SmaidaFabrika.lv partnerprogramma – Tava iespēja papildus nopelnīt!

Es daudz esmu domājis, ka partnermārketings jeb affiliate marketing ir viens no labākajiem biznesa modeļiem. Tas sniedz ikvienam partnerim iespēju papildus nopelnīt un interneta biznesu īpašniekiem pārdot vairāk. Es par to domāju, domāju un izdomāju, ka es pats varu izveidot savu partnerprogrammu savam zobu balināšanas interneta veikalam SmaidaFabrika.lv.

Es daudz esmu runājis par to, cik partnermārketings man ir ienesis naudu, bet vienmēr es pats esmu bijis partnera lomā, bet tagad man ir iespēja iejusties šajā biznesa modelī arī no otras puses – kā interneta biznesa īpašniekam.

Tā arī ir lieliska iespēja ikvienam no Jums iegūt savu unikālo partneru saiti un izmēģināt savu roku partnermārketingā!

Spiediet šeit, lai apmeklētu SmaidaFabrika.lv partneru mājaslapu

Ko piedāvā SmaidaFabrika.lv partnermārketinga programma?

SmaidaFabrika.lv partnermārketinga programma piedāvā ikvienam cilvēkam reģistrēties kā partnerim un sākt pelnīt naudu internetā.

  • Sākuma komisijas maksa – 20%, bet pie labiem pārdošanas apjomiem iespējams palielināt to līdz 25% un 30%!
  • Minimālā izmaksas – Minimālā izmaksa ir 20 eiro!
  • Iespēja iegādāties produktus arī priekš sevis ar 20% atlaidi!
  • Izmaksas pieprasījums – naudu varēsiet saņemt savā PayPal kontā līdzko sasniegsiet minimālo izmaksu. Izmaksas pēc pieprasījuma jebkurā laikā!

SmaidaFabrika.lv piedāvājumā ir Beaming White produkti, kas ir viena no pasaulē vadošajām kosmētiskās zobu balināšanas kompānijām. Šīs kompānijas produktu galvenā ražotne atrodas ASV, kas garantē lielisku produktu kvalitāti. Kompānijas galvenā mītnes vieta ir ASV, Vankūverā, bet Eiropā šīs kompānija ir bāzēta Barselonā, Spānijā. Beaming White ir sertificēts uzņēmums ASV Pārtikas un zāļu pārvaldē (FDA) un tās godīgumu apliecina BBB (Better Business Bureau) akreditācija.

Jūs varat būt droši par Smaidafabrika.lv interneta veikalā nopērkamo produktu kvalitāti un efektivitāti. Veikalā atrodamie produkti nesatur Eiropas Savienībā aizliegto vielu – ūdeņraža peroksīdu. Šī viela ir ļoti efektīva zobu balināšanā, bet tā var nodarīt kaitējumu zobiem un smaganām, tādēļ to ir atļauts izmantot tikai zobārstu kabinetos, profesionāļu uzraudzībā. Neskatoties uz šīs aizliegtās vielas neesamību, mūsu produkti ir efektīvi, par ko liecina klientu sasniegtie zobu balināšanas rezultāti.

Spiediet šeit, lai apmeklētu SmaidaFabrika.lv partneru mājaslapu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest