījumuplatformu. Vienkāršotā pieeja investīcijām un augstā gada procentu likme – 7,25% atšķir to no tradicionālajiem krājkontiem.

Platformas automātiskā ieguldījumu funkcija bez naudas iesaldēšanas vēl vairāk uzlabo Monefit pievilcību tiem, kuri vēlas elastīgi pārvaldīt savus ieguldījumus un uzkrājumus.

Zemāka atdeves likme liecina par mazāk riskantu ieguldījumu pieeju, bet tā var nebūt tik pievilcīga pieredzējušiem P2P investoriem, kuri meklē lielāku atdevi no savām investīcijām.

P2P bonuss
5 EUR naudas atmaksa jaunajiem investoriem
Minimālais depozīts 10€
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 5 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu Monefit kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar [email protected]
5.0
Uzticamība un godīgums
5.0
Mājaslapas lietojamība
5.0
Bonusi un akcijas
5.0
Klientu apkalpošanas serviss
5.0 Kopējais reitings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma