Taskit.lv frīlanceru platforma

Taskit.lv no 06.01.2021. uzsāk frīlanceru uzņemšanu pakalpojumu sniegšanai vietējā tirgū

Latvijas frīlanceru datu bāze, ar kuras palīdzību pelnīt ir viegli un ērti!

Uzņēmums SIA Legram, frīlanceru datu bāzes mājas lapā Taskit.lv no 06.01.2021. uzsāk frīlanceru uzņemšanu pakalpojumu sniegšanai vietējā tirgū.

Pēc speciālistu viedokļa, galvenās Taskit.lv priekšrocības un īpašības ir:

  1. Pakalpojumu sortiments. Jaunais serviss ļaus izstrādātājiem realizēt savas prasmes, savukārt klientiem – pasūtīt kvalitatīvu pakalpojumu tādās kategorijās kā:
  • Dizains;
  • Izstrāde un IT;
  • Teksti un tulkojumi;
  • SEO un lietotāju plūsma;
  • Sociālie tīkli un reklāma;
  • Audio, video;
  • Uzņēmējdarbība un dzīvestils.
  1. Projektu datu bāze. Atšķirībā no citām datu bāzēm, Taskit.lv izvietotie projekti ļaus frīlanceriem ne tikai iepazīties ar izvirzītajiem uzdevumiem, bet arī komunikācijas laikā piedāvāt praktiskus soļus šo uzdevumu realizācijai. Pasūtītājiem tas ļaus izvēlēties pēc iespējas kvalificētāko un kompetētu speciālistu.
  2. Attālinātais darbs ar garantiju. Visi darījumi starp pasūtītāju un frīlanceri tiek īstenoti tikai caur datu bāzi, noturot naudas līdzekļus, izvēloties konkrēto speciālistu. Tas izslēdz krapšanās iespēju un darba samaksas neizmaksāšanu pilnā apjomā, savukārt visas strīdu situācijas izskata arbitrāža.

Frīlanceru datu bāze Taskit – tā ir droša platforma, kura ļaus sasniegt jaunus augstumus sadarbībā ar nopietniem partneriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest